מחזור 21 בלאומית: הפועל חיפה מפסידה גם לבני לוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏27/2/09.

1. הפועל_23 Member

זה לא היה לפני 4 עונות אלא ב03/04.
    אגב בעונה הזאת ובעונה שלפניה כל משחק נגדכם הייתה הצגה עם מלא שערים.
    היה גם 5-1 לטובתינו,3-0 לטובתינו, 2-2, 5-1 לכם.
    (סתם לפיקנטריה ,המאמן של ר"ג אז היה אלי כהן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx )
    כנראה כל הגולים בוזבזו בתקופה ההיא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/09
  2. *הפועל-רעננה* Member

אולי מצחיק זו לא המילה הנכונה... יותר מוזר.
    וזה מוזר כי סוף סוף אולי מתחילים להעריך את המאמן הזה.
    אני חושב שביום שני אנחנו הולכים להפסיד 1-0 קטן ובונקר של רמת גן כל המשחק... בסיבוב הראשון זה היה ככה כאשר רמת גן עשו בונקר מטורף במשך 90 דקות.

אגב, הכתבה הזאת http://www.one.co.il/Article/132946.html ממש מצחיקה אותי איך עשו ממנו "המלפפון החם של הקיץ" ו "חלוץ גדול"...
    הוא לא יותר טוב מיניב עזרן שהיה ברעננה בזמנו, והאמת הוא חייב לעבוד על המהירות והטכניקה שלו.
    הוא לא ממש יודע לעבוד שחקן הגנה בליגה ארצית. יש לו מיקום טוב, למרות שאלי כהן מתעקש לשחק איתו באגף, אבל הכי חשוב שהוא גבוה וחזק פיזית.
    רוב השערים שלו היו בנגיחה.
    קיצור, רק בישראל יכולים לעשות משחקן כמו דודו ביטון חלוץ גדול. ראיינו אותו ועשו אותו יותר ממה שהוא - ככה נהרסים הרבה שחקנים צעירים שחושבים שהם כבר עשו משהו בכדורגל.
    תנו לו לעבוד בשקט! אם חשבתי שהשחקן הזה יגיע לעשות משהו בכדורגל, אחרי הכתבה הזאת, אני כמעט בטוח שלא. מקווה שבכל זאת ייצא ממנו משהו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/09
  3. הפועל_23 Member

קודם כל הלוואי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    דבר שני בדקתי את מה שרשמת קודם ויש לכם 5 תוצאות 1-0 ולנו 4, אז כנראה שאנחנו לא האלופים בזה.

4. *הפועל-רעננה* Member

חחח ת'אמת אתה צודק... ההפרש שלנו כל כך גרוע מהסיבה הזאת ש-9 נצחונות היו בהפרש של גול אחד בלבד

במחזור הבא ישדרו את באר שבע-רעננה או את אחי נצרת-חיפה?

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/09
  5. AmitHBS Member

ב"ש רעננה..

ב"ש צריכה להשלים דאבל העונה על רעננה ולגמור סופית אולי את כל הסיפור של ה"כבשה השחורה" של ב"ש בלאומית.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל רמת גן גברה בביתה על הפועל רעננה 3:1 ועלתה על חשבונה למקום השלישי.
    רמת גן עלתה ראשונה ליתרון משער של קובי חסן מפנדל בדקה 21,
    רעננה הישוותה בדקה 39 משער של דוס סאנטוס אך השיוויון נשמר מספר שניות כאשר כעבור דקה מור גולן הבקיע את השני והעלה את רמת גן ליתרון שני במשחק.
    את החותמת הסופית קבע שי חדד, כאשר שתי דקות לסיום המשחק, בדקה 88, הבקיע את השער השלישי לזכות המקומיים.

7. Ariel Member

הבנתי מחבר טוב (ואוהד רעננה)שעידכן אותי במהלכי המשחק ששריקת הפנדל לזכות ר"ג הייתה שערוריה גדולה. לא היה ולא נברא.

8. ENGLAND Member

הפמדל שנשרק היה ב100% בן עמי ניסה להגיע להרמה ושחקן של רעננה תפס אותו והפיל אותו.
    בקשר למשחק רמת גן היו יותר טובים, היה יכול להיגמר 5-1 בקלות רק החמצות מזעזעות של גולן ורביבו מנעו .

9. עד שמצאתי כינוי... Member

עד עכשיו כל התוצאות במחזור הזה עשו לנו רק טוב.
    נשארה רק התוצאה האחרונה נגד לוד...

10. הפועל_23 Member

אני חושב שהפנדל מוצדק.
    בכל מקרה, משחק מעולה של ר"ג! שליטה של ר"ג במשחק, פריצות מהאגפים כשהמגנים תוקפים כל המשחק, בדיוק כמו שצריך לשחק כדורגל. יכל להיגמר יותר מ3-1.
    נהניתי מאוד מהמשחק (למרות הגשם השוטף).
    רעננה הייתה חלשה מאוד פרט למספר 11 דוס סאנטוס שהיה מעולה והוא גם כבש שער.

חסן בפנדל, דוס סנטוס השווה,אחרי דקה מור גולן בנגיחה אחרי הרמה של מוסא מהאגף הימני, ובדקה 89 המחליף שי חדד מקנח בשער נפלא למשקוף ופנימה. אם יש שחקן שלא כבש עדיין העונה וכל כך הגיע לו זה שי חדד שבכל שנייה שלו על המגרש נלחם כמו נמר. שמח מאוד בשבילו.

אלי לוי לראשונה העונה פתח בקישור האחורי מה שהתגלה כשוס לא נורמלי, היה מצוין והוא ביחד עם סוארז (שכבר אין לי מילים לתאר כמה השחקן הזה גדול) בקישור האחורי נתנו הרבה שקט לשחקנים ההתקפיים להסתער קדימה ולתקוף בלי חשש , ואפילו ביצעו בעצמם פעולות התקפיות שהפתיעו את יושבי היציע.
    יופי של משחק של הפועל ר"ג.

הרכב:
    רפי כהן, קובי מוסא, אסי דומב, אבי סופר, תמיר בן עמי, אלי לוי, וויליאם סוארז, קובי חסן (קרלוס צ'קאנה), שי רביבו (משה אבוטבול), ג'ורג' דאטורו (שי חדד), מור גולן

11. *הפועל-רעננה* Member

אני לא מאמין שאתה אומר שהפנדל היה.
    ישבנו מאחורי השער ואין מקום יותר טוב לראות שלא היה לא נברא.
    אבו זעילה הזה כל פעם מגיע לשפוט אותנו וכל פעם הוא שורק נגדנו בכוונה.
    אני לא מבין איך שלמה שטרן, סגן יו"ר ההתאחדות ויו"ר הפועל רעננה, לא נותן הוראה שהשופט הזה לא ישפוט יותר את משחקי הפועל רעננה. זה לא יאומן איך הליצן המרקד הזה כל פעם דופק אותנו מחדש.
    אני לא אומר שהיינו צריכים לנצח היום, אבל שריקת הפנדל הבזיונית!!! הזאת גרמה למשחק להתפתח בצורה שלא הייתה אמורה להפתח.
    בהרמת הכדור, סמדג'ה קלט את הכדור, ושחקן של רמת גן הבין שהוא לא הולך להגיע לכדור, הוא פשוט התקרב לרועי לוי והפיל את עצמו.
    פנדל לא היה!!! ואני מאוד אובייקטיבי, אין פה אפילו עניין של דעה. שחקן של רמת גן עשה הצגה לא רעה בכלל וכל מה שיש לי להגיד זה - כל הכבוד. גם דברים כאלה שחקן צריך לדעת לעשות, במיוחד עם השיפוט הרעוע שיש לנו פה. אבל כל אלה שאומרים שהיה פנדל וישבו כל כך רחוק, שלא יגידו סתם כי הם אוהדים של הפועל רמת גן.
    אבו זעילה הזה פשוט בזיון!

בנוגע למשחק, השער שקיבלנו קצת הלחיץ אותנו, אבל בכל זאת הצלחנו להשוות ממהלך נהדר של לינדר שהשאיר את סנטוס לבד מול השוער. את השער השני קיבלנו מטעות בהגנה כאשר מורן גולן היה פנוי מול שער ריק ויציאה לא הכי טובה של סמדג'ה.
    במחצית השניה רעננה לא הצליחה להגיע למצבים וכל פעם שהיא יצאה להתקפה, היתה מתפרצת בצד השני וכמעט נגמר 5-1... מזל שיש את סמדג'ה לפעמים...
    שיחקנו לא טוב, כבר משחק שלישי ברציפות, אבל עדיין, הכל היה יכול להיות שונה ללא הפנדל הזה.
    הגיע הזמן להוריד את כוואז ואת אחד החלוצים (ביטון או גרומזנו) לספסל ולעבות את הקישור שלנו ולחזור ולהיות הקבוצה השולטת והיוזמת כמו שהיינו לפני הגעתו של גורמזנו.
    קופר ומגרלשווילי קשרים אחוריים, לינדר בצד שמאל וקראבליו בצד ימין.
    הגיע הזמן לשחק עם שני חלוצים (ביטון וסנטוס) באמצעעעעע.

רמת גו שיחקו יפה מאוד והפתיעו אותי. גם אמרתי לא מעט פעמים במשחק היום שזו הקבוצה הכי איכותית שראיתי בליגה הזאת מבחינת הנעת כדור וסדר במגרש, ועל זה כל הכבוד.
    בשורה התחתונה הגיע לרמת גן לנצח, רק חבל שזה היה צריך להיות בעזרת השופט.

12. Number 8 Member

אוהדי הפועל חיפה קוראים לשלומי דורה להתפטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. הפועל_23 Member

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל חיפה, כנראה כצפוי, מאזנת את הסטטיסטיקה וכמו בכל עונה אין שום קבוצה שמצליחה לשמור על עליונות לאורך עונה שלמה. למזלה יש 5 עולות כך שלא משנה מה יהיה, מקומה של הפועל חיפה בליגת העל די מובטח.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/09
  15. קטלוני Member

אתם בטח טועה כי אוהד הפועל אמיתי לא קורא למאמן להתפטר כשקבוצה מקום ראשון.

לקראת סוף המשחק,שער 4 המכביסט מתחיל לקרוא לשלומי להתפטר ושער 5(כולל אני)מתחיל לשיר שירי עידוד לשלומי וקורא לו להישאר.גדר קטנה בין 4 ל5 עושה כל כך הרבה הבדל.

למען השם,יש לנו פחות הפסדים מכל קבוצה באירופה!!!

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/09