מחזור 21 בלאומית: עירוני ק"ש יוצאת לסכנין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏16/2/07.

1. ביתרי צפוני Member

ק"ש כנראה תעלה השנה ולצערי גם כנראה סח'נין.
    ואוהדי סח'נין די להעתיק שירים של הפועל ת"א איפה יש בשם "איחוד בני סח'נין" הפועל?
    לפיח מה שאני יודע הפועל סח'נין משחק בליגה ב'.
    תמציאו שירים לעצמכם כבר.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק עלוב של סכנין, זה המשחק הכי גרוע של סכנין מתחילת העונה אני לא מאמין שאנו שיחקנו בכזאת צורה משעממת, היעדרו של ח'לאילה השפיע מאוד על סכנין ובגלל זה לא שיחקנו כלכך טוב במרכז המגרש, עבד רבאח השחקן הכי גרוע בסכנין הוא לא יודע איך להגביה כדורים והוא חלש מאוד בהגנה, קולמה לא היה בכלל טוב ונתן משחק רע עם כרטיס אדום מוצדק, החלוצים לא עשו משהו מיוחד כי לא היה מישהו שימסור להם את הכדורים כמו ח'אלד ח'לאילה.

ולגבי השאלה של "ביתרי צפוני" :

לקבוצה של סכנין קוראים הפועל בני סכנין או איחוד בני סכנין, כמו שקוראים לאחי נצרת , מכבי אחי נצרת.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קרית שמונה ובני סכנין היו עולות בכל מצב, כי זה לא משנה פשוט אין להם יריבות.

הקבוצה היחידה שהייתה יכולה (וצריכה) לתת להם פייט זאת הפועל באר שבע, אבל באר שבע לא משיגה את התוצאות, לא מוכיחה שהיא צריכה לעלות.
    פרט לבאר שבע עם כל הכבוד לרעננה ועכו, אין אף קבוצה שיכולה לעלות ליגה. העונה נגמרת די מהר בליגה הלאומית.

באר שבע באה לירושלים בזמן, ירושלים מובילה וככל הנראה תנצח, כמו שאמרתי שבוע שעבר, צריך להתחיל לתכנן עכשיו את העונה הבאה ולחפש זרים איכותיים. לא צריך חיזוק ישראלי פרט למישהו במרכז. צריך מישהו איכותי במרכז המגרש, מישהו טכני, משהו שאין לנו עכשיו.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשבר לי הזין , איזה עגלות ראבק !

5. roeiuzan Member

אל תספידו את עכו... זה הדבר היחיד שאני יכול להגיד כאן.

6. Spanish Weapon Member

ביזיון , ירקו לנו בפנים השחקנים.
    שגילי והשחקנים לא יתרצו שום דבר, הם שיחקו נגד כלומניקים כמו הפועל ירושלים שידעו שהמאמן שלהם מתפטר אחרי המשחק הזה ובכל זאת הפסידו כמו חבורת פיסחים מסריחה.

אין כבר מה להגיד על המועדון והשחקנים , הם משפילים אותי היום בתור אוהד הפועל ב"ש.
    זה לא רק שנגזרה עלינו עוד עונה בליגה לאומית , זה הדרך שאין כאן.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין שום כוונה לזלזל בעכו אבל הקבוצה הזאת לא מספיק טובה לעלות ליגה, אין לה את כח ההרתעה, לא ממש חוששים ממנה, וראינו שבוע שעבר איך היא התפרקה נגד סכנין. יש 3 קבוצות שמסוגלות לעלות ליגה, אחת נפלה. נשארו 2.

8. מכבי או מוות!!! Member

אל תיהיה בלחץ,ביינתים כל שנה הבטיחו לנו את קרית שמונה בליגת העל וכל פעם היא יצאה לוזרית חוץ מזה עכו,ב"ש,רעננה קרובות אליה.
    שום דבר לא סגור מבחינתה.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב"ש רק התרחקה היוםן מקרית שמונה

10. roeiuzan Member

אתה צודק אחי אבל אנחנו כבר מכירים את הסרטים שיש בליגה הזאת וכמה שהדברים אף פעם לא גמורים עד שהם גמורים. שחושבים על זה עכו למשל נמצאת "רק" 9 נקודות מהמוליכה סכנין.. סכנין, זאת עם הסגל המפואר וזו שטוחנת את הליגה... אני מסכים מאד שהסגל שלהם הוא מצוין עם מחליפים מצויינים כמעט לכל עמדה.. למשל ששחקן כמו בני חדד או באסם גנאיים הם בספסל זה כבר אומר הכל, ו2 סקוררים בקבוצה אחת+3 זרים איכותיים זה באמת כבר יותר מדי בשביל הליגה הזאת.. אבל עדיין סכנין לא עלתה וההפרש ניתן לשבירה וסכנין ממש לא "עם רגל וחצי בליגת העל" כמו שטענו שם אחרי שניצחו אותנו בשבוע שעבר.
    מה אני רוצה להגיד כאן בעצם?
    שאף אחת לא עלתה ושום דבר עוד לא גמור, גם לא בתחתית, לק"ש כרגע יש איזשהו חודש טוב והיא שוב התחילה לאחרונה להגדיל את הפער מהדולקות אחריה..
    אתם בטח זוכרים אותי מתחילת העונה כמה שהצהרתי על עכו כאחת שהולכת חזק על העלייה ושמחתי על כל דבר שהיא עושה או כל שחקן כזה או אחר שהחתימה.. ואני יודע שזה עיצבן חלק לא קטן מהמשתמשים, לכן החלטתי לשתוק כבר כמה חודשים(למי ששם לב) כדי לכפר על זה, בסוף מה שקיבלנו זה אכזבות.. חשבנו שאחרי שהוכנבוים הלך יהיה בסדר, הגיע מאמן עם קבלות אבל סגל בדיבד שאני חושב על זה, חלש. אדק, בהתחלה היה גרוע.. אבל אז התברר שהוא בכלל לא חלוץ מאז שנכנס לתפקיד הקשר מראה יכולת גבוהה.. גם הזר שהגיע באמצע עמנואל דואה שידרג את הקבוצה בכמה דרגות, מה שאין לנו עכשיו זה חלוץ... ערן לוי פצוע ובספק אם ישחק את העונה, רונן שוורצמן גמר את העונה, אלכס לויט כרגע פצוע אבל הוא לא סקורר.. יותר שחקן כנף, ומרסלו גראטה לא פוגע.. בלב כבד אני אומר שבלי דואה ואדק אין לעכו קבוצה.
    אבל בכל זאת.... למרות הסגל החלש יחסית אסור לשכוח שעכו מקום ראשון בסיבוב השני..
    6 נקודות זה פער שאפשר לסגור, והלוואי והיום הזה יגיע כבר

11. Dimitar Berbatov Member

הליגה גמורה, אפשר להגיד בהצלחה לקריית-שמונה וסכנין בליגת העל...

12. אורדון במכתש Member

יאללה ירושלים תעשו מאמץ ותישארו בליגה...בבקשה ממכם...

13. הרצליה Member

לא נמאס לך להחזיק מהקבוצה שלך מינימום מילאן מבלי לראות יותר משלושה משחקים כל העונה?

במבחן האמיתי נכשלתם.

14. Riki Member

איזו ליגה משוגעת, משחק טוב של קריית שמונה היום, בהחלט שני הדומיננטיות בליגה. אפשר להגיד שהם לא יעלו (למישהו יש ספק ?) רק בזכות היכולות שלהם, הרבה בעיקר פשאלות של האחרות.

לירן, אוווווו הפועלללללל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/07
  15. Chievo Member

הפועל איחוד בני סכנין זה השם המלא לקבוצה, ואל תדאג אנו נתחיל לשיר "אללה אקבר" בשנה הבאה כשמשחקים באותה ליגה עם ביתר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx