מחזור 21 בליגת העל: מכבי חיפה מביסה 1:4 את באר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏5/2/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

די נו מה זה הויכוח העקר הזה?! אני יכול להגיד שאם היה לי יותר מזל והחלוצים שלי לא היו גמלונים בני גמלונים כמו שהם היום, משמע אבידור, ביוריאן ומאיוקה, הייתי נמצא עם עוד 6 נקודות לפחות (משחקים שהובלנו וסיימנו בתיקו) ואז היינו עם 50 נקודות לעומת ה-58 של חיפה...נו באמת, אין פה שום קטע של מזל, זה יכולת נטו, ומכבי ת"א היא קבוצה בבנייה ושנה הבאה עם חיזוק נכון תלך עם מכבי חיפה ראש בראש עד המחזור האחרון (בניגוד להפועל ת"א, שבנתה גלאקטיקוס ולא מסוגלת ללכת עד הסוף). אבל העיקר כמו שגוטמן אמר:"לתקוע יתד בצמרת."

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול להתפלל ולרצות עד מחר אבל זה לא יקרה, אין לו שום חשיבה ושום ביצים להושיב את הכוכבים שלו על הספסל.
    אולי בן-שושן יפתח אבל אם כן זה יהיה רק על חשבון עידן ורד, ואסקז נראה מאוד כבד ורכש ממש לא נחוץ ואת חן עזריאל הוא בכלל לא סופר.
    גם אם נגד מכבי חיפה אנחנו נתקוף ונתקוף אנחנו לא נבקיע, למרות הכישרון והעקבים שרצים מהתקפה להתקפה אין לנו שום רוע, נגד מכבי חיפה זה לא יספיק בטח שיש להם את שלומי שיכול לשים גול מרבע מצב.

---
    ד"א שי חדד שמושאל להפועל ר"ג כובש נגד אחי נצרת שער ניצחון וזה שער שני שלו העונה, הגיע גם הזמן שלו לקבל צ'אנס בבוגרים של בית"ר בטח שאלירן דנין פותח במקומו.

3. Don Joan Roman Member

זה לא לזלזל, זה לעורר, עם כל הכבוד למכבי ב"ש ויש כבוד חן עזריאל ובן שושן יכולים לשחק שם על חשבון 2 המחמיצים הגדולים של החודש האחרון, בחודש הזה בית"R פגשה את הפועל פ"ת, בני יהודה, הפועל ב"ש, מכבי פ"ת והפועל רעננה, ובכולם החמצנו לפחות 3 הזדמנויות גדולות, זה חוסר חדות משווע של החלק הקדמי וכדי להחזיר להם את החדות צריכים להוריד אותם לספסל ולתת להם להתאמן שעות מול שוער.

4. Igi Member

על הריב שהתפתח פה לגבי גיבוב השטויות על "האוהדים השחצנים והמזל" של מכבי חיפה מן הסתם שאין מה להגיב, אבל לגבי שלומי, אי אפשר שלא להסכים. עד לפני שנה בכלל לא תפסתי מהבחור. חשבתי שהוא שחקן ספסל טוב, תמיד טוב שיהיה אחד עם רעב כמו שלו בסגל, אבל מעולם לא האמנתי שהוא מסוגל לעשות סוויץ' בראש ולהפוך לסקורר הגדול ביותר שקיים לכדורגל הישראלי. זה לא רק השערים, הוא שיפר באופן מדהים גם כמה אספקטים במשחק שלא היו לו בעבר, אם זה חוש התמצאות ברחבה בזמן הנכון ובמקום הנכון, או התנועה שלו ללא כדור בחצי של היריב. הוא יודע מתי לעשות את התנועה לעומק ולנצל את התנועה הכל כך חכמה של דבלאשווילי שנותנת לו מרחב וגם שיפר מאד את הטכניקה גם בראש וגם בקרקע.

אם נסתכל לקראת מוק' היורו, אני חושב שצריך לתת לשלומי ארבייטמן את המושכות להיות החלוץ המוביל של הנבחרת. אם פעם היה עוד את התירוץ של "הוא לא צריך להיות בסגל אם הוא שחקן ספסל", אני חושב שהיום אפילו המאמינים הגדולים ביותר של המשפט הזה כבר מזמן שכחו ממנו. חלוץ חוד עם סטט' וחדות כ"כ מרשימות אין לנו. רק נקווה שעם המאמן הבא כבר לא נצטרך לראות יותר את הבינוניות של עומר גולן כשיש לנו 4 חלוצים כ"כ מוכשרים...

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/10
  5. alexshw Member

לא צריך לשכוח מקיומו של קולאוטי ויש את בן סהר, אבל שלומי חייב להיות בסגל. אין ספק בכלל.

שלומי עוד מעט משיג משהו, ששום שחקן ליגה לא השיג כבר 9 שנים - להגיע ל - 20 כיבושי ליגה בעונה אחת.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/10
  6. קובי ברייאנט Member

מכבי חיפה קבוצה מעולה אי אפשר לעצור אותה כל משחק מבקיע לפחות 3 שערים ובקלות מנצחת משחקים כל הכבוד חיפה.קאלה שוער אפס כל משחק מקבל איזה 4 שערים ונראה רע מקבל גולים של ילדים בגן.באר שבע העונה נראת כל כך רע רק בגלל השוער.אם היה להם שוער יותר טוב הם היו קרוב למקום רביעי.בהצלחה לך ביתר ברביעי!

7. Don Joan Roman Member

בראיינט אתה מקשקש, קאלה הוא הסיבה היחידה שהם לא במאבקי התחתית, אמנם מול חיפה הוא אשם בשניים מארבעת השערים אבל מול בית"R הוא נתן 4 הצלות הירואיות והיו לו עוד הרבה משחקים שהוא הביא נקודות, הלוואי מבחינת ב"ש שהיו לה עוד 3-4 קאלה.

8. קובי ברייאנט Member

קאלה ממש חלש והוא לא מתאים לקבוצה כמו הפועל באר שבע.וובקצב הזה באר שבע כן יהיו במאבקי התחתית!

9. Don Joan Roman Member

בטח שלא בגללו, חוץ מזה שמה זה "בקצב הזה?" הם הצליחו להוציא נקודה מ"טדי" קיבלו בראש בחיפה, בשבוע הבא נראה לי הם מול הפועל ת"א אז גם שם הם יפסידו אבל מול קבוצות ברמה שלהם הם ינצחו לפחות כמה משחקים.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המשחק באורווה בין הפועל פ"ת להפועל חיפה הסתיים בתיקו 2:2, האורחים מהכרמל עלו ראשונים ליתרון משער של ירו בלו בדקה ה13, לאחר כרבע שעה גיא צרפתי הישווה לזכות המקומיים, דניאל אדו גרם למהפך בתוצאה בדקה ה80 וכשהיה נראה שהפועל פ"ת משיגה 3 נקודות חשובות, ירו בלו כובש את השני עמוק בתוך תוספת הזמן, אופי של האדומים או חוסר אופי של הכחולים? תחליטו אתם.

ג'קי בן זקן והצוות המקצועי באשדוד צריכים להבין שזה טוב ויפה ששמים צעירים בהרכב ונותנים להם הזדמנות להוכיח את עצמם, אך לא בכל מחיר, מול הפועל ת"א זה ידוע שהם לא יכולים לעשות הרבה, אם בכלל, רביבו היה צריך לפתוח במשחק הזה ולא מובנת לי ההחלטה לספסלו, אם יש שחקן שיכול ויודע להכניס כדורים לעבר מקרייב ושריקי זה הוא, כי מר אוחיון עוד שניה טובע מרוב בינוניות.

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/10
  11. AVISEY Member

הפועל ת"א עכשיו מקבלת וואחד עזרה מהשופטים , גם הבקיעו גול מנבדל שגמר סופית את המשחק , ולפני זה אשדוד לא קיבלו פנדל ברור , פשוט מעצבן .

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

העיקר ששחם ימשיך להתלונן שהשופטים עוזרים לחיפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    הנה הרביעי, בן דיין, תשעה שערים למגן שמאלי זה מאזן מאוד מרשים, אין ספק שהוא עשה התקדמות העונה, ניהול משחק כושל מאוד של מזרחי, לא שציפיתי לגדולות.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלך השערים בליגה חייב להיות בסגל בוודאי, אבל לתת לו את המושכחות? גם אם יש שחקן שרק מתאמן בחו"ל ולא משחק עדיף שהוא יפתח בהרכב כי אחרי הכל נבחרת יוון לא מורכבת מההגנה של הפועל ב"ש, אני עדיין נותן פה עדיפות לברדה, סהר וקולאוטי על חשבון ארבייטמן אבל כן שלומי צריך להיות בנבחרת ביחד. מספיק היה לראות את שלומי ארבייטמן באירופה בשביל לראות שעם כל הכבוד, כל עוד הוא לא ישחק בקבוצה אירופאית אין לו מה להיות בהרכב של הנבחרת, הוא לא נגע בכדור.

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/10
  14. alexshw Member

מה זה משנה. הפועל ת"א היו קורעים אותם בכל מקרה.

15. Raulito Madridista

באנו, פירקנו, ואת הנאחס בי"א שברנו

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg916235.Xxx

חחח..מי חשב לפני המשחק שבמגרש המנחוס הזה יהיה כל-כך קל?; רביעייה נהדרת שלנו ועוד סטויקיץ הדף ארבעה-חמישה מצבים מצויינים(כלומר יכלנו בקלות להבקיע כאן שביעייה), רובם של ערן זהבי, שבכל-זאת עשה משהו מועיל לפניכן כשכבש את השער הראשון ושיחרר את כל השחקנים. אני מקווה שאחרי המשחק הזה לא נבוא יותר לי"א עם רגשי נחיתות ועם הראש באדמה. בהחלט הגיע להגיד את זה - הסוף למנחוס. לא ייאמן שלא ניצחנו כאן 8 שנים, ואפשר לחשוב שאשדוד הייתה כזאת אימפרייה. היום ראיתי חלק מהמשחק במכון כושר, הייתי מוקף באוהדי מכבי. תפסו את הראש בגול הראשון ועזבו את המקום אחרי השער השני, איזה כיף. קצת כבוד לא יזיק. אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה ממכבי ואנחנו בצדק רב במקום השני. ואשדוד? - שביתה בנמל לא עשו כלום ואניימה לקחת מיזרון ולנמנם לאורך כל המשחק. זו נקמה מושלמת על השוד שלהם בבלומפילד - במקום להבקיע עשירייה, הפועל סיימה בתיקו.

כבר מהפתיחה השחקנים באו היום כדי לעבוד. הפועל פתחה את המשחק טוב וידעתי שאם לא נוריד את הרגל מהגז - נשיג את הניצחון. היה תענוג לראות את החלק הקידמי שלנו היום. מהירות וחדות אלו לא מילים גסות. ורמוט מעורב בהרבה מאוד מהלכים אך לא כל-כך השפיע על הגולים עצמם, אבל זה בעיקר איתי שכטר שסוף-סוף חזר לכבוש אחרי בצורת והוא אוהב את המשחקים מול אשדוד. השער הראשון שלו היה נהדר, גול שמזכיר את הדריבלים הסוחפים שלו בתחילת העונה. השער השני באופסייד? - לא נורא, לשכטר נפסל שער חוקי בבלומפילד, וגם בלי השער הזה היינו מנצחים בלי צל של ספק. לדעתי גם נאתכו וידין הציגו היום משחק מצויין.

לטעמי גוטמן היה צריך להכניס לפניכן את החלוץ הקרואני החדש כדי שייכנס לעניינים, אבל גם בדקות הלא רבות במיוחד ששיחק, הוא הצליח לשחרר שני פגזים מהרגל אבל סטויקיץ היה במקום. אולי היה מקום לתת לשכטר או ורמוט לנוח לקראת משחק הגביע באמצע השבוע, אבל לא נורא. ידין נח וזה גם בסדר. גוטמן החליט נכון כשפתח עם קנדה וזה תרם למשחק ההתקפה שלנו. ושימו לב למגן מהצד השני - בן-דיין כבר עם תשעה שערים - בלתי-נתפס, לדעתי הוא ישבור שיא העונה. רק שימשיך ככה. איזה מיקום יש לו במצבים הנייחים - צריך ללמד את הדור הבא את הדברים האלה.