מחזור 20:: ריאל מדריד מארחת את סוסיאדד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏27/1/17.

1. Civil Anti Madridista

ריאל מדריד מדברת על השופט כמו כל קבוצה אחרת שדופקים אותה, מספיק עם ההתייפייפות הזאת. זה מביך.
    השוד מול בטיס זה השיא מבחינתי, ומדובר בהמשך ישיר לפסיקות השערורייתיות שהיו גם מול ויאריאל ומלאגה - חבל שהאליפות מוכרעת ככה.

עם תוצאות אי אפשר להתווכח. ואם נפרק את זה אז הבעיה המרכזית היא בקישור לדעתי. דניס, ראפיניה, גומש, ארדה - אף אחד מהם לא מצליח ליצור רצף של שניים-שלושה משחקים טובים ובמצב הנוכחי שבוסקטס ואינייסטה אינם, המצוקה בולטת פי כמה. ולכן, ניתן למזער נזקים אם לפחות מסצ'ראנו יוסת לעמדה המקורית שלו כקשר אחורי ויעשה סדר. בהגנה אומטיטי חייב להיות באנקר בהרכב יחד עם פיקה, ולסוגיית המגן הימני התייחסתי עוד בקיץ - סרג'י רוברטו לא רע בתור גיבוי ולוצ'ו סתם מהמר לחינם. היה מתבקש להביא מגן אמיתי (הקטור ביירין) שיכנס לסנפירים שדני אלבס השאיר.
    לגביי ניימאר - אין ספק שהוא מחמיץ הרבה, והוא יכל להכריע את המשחק אתמול בדיוק כמו את הקלאסיקו. כל שחקן עובר תקופה פחות טובה, ועדיין הוא רחוק מלהיות הבעיה בקבוצה. מספיק להסתכל על עמודת הבישולים שלו, כמות סחיטת העבירות והמעורבות בשערים. מה שכן, אין לי ספק שהצלילות שלו לעתים הביאו את השופטים להרהר כמה פעמים לפני שהם שורקים לטובתו, וזה עלה לנו מול בטיס ובילבאו.

@סיונרה למה לחזות? לעומתך אני נמצא כאן הרבה לפני ה20.2.16 ולכן באמת עדיף שתסתום כבר את הפה.
    נקודה למחשבה לפני שינה - תשאל את עצמך איך ולמה נותרו באייסוקר שני אוהדים וחצי של ברצלונה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/17
  2. סיונרה Member

עדיף זה עניין סובייקטיבי, עדיף שאתה תפסיק להראות כמו גרסא וירטואלית של מוריניו אחרי כל משחק שברצלונה לא מנצחת, אבל זה לא קורה.
    קונספירציה של השופטים בספרד כדי לנקות את אייסוקר מאוהדי ברצלונה.
    אני לא אחראי על אף אחד חוץ מעל עצמי. אני לא מתלונן על טעויות שיפוט, נקודה. שנאתי כשמוריניו עשה את זה ואני שונא כשאנשים אחרים עושים את זה. אפשר להכיר בעובדה שהשופט דפק אתכם, ואכן מול ויאריאל ובטיס היו טעויות שיפוט חמורות מאוד. אבל מול ויאריאל השופט לא שרק לפנדל ברור לרעתכם, ואתם מתלוננים כבר עוד הרבה לפני זה, ועל טעויות שוליות ולא ברורות בהרבה. תאשים אותי שאין לי סבלנות לשמוע את זה מתחילת העונה? אין לזה את אותו אפקט בסיבוב השני.
    אתה רוצה להאשים שהשופטים מכורים? סבבה, נתייחס לזה ברצינות שראוייה לזה. אחרת, גם הצטברות של טעויות לרעתכם זה בסך הכל רצף של אירועים בינאריים בסבירות מסויימת.

3. Civil Anti Madridista

עדיף שאתה לא תנסה לחנך אותי ותתקדם. גם מולך אני צריך לעבוד בשיטה של ציטוטים נקודתיים נגד הטרלות? תבדוק את התגובה שלי אחרי המשחק של בארסה בסוסיאדד ותחזור אליי. המשפט האחרון מביך בקטע אחר שאני אפילו לא יודע באיזה צורה להגיב על זה מבלי שיטיסו אותי מפה. ובכלל כל הנוהל הקבוע אצלך עם הציניות העוקצנית על מנת להעצים את עצמך... מה אתה מנסה להעביר פה? על מי אתה מנסה לעשות רושם מר פתטי?

ממש נוגע ללב, המשאית עם המדליות עוד רגע בחצר.
    יש לך בעיה עם תוכן ספציפי? דפדף הלאה ותתקדם. אתה לא בסמכות לחלק כאן ציונים לאף אחד, ולא תכתיב לאיש איך להתנסח. צא כבר מהסרט.

אתה באמת רוצה לפתוח את המשחק מול ויאריאל? תפדאל, אבל תעמוד מאחורי המילים שלך לשם לשינוי ואל תתחמק בעקיצה מגוחכת.
    דקה 72 - מסי חדר לרחבה ובעט כדור שפגע ביד של אחד משחקני ההגנה, השופט בחר להתעלם ולא לשרוק לפנדל.
    אני צריך לספר לך מה העונש על נגיעת יד מכוונת שמונעת בעיטה לשער בתוך הרחבה?
    דקה 76 - סוריאנו בעט מסף הרחבה והכדור פגע בידו של מסצ'ארנו, אך גם הפעם השופט בחר להתעלם.
    חד משמעית פנדל ברור לאורחת.
    דקה 79 - ברונו נפל ברחבה ונגע בכדור עם היד.
    ועכשיו אחרי שריכזנו את נגיעות היד במשחק הזה וסיכמנו על שלוש(?) זה עונה לך למה "התלוננו כבר הרבה לפי זה"? מה לעשות, הדקה 72 באה לפני הדקה ה76. שחקן בארסה היה צריך לבעוט בעיטת 11, ואותו שחקן שהשיט את היד למנוע את הבעיטה של מסי היה צריך להיות מורחק.

אסביר עוד הפעם: אני לא מצאתי שום הסבר הגיוני איך שופט (שנמצא קרוב לאירוע) לא שורק לפנדל ולא מאשר שער ששחקן ההגנה והכדור נמצאים מטר אחרי הקו כשהכול קורה באותו המהלך. אף אחד שם לא הסתיר, האירוע אפילו לא גבולי ולכן אני לא מצאתי הסבר הגיוני שיכול לפרש את החלטת השופט. אבל איך אמרת? "אולי הוא חשב ש..." כן, בהחלט הגיוני. למה ללכת עם מה שרואות העיניים כשאפשר לשחק בנדמה לי ו"לחשוב".
    וד"א - אותו הרננדז הרננדז שגנב את ההצגה אתמול שפט גם את המשחק בין סביליה לריאל. את הפנדל הגבולי על קרבחאל הוא שרק בלי להסס.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/17
  4. סיונרה Member

בעקרון ניסיתי להרשים אותך, אבל אני מבין שזה כבר לא יקרה לצערי, אצטרך להסתפק בראוליטו.
    אחלה הוצא מהקשרו, האם המשחק מול ויאריאל היה המשחק הראשון שבו התלוננתם על שיפוט לרעתכם?
    ובקיצור
    https://cdn4.miragestudio7.com/wp-content/uploads/2014/03/ancient-aliens-guy.Xxx

5. Ever Banega Member

אני לא חושב שזה צריך להיות אדום לברונו, אגב ביד השנייה שלו כשהוא נפל על הכדור השופט שרק לעברה עליו, לא נראה לי שהייתה עברה אבל סתם רציתי לציין שזה לא שהשופט לא ראה את היד.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  6. Civil Anti Madridista

בנוהל הרגיל, שוב קיבלת בראש אז אתה בורח מהנושא. כשתחליט לעמוד מאחורי הדברים שלך ותלמד להתמודד עם ביקורת תחזור אליי.

עד אז, סאלאמת.

7. סיונרה Member

אם "קיבלתי בראש" אז זה אומר שאתה "נתת בראש", שזה פחות או יותר כמו שהקבוצה שלך "נותנת בראש", כלומר לא מנצחת ואז מתבכיינת שכולם לא בסדר. למען האמת אני לא רוצה להגיד שום דבר רע על הקבוצה שלך, הם הרבה יותר סבירים בתגובות ממך.
    אני לא אחזור אלייך, אתה לא מספיק חשוב כדי שאעשה איזושהי פעולה לכיוון שלך. אני אמשיך להצביע על המקרים שבהם אתה מתבכיין או מעלה קונספירציות הזויות ברמה של הבחור שצירפתי את התמונה שלו, לפחות הוא עושה את זה בחן ומרוויח מזה משהו, אתה סתם נראה כמו גירסא פתטית של אבי ביטר. האם היית כזה חובב תלונות כשמוריניו מילא לנו את המסך בכל פעם שהקבוצה שלו לא ניצחה?
    עכשיו אתה בטח אומר "למה אדם חכם, עסוק ונחמד כמו סיונרה משקיע בשבילי את הזמן?" אז אני אסביר לך. אני חובב כדורגל ספרדי, אני חושב שזאת הליגה הטובה ביותר בעולם ואני נהנה ברמה מסויימת לדון על מה שקורה במשחקים. אני אפילו די מחבב את ברצלונה, כלומר אני מעדיף שיוציאו לי כליה מאשר לראות אותם זוכים במשהו אבל את סוארז, מסי ובוסקטס אני מאוד מעריך ונהנה לראות. זאת הסיבה שאני משקיע בזמני כדי לכתוב בפורום ליגה ספרדית באייסוקר. כמות המלל שאתה זורק פה על שיפוט כל שבוע מעלה בי ספקות האם אתה לא מקווה שיפסלו לכם שערים רק כדי שיהיה לך מה להגיד.

קודם שאלת שאלה, למה יש פה רק 2.5 אוהדי ברצלונה? האם זה כי לא סיפקנו להם מרחב בטוח לשפוך את שעל ליבם על השופטים? או כי לא הערכנו אותם מספיק על הנאמנות חסרת הפשרות שלהם? או כי אנחנו סתם אוהדי ריאל מדריד קקות שאף אחד לא רוצה להיות בסביבתנו? אין לי מושג.

8. Civil Anti Madridista

https://66.media.tumblr.com/4b32f33fb1c5fddc2f677317edd2e178/tumblr_o7u2z4dmJI1ub8y6bo1_500.Xxx

9. Doritoz FCBJ - RMCF

איבדתם את זה נשמות. עוד מעט תגיעו לאילומינטי וזהו...

10. סיונרה Member

טוב אני שמח שעברנו מטענות ש"נתת בראש" לסתם טעויות בהבנת הנקרא או הוצאת דברים מהקשרם.
    אוקיי, אם מבחינתך להגיד משהו רע על הקבוצה שלך זה לציין שיש לה כשלונות, אז אנחנו מתחילים מרמה מאוד נמוכה של ביקורתיות.
    אני לא מכיר אותך, לא יודע איך קוראים לך, מה אתה עושה בחיים, בן כמה אתה ואם האהבה שלך למסי פלטונית או לא, זה לא מעניין אותי. לכן, כל תגובה שאני אתן לך פה היא בין ביקורת בונה לסתם הוצאת קיטור. אם נעלבת אני לא יכול להגיד שאני מצטער, אבל בטוח לא התכוונתי להעליב אותך, זה לא יתן לי כלום בחיים. כמו שלא יתן לי כלום "לחזור אלייך", אם אני רואה הודעה שמעצבנת אותי אני אגיב, גם אם לא קיבלתי ממך אישור.
    כדי לפשט לך את המקרה, אתן לך שיחה ביני ובינך על נושא שאיננו קשור לשופטים בספרד.
    סיונרה : "היי נרטבת מהגשם שירד בחוץ"
    סיביל : "זה כי העננים זונות ועלייך אף פעם לא יורד גשם!"
    אני לא טוען שטעויות שיפוט לא קיימות, אלא שזה בלתי נסבל לראות אותך מתבכיין עליהן, ושאני לא אתבכיין עליהם. אם זה מספיק כדי שתגיע אליי משאית של מדליות מבחינתך, אז למה לא. אשמח להראות לאמא שלי שזכיתי במשהו פעם בחיים, אף אחד לא חייב לספר לה שזה דווקא על השטות הזאת.
    ולבסוף, אין לי מושג מה זה אומר לרעתי שאני חבר בפורום פחות משנה. אתה מצפה שאסחוב לך את התיק באימונים עד שארוויח את לחמי?
    אני לא יודע בן כמה אתה אבל אני צופה בכדורגל קרוב ל20 שנה, גם אם ב19 מהן לא הייתי חבר באייסוקר, מבחינתי מספיק בשביל להביע דעה.
    עוד לא ענית לי, לאיפה נעלמו כל אוהדי ברצלונה מהפורום? האם עצבן אותם שדרשו מהם (אנשים אחרים, אני פה רק שנה) לדבר על כדורגל?

11. Civil Anti Madridista

כרגיל, מתנער מהכול ב"הוצא מהקשרו". אתה פשוט ליצן.
    קיבלת טעימה מכמות הפעמים שסתרת את עצמך לאורך כל הדיון, סתמתי לך את הפה אחרי כל התבטאות אומללה ונחרצת שלך ובמקום להוריד את הראש ולשתוק עברת כל פעם לפסים אישיים כמו ילד קטן ומעורר רחמים בשביל לחזק לעצמך את האגו.

לי אין כלים להתמודד עם הזיה כמוך ולכן אני חוזר למה שכתבתי לך בעמוד הקודם (לפני ששלפת עוד תגובה ספונטנית מהמוח) - יש לך בעיה עם תוכן ספציפי? דפדף הלאה ותתקדם. אתה לא בסמכות לחלק כאן ציונים לאף אחד, ולא תכתיב לאיש איך להתנסח אז צא כבר מהסרט.

סיימתי את חלקי בטירוף הזה.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מקווה שסיימתם, חבל שתשקיעו עוד בתגובות לא ענייניות רק כדי לראות אותן נמחקות.

13. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/01/30/14858127671062.Xxx

המחזור ה-20 הסתיים לו עם ניצחון 3:1 של לאס-פלמאס על ולנסיה, ולא שמישהו מופתע. העטלפים נתקעו במקום ה-15 עם משחק חסר. המארחת לא התקדמה בטבלה על אף הניצחון אבל השלימה דאבל על ולנסיה. דווקא העטלפים הוליכו משער של סאנטי מינה אבל ג'ונתן ויירה השווה סמוך למחצית, בדקה ה-42. למוס שלח גולאסו לחיבור בכדור חופשי ענק וביצע מהפך בדקה ה-57 וכעבור ארבע דקות קווין פרינס בואטנג הכריע את המשחק. ועכשיו הגיע הזמן לנבחרת המחזור של המארקה:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/01/31/14858199731858.Xxx

אף נציג מברצלונה, סביליה ואתלטיקו מדריד ושחקן אחד בלבד מריאל מדריד - קובאצ'יץ' שכבש ובישל במהלך הניצחון על ריאל סוסיאדד. שימו לב למנצחת הגדולה של המחזור, הלא-היא אספניול עם שלושה נציגים. חוליית ההגנה של הפריקוס הועתקה אחד לאחד - נאבארו, דייגו רייס וארון יחד עם אלבארו מויאריאל. את הקישור משלימים יחד עם קובאצ'יץ' גם מרקוס יורנטה מאלאבס וג'ונתן ויירה מלאס-פלמאס. בחלק הקדמי - אנריך מאייבר, דני סאביוס מבטיס וכן אינייאקי וויליאמס מבילבאו.

14. zivmay Member

על מה הויכוח? על עובדות?
    השופטים אחראים על לפחות 6-7 נק' שנגזלו מבארסה העונה.
    במשחקים מול מלאגה וויאריאל, בארסה שלטה ללא עוררין, החמיצה בנאיביות והייתה ראויה לנצחון, כך שהשופט פשוט אנס את המשחק.
    מול בטיס אמנם במשחק גרוע אבל 2 טעויות שיפוט מדהימות באותו מהלך.
    למה לא לדבר על זה? במיוחד שזה קורה שבוע אחר שבוע, במיוחד שהשופטים הם אלו שאחראים על הפער בטבלה ( להגיד שבארסה לא מרשימה העונה זה התעלמות מוחלטת, והצגת 2-3 משחקים גרועים בפרונט).

בקשה לקבוצה, לואיס אנריקה מכשיל את הקבוצה בכמה וכמה משחקים.
    לא שומר על מוטיבציה, נותן לניימאר יותר מדי קרדיט ( טוראן בשמאל מאזן את המשחק, ראינו את זה בלא מעט משחקים העונה), רוטציות מוגזמות במשחקים קשים ( כמו סוסיאדד בחוץ ובמשחק האחרון מול בטיס). אבל הכי גרוע, הוא לא מוצא פתרון לחורים שמסי משאיר במגרש בהתקפות נגד.

15. RubberSoul Member

אני חושב שטעות השיפוט הכי גדולה היא דווקא לא של השופטים, והיא שיבוצם של אותם שופטים מחדש.
    השופט למשחק אתלטיקו מדריד נגד ברצלונה יהיה זה ששפט את ברצלונה-מלאגה מוקדם יותר העונה.