מחזור 21 בליגת העל: תיקו 0-0 בין מכבי לחיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏16/2/07.

1. Gustavo Boccoli Member

מחצית ראשונה נגמרה בבלומפילד, 1-0 הפועל ת''א משער של סלים טועמה.
    הפועל נראית לא רע יחסית להרכב שהיא הציבה, שחסר כמה שחקנים חשובים בקבוצה. באדיר החמיץ פנדל בפתיחה, הצלה גדולה של אג'י, אבל אחרי דקה טועמה קיבל כדור בתוך הרחבה ובעט בין הידיים של אג'י. הפועל תוקפת דיי הרבה, לא מפחדת, הייתה יכולה לכבוש עוד שערים. אשדוד מצהד השני קצת פחות, לא מגיעה ליותר מדיי מצבים. הטוב ביותר היה כשהולצמן בעט בתוך הרחבה אבל הכדור נעדף ליד הקו.

2. Raulito Madridista

כמה מילים על הניצחון הקטן והצנוע שלנו 1-0 על אשדוד בבית:

http://i2.one.co.il/images/packages/1715/imageBrowser/IMG_0977.Xxx

משחק לא רע, אבל גם לא טוב. בוא נגיד ששלטנו בכדור, שיחקנו הגנה טוב מאוד למרות חסרונו של בונדר. שוב רמי דואני הציג משחק הגנתי מושלם, הוא אחד מהבלמים הטובים ביותר בארץ במשחק הראש, הוא ממש ראשון לכל כדור ויש לו גם מבנה של בלם טוב מאוד. ההתקפה שלנו הייתה בינונית מאוד היום, הייתי מרוצה מכמה סלאלומים של גילי וורמוט כולל ההוא שהוליך לפנדל(באדיר החמיץ בקריירה שלו יותר מדיי פנדלים בשביל להיות בועט קבוע, זה הפנדל השני העונה שאנחנו מחמיצים, גם דה ברונו החמיץ נגד בני יהודה), אבל היו לו מסירות מרגיזות. טועמה היה היום עייף אבל השקיע וכבש שער יפה, התקפת כדורגל לא רעה של הפועל הוליכה לגול, שדגו שהיה הטוב היום בהפועל בחלק ההתקפי, מסר בדיוק בזמן לטועמה. יותר מדיי פעמים ראינו את אוגבונה באגף ולא אהבתי את זה, ברדה שנכנס לא תרם כל-כך ויכל להבקיע פעמיים, פעם אחת איבד כדור אחרי שכבר עבר שחקן ובמקום לבעוט איבד, ופעם אחת מול אטג'יי, רציתי שזה יהיה 2-0, אבל לא נורא. לא היה צריך להכניס את אבוקסיס, מיותר מאוד היה החילוף של לוין לדעתי. אבוטבול היה טוב בקישור, וגם וולינגטון שחילץ המון כדורים! הפועל פגעו בו איתו!
    אשדוד נתנה משחק חלש מאוד ולא הצליחה נגד ההגנה של הפועל שספגה רק 2 שערים מאז השלישייה נגד חיפה, כמו שאמרו בשידור, בהחלט יש שיפור בהגנה שלנו. חששתי שנספוג את השיוויון אחרי שהפועל ירדה אחורה לקראת הסוף ומאוד לא אהבתי את המיני בונקר שלנו בדקות האחרונות, אבל העיקר ניצחון ונקווה שנשתפר ושכמובן נעבור את ריינג'רס באופ"א! בן שאנן לא עמד היום בסיכון בשער ועשה עבודה טובה.
    אנחנו זמנית במקום השני ומי ייתן ומכבי ובית"ר יפסידו.

ציונים:

בן שאנן - 6
    חן - 6
    דואני - 8
    באדיר - 6
    אנטבי - 6
    וולינגטו - 7.5
    אבוטבול - 6
    דגו - 6.5
    טועמה - 6
    וורמוט - 6
    אוגבונה - 6

חילופים:

ברדה -
    דה ברונו -
    אבוקסיס

3. אורדון במכתש Member

דגו השחקן הכי טוב על המגרש היום..

4. קינג לדלי Member

התכוונתי שננצח במגרש האהוב עלינו בתוצאה 3-1.
    אז עכשיו אחרי הפיגור אפשר לספר את זה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/2/07
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמע כבר 2-1 לכפר סבא אתה בכיוון הנכון....
    הרצליה נאיבית שמפסידה יתרון בצורה כזאת... למזלה יש להם עוד הרבה זמן לתקן.

הפועל ת"א בניצחון חשוב, הרכב חסר, עייפות, בגלל אלה לא משנה איך הפועל שיחקה, הכי חשוב מבחינתם ה-3 נקודות והשלים שבוע נחמד ביותר בוולפסון. עכשיו עם הפנים לאייברוקס.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז אחרי שהכוח ניצחה בשבוע שעבר את כפר סבא והבקיע רבעייה בגביע הטוטו היא שוב חוזרת להפסיד הפעם הפסד ביתי 1:0 לנתניה.
    פשוט לא יאומן. הקבוצה הזאת מתקדמת צעד אחד קדימה ושניים אחורה. עטר ממשיך להצדיק כל דקה שהוא על הקווים.

7. reda Member

ובינתיים הרצליה עושה את אותו הדבר: 3-1 לכפ"ס אחרי יתרון 1-0 להרצליה..לא להאמין פשוט...חבל לי על הרצליה ואני מקווה שהקבוצה הסימפטית הזו לא תרד ליגה...בדוגרי אבל אני לא יודע מי אני רוצה שתירד ליגה השנה...את כל הקבוצות שבתחתית אני דיי אוהב..

8. Dimitar Berbatov Member

כן, אה...
    האמת היא אני רוצה שבני יהודה והפועל פ"ת ירדו. בנתיים רובי קין צדק, הפועל כפ"ס בדרך לנצחון חשוב מאוד על הרצליה, התחתית לוהטת!

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גיא לוזון שולח את ג'ובאניני הביתה אחרי 45 דקות של משחק בבלומפילד... מעניין יהיה לראות מה הלך שם.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבייתה ? מה הכוונה הבייתה ?

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

התמזל מזלי לשמוע שירים ושערים ל-10 הדקות הקריטיות ל'פרשיית השבת'. גיא לוזון עצבני מאוד במהלך המשחק, ממש לקראת סיום המחצית מתפרץ לעברו מארסיו ג'ובאניני כשהמשחק עדיין משוחק. גיא לוזון שולח את הברזילאי החוצה, ומיד עט עליו שדר הקוים של שירים ושערים. ג'ובאניני באנגלית די עילגת מספר לו איך הציל את מכבי פ"ת מירידה לליגה השניה (האמנם), ואיך ראשי המועדון התחננו בפניו שישחק פצוע עם זריקות, אבל עכשיו מתייחסים אליו הלוזונים- המאמן וההנהלה - בצורה משפילה. לדבריו הם חשים את עצמם סטארים ומתייחסים (אליו לפחות) בזלזול. המחצית בינתיים הסתיימה, שדר הקוים הזריז והטוב רץ לאחד הלוזונים (לדעתי עמוס) שאמר "לא יודע מה הוא אמר לכם, אבל הוא הלך הביתה".

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/07
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן את זה אני שמעתי בשירים ושערים אבל מעניין מה גרם לכל הפיצוץ הזה.

לוזון אמר שאחרי המשחק ג'ובאניני הולך הביתה.

נתניה צוברת עוד 3 נקודות, עם ניצחון 1-0 על הכח, למזלה של הכח הרצליה מפסידה בבית לכפר סבא.

כפר סבא צריכה להיות בחלק העליון של הטבלה, אני מקווה בשביל אוחנה שמכאן הקבוצה תיצא לדרך חדשה, מבחינת הרצליה זה אולי פספוס להפסיד כזה משחק בבית, אבל אין מה לעשות כפר סבא טובה יותר מהרצליה בכמה רמות.

13. קינג לדלי Member

התוצאה הייתה יותר ברורה מהנצחון...
    דקה אחרי ההפסד להכח ידעתי שזה 3-1 לנו.

כל כך הרבה שנים,כל כך הרבה נצחונות במגרש האהוב הזה.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק בינוני ומעלה של מכבי נתניה, ראיתי משחקים טובים יותר של הקבוצה. כל המשחק היה יחסית רדום, אבל מה שטוב, זה שלמרות הכל, מכבי נתניה הגיעה לפחות לכמה מצבים של אחד על אחד מול השוער.
    מוסא סאנוגו ממשיך לעשות עליי רושם טוב, למרות שהוא היה לא חד בכלל ויקח לו זמן להיכנס לעניינים.
    אמיר טגה במשחק פושר למדי, כמו כן גם מזואה אנסומבו, אבל זה לא הפריע להם להרויח את הכדורים פעם אחר פעם בכל נסיון של הכח עמידר רמת גן לצאת קדימה. איתי שכטר ממשיך לעצבן אותי, אבל קשה שלא לאהוב אותו אחרי שער כל כך מתוק וחשוב.
    על ההגנה אין לי מה להגיד, ושרק ימשיך ככה.

שמחתי לשמוע על הנצחון של הפועל כפר סבא. קבוצה התקפית כמוהה, חייבת להיות כמה שיותר בעניינים, כדי שהכדורגל השמח שיש לנו בליגה ישמר.

15. Gustavo Boccoli Member

ג'ובאניני צעק על גיא לוזון ומזה הכל התחיל.

מחצית בארווה, 0-0 בין הפועל פ''ת לבית''ר. פ''ת משחקים לא רע, הגיעו לכמה הזדמנויות וגם נפסל להם שער חוקי של אלנתן סלמי (בטענה של עבירה על קורנפיין). אם הם היו מנצלים קצת את המצבים, היו יכולים להבקיע שער אחד. גם בבית''ר היו שתי הזדמנויות, אחת של שוונקי שלבד מול כהן בעט לרגליים שלו, ונגיחה של תמוז שעברה ליד הקורה.