מחזור 21 בליגת העל: תיקו 0-0 בין מכבי לחיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏16/2/07.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי הרצליה , היה עדיף לוותר על סמדג'ה בשביל שוער שסופג גול שכזה (השלישי) ?

2. ReL Member

נתניה נתנה אחלה משחק שיכל להיגמר בקלות ב3-0 עם קצת ריכוז. רואים שסאנוגו שיחק בלי ביטחון בגלל האדום שחטף בפעם שעברה , כל כך לא מרוכז . ההגנה הייתה כהרגלה מצויינת ולא נתנה להתקפה של הכח בכלל לייצר משהו . נתניה כבר כובשת את המקום ה4 , ורק נקווה שנצליח להגיע לאופ"א השנה . איזה קאמבק אדיר של רובן עטר.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ד"א לא מזמן היה פה איזה מישהו שאמר שאני לא מבין כלום על זה שאמרתי שאשדוד בקרוב תעשה כמה
    משחקים גרועים והיא ממש לא קבוצה שתרוץ לאליפות...
    לא זוכר מי זה,אבל שיבדוק את הטבלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה אלופה הולכת להיות לנו... ממש בא לי להקיא.... האחרונה בטבלה נשדדה היום נגד האלופה שבדרך, ברור שהמשחק היה מתפתח אחרת ובית"ר הייתה יכולה גם לבצע מהפך אבל בדקה הרביעית שער חוקי נלקח מפ"ת. קורנפיין פשוט עשה שטות עם יציאה טיפשית ואני לא מבין מה השופט שרק.. לא היה פה שום ספק.

הפועל פ"ת הגיעה למצבים, בית"ר הייתה שוב בעעע אבל שוב... עם 3 הנקודות. בוזגלו היה קרוב פעמיים בדקות הסיום לשערים גדולים אבל המזל היה היום עם האלופה שבדרך, ניצחון במזל.

5. אלי מתחן Member

יש לי רק מילה אחת על בית"ר של השנה וזה איכס.

6. Gustavo Boccoli Member

בסוף השריקות בוז היה של הקהל של בית''ר?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי חיפה- מכבי תל אביב
    http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574545mhaifa.Xxx- http://www.liga.co.il/leaguespic/1042575124mta.Xxx

ראשון, 20:50
    שופט: מאיר לוי

המשחקים בין מכבי חיפה למכבי ת"א תמיד מבטיחים הרבה, תמיד מעניינים ותמיד נותנים לנו לצפות לתצוגה הולמת. חיפה אולי יוצאת לדרך חדשה אחרי ניצחון במחזור הקודם והתיקו ברוסיה, מכבי ת"א מגיעה אחרי הניצחון על הרצליה לא רוצה לאבד קשר מבית"ר, כל תוצאה פרט לניצחון ובית"ר בורחת למכבי. נקווה שיהיה משחק ראוי ל-2 המועדונים הגדולים האלו.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x322/564/430.Xxx
    רוני לוי ויניב קטן, חתול שחור עבר ביניהם?

אם כן מכבי חיפה מגיעה אחרי הקור הרוסי לבלומפילד, במטרה ברורה שהיא לנצח את הצהובים מתל אביב ואולי לצאת בצורה רשמית וברורה לדרך חדשה. אולי מבחינת כדורגל המצב רוח בחיפה קצת חיובי אבל מאחורי הקלעים נראה שהדברים לא כל כך חיוביים, רוני לוי העניש השבוע את יניב קטן אחרי שהשחקן הגיב לא כראוי לחילוף שלו ביום רביעי. יניב קטן לא אהב את ההחלטה וגם באימון היום לא השניים לא החליפו ביניהם מילה. בחיפה לא מדברים כמובן על אליפות כבר, אין טעם לכך, אבל לחיפה יש עדיין הרבה על מה להיאבק העונה. קודם כל על הכבוד, חיפה צריכה להוכיח לכולם שעדיין יש בה משהו טוב, שעדיין האלופה לא מתכוונת לוותר על שום משחק והמטרה היא לסיים את העונה כמה שיותר גבוה וכמובן לא להגיע למצב שהקבוצה לא תהיה בעונה הבאה באירופה. חיפה מגיעים בין 2 המשחקים נגד צסק"א מוסקבה אבל אין שום חשש שהראש של השחקנים לא יהיה במשחק כי שמול חיפה מגיעה מכבי ת"א הם אף פעם לא שאננים או לא מרוכזים. מבחינת ההרכב רוני לוי יהיה בלי דקל קינן המושעה ואולארה הפצוע, חרזי ואנדרסון יאיישו שוב את מרכז המגרש, קייסי גם יעדר שוב וגם מליקסון בספק להיכלל בסגל בגלל פציעה.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/646/327.Xxx
    אלי כהן, מסוגלים לנצח בקרית אליעזר?

במכבי תל אביב הכל דופק כמו שעון העונה... בלי יותר מדי הוצאות, בלי שמות מפוצצים, מכבי ת"א מנצחים, מסיימים בתיקו, בעיקר לא מפסידים, ונמצאים בצמרת. החבורה הצהובה התחילה את המחזור במקום השני ויודעת שרק ניצחון יחזיר אותם לשם אחרי הניצחון של היריבה העירונית על מ.ס. אשדוד. מכבי ת"א עם 9 ניצחונות ו- 8 תוצאות תיקו העונה, מעט מהמשחקים היא באמת הרשימה, השאלה הגדולה היא האם מכבי ת"א מסוגלת לנצח את מכבי חיפה ועוד בקרית אליעזר. את האמת למרות המיקום זה לא ממש נראה כך, מכבי ת"א מסתמכת על משחק סבלני, איטי ורגוע וככה מגיעים לתוצאות, אין בקבוצה הזאת יותר מדי כישרון וטכניות ומול חיפה ביום טוב זה לא בטוח יספיק. אלי כהן מודע למצב בטבלה אבל כמובן שאין שום זלזול בחיפה, בקרית שלום מודעים לכך שלמרות החולשה הכללית של חיפה הירוקים תמיד יכולים להתפוצץ ובכל רגע נתון חיפה יכולה פתאום להתחבר לה, אלי כהן חושש מהמשחק הזה ואני בטוח ששוב, אלי כהן יהיה מרוצה מתיקו. יובל שפונגין המצויין ייעדר מהמשחק בגלל קרע בשריר הארבע ראשי ואלי כהן מתלבט בין שירן ייני לקובי מוסא שעדיין לא פתח העונה, הנטייה היא לכיוון ייני שכבר הוכיח את עצמו העונה. אבי נימני אחרי שבועיים שלא פתח צפוי לחזור להרכב על חשונו של מישאלוף, רוסו בכושר טוב, גם שבחון ואלי כהן מאוד מקווה שמול חיפה מכבי ת"א תוכיח שמקומה בצמרת הגבוהה, במאבקי האליפות.

הרכבים משוערים:
    מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אייל משומר, אלון חרזי, חאבייר אנדרסון, חיים מגרשווילי, חאבייר דירסאו, עבאס סוואן, אלן מסודי, גוסטבו בוקולי, יניב קטן ורוברטו קולאוטי
    מכבי תל אביב: טברטקו קאלה, שירן ייני (קובי מוסא), מילאן מרטינוביץ', אבי יחיאל, אורי שטרית, דיאן איליץ', אבי נמני (מושיקו מישאלוף), יוסי שבחון, ג'ובאני רוסו, עומר פרץ, משה ביטון.

8. משוגע בירוק Member

משום מה האליפות הזאת של בית"ר מזכירה לי מאוד את האליפות של מכבי חיפה ב-03/04... שכונתה גם בין השאר: "אליפות בלי מאמן" ו-"עליבות"....

9. REAL MADRID Member

קצת קשה לי להאמין שרוני לוי יעלה עם השחקנים האלה, לדעתי הוא יעלה עם 4 שחקני הגנה [חיים, אנדרסון, קינן ומשומר].
    חוץ מזה לדעתי רפאלוב וארביטמן יעלו בהרכב.

10. Gustavo Boccoli Member

קינן מושעה.

11. Dimitar Berbatov Member

מגעיל, פשוט מגעיל אין לי כוח לפרט על הטעויות של מזרחי זה יתפוס דף שלם. יעילות בתחת שלי, שישחקו כדורגל, אחת האליפויות המגעילות בתלדות המדינה!
    מחר, אחרי שהרגע תגובה יותר מפורטת על משחקי היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/2/07
  12. הרצליה Member

לא ברור מה יהיה הסוף עם הקבוצה הזאת.

פרדי דוד ממשיך להדהים כל פעם מחדש והשבוע...כפיר אדרי משחק 55 דקות בתור מגן שמאלי מה הפלא שהגיע השער של דוארטה.
    למען השם, רצית להוציא את טרטצקי אוקיי בסדר, זה גם מבורך אבל למה לא להכניס את עזריה?
    למרות שהוא לא כשיר במאה אחוז,עזריה עם רגל אחת יותר טוב כמגן שמאלי מאשר כפיר אדרי עם שתי רגליים.

ההגנה של מכבי הרצליה ללא דייהו דיוויס ויא-יא פטי היא הגנה של קבוצת תחתית בליגה הלאומית.
    לא יודע למה ביציע החליטו להאשים את השוער בשער הראשון של כפר סבא, חיים מלכה עם הרחקה איומה ושי מימון שלא הסתדר עם יבואה כל המשחק הם האשמים.
    השער השלישי שייך כולו לפרדי דוד ואולי גם לקוון אבל אני לא בטוח בזה.

חבל כי זה התחיל טוב ויכל וניצחון כאן יכול לעשות הרבה מאוד אבל ככה זה שאין לך הגנה.
    אני בטוח שעם יא-יא ודיוויס התוצאה הייתה אחרת אבל עכשיו כבר מאוחר מדי לבכות.

שיפוט איום ונורא של אלון יפת, אין לי אליו טענות שהוא קיפח אותנו ביחס לכפר סבא אלא בכללי, לא נתן למשחק לזרום בכלל ושרק שריקות כל כך מעצבנות שהוציאו את כל החשק מהמשחק הזה.

כמה טוב לכפר סבא שיש לה את הרצליה להתאושש, שלושה ניצחונות בסיבוב שלם שתיים מהם על מכבי הרצליה.

שבוע הבא בנתניה לפחות דיוויס ויא-יא חוזרים אבל עדיין קשה לי להאמין שנוציא משם משהו.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קינן מושעה, אז חרזי יהיה הבלם, הרביעייה שרשמתי בטוח תהיה חוליית ההגנה, בהתקפה יכולים להיות שינויים.

14. REAL MADRID Member

אה טעות שלי התכוונתי לאולארה, סתם חשבתי על מי יותר הגיוני שיפתח ונזכרתי שהוא מורחק אבל בטעות רשמתי אותו..

15. Gustavo Boccoli Member

אולארה קצת פצוע. בכל מקרה אני כבר לא רוצה לראות אותו בהרכב, בטח אחרי התצוגה נגד צ'סק''א.