מחזור 21 בליגת העל: בני יהודה מדהימה את חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/1/13.

1. wings Member

קשטן מתאים בול לקבוצות כמו בני יהודה. בקבוצות האלה הכל די שכונתי וקשטן יודע לעשות סדר. הוא גם מאוד עקבי בשנים האחרונות, הקבוצות שלו לא מבריקות ולא נאבקות על אליפות, אבל גם לא מסתבכות בקרבות תחתית.

לגבי המשחק. זה לא סוד שמבחינה התקפית אנחנו קבוצה מאוד ביינונית. אין לנו יותר מדי שחקנים שיודעים לתת גולים. קצת מאכזב שכל מה שבנאדו עשה בפגרה זה להביא חלוץ שעדיין לא שיחק דקה.

ההפסד הזה לא כזה מפתיע, אין לנו סגל כזה טוב והריצה שלנו היא בעיקר בזכות עבודה קשה של כולם. אני סומך על בנאדו ואנחנו עדיין במצב מצוין ונהנים מכל רגע.

2. אלי מתחן Member

אל תדבר אם לא ראית את המשחקים.

3. Ice Cream חסה

למנחם קורצקי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

והנה זה מגיע.
    רוני לוי קיבל 2 מטריות, אלישע לוי מוט ברזל, במה יזכה בנאדו מהקהל של חיפה?

הסיפור הזה יותר מורכב ואני לא ממש יודע הרבה. כנראה שגידמאק התנה העברת מיליון שקל שהוא היה צריך להעביר במרץ ובכלל רכש בזה שאלה יהיו מתוך טרק גרוזניי או שלא יהיו בכלל, ואלי כהן ראה את השניים הללו יחד עם עוד חלוץ שאי אפשר היה להביא, אבל כהן כנראה הוגבל מאוד בבחירה שלו...

מעבר לזוועה ביציעים עכשיו שאי אפשר להישאר אדיש אליה, יש גם עניינים מקצועיים וזה שגם אנחנו סובלים מפציעות והרחקות והסגל שלנו מתחיל להצטמצם, וזה ש"שמר" (מי זה היה?) על טקה בגול שלו, חייב לנו נקודה.

4. oranfu Member

א- שום דבר לא מתחיל. בנאדו איבד את הראש במשחק אתמול. זה הכל.
    ב- קצת מצחיק שאוהד בית"ר מעביר ביקורת על ההתנהלות של הקהל של חיפה...( אני לא מאשים אותך בכלום, מהפוסטים שלך פה בפורום אתה עושה רושם של אוהד טוב ובנאדם נורמטיבי, אבל באופן כללי אתה בטח מבין את השעשוע שמה שרשמת גורם)

5. EuropeGuy Member

שמעו אתכם שרים אך ממש חלש.
    בכל מקרה הבאתם כמות מאוד יפה לבלומפילד.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/13