מחזור 20 :: ניצחון מס' 13 לאינטר; רק תיקו לרומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏19/1/07.

1. מיכל3 Member

הנצחון של אינטר היה כ"כ צפוי, למרות הגול של טוני בהתחלה.
    אדריאנו יוצא מהמשבר לאט לאט עם שער רביעי מארבעה משחקים..למרות שאני במקום אוהדי אינטר עדיין לא הייתי יוצאת עם כותרות שהוא חזר לאותו אדריאנו שראינו לפני שנתיים. בהחלט נהנתי מהמחצית הראשונה מהשערים שלו ושל סטאנקוביץ'-כמו ששגיא כהן אמר על השער השני, מהלך כ"כ פשוט אבל כ"כ יפה באותה מידה. לגבי השער של זלאטן, לפי מה שהבנתי בסוף הוא חוקי למהדרין..
    בקיצור, אינטר כבר עם נצחון 13 ברציפות, רצף נצחונות מדהים שלא יישבר במאה הקרובה נראה לי ואף קבוצה לא תעצור אותה בדרך לאליפות השנייה ברציפות ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ) במיוחד לאחר התיקו של רומא היום בליבורנו.
    (אגב, על מה טוטי קיבל אדום?)

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאט לאט? אדריאנו יוצא מהמשבר שלו מהר מהר,הוא אומנם עוד לא אותו אדריאנו אבל הוא לא יוצא ממנו לאט לאט.

3. Chievo Member

טוטי השתגע לגמרי, שחקן מלבורנו פגע בראשו (לא בכוונה) ואז טוטי החזיר לו מכה, השופט נתן לו אדום בגלל ההתנהגות הלא-ספורטיבית, ועוד שיצא מהמגרש אחד ממאמני רומא דיבר איתו ואז טוטי כעס עליו ודחף אותו !! אני חושב שטוטי ישלם לזה מחיר כבד.

4. מיכל3 Member

השער הראשון שלו לאחר התקופה שהוא לא הבקיע פרץ את הסכר כמו שאומרים, אבל אנשים כבר ממהרים להכתיר אותו (אחרי 3 שערים סה"כ) כאדריאנו של 2004\2005. יקח זמן עד שהוא יחזור להיות אותו אדריאנו..זה מה שנסיתי להגיד, אלא אם כן אתה לא מסכים איתי.

קייבו-באמת התנהגות לא אופיינית לטוטי..שמתי לב לפעמים שהוא מתעצבן, אבל לדחוף מאמן?
    אם זה באמת מה שתהרחש אני משערת שהוא יורחק לכמה משחקים..לא למשחק אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/07
  5. Chievo Member

לא סתם דחיפה גם, הוא הפיל אותו ארצה, באמת חבל לראות תמונות כאלה במגרשים.לגבי הניצחון של אינטר, כמה חבל שהוויולה לא הצליחה לעצור אותם, הייתי אופטימי בתחילת המשחק אבל כנראה שלא נראה תחרות על האליפות בליגה שלנו, זה מתחיל להיות משעמם.

6. Pipe Member

שום דבר לא מפצה על הנצחון המזורגג של הצרפתים, אבל לפחות אדריאנו גורם לי להרגיש טוב. איך אני אוהב את השחקן הזה, וכמה כיף לראות אותו מתאושש מהמשבר. שגיא כהן אמר היום משפט ענק-מי שמספיד שחקנים גדולים, שיסתכל על אדריאנו. הייתה לו שנה וחצי לא טובה, אבל זה קורה לכל שחקן, ועכשיו הוא מראה לכולם שהוא לא גמור, ושיש לו הרבה מאוד כדורגל.
    על הדרך אינטר גם רצה לניצחון 13 ברציפות שכנראה סוגר רשמית את גורל האליפות.

בקשר לרוסי, לא מפתיעה אותי ההצלחה שלו כבר בבכורה. לכולם ידוע שיש לו כדורגל, אבל רוני,סאהה,לארסון וסלישאר לא מפרשים לו לקבל יותר מדקות רסרבס. חצי השנה הוא הושאל לניוקאסל ולא כיכב בלשון המעטה, לפחות בפארמה הוא יקבל את חולצת ההרכב באופן קבוע ויתבשל עוד קצת לקראת החזרה שלו.אני מאמין שבשנה-שנתיים הקרובות, כל אירופה כבר תכיר אותו.
    אגב, איזה מספר הוא קיבל?

7. cazzo Il Capocuoco

ויטו סקאלה הוא אחד ממאמני הכושר של רומא ולא רק גם חבר קרוב של טוטי,אחרי המשחק הוא מדבר על הדחיפה שקרתה: "החברות שלי עם פראנצ'סקו היא לא קשורה למקרה הזה,לעולם לא רבנו ובינינו אין בעיות בכלל.חבר אמיתי נראה ברגע הצורך."
    http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2007/01_Gennaio/21/TOTTI/04.Xxx

8. Dimitar Berbatov Member

מישהו מביא את השערים במשחק של פארמה נגד טורינו?

9. XabiAlonso Member

אתה מתכוון לשער http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. MHFC Member

שון, רוסי קיבל את הספרה 8:
    http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/01/21/rossi%20gol--280x190.Xxx

bruchian 8
    כנס לאתר הרשמי של פארמה ויהיה לך את התציר המלא של המשחק שכולל את השער של רוסי (צד שמאל אתה תראה תאריך ואת שם המשחק..פארמה- טורינו). לחץ כאן בכדי להיכנס לאתר .

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה תוצאה מאכזבת,רק תיקו 1 עם ליבורנו,חבל,אבל זה מראה על הסגל הקצר שלנו,ברגע שיש פציעות אין מי שימלא את המקום וספאלטי צריך לאלטר, וחבל.אינטר כניראה תיקח את האליפות,אני לא רואה את רומא סוגרת את הפער,מה גם שלאינטר בניגוד לרומא יש ספסל ארוך על מחליפים מצויינים.

בקשר למיקרה של טוטי,במילה אחת: מביך.

12. Giallorossi Member

אין מה להגיד. מבאס.
    למרות שהשלמתי עם זה שאינטר תקח השנה את האליפות... לא יודע, זה עדיין מאכזב=/.
    בקשר למקרה של טוטי... זה ידוע שהקאפיטנו נוטה לעשות לפעמים דברים של תסכול.

אני חושב שבסוף השנה הטבלה תראה ככה
    1. אינטר
    ---הפרש נכבד---
    2. רומא
    --הפרש לא כזה גדול--
    3. מילאן/פאלרמו
    4. מילאן/פאלרמו

13. Dimitar Berbatov Member

תודה רבה. השער של רוסי נהדר, איזו טכניקה איך הוא עובר בין שלושה שחקנים, כשרון גדול מנצ'סטר הרויחה שחקן מוכשר.

חחח, לא שמתי לב.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לטוטי,כאילו זה פעם ראשונה שדברים כאלו קורים איתו,כבר הספקתם לשכוח את המזג החם שלו?

ובקשר לרוסי,פשוט לשיר לו "כמה טוב שבאת הביתה..."

15. cazzo Il Capocuoco

הוא רק בא לביקור מולדת הסבא והסבתא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

משחק מאכזב ושקול למדי,למילאן וללאציו הייתה הזדמנות מעולה לעלות עוד כמה שלבים כי אמצע הטבלה מאוד צפופה.שתי הקבוצות שיחקו במגמה די הגנתית,לנסות לעקוץ בשער מכריע בלי סיכונים בהגנה.דידה היה המצטיין לדעתי אצל מילאן,בעוד שאצל לאציו שיחקו הכי טוב רוקי שהיה חד מאוד אבל השוער הברזילאי ניצח אותו.עוד שחקן שהרשים אותי היה ואלון בהראמי שלא רגיל לשחק בעמדת המגן הימני,נתן משחק מעולה והפתיע לטובה בהקרבה שלו למשחק ההגנה בעיקר במחצית השניה שבה נתן תיקול מכריע מול סיידורף שהלך לשער מול מרקו באלוטה הקשיש.
    גם אם אנצ'לוטי שם 5 קשרים באמצע,זה לא עזר,הקישור וההגנה של המארחים היו טובים ולא השאירו הרבה שטחים פתוחים לפירלו הבינוני ולקאקה שהיה די חלוד אחרי הפציעה שהייתה לו.שלא נדבר על החלוצים שלא הורגשו בכלל.ולכן,הזדמנות בוזבזה וכעת הרוסונרי במקום העשירי.גם לאציו הייתה יכולה להכריע,אבל כמו מילאן לא העזה לתקוף הרבה שסטפאנו מאורי שחקן מאוד טכני לא קיבל הרבה חופש.