מחזור 21 בליגת העל: 2-3 למכבי חיפה על הפועל ת"א; ה. חיפה עוצרת את מ. ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏1/2/19.

1. קשר ימני Member

אז יש סיכוי שנתנה יצטרכו להתפשר.
    לא רואה קבוצה מאירופה שמה 2.5 מיליון דולר על שחקן שיכול לחתום בינואר בחינם ולא מסוגל לתת גול.

2. abcd Member

מצחיק אותי שאנשים פה מדברים במונחים של מיסוי ומכירה ברווח.
    השחקן הכי טוב בעמדה שלו בארץ זה אנדרסטיימנט לכמה שהוא טוב. אז הוא לא נותן גול בעונה כמו 50/50 אחרים, וואו
    הטעות הכי גדולה שלנו (ואני מרשה לעצמי לבקר כי זה זעק לשמיים) זה שלא הקפיצו לו את החוזה, האורך והתג מחיר אחרי שבועיים בלאומית.
    העובדה שהצליחו לעשות את זה אחר כך, במידה מסוימת, ראויה לציון אבל זה כבר היה קצת מאוחר מדי.

מתפלל לא לראות אותו בקבוצה אחרת בארץ

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שנתניה תתפשר? מי אמר שהיא בכלל מחפשת למכור את עלי מוחמד? אולי ישדרגו לו את החוזה ויאריכו אותו עוד?
    ומי אמר שכל שחקן צריך לתת גולים. אפשר לחשוב כמה גולים אוגו כבש במדים שלנו. עלי מוחמד זה מנוע אדיר באמצע, בקבוצה אחרת עם שחקנים יותר טובים סביבו הוא לא נדרש לעשות גם וגם וגם וגם כמו בנתניה. בקבוצה טובה יותר עלי מוחמד יעשה מה שהוא טוב בו, ויהיו סביבו שחקנים איכותיים שטובים בדברים אחרים שישלימו אותו.
    בגלל זה אמרתי שאם יודעים שאוגו עוזב הייתי רוכש אותו כבר עכשיו.
    הוא טאפוקו וקשר יצירתי דינמי יכול להחזיר לנו את החוזק והדינמיות שהיה לנו באמצע ועבד לנו.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שכתבתי בדיון המחזור לפני סיבוב, אכתוב גם עכשיו:
    האם היה צריך להישרק פנדל לזכותה של הפועל ב"ש בעקבות נגיעת היד של ג'ונתן בורנשטיין? כן.
    האם בעשרים השנים האחרונות נשרק פנדל שכזה* בכדורגל הישראלי? לא.

* שכזה - שחקן נמצא לבדו ומתזמן רע בעיטה בכדור ובעקבות כך הכדור פוגע לו ביד כשאף שחקן יריב לא נמצא בקרבתו ושגם במידה והשחקן המגן לא היה נוגע בכדור, לשחקן המתקיף לא היה סיכוי להשיג. ניתן לראות זאת בבירור ב-31:32 (לפי שעון המשחק, לא הסרטון) בקובץ המדיה שאצרף בהמשך ההודעה.
    במידה ותראה לי שריקה אחת כזו שהייתה בכדורגל הישראלי בעשרים השנים האחרונות, על כל המאפיינים שציינתי קודם לכן, אני לוקח את כל המילים שלי בחזרה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. South Boy Member

אני לא יודע לומר אם נשרק פנדל כזה בכדורגל הישראלי אבל זה באמת לא משנה, התזמון הרע של בורנשטיין בתוספת הסטת היד היא לא בעיה של אף אחד חוץ משל בורנשטיין עצמו וזה פנדל על פי החוקה, אם אפילו אתה אומר את זה אז אני לא מבין מה הויכוח. אין לי ספק שלא קיבלנו את הפנדל הזה לא בגלל שלא נשרק פנדל כזה בישראל בעשרים השנים האחרונות אלא פשוט כי פפיר והצוות שלו לא ראו את זה.
    הפנדל זה בכלל לא העניין כאן, אני מבין שלפחות עד כניסת ה-VAR טעויות שיפוט הן חלק מהמשחק ולכן אני לא מתלונן על טעויות שיפוט ששורקים נגדי כי ברור לי שזה קרה גם לטובתי בעבר, אבל זה פשוט לא נתפס איך אותם אנשים באים לבכות כאן באופן קבוע על טעויות שיפוט נגדם אבל מתחבאים כשהשופט טועה לטובתם כמו בפנדל הזה, ועוד על מה? לפי התגובות הייתי בטוח שנעשתה כאן שערורייה ברמת המכירה, הפנדל הזה הוא די גבולי ולא הייתי מתעצבן אם חכמון לא היה שורק לפנדל אבל ורגוץ מושך את אוגו אולי דקה שלמה לפני שאוגו מחזיק אותו כדי לבלום את הנפילה שנוצרה מהמשיכה של ורגוץ, זה לא שהומצא פנדל מכלום.
    הפנדל שלא נשרק לנו בנתניה הוא הרבה יותר פנדל מהפנדל שקיבלנו אתמול והפכו את השריקה הזאת לשערוריית שיפוט חסרת תקדים בזמן שעל הפנדל מהסיבוב שעבר חלק אפילו העיזו להגיד שהוא לא פנדל, זה מגוחך.
    בשורה התחתונה הדוגמה על השיפוט מהסיבוב שעבר לא באה כדי להתחרות מי נדפק יותר, באה פשוט להראות שהיד קלה על ההדק בבכי על שופטים כשמדובר בהפועל באר שבע, אף אחד הרי לא מדבר על הטעויות שנעשות נגד באר שבע.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם רק ברנקו ורגוץ' היה תופס את ג'ון אוגו, הייתי מסכים, אך לאורך כל המהלך ג'ון אוגו וברנקו ורגוץ' תופסים אחד את השני. כשיעלה המשחק המלא אוכיח גם את זה.

EO11, Nigel de Jong ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאתה עושה את זה, תחפש בבקשה גם את התפיסה בחולצה פלוס איפון שאותו ורגוץ' (לא גאון גדול אני מבין) עשה לאוגו ברחבה במחצית השנייה.

8. oFiRzZz Member

https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50737504_10156933808814354_5846025001861382144_o.Xxx?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fhfa2-1.fna&oh=3bc3a9edf071e66c492b5d8c41130e5f&oe=5CF219FA

אתה רוצה לנחש אם חכמון שרק פה או לא ?

9. oranfu Member

לא ראיתי את כל המשחק, ושריקה כזאת היא מעצבנת כי כולנו יודעים שמקרים כאלה יש בכל משחק.
    אבל במקרה של הפנדל שחקן נתניה תופס בבירור ומול העיניים של השופט ממש. מהזוית של השופט הוא רואה את החולצה של אוגו עולה למעלה ושהוא נמשך.

מניח שלא הרבה היו כועסים אם זה לא נשרק, אבל אני יכול להבין למה זה נשרק.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סגל אגב אמר שלפני הפנדל אותו שחקן תפס והשופט הזהיר אותו שפעם הבאה הוא שורק, אז מפתיע מישהו שאחרי שתפס שוב הוא שרק?
    ואותו שחקן שוב תפס וגם הפיל את אוגו ברחבה במחצית השנייה, כמו שאמרתי לא מדובר בגאון הדור ולכן לא צריך להפתיע שנשרק נגדו פנדל.

11. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק ליגה רביעי רצוף שלנו שאנחנו פשוט אנמיים, כל הכבוד להפועל חיפה שעם טיפה של מזל הייתה זוכה לכותרות בזכות.
    מוזר לי שצ'יקו לא היה בסגל וחבל, מה שבטוח היה עוזר הרבה יותר משוינפלד הנגר.
    לא יודע אם זה שמירת כוחות לקראת משחק הגביע או הפער הגדול שגורם לשחקנים פשוט לנמנם על המגרש, הדברים האלה קורים ואני סומך על איביץ' שידע למצוא פתרון לתרדמת הזו

12. סיונרה Member

ללא קשר לעונה הזאת, אני כבר מתחיל לזהות תהליכים של העונות הקודמות במכבי. הקבוצה דופקת כמו שעון אבל כל הילדים של מיטש עם הארנק של אבא פשוט לא מסוגלים להגיד לא לבזבז סתם כסף על שחקנים שהם לא צריכים. מה הם בדיוק חושבים שיקרה אם בלקמן יגיע? איפה בדיוק הוא אמור להשתלב? איך זה משפיע על שאר השחקנים שדווקא מצליחים לא רע העונה? איזה מן מסר זה מעביר להם?
    בגלל שזה הכדורגל הישראלי אז מכבי יכולה לזכות עכשיו גם ב-10 אליפויות רצוף למרות ניהול כושל, זה עדיין לא יעשה את ההתנהלות הזאת סבירה.

13. Raulito Madridista

כשאין שום אתגר רלוונטי עבורה חוץ מלסיים אולי עונה נקייה ללא הפסד ובין-כה היא תחגוג אליפות חודשיים לפני - טבעי שמכבי תחליק פה ושם. כמה אפשר לשמור את כולם בטירוף. הפועל חיפה גם לדעתי הקבוצה בכושר הכי טוב בארץ בליגה שהיא 'הליגה בלי מכבי'.
    סאבוריט, לפעמים אתה רואה אותו ומבין חמה שיחק בספרד - חכם, שקט, לא מתחכם, אחראי ויציב. תנועה טובה. מצד שני ברוב העונה - שום דבר מיוחד. לא מהירות סוחפת, לא קרוס מדהים, לא פריצה או דריבל.

14. קשר ימני Member

תיקו הירואי של עניי הכצייה נגד עשירי המיצייה

15. Telkiyski Member

לא רק זה, גם המאמן לא היה בעבר קשר אחורי.
    אני זוכר שג'ורדי קרויף הגדול, בימים ששייט פה בליגה אמר שהפילוסופיה שלו היא שהמאמן צריך להיות אחד שהיה קשר אחורי בעברו.
    למה? כי הוא ראה הכי טוב את המגרש.

איביץ' לא היה קשר אחורי.
    קוסם אומרים לי.