מחזור 21 בליגת העל: ה.חיפה מביסה את ה.ת"א ושירזי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏12/1/12.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אז מקומה לא שם והיא לא ראויה לשם.

בכלל סכנין פתחו את העונה טוב ולקחו הרבה נקודות בדוחא אבל בתקופה האחרונה היא לא משחקת כדורגל ולא מגיע לה להיות בצמרת.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואת זה אתה אומר על סמך מה?

סכנין היתה מעולה מול ב"ש עד האדום ורק באשמתה ניצחה "רק" 2-0 (כשבמחצית זה היה צריך להיות לפחות 3 )

מול אשדוד היתה מעולה ואלמלא האדום ששינה את המשחק מי יודע מה קורה (עד האדום זה היה שידור חוזר של קבוצה שבאה לנצח מול קבוצה שמחפשת תיקו ולא עוברת את החצי)

מול רמה"ש היתה מצוינת, מול מכבי הגיע לה לפחות תיקו, מול חיפה שיחקה להשיג תיקו והשיגה את המטרה שלה...

איפה בדיוק היכולת החלשה?

3. gol77 Member

לדעתי הקבוצה המפתיעה השנה, ביחס לתקציב ולציפיות, היא דווקא סכנין - שממש בקושי פתחה את העונה ( במינוס 2 ) ועם תקציב שחקנים באמת נמוך נותנת פייט לכל קבוצה ומציגה יכולת קבוצתית טובה. מאמין שהם יהיו בפלייאוף העליון- הצלחה יוצאת מן הכלל עבורם וכל הכבוד לדורה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/1/12
  4. Lupos Member

ק"ש עם קאמבק מצוין אחרי פיגור בסכנין (תאכלס בריצה בלי הפסד שהיא עושה עכשיו היא לא נכנסה הרבה פעמים לפיגור אז היה מעניין לראות מה יקרה במצב זה) ומובילה 3-1 במחצית ושער נוסף לסולארי שנראה שנכנס לעניינים כמו שצריך.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ק"ש פשוט נמצאת במצב שהיא יודעת מה היא רוצה ואיך משיגים את זה. לפני שבוע ראינו בדיוק את ההבדל איזו יריבה אומללה שיחקה מול סכנין. היום כמו ראשון לפני שבועיים מצליחה ק"ש להדגיש לנו עד כמה האלופה היוצאת בבעיה קשה.

לרן בן שמעון ושחקניו רק הרבה הערכה וכבוד אפילו אם הקבוצה ביותר מדי משחקים לא ממש מביסה את היריבות שלה. בסיטואציה שלה אני לא חושב שאף אחד בארץ יש את הזכות להעביר ביקורת על ק"ש וצורת משחקה.

פתחתי את הפה מוקדם מדי...רק 3-2 לק"ש...

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/12
  6. שגיא Member

מדהים הריצה הזו של קריית שמונה. למרות שעל הנייר ניצחון שלה על סכנין כמובן לא מפתיע, העובדה שהיא פשוט לא נופלת היא מדהימה. אחרי ששבוע אחרי שבוע כולם היו בטוחים שתגיע הנפילה, הקבוצה הזו מוכיחה כל פעם שהיא עשויה מחומר מיוחד. אין לי ספק שהיא עוד תפסיד, אבל קצב צבירת הנקודות המדהים שלה פשוט ראוי להערכה.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

300 צופים נהנו מתיקו 2-2 בסופר לנד

ועכשיו חברים בואו ונספור

http://images.one.co.il/Images/Packages/17610/557_372/IMG_0492.Xxx

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,23,24,25,26

26 אוהדי מכבי פ"ת הרחיקו עד ראשון לציון על מנת לצפות בקבוצתם האהובה

משמע שהיו באיצטדיון 274 אוהדי ראשון לציון

או בקיצור, 2 קבוצות מיותרות בליגת העל.

8. oFiRzZz Member

דייייייי נמאס לי מנתניה הקבוצה הכי פראיירית בעולם!
    כל שבוע אותו סיפור, מחצית ראשונה היינו צריכים לקתוע להם חמישיה בראש וסליים את המשחק אבל כמובן שנשים רק אחד בקושי ומחצית שניה נקבל גול שיויון מסריח מההתקפה היחידה שהייתה לעכו.
    איכס, באמת שנמאס לי כבר מהקבוצה הזאת.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כל הכבוד לקריית שמונה, אחרי מספר נצחונות לא ממש משכנעים, מראים הרבה אופי, חוזרים מפיגור ושומרים בכבוד על המקום הראשון בפסגה ואף מגדילים את הפער משמעותית מאשדוד שלא מצליחה לנצח את בני יהודה בבית.

בנוגע אלינו - מחצית אפורה ביותר, כמו רוב התצוגות שלנו לאחרונה. בדרך כלל גם הקבוצה שמולנו לא במיטבה, הפעם לצערי זה לא נכון ובגלל זה לוח התוצאות מראה 0-2 בסיום המחצית הראשונה. זה עלול להגמר יותר.

10. אלי מתחן Member

מכבי נותנת משחק מצויין, הכי טוב שלה מאז המשחק מול אשדוד בתחילת השנה.

11. Lupos Member

ניצחון של מכבי ובלקבורן באותו שבוע? נראה לי שאני חולם...
    תצוגה מצוינת של מכבי עד עכשיו...כרגע 4-0 וגם יכל להיות יותר

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע מה אני חושב על איך פותרים את העניין הזה, אבל אין פה אף אחד שמסכים איתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    הדיעה שלי גם כוללת קבוצה כמו רמת השרון שאפילו לא משחקת בביתה אלא ברמת גן...

משחק על הפנים בין אמת השרון למכבי חיפה. מחצית ואין שום תקווה שנראה שם מכבי חיפה יותר טובה. העיקר שממשיכים לשבח את שחר שהוא ממשיך להשאיר את אלישע לוי בתפקיד. היה מצחיק בשידור כשסיני דיבר על זה שקטן אמר במהלך השבוע שהשחקנים צריכים להיות המטרה לביקורת. לא שאני מתווכח עם זה, אבל מיד חשבתי שברור למה הוא אומר את זה. מאמן אחר מיד שם אותו על הספסל...

13. johnnie walker Member

כרגיל אצלנו נזכרים לשחק רק כשהליגה גמורה, במאני טיים אותם שחקנים שמקביל חצי מיליון לא מסוגלים לחבר שני פסים רצופים אבל מה אני מתלונן בעצם אנחנו כבר מקום רביעי מרחק ניצחון ממקום שלישי, ביום בהיר אפשר לראות את הגועל של-טביב.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד מחצית "נפלאה" תוצרת מכבי חיפה ואלישע לוי.
    1 בעיטה אחת למסגרת לאורך מחצית שלמה, ממש אימפריה. אבל איך אומר אלישע? "אנחנו בהתקדמות, לפחות לא ספגנו".
    באמת שאני רואה אותנו ואני רואה את מכבי, ומכבי ניראית כמו ברצלונה לידנו.
    מכבי עם 3 ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים, שתי שלישיות, רבעייה מול באר שבע, והאמת שגם בהפסד מול רמת השרון, 6:2 היה יותר משקף כי מכבי הגיעו למלא מצבים ופשוט לא כבשו.

עצוב שאני יותר מתייחס למכבי מאשר אלינו.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, כמוני כמוך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    מה אפשר כבר להגיד על הקבוצה שלנו? אפשר להעתיק את כל מה שכתבנו לפני שבוע ולשים פה שוב. העיקר ששחר ואלישע לוי מרוצים. אנחנו מתקרבים עוד קצת לתחתית...

נושא אחר. מכבי ת"א היא קבוצה של 'יום עסל ויום בסל'. היום הקבוצה משחקת מצוין, בעוד שבוע היא מפסידה מול קבוצות חלשות ממנה בהרבה. עד כמה שזה נשמע מצחיק, אם העונה בליגה כבר גמורה אז אני מעדיף את זה מאשר המצב במכבי חיפה. שם כבר שבועות לא ראיתי משחק אחד נורמלי. עם או בלי פצועים, הקבוצה הזאת היא שערוריה. בשבוע הבא מכבי ת"א באה לחיפה, לא? בצורה הזאת אני לא רואה שום תסריט שנצליח להוציא אפילו נקודה מול הצהובים.

לגבי המשחק הזה, אולי כדאי להכניס למחצית השנייה את שלושת החבר'ה מהנוער כי בצורה הזאת לא נכבוש בעוד 180 דקות...אולי עדיף לראות את בנו של עטר בבכורה שלו במדים הירוקים אפילו אם נפסיד. אני רק מקווה שבכורה במצב שכזה לא יהרוס לנערים האלה את הביטחון העצמי שלהם.