מחזור 21 בליגת העל: בני יהודה מדהימה את חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/1/13.

1. oranfu Member

בנאדו איבד את זה.
    לא מספיק הוא הכניס את אנדלובו הגרוע, עכשיו הוא מוציא את גולסה בשביל אזולאי החרא.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא נראה טוב. במשחקים כאלה אני תמיד מתקשה להגיד משהו. מכבי חיפה יותר טובה מבני יהודה, מגיעה למספיק הזדמנויות בשביל להוביל, אבל הכדור לא נכנס לרשת. בני יהודה בעטה כדור אחד רציני למסגרת והיא נכנסה בסטייל.

3. oranfu Member

אני לא מאמין איך במקום לרדת עם ניצחון של 4-1 5-1 אנחנו מפסידים פה.
    בני יהודה לא הגיעה לרחבה שלנו אפילו פעם אחת כל המשחק.

הקבוצה המקוללת הזאת בני יהודה, זה לא יאומן איך אנחנו לא מבקיעים במשחק הזה כשאנחנו צריכים להבקיע לפחות 5-6, והם עושים 2 גולים מהתקפה וחצי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/13
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבקיעים אז סופגים. ספגנו שני שערים יפים וחבל. דקל קינן עוד יחלום הלילה על בחורצ'יק בשם נס זמיר. סבסב אותו כמו סביבון.

אין מה לעשות. אחרי 9 ניצוחונות ושני תיקו אפשר גם להפסיד. התקפית רק השערים היו חסרים וללא ספק שזה הדבר הכי חשוב במשחק הזה. מכבי ת"א בורחת עכשיו שמונה נק' הפרש, אבל שום דבר עוד לא סגור. רק חבל לי עכשיו שקטן וצוצאליץ' מתנהגים עכשיו בצורה שלילית. העבירות האלה לא קשורות לשום דבר.

5. Telkiyski Member

נו שקל
    אתה שונא לספוג אה?
    ואיזה סיבוב אכלת מנס זמיר?
    כל הפסטיבל סביב חיפה והריצה ה"בלתי נתפסת" שלה עשה להם רע.

6. oranfu Member

הבעיה היא לא ה8 הפרש. מכבי לא מרשימים. הבעיה היא שאין לנו מי שיבקיע. עם חלוץ אחד ברמה אנחנו שמים היום 5 בשקט. הגענו לאין ספור מצבים טובים היום.

גם החילופים של אריק לא עזרו. עמאשה ותורג'מן לא להיט, אבל לאנדלובו ואזולאי אין מה לחפש בסגל של קבוצה חצי רצינית אפילו.

גם יש את הדבר הזה "מזל של אלופים". לנו ממש אין את זה העונה.

על מה בדיוק מהללים את בני יהודה אני יכול להבין? כל הכבוד להם על הניצחון ושיהיה להם לבריאות, אבל תוצאה משקפת היום היתה 6-1 לנו. קשטן הכין אותם טקטית? הגענו למספיק מצבים טובים בשביל לתת פה תבוסה רצינית, והם נכנסו לרחבה שלנו רק פעם אחת וגם זה בדקה ה80.

7. alexshw Member

אין מה לעשות אחרי רצף כזה חייב לבוא משחק בו שום דבר לא הולך.
    מקצועית בנאדו היה צריך להחליף את קטן ולא את גולסה, אבל זה קטנות.
    אף אחד לא פגע היום, בפרט עמאשה ועזרא שזה 90% מההתקפה שלנו.

הליקויים ידועים גם בניצחונות.

הקוף של עטר עדיין יושב על מאמנים, והפעם מדובר בקוף של תשעת המחזורים הראשונים.
    צריך לחזור למסלול וליצור רצף חדש וזה אפשרי.

8. Telkiyski Member

אגב לאוהדי חיפה המודאגים
    חיפה שיחקה היום טוב יותר והייתה צריכה להוביל 1-0 וגם הייתה חייבת להשוות ל1-1
    לא הלך
    בכל מקרה אני חושב שכרגע חיפה נראית הכי טוב בליגה
    הבעיה היא 8 הפרש.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מאכזב. ההחמצות הרגו אותנו, אני אוהד שתי קבוצות שאחוז ניצול המצבים שלהן שווה ערך למספר הטמפרטורות בחורף הרוסי.
    צוצא במשחק הכי גרוע שלו בקבוצה, עמאשה היה חלש מאוד ולא ברור לי איך הוא לא הוחלף, כמוהו עזרא ששבר שיא באנוכיות, על האימפוטנט בצד ימין של ההגנה אני לא ארבה במילים ודווקא קטן היה הרע במיעוטו.

השיטה המגעילה והמיושנת של קשטן קשישא תוביל את קבוצתו לפלייאוף העליון... איפה הסמיילי המקיא?

10. VAR Member

משפט ששמרת במגירה והוצאת כשההפסד הגיע? כנראה שבנאדו היה חייב לסיים עונה בלי הפסדים בשביל שתגרוט את הרעיון... אני לא יודע איזה משחק ראית אבל מכבי חיפה הגיעה למשחק הזה והתכוננה אליו בדיוק כפי שהייתה צריכה. עמאשה תפס יום חלש. קורה. אם להפסיד, אז ככה. אמנם מתסכל אבל עדיף מאשר לחטוף 3-0 במחצית.

שיהיה המון בהצלחה בשבוע הבא.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, אני ממש לא מודאג. גם ההפרש הוא לא אסון. ברור שלא מוחקים ככה סתם שמונה נק', אבל לדעתי בפלייאוף משחקים פעמיים נגד יריבות הצמרת לא? אז הנה, 6 נק' בקופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    בינינו גם האדומים עדיין בתמונת האליפות למרות שאסור לה בשבוע הבא להפסיד.

12. Telkiyski Member

ממש לא הבאתי מהבית
    זה נכתב מתסכול
    תקרא את ההודעה הבא שלי על המשחק של מכבי חיפה ותראה מה אני חושב על היכולת שלהם הערב

והפועל לא בתמונת האליפות, חיפה איכשהו עדיין כן

13. Raulito Madridista

ותראו את בני-יהודה: ניצחה את הפועל עוד לפני שהיינו בלוף כל-כך גדול, חזרה מטדי עם שלוש נק' אחרי שבית"ר הייתה בשיא כושרה ועכשיו היא עוצרת את הדהירה הפנטסטית של בנאדו ומכבי חיפה. פתאום הכל שם ורוד(כתום) ובני-יהודה רק 4 נק' מהמקום השלישי. אולי עונה טובה של יותר של גלבאן הייתה יכולה לעשות את ההבדל עבור בני-יהודה שהייתה שומרת קצת על יותר יציבות ואולי עם עוד כמה נק' היינו סופרים אותה במאבק האליפות בגלל חולשת הליגה ולא כי היא קבוצה יותר מבינונית.

רמת-השרון אשכרה 3 נק' מהפועל ת"א השלישית. אולי זה יותר סקסי שהטבלה היא מכבי ת"א במקום הראשון, מכבי חיפה שנייה והפועל שלישית, ממש שיקוף של תארים והצלחות מקום המדינה - אבל הליגה הזו זבל.

כל הסיפור של הקהל עם בית"ר הוא פשוט גול עצמי, ונראה שזה עוד כלום לעומת מה שיקרה בהמשך. לבית"ר יש עוד משחקים קשים בסיבוב הזה - בבלומפילד מול מכבי ובקריית-אליעזר אצל חיפה, קל זה לא יהיה. בית"ר עם שתי תצוגות נפל בלי אף איום על השער. ושוב אגיד שחשבתי בהתחלה שגאיידמאק עושה דווקא לבית"ר והוא רוצה להפוך שם סדרי עולם ולהגיד 'אני הבוס', אבל לפי מה שסיפרו אז אלי כהן ביקש את השחקנים האלה והם לא 'הונחתו'. אני רק מקווה שמדובר בשני תותחים שבית"ר תפסיד אותם בגלל הדרך בה המועדון מתנהל מיום היווסדו.

לגבי סיפור האליפות: הפועל רחוקה משם גם אם תנצח בדרבי בפוקס, זה הכל ביחד. מכבי נראית בשלה מאוד לקחה אליפות אחרי עשר שנים. החיסרון של חיפה הוא בעמדת החלוץ ומכבי אולי קצת אפורה אבל זהבי שחקן שיש לו קצת מכל דבר והרבה-הרבה קילריות - שחקן שייתן את הגול במשחקים הגדולים ויקרב את מכבי לתואר.

14. VAR Member

אז אני עדיין מחפש הסבר לאיך הפסטיבל פגע בנו בדיוק.

מאבק האליפות לא מעניין אותי. יש 3 ימים בשנה (השנה 4) שבהם אני אוהד הפועל מן המניין ובשבוע הבא יהיה אחד מהם. הפעם היחידה שבה לא ייחלתי לניצחון אדום בדרבי בשנים האחרונות הייתה שבוע לפני ה-15.5

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קשטן מצליח לנצח את כל הגדולות, כי הוא תמיד מגיע מולן עם אותה הגישה. לשחק בונקר ולעקוץ שער, ושוב לרדת לבונקר. אלו יריבות שיוזמות ולכן השיטה של הזקן עובדת. כשהכתומים משחקים מול קבוצות שעל הנייר נחותות מהן, אתה רואה כמה היא קבוצה מוגבלת וחסרת שמחת חיים. לא במקרה מול הגדולות הקבוצה הזאת לוקחת 3 נקודות ומול הקטנות מאבדת אותן שוב ושוב.

בחזרה לקבוצה שלי. עם כל הכבוד לבנאדו, הבר זאת טעות וסביר מאוד להיות שנשלם עליה. אין לי בעיה עם תורג'מן כי הוא משחק כקשר שמאלי ולא חלוץ. אבל אי אפשר להסתמך על חלוץ כמו עמאשה שצריך 4 מצבים של אחד על אחד כדי לסיים כדור בשער. עזרא בניצול המצבים שלו נוראי גם כן. איך אפשר להגיע 8-9 מטר מהשער עם הרגל הימין החזקה שלך ופעם אחר פעם לבעוט מעל השער.
    גם מול אשדוד, כשכבשנו 4 שערים, למעשה עד השער השני החמצנו משהו כמו 4-5 שערים, שוב מהחמצות של כולם. אולי בבית בסוף מצליחים לקזז את זה, במשחקי החוץ את הסטאטוס הזה. למכבי מספיק מצב אחד כדי לסגור את המשחק. לנו 5.

אגב, אני לא יודע מה שמעו בטלויזיה, אבל בתור מי שהיה במגרש. אחת מהתצוגות העידוד היותר מרשימות שלנו בתקופה האחרונה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/13