מחזור 21 בליגה הלאומית: שתי המוליכות במשחקי קצוות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏5/2/10.

1. איתי שכן-טוב Member

הסיפור הוא יותר מורכב! בריאן מן ביקש מהמנכ"ל צ'יקו מגיה לבדוק בהתאחדות אם הוא קיבל את האדום הראשון בצורה ישירה או שני צהובים. צ'יקו התקשר לרשם ההתאחדות עידן אלטר בנוכחותו של בריאן מן וקובי דג'אני שהיה איתם במשרד. עידן אלטר אמר בפירוש למגיה בטלפון על ספיקר שבריאן מן יכול לשחק!! (הטעות פה שצ'יקו מגיה לא ביקש את זה בכתב).

אחרי שאשקלון קיבלו את הבשורה שהשיתוף של בריאן מן היה לא חוקי, פנו בהנהלה לאותו עידן אלטר, אבל הוא אמר שהוא לא זוכר שאמר דבר כזה! לי בכל אופן זה נראה מוזר.. הגיוני שבן אדם לא יזכור אם אמר כן או לא??

עכשיו זה מילה של הפועל אשקלון מול רשם ההתאחדות עידן אלטר. ושוב אני אומר אם היו מבקשים את זה בכתב הכל היה הרבה יותר פשוט.

צ'יקו מגיה, בריאן מן וקובי דג'אני מוכנים ללכת להיבדק בבדיקת פוליגף בכדי להראות שהם דוברי אמת!

הרי בהפועל אשקלון מכירים את החוקים! ונראה לכם באמת שיסכנו את הניצחון הכי חשוב שלנו העונה בשביל כמה דקות שבריאן מן נכנס בשביל אך ורק לבזבז זמן... כי ברור לכולם שהוא לא נכנס בשביל להציל את הקבוצה או לשנות משהו על הדשא.

אני מקווה שההאחדות לא תהייה אטומה (למרות שאני די פסימי בעניין) כי אם אנחנו נקבל טכני לא עשינו כלום ברצף הניצחונות!