מחזור 21 בליגת העל: מכבי חיפה מביסה 1:4 את באר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏5/2/10.

1. מכביחיפהזהבדם Member

rainman

מה הקשר שאף שחקן אחד לא בלט?
    אני מצפה משחקן שנכנס רבע שעה לסיום,שיעשה כמה פעולות טובות,אבל חלאס זה כבר לא זה,השחקן הזה גמר. הוא כבר לא מהיר,הוא חלש פיזית,לא מדויק,לא מסוגל לעבור שחקן,גומר את האוויר אחרי 30 דקות.
    התרומה שלו לקבוצה אפסית.
    אם לא יהיה שינוי יוצא דופן ביכולת שלו,כנראה שהוא ישוחרר מהקבוצה בסוף העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/10
  2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

רעננה לא כזאת גרועה, ומאחי נצרת ציפיתי לנצח את הפועל רמת גן בעילוט, זו התוצאה המפתיעה של המחזור. אם נצרת לא הצליחה לנצח את רמת גן אז אולי רמת גן לא כל כך זבל.

למרות שבכללי אני מסכים איתך-עכו ורמת גן לדעתי הקבוצות הכי חלשות בליגה הזאת. רעננה, סכנין ועכו מראות ניצוצות ולחלקן זה גם מתחבר לא רע (רעננה וסכנין)

3. alexshw Member

לצערי העונה זה באמת ככה, אבל אני עדיין מקווה שגוסטבו ישתפר.

4. קובי ברייאנט Member

ביתר שוב לא מנצחת ומאכזבת אותי ציפית מקבוצתי לנצח היום ולהחזיר מהכבוד האבוד שלה..אבל משחק שני ברצף שאנחנו יותר טובים מהיריב ולא מנצחים אנחנו ממש לוזרים.רק שלא נפסיד ברביעי!

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לגבי גוסטבו, לצערי אני לא רואה את האור בקצה המנהרה, עונה שעברה גם קטלתי אותו לא מעט ושמחתי לאכול את הכובע, העונה קשה לי להאמין שזה ישוחזר, אך עוד מוקדם להספידו, אף על פי שהוא חזר מפציעה ובמרום גילו הלא צעיר, ביחס לכדורגלן, מאמין שיש לו עוד מה לתת אך בקטר הירוק ששחקן אחד משלים את האחר הוא פשוט הולך לאיבוד, כאן זה תפקידו של אלישע לנסות לשלבו במערך הקבוצתי, את התוצאה והסיכומים נעשה בסיום.

6. קובי ברייאנט Member

מקווה שקבוצתי ביתר תתעלה על עצמה ביום רביעי ותנצח את מכבי באר שע.כי אם לא זהו תהיה הפתעה גדולה.בהצלחה ביתר ביום רביעי.מקוה שסוף סוף ננצח!

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רק יגיד לך שאם תפשפש בהיסטוריה של מכבי חיפה, היא הפסידה לקבוצה מאיי פארו 3:2 כשהיא כבר פיגרה 2:0 ואם היה 3:0 היא היתה מודחת למרות שהיא הפסידה 3:2...אז כן, הפסדתם לקבוצה מליגה ז'...ואם העונה האירופאית היא הצלחה בעיניך אני מאחל לך להגיע כל פעם לליגת האלופות ולסיים עם 0 נקודות ו-0 שערים. וזהו, אל תחזיר לי הודעה בנושא זה לא רלוונטי.

8. alexshw Member

נתון מעניין:
    קאלה הפסיד היום לראשונה בקריירה שלו בסבא אליעזר.
    באמת הגיע זמן.

9. Don Joan Roman Member

משחק טוב שלנו, שתמוז, ברק וכל השחקנים יתחילו לעבוד אעל ניצול מצבים מול השער כשמולם אריאל הרוש ולא כשמולם אף אחד, לתשומת ליבך מר כלום שחושב שאם תמוז כובש 700 פעם מול שער ריק באימון הוא צריך לכבוש גם מול איינוגבה, תן לו להתאמן כשהרוש בשער ואם כשאריאל בשער הוא דופק 7 מ10 אז מול כל שוער אחר בליגה שהוא לא אניימה הוא ישים 10 מ-10.

ועוד משהו: אני מקווה שמר שום ישים את טוטו, ברק ואבירם על הספסל במשחק מול מכבי ב"ש וייתן לחן עזריאל, עמית בן שושן והואסקס הזה לשחק במקומם, כי אם הם יישבו על הספסל בגביע המדינה הם יקומו כמו חיות נגד הירקת.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/6.Xxx הפועל פתח תקווה- הפועל חיפה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/1.Xxx

ראשון, 19:00
    שופט: אסף קינן

קבוצה אחת רוצה למעלה, קבוצה שנייה רוצה רק לא להיות יותר למטה. הפועל פ"ת בדבוקת הקבוצות שבאיזור הקו האדום, הפועל חיפה כבר רק 4 נקודות משם, זה עוד משחק קריטי מאוד עבור התחתית, משחק שיכול לתת להפועל חיפה הרבה הרבה מאוד אוויר לנשימה, או מצד שני יכול להכניס את המערכת לכאוס אמייתי, הרבה יותר גדול מזה שהיא נמצאת בו כרגע, משחק חשוב מאוד עבור 2 הקבוצות, יהיה מעניין.

הפועל פ"ת מגיעה למשחק אחרי 3 תוצאות תיקו רצופות עם בני סכנין, בית"ר ירושלים ובני יהודה. הקבוצה עושה רושם פחות שברירית, אבל יש בעיה בהבקעת שערים כאשר הפועל פ"ת נמצאת במקום הלפני אחרון בהיבט של הבקעת שערים. אלי מחפוד וחניכיו יודעים שהם פוגשים קבוצה במצב מאוד רגיש, להפועל חיפה לא הולך שום דבר בתקופה האחרונה, ובפ"ת יש את ההרגשה שהם צריכים לנצל זאת ולא לתת בשום אופן לחיפה ושלומי דורה להתאושש על חשבונם. ניצחון יציב את הפועל פ"ת בעמדה טובה מאוד כאשר עכו, רעננה ואחי נצרת ספגו הפסדים אתמול, וניצחון שלה ייתן לה 3 נקודות יתרון על הקבוצות הללו ויכניס גם את היריבה מחיפה למאבקי התחתית.
    אלי מחפוד יאלץ להסתדר ללא הבלם גל כהן שסוחב 5 צהובים, ואת מקומו יתפוס אודי חנון. השוער הניגרי אוסטין אג'ידה צפוי לעלות שסבל מכאבים בכף ידו. בהתקפה צפוי לערוך בכורה איברהים באסיט לצידו של אלי ביטון ואחד מהשניים- ארמון בן נעים או אוסמן באשירו.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/021/872.Xxx
    בהפועל פ"ת רוצים גם לנצח

בהפועל חיפה הצרות חוגגות. ב-15 המשחקים האחרונים הפועל חיפה ניצחה רק פעמיים, הניצחון האחרון הושג לפני שבעה מחזורים בבאר שבע, הפועל חיפה מגיעה לאחר עוד הפסד כואב, 1-0 בבית לבני סכנין, עוד קבוצה מהתחתית שמצליחה לחגוג על חשבון הפועל חיפה, והפועל חיפה כבר 4 נקודות בלבד מהקו האדום. מחר הפועל חיפה תפגוש עוד קבוצת תחתית שנמצאת במגמת שיפור קלה ושלומי דורה יודע, שהפסד נוסף, עלול סופית לעלות לו במשרה ויכניס את הפועל חיפה לבור עוד יותר עמוק מזה שהיא נמצאת בו כרגע. הפועל חיפה נראית רע, מלבד נסיונות די מגוחכים של ערן לוי בבעיטות מחוץ לרחבה לא רואים יותר מדי, ואין ספק שהכל עניין של ביטחון ופסיכולוגיה, השאלה מתי השוק ששחקני הפועל חיפה נמצאים בו יסתיים.
    שלומי דורה מתכנן מספר שינויים בהרכב לקראת המשחק הסופר חשוב עבור הקבוצה, נראה שעדן בן בסט, לבאן חמלדזה ורן אבוקרט לא יפתחו בהרכב, את מקומם צפויים לתפוס גל אראל, בראיין גרסיץ' וירו בלו. הרכש החדש רוי לימה צפוי להשתלב במהלך המשחק.

הרכבים משוערים:
    הפועל פתח תקווה: אוסטין אג'ידה, עמנואל מתיאס, אודי חנון, דניאל אדו, שגיב כהן, ג'ונתן אסוס, עידן סרור, גיא צרפתי, ארמון בן נעים (אוסמן באשירו), אלי ביטון ואיברהים בסיט.
    הפועל חיפה: אוהד כהן, חי בן לולו, סביטי ליפנייה, אושרי רואש, אייל טרטצקי, בראיין גרסיץ', גל אראל, יוסי דורה, ערן לוי, אמיר אבו ניל וירו בלו.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש לא במצב רוח לריב, אבל אלכס, אני אגיד לך מה שאמרתי לך 700 פעם-אתה בנאדם עלוב וקטן, שחצן שמייצג את האוהדים שלכם בצורה מושלמת. אני מרחם עלייך. פשוט ככה. בשבוע האחרון הבנתי הרבה דברים שלא הבנתי בעבר, יש פה בפורום גם כמה שבטח יודעים, ואני לא שונא אותך ולא צוחק עליך, אלא פשוט מרחם. שיהיה לך רק טוב בחיים. שאתה תמשיך עם ה"כולכם ימשיכו לקנאות".

מכבי חיפה קבוצה עם יותר מזל מ2 התל אביביות, זה ההבדל. מכבי חיפה נראתה המון פעמים כמו הפועל ומכבי נגד עכו לדוגמא, רק לפני שבוע נגד מכבי פ"ת. זה נגמר ב1-0.

12. Don Joan Roman Member

זה לא מזל כמו שזה שלומי ארבייטמן בעונה גדולה, כמעט כל פעם שמכבי חיפה נתקעת ועובדת אצות שלומי ארבייטמן מגיח מאיזה חור ומבקיע שער שנותן לה 3 נקודות וזה גם העובדה שקבוצות משום מה מפחדות ממנה כאילו מדובר במינימום ברצלונה, שבוע הבא הם באים ל"טדי" ואם שום לא יפחיד את השחקנים אז יהיה להם פייט טוב.

13. yedidel Member

למכבי חיפה יש אותו בעלים כבר 15 שנה, שבא מאהבה ומנהל בצורה מקצועית. זה באמת המזל שלהם, שהוא בחר דווקא בחיפה

את זה אין לאף קבוצה אחרת בארץ, רובן מחליפות בעלות כל יומיים.

לתל-אביביות יש עוד המון עבודה כדי להגיע למקצועיות הזאת.

14. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אני לא רוצה לריב איתך אבל זה מוגזם להגיד שאנחנו נהנים ממזל, לפי דבריך הניצחון על פ"ת היה במזל אז אני רק מקווה שאתה זוכר מה פרדי דוד אמר, מאמן מכבי פ"ת ומה תגיד על המשחקים הבאים

בית"ר ירושלים מחזור 1 ("קרוב ל-17 אלף צופים בטדי צפו במארחים מפגינים עליונות ברורה אך מחמיצים פעם אחר פעם מול אניימה")
    מכבי פתח תקווה מחזור 2 ("מאמן הפועל ת"א לא אהב את שריקות הבוז")
    בני סכנין מחזור 9 (דקה 90 אומר הכל, לא?)
    מכבי פתח תקווה מחזור 17 (מכבי פ"ת הגיע ארבע פעמים ל1 על 1)
    מכבי נתניה מחזור 20 (3-0 דקה 83, מספיק)

זה ההבדל בין 15 נקודות ל 21 ...

אגב מה תגיד על היום דקה 29 מכבי חיפה מוליכה 2-0 בעיטות לשער 11-0 בעיטות למסגרת 7-0 אחוזי שליטה 75%-25% ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/2/10
  15. מכביחיפהזהבדם Member

שחם ,אתה זה שיצאת פה עלוב וקטן,לא אלכס.
    מה הוא כבר כתב?

אז הוא רשם ''שכולם ימשיכו לקנא'',מה הבעיה?
    למה לרדת כ''כ נמוך?