מחזור 21 בליגה הלאומית: שתי המוליכות במשחקי קצוות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏5/2/10.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מצער מאוד לשמוע, הניצחון כל כך הגיע אלייכם על הקבוצה האפורה של רמה"ש...

2. הפועל_כפר_סבא Member

נווה אתה נראה לי אחד שמבין, זה לא נראה לך בלתי ספורטיבי לתת לרמה"ש 3 נקודות כל כך חשובות? זה לא הוגכן! זה נותן להם פער לא קטן מהצמרת!

3. איגור .פ. Member

כמו תמיד באשקלון עושים פדיחות

4. איתי שכן-טוב Member

ואם כל זה לא מספיק... אז למשחק ליגה הקרוב מול באר-שבע לא צפויים להגיע יותר מ 50-100 אוהדים בגלל שהמשחק נופל על חצי גמר גביע המדינה של אליצור אשקלון בכדורסל וכל העולם ואשתו יהיו שם.

בכל מקרה.. ברור שאני עם הפועל.

"באש וגם במים בטוב וגם ברע יאלללה אשקלונה מלחמה"

5. הפועל_כפר_סבא Member

חחחח גם אני אהיה בנוקיה שבוע הבא!
    אתם יודעים "בני השרון" מבחינתי הם מייצגים גם אותנו..

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

זה בהחלט מקומם, אבל האשמה פה היא אך ורק על הפועל אשקלון.

אם כפר סבא ובאר שבע לא היו מקבלות הפסד טכני בתחילת העונה היה פה פתח לערעור מצד אשקלון, אבל על 2 קבוצות הוטל אותו עונש לאחר אותה עבירה, אז למה שינהגו אחרת עם הפועל אשקלון?

שמח לשמוע שלא יהיו הרבה אוהדים של אשקלון במשחק ביום שני נגד באר שבע, אם יש מגרש ביתי בליגה זה המגרש באשקלון (בכלל אחרי רצף הנצחונות שהיה באמת מביא קהל). מקווה שלא יזיזו את המועד אבל סביר להניח שזה לא יקרה משום שמכבי ב"ש מוגדרת קבוצה שומרת שבת ובגלל זה בקושי משחקת משחקי חוץ בשישבת.

7. נועם אסולין Member

אני לא מאמין איזה טיפשות ממש שכונה.
    גם אני תיכננתי לבוא משחק באשקלון אבל אתם יודעים אליצור מעל הכל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/2/10
  8. איתי שכן-טוב Member

המשחק הזה תוכנן מראש! כי אשקלון משחקת ביום רביעי בגביע המדינה. אני בטוח שאם ההנהלה של הפועל אשקלון הייתה קצת מדברת לפני שבוע, היה אפשר להזיז את המשחק למוצאי שבת או לשעה מוקדמת יותר ביום שני.

אשקלון זה אחד המגרשים הקשים (רק 4 הפסדי ליגה ב-3 עונות!!!!) אני בטוח שיהיו אוהדים כמוני שיבואו להפועל.. אבל אני מעריך שלא ייהיו מעל 150 אוהדים.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

במשחק "עפנו מהגביע אז דפקו אותנו ביום שני", בת ים הייתה צריכה לחכות עד לדקה 66 כדי לעלות ליתרון מרגלו של מאור עשור על בית"ר שמשון. בדקה 88 שלומי משה הכפיל את התוצאה. עמנואל פאפו מבית"ר שמשון הורחק בדקה 87.

ניצחון חשוב לחניכיו של דורון ממן, שמעלה אותם למקום השני, עד שיתברר האם רמה"ש מקבלת ניצחון טכני בעקבות שיתופו הלא-חוקי של ברייאן מן.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/10
  10. Ariel Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הייתי בטוח שהמשחק יסתיים ב0-0, כיוון שמדובר בשתי קבוצות הגנתיות שבונות על מתפרצות. מסתבר שדווקא לופא השועל הוותיק התנהג כטירון ושבר את הטקטיקה בכדי לצאת קדימה, ועל הדרך לספוג 2 מבת ים.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/10
  11. The best of The best Member

הכח עמידר מקבלת עונש קשה על התנהגותם בסיום המשחק מול נס ציונה בוינטר.
    קובי חסן הורחק מ-4 משחקים בפועל וזוכה בעניין הפגיעה גופנית בשופט המשחק.
    הקבוצה עצמה ספגה עונש של משחק אחד ללא קהל בפועל (מי ישמע כמה אוהדים... במיוחד כשהמשחק הוא מול שיימן בוינטר)
    וקנס כספי של 5000 ש"ח בפועל.
    בעניין הפועל אשקלון לא סביר שיוותרו להם על עניין שיתופו של ברייאן מן וזה אומנם לא רשמי אבל כנראה שאשקלון סופגת הפסד טכני לרמת השרון.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שלאשקלון יש בסיס. הם הובילו 2:0, וזה שהוא נכנס בדקה ה-89 לא השפיע על תוצאת המשחק, אני חושב שבמקרה הזה ניתן להתחשב בגלל הדקה שהוא נכנס למשחק, אם היה נכנס בדקה 70 כשהתוצאה עוד היתה נזילה הייתי מסכים עם רמה"ש.

13. The best of The best Member

אני מסכים איתך, אבל תשמע בכדורגל ולא בפעם אחת קרו מהפכים גדולים בפחות מ-3 דקות.
    אני אומר את זה כי אי אפשר משפטית לעשות איפה ואיפה זביטי השפיע על המשחק ? בדקה 75 ?
    התוצאה נשמרה בעיינה זה בדיוק אותו הדבר כאן, מעבר לזה שזה יגרור תגובות קשות של כפס ועראבה ויהיה להן בסיס כי זה תקדים העניין מסובך משפטית.
    אם לא היו את המקרים האחרים הייתי בטוח בצדקת אשקלון אבל זה יגרום לרעידת אדמה אם יזכו אותם.
    ברור שאם אתה שואל אותי אני אומר שזה בושה שהם יקבלו טכני אבל כבר היו תקדימים העונה...

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה קשור שקרו מהפכים, זה לא שרמה"ש הובילה 2:0 ואז בגלל הכניסה שלו נגמר 3:2...אז מה אתה אומר שאולי אם הוא לא היה נכנס אז אולי רמה"ש היו עושים מהפך? הוא חלוץ לא בלם.

מה היתה התוצאה במשחק שזביטי נכנס? 0:4?

15. הפועל אשקלון =] Member

מקווה שלא ייתנו לנו הפסד כי יש לנו על מה להתווכח שם...בריאן נכנס בדקה ה89 ולא השפיע כלל על המשחק...מה גם שבהנהלת אשקלון טוענים שביום שלישי לפני המשחק הם התקשרו להתאחדות לברר עם בריאן מורחק מהמשחק מול רמה"ש ובהתאחדות אמרו שלא ושהוא רשאי לשחק אומנם בהתאחדות טוענים שלא נעשתה פנייה כזאת..מנכ"ל הקבוצה ציקו מגיה אמר הוא מוכן להיבדק בפוליגרף!

לקראת צמד המשחקים בבית מול באר שבע ועראבה תחל כבר ביום ראשון (המשחק מול ב"ש יום שני) מכירה מוקדמת לצמד המשחקים האלה..קהל גדול צפוי להגיע לצמד המשחקים בעקבות החזרה של הקבוצה לליגה והתקופה המצוינת שאשקלון נמצאת בה (נגד ב"ש קשה לי להאמין שנראה הרבה קהל בגלל שבאותו יום יש משחק חצי גמר בכדרוסל שם משחקת אליצור אשקלון)

http://www.hapoela.co.il/page.php?name=Article&sid=53