מחזור 21 בליגת העל: ה.חיפה מביסה את ה.ת"א ושירזי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏12/1/12.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

פנדל לחיפה, אדום לבאדיר. 0:2 הפועל חיפה
    הפועל ממשיכה להיראות מצוין ממשחק למשחק..

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/12
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו חוזרים למקומנו הטבעי העונה, ללא ספק אנחנו ראויים להיות מתחת לקו האדום. הפועל ת"א קבוצה מסכנה, עלובה, חלשה- בגלל זה מה שאנחנו שווים מולם זה תיקו בדקה ה-90, והנה הפועל חיפה מראה איך עושים את זה נכון ומנצחים בלי יותר מדי מאמץ.

נס ישאיר אותנו בליגה, אנחנו פשוט הכי חלשים.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ממש מבין את התגובה של באדיר...אין מה לעשות, פנדל ברור.
    העונה של הפועל ת"א בליגה קרוב לוודאי גמורה. עכשיו נראה את התקשורת יורדת על האוהדים ה'סבלניים' של האדומים. מבחינתי זכותם להפגין כי כמו עם מכבי חיפה בלאגן חוגג בקבוצה.

אגב זה מקרי שהפועל חיפה שמו את אוהדי הפועל ת"א ביציע ג'?

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לא. אנחנו תמיד יושבים שם במשחקים מול הפועל חיפה.

5. Raulito Madridista

הנורופן של הליגה. כן המועדון קורס מבחינה ניהולית וכולם עוזבים, טביב נשאר לבד. אז מה, רק תירוץ עלוב עבור השחקנים להמשיך להשתין עלינו האוהדים בקשת. עוד לא התחלנו לשחק וכבר קיבלנו גול וכרגיל אנחנו מסוגלים לאיים על השער רק במצבים נייחים של טועמה(לפחות הוא). אלרואי כהן נראה כמו ילד שמשחק נגד שנתון שגדול ממנו בכמה שנים טובות במקרה הטוב ובמקרה הרע כמו ילד מפגר שרץ בלי תכלית. אין לי בעייה לשלם שכר לימוד על שושן שאי-אפשר לדעת עדיין מאיזה חומר קורץ, הוא העתיד של הפועל. אבל הפנדל באמת הרתיח אותי. באדיר שחקן עם כל-כך הרבה ניסיון. תשים את הגוף יותר טוב, תפריע לו, אל תעשה פנדל שזה תשעים אחוז גול ועוד כרטיס אדום ברור שמוחק גם את ה-5% סיכוי להשוות. ניצן שירזי לא אשם ויש לו הרבה עבודה.
    לנצח אצלי בלב.

6. Lupos Member

חחחחחחחחחחחחח חזק השלט של הET גו הום. טוב מאוד שהפועל ת"א מוחים נמאס שבעלים של קבוצה עושים מה שהם רוצים והורסים קבוצות

וואי אני מזמן לא זוכר עונה שכל כלך הרבה מהקבוצות הגדולות משחקות כל כך גרוע..גם בשנים שבית"ר זכתה ושאר הגדולות סיימו מתחת לרביעייה הראשונה אני זוכר אותם יותר טובים...

סימן של שינוי? כנראה ששנה הבאה הכל יחזור למקומו אבל עוד נחיה ונראה

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כל מה שמסביב שטויות. באמת. העונה שלנו נגמרה כבר ממזמן. אנחנו צריכים להתעסק רק בלהוציא את הנגע מהקבוצה שלנו. ברגע שהוא יצא - הכל יראה אחרת.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לפי וואן יש 6000 אוהדים ביציעים
    לפי הטלויזיה יש 4000

כנראה שהאמת איפשהו באמצע...

9. ראיין אדלי Member

המחזור הכי גרוע שיכול לעבור עליי, פשוט סיוט...
    זה התחיל עם השפלה, המשיך עם התאוששות של בית"ר, הפועל חיפה מנצחת את הפועל ת"א ועוברת אותנו בטבלה, הפועל ת"א מאבדת כנראה את סיכויי האליפות וקריית שמונה משתלטת על הליגה.
    כבר המון זמן לא עבר עליי מחזור כל כך גרוע, ורק עכשיו אני לוקח יותר מדי ברצינות את ההפסדים הכואבים של תחילת עונה, שעוד אמרנו "בסדר, הפסדים קורים, אנחנו לא נרד", ולמי שלא זוכר בפעם שעברה שדיברנו ככה מצאנו את עצמנו בלאומית...

ובקשר למשחק - משחק הקרבה של הפועל חיפה שלדעתי תוסיף את השלישי והרביעי.

10. alexshw Member

כמה עולה שמפניה בגליל?

ולגבי הפועל, קודם שילמדו את הבת של טביב ששחקן צריך להיות רשום גם בהתאחדות.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, כנראה שאוהדי הפועל ת"א מצטרפים היום באמת רשמית לתסכול של העונה הזאת. מדהים לראות שכל הקבוצות הגדולות פשוט לא מתפקדות. אני עדיין לא רוצה להוציא את הפועל ת"א סופית ממרוץ האליפות, אבל אם היא מפסידה היום היא תפגר 12 נק' אחרי ק"ש. משום מה אני עדיין מחכה להתמוטטות שם, אבל בשנים האחרונות ראיתי גם שני תסריטים כאלה בהולנד. א.ז אלקמאר וטוונטה לא התמוטטו...

לגבי הפנדל. הדבר היחיד שבאדיר היה יכול לעשות זה לקוות שהחלוץ החיפאי (אני מסתכל במחשב ללא פס קול) יחטיא. כבר מספר שנים שאין לבאדיר את המהירות כדי למנוע כאלה מצבים. מה שלדעתי כן קרה זה שבאדיר דווקא בטעות נדחף ע"י שחקן מהקבוצה שלו. (מספר 4 הוא ידין?)

12. riquelme1 Member

הגועל נפש ממשיך, מאמן חדש, מאמן שנכשל טוטאלית בהפועל חיפה מגיע לאמן את הפועל, אם כבר לפטר מאמן אז לפחות להביא מאמן נורמאלי.

אליפות? אפשר לשכוח, 12 נקודות זה כבר יותר מדי, ק''ש שלא מאבדת נקודות ולא מפסיקה לנצח.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

תוציא, תוציא. לכתוב הפועל תל אביב ואליפות באותו משפט זו כבר סוג של בדיחה, לצערי. הרסו אותנו. כל מה שהיה פה נעלם. אפילו ההנהלה הבכירה כבר הבינה מי הוא אלי טביב. לצערי II, יש עדיין מספיק אוהדים שהם, סליחה על המילה, מטומטמים מספיק כדי ללכת ראש בקיר וממשיכים לתמוך בו.

לגבי הפנדל, מספר 4 זה מור שושן וכן, הוא דחף את באדיר. אשם בשני הגולים. או שמא זוהי ליהי טביב שאשמה בשני הגולים?

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

החוק היבש אומר שברגע שהכדור משחק ביד אין פנדל. רק שורקים לפנדל אם היד הולך לכיוון הכדור ולדעתי ראו בהילוך החוזר שהיד עף לאחור. אני לא משוכנע שמגן הפועל חיפה רצה בכוונה לעצור את הכדור. בכל מקרה אולי הגיע לאדומים פנדל ושיוויון במספר שחקנים רק בגלל האנוכיות הבלתי נסבלת של ערן לוי והפחדנות של הפועל חיפה.

15. Jose Mourinho Member

בבאר-שבע עוד יבכו הרבה על האיבוד של ה3-0 ברמה"ש. שני המשחקים הקרובים מול החיפאיות יקבעו עד כמה ריאלי הסיכוי לשרוד העונה.