מחזור 20 :: ניצחון מס' 13 לאינטר; רק תיקו לרומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏19/1/07.

1. מיכל3 Member

ובקשר למילאן, משחק מאוד מאכזב מבחינתה.
    מילאן נראתה היום רע, לאציו סגרו אותנו היטב ולהתקפה לא הייתה תשובה. היה משחק מאוד אנמי מצד שתי הקבוצות ובמיוחד מצידה של מילאן. אמרתי מלכתחילה שאנצ'לוטי צריך לפתוח עם שני חלוצים ולא רק עם ג'ילא בחוד, אבל משום מה הוא העדיף לפתוח עם חלוץ אחד-מה שמראה על גישה הגנתית ולפי החילופים שלו לקראת סיום המשחק, נראה שהוא הסתפק בתיקו.
    חבל, היינו במומנטום טוב בחודש האחרון והיום הוא נקטע. אני מקווה שזה חד פעמי וששבוע הבא מילאן תראה יותר טוב, במיוחד מבחינה התקפית.

לגבי הפציעה של ג'ילא, זה לא נראה סימפטי במיוחד..אני מקווה שזה לא רציני כמו שזה נראה ושהוא יחלים מהר. אגב, לא מובן לי איך השחקן שפצע אותו לא קיבל כרטיס אדום על כניסה ברוטאלית שכזו..

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תהיה אופטימי,תהיה לו עונה טובה בפארמה הוא ירצה להישאר, מנצ'סטר תקבל את טרזגה ותתן את רונאלדו ולכן תמכור את רוסי לפאמרה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור חלש מאוד,להוציא את המשחק של אינטר מול פיורנטינה כל המישחקים ניגמרו בתיקו או ניצחון בהפרש של שער אחד.
    פשוט מחזור עלוב.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כיף להיות אוהד של אינטר בימים האלה, לא יואמן עד כמה הנראצורי משחקים טוב ולא נלחצים אחרי שיקבלו שער.

אדריאנו נתן מחצית ראשונה טובה מאוד , בישל את השער הראשון של סטאנקוביץ' והבקיע את השער השני מבעיטה חופשית מצויינת, מאטיראצי כמו תמיד נתן משחק גדול למרות שהיה לו חלק קטן בספיגת השער הראשון אבל אין ספק בזה שהוא הבלם האיטלקי הכי טוב בזמן הנוכחי.וגם בורדיסו נתן משחק כמעט מושלם והוא משתפר יום אחרי יום.

*טולדו, לא יואמן עד כמה אני אוהב את השוער הזה , ואני שמח מאוד שהוא שיחק ונתן משחק לא רע בכלל, והשער שהוא קיבל לא באשמתו.

מאנצ'יני עלה עם ההרכב הנכון וכולנו רואים שהוא משתפר יום אחרי יום, אני מקווה שהוא ימשיך ככה.

FORZA NERAZZURRI.

5. MHFC Member

דווקא כאשר מילאן הייתה במומנטום טוב, היא עוצרת את עצמה עם 0-0 מאכזב באולימפיקו. משחק שאיכזב מאוד לטעמי, לא רק שלא היו שערים, אלא גם המשחק עצמו לא היה אטרקטיבי מבחינת מצבים והזדמנויות בשני צידי המגרש. התיקו הזה גם השאיר את מילאן במקום ה-9 בטבלה, כפי שהייתה נמצאת עוד לפני המחזור הזה, כך שאי אפשר כל- כך להתנחם בנקודה למרות היכולת הרעה.
    בעיה ששמתי לב אליה אתמול, היא בהתקפות המתפרצות, ברגע שמגיעים 20-25 מטר ליד השער, ההתקפה נתקעת, צריכים לחכות לעוד שחקנים שיצטרפו, אין גם חוץ מקאקה אף שחקן טכני שמסוגל לקחת את הכדור עד השער, וזאת בעיה שבלטה אתמול, לדעתי חייבים קשר טכני ומהר, כי אין מישהו שיוכל לייצר תוך כדי טכניקה פעולות חיוביות חוץ מקאקה. חוץ מזה במחצית הראשונה מילאן לא הייתה טובה, חוסר סדר במשחק, המון מסירות לא מדויקות, מה שגרם למילאן להיות כל- כך חלשה במחצית הראשונה. מחצית שנייה הייתה קצת יותר טובה, יותר הזמדנויות, יותר סדר, אבל גם משחק לא מספיק טוב. עוד שחקן שמצטרף לרשימת הפצועים, הוא ג'ילארדינו שנפצע אתמול לקראת סוף המשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx , לאחר שהיה במומנטום טוב אמש הוא נפצע, נקווה שזאת פציעה לא חמורה.

6. Shiran- Rossonera Member

אני מאוכזבת אבל לא ברמה היסטירית... היה ברור לי שזה לא הולך להיות משחק קל, תמיד משחק מול לאציו הוא לא קל.
    לאציו היא קבוצה מפתיעה... היא יכולה לשחק הכי חלש שאפשר או הכי חזק שאפשר... מה שבד"כ היא עושה מול הגדולות... ועוד כשהיא משחקת בבית.. אז אין מה לדבר..
    משחק חלש של קאקה שציפיתי ממנו להרבה...
    בכללי זה הפסד מבחינתי.. כי כל נקודה חשובה...ציפיתי ליותר... אבל אכזבה זה משהו שכבר התרגלתי אליו ממילאן העונה...