מחזור 21 בליגת העל: 1:1 בדרבי הגדול של תל אביב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏4/2/11.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

השאלה היא איך כולם רואים את הדבר הזה ואלישע לוי לא.
    לא יאמן ששחקן מוכשר כמו ורד שעזב את בית"ר הוא רק שחקן משלים מהספסל במכבי חיפה ותו לא, חבל.
    פוטנציאל ענק.

2. Igi Member

יופי של בישול של בוקולי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שנקרא גניבת ניצחון, אומנם סכנין לא בדיוק תקפה במחצית השניה, אבל במשך כל 77 הדקות, מכבי חיפה לא הגיעה אפילו להזדמנות אחת, נאדה דה נאדה, אפילו לא בעיטה לשער דווקא סכנין היתה קרובה לגול (עצמי של פיילאבסקי) וכמובן עם פנדל של 100 אחוז שלא נשרק, אבל לזה כבר התרגלנו שהשופטים עם מכבי חיפה, השחקן ה-12 שלהם.

אגב רק אני חושב שהשוער של סכנין היה חייב לקחת את הכדור של חמד שפשוט ננגח לכיוונו?

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/11
  4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כמה סימבולי שחיפה, שהייתה חלשה לאורך כל המשחק, תבקיע שער [ככל הנראה ניצחון], מבישול של השחקן הכי חלש שלה על המגרש, שכמובן אחרי הבישול הזה יקבל קרדיט ויפתח בהרכב לאורך זמן מעתה.

5. Igi Member

עומר, זה מגוחך להגיד שחיפה "גנבה" את המשחק כי היא שלטה בכל כולו. בגלל שהיא לא הגיעה ליותר מידיי מצבים היא גנבה אותו? זה לא עובד ככה חביבי.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצחון טיפוסי בתקופה של אלישע, אין מה להוסיף מעבר לזה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע אז רק בגלל החזקה בכדור מגיע לקבוצה לנצח משחק? שטויות במיץ.

מכבי חיפה החזיקה בכדור במשך רוב רובו של המשחק, אבל חוץ מזה לא עשתה כלום, לא בעיטה לשער, לא נגיחה לא כלום, עד דקה 77, וגם אחריה היא לא עשתה כלום.

אני לא זוכר בעיטה של אף שחקן קישור והתקפה של חיפה בכל המשחק. גנבתם את המשחק, במשחק שממש לא הגיע לכם לנצח, תיקו לגמרי שיקף אם לא פחות מזה..

לפחות שיהיה לך את היושר להודות שניצחתם משחק שלא הגיע לכם.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ון גרגורי המאמן הכי מקצוען בארץ והייתי בטוח שהוא יצליח מאוד באשדוד, אבל כנראה שמקצוענות זה לא מספיק. למרות שבאחי נצרת הוא הוציא כדורגל מכלום, הוא צריך להיות מפוטר אחרי המשחק היום. כנראה שאיציק עובדיה לא באמת עזר במשהו. לאשדוד יש סגל מעולה, ג'ון גרגורי הצליח להרוס שחקנים כמו שריקי, סטויקיץ', צ'קול ומקרייב, את רוב השערים של אשדוד כבשו השנה קשרים(משה אוחיון מל השערים של הליגה, גם ניר ביטון תרם 4 שערים, מקרייב ושריקי שאלה שחקנים של 10+ שערים בעונה כבשו ביחד 5 שערים עד עכשיו) ומשהו שם לא עובד. צריך שינוי רציני, הסגל שם פשוט מעולה, קבוצות האמצע היחידות עם סגל יותר טוב אלה קריית שמונה וב"ש.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שהוא מקצוען זה טוב ויפה, אבל כל הסגל שלו הוא לא מקצועני, אז מה שווה המקצוענות שלו? הרי ידוע שרק ב-10 שחקנים פה קמים עושים פה אימונון של שעה וחצי וזהו נגמר היום, גם באקדמיה (תיכנסו לאתר של מ.ס. אשדוד תקראו את תפריט האימונים פשוט בדיחה)

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מוכן להודות שאלישע לוי פשוט ממשיך לשגע אותי, שהשחקנים רק רוצים לשחק מחצית אחת, אבל הניצחון בכיס. מבחינה סטטיסטית מכבי חיפה מצליחה באחוזים מצויינים להוציא בדקות האחרונות ניצחונות. לאוהדי היריבה זה מתסכל בצורה קיצונית, לי כאוהד מכבי חיפה זה לרב משמח.

עכשיו נראה מה יהיה עם דבאלישווילי. בכל מקרה הוא ייעדר מספר שבועות, השאלה כרגע אם מדובר בקרע או מתיחה. במקרה של קרע אני מקווה ששחר מוכן לפעם אחד לפתוח את הכיס כי לדעתי חמד ואזולאי לא יכולים לסחוב את התקפת מכבי חיפה לאורך זמן.

אז זהו, הנקודות בקופה, הקבוצה לא מרגשת אותי, אבל מחר אני יכול בשקט לראות את הדרבי...אהה, ודור, פנדל היה, אבל אני מוכן להתערב איתך שבכל משחק גם שחקני ההגנה של הקבוצה שלך נתלים בצורה הזאת על שחקני ההתקפה של היריבה...פעם במיליון לשופט יש ביצים להפסיק את העניין הזה, אבל הדבר הזה קורה בכל משחק! אתה יודע שאני צודק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מבין מה אתם רוצים. אני עוד לפני המשחק הזה אמרתי שמבלי בוקולי באמצע אנחנו פשוט מתקשים לחבר בין ההגנה להתקפה, קולמה לא מסוגל לעשות זאת לבדו, וגולסה שאולי על הנייר אמור להיות זה שיעשה את זה בורח כל הזמן לאגף. אין מה לעשות, בוקולי היחידי שעוד כן מצליח לשלב בין ההתקפה להגנה, בעיקר בגלל היותו הרבה יותר טכני מקולמה. חוץ מזה שגולסה הרבה יותר אפקטיבי כאשר הוא משחק באגף מאשר הוא רחוק מהשאר באמצע.

היום שוב ראינו כמה הבעיה שלנו בהתקפה חמורה. עם דבאשוילי או בלעדיו, כבשנו שני שערים בשלושת משחקי הליגה האחרונים, זאת ממש לא ההתקפה שאמורה לאפיין קבוצה כמו מכבי חיפה. אני מקווה מאוד שלוי מבין שבמידה ואכן דבאשוילי קרע את השריר, מה שצפוי לגרום לו להיעדר כחודשיים וחצי, הוא ירכוש חלוץ אחר כי עם חמד ואזולאי כחלוצים היחידים בסגל יהיה לנו קשה מאוד להמשיך.

גרגורי התלונן לאחר העזיבה של אוחיון על כך שכעת, כששחקן ההגנה היציב ביותר שלו עוזב לבלגיה תהיה לו בעיה במרכז ההגנה, מאז חיזוק לא הגיע. זה טוב ויפה לבנות על קידום שחקנים צעירים, ואיך שהם מתחילים להתאקלם למכור אותם, ככה קבוצה לא יכולה להתקדם. אני בספק אם גרגורי הוא האשם במצב של הקבוצה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/2/11
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, ידידי היקר, ברגע שבכל שנייה שחקן של סכנין נשאר לשכב על הדשא למכבי חיפה פשוט הגיע יותר לנצח. נכון, בקושי הגענו להזדמנויות, אבל ברגע שהיריבה במשך כל המחצית השנייה מבזבזת זמן מה אתה רוצה מהקבוצה שלי? אתה גם יכול להעביר ביקורת על סכנין ששיחקה במחצית הראשונה כדורגל (הגיעה להזדמנות אחת), אבל אחרי ההפסקה שיחקה עם 11 שחקנים בחצי שלה. אם מכבי חיפה לא שכנעה אז סכנין היתה צריכה להראות את זה על לוח התוצאות. לשמחתי לחמד יש משחק ראש שמזכיר קצת את החלוץ ששיחק פעם בקבוצה שלך, שמו אלי דריקס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה כבר הוא יכול לשנות שם? אם ההנהלה לא תלך איתו בדרכו אז כלום לא ישתנה, זאת לא אשמתו. חוץ מהמקצעונות שהוא מנסה איכשהו להביא הוא לא תרם לאשדוד כלום, רק להפך. ג'ון גרגורי חייב להניח את המפתחות, אני לא רואה איך מפטרים אותו אחרי שלפני פחות משבוע הוא ביקש להביא את איציק עובדיה. מה כבר יכול להשתנות באשדוד עד סוף השנה תחת ג'ון גרגורי? מאמן נורמאלי עוד יכול להציל את העונה שלהם ולהביא להם פלייאוף עליון.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חמד צריך לקרוע עוד 50 זוגות נעליים בשביל להיות דריקס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

למה שיניח את המפתחות? ומה זה להציל את העונה? למה יש להם קבוצה של פלייאוף עליון? יש לפחות 6 קבוצות יותר טובות ממנה...

15. alexshw Member

משחק מביש בקריה ומאמן שאיבד עשתונות.
    רק בליגה שלנו שרוב הקבוצות מצחיקות, מנצחים כאלה משחקים. כדורגל כזה לא יביא אליפות.
    מאסתי במדיניות הזו ומאסתי בקמצנות. די כבר!
    ואם לא מספיק, אולי לדו, שמה לעשות הוא המוציא לפועל העיקרי גם אולי יעדר תקופה ארוכה.
    אני לא מבין, באמת שחר נהנה מזה? שיחשוב גם על כדורגל ולא רק על הארנק.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/11