מחזור 22 בליגת העל: בני יהודה לא נכנעה לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/2/07.

1. לא מצאתי כינוי Member

זה לא משנה, הנקודה היא ברורה. כי אחרי שהוא נתן את הגול, הוא ירד לספסל והיה במשך שבועיים כשחקן ספסל שלא ראה אפילו דקה. זה פשוט לא הוגן. יש פה העדפה של שחקנים עם שם על פני שחקנים שעל הנייר יכולים להיות יותר טובים.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ממתי לאופיר חיים יש שם?

להגיד עליו שהשם שלו הולך לפניו זה להחמיא לו בטירוף...

3. לא מצאתי כינוי Member

לעומת דלה ימפלוקסי, ולעומת הכסף שהוא מרוויח, השם שלו הולך הרבה לפני דלה ימפלוסקי. מי שמשחק פה זה החוזה שלו (180 אלף דולר בשנה, היית מאמין?! אייל ברקוביץ' רימה פה את כולם וסידר לחבר שלו חוזה)

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/07
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

180 אלף דולר לשחקן כמו אופיר חיים? אלוהים ישמור. דניאל יאמר נפל בפח.

5. ReL Member

לגבי דלה ימפולסקי , מצד אחד הוא נמצא בטירונות , מצד שני לבן אדם יש כושר גופני מדהים , שגם בלי להתאמן כל השבוע הוא ישחק הרבה יותר טוב מאופיר חיים . אני הייתי מושיב את אופיר חיים ביציע עד סוף העונה . ולא בגלל היכולת העלובה , רק בגלל שכשהוא פרח בתחילת העונה הוא אמר שהוא רוצה לעבור למועדון גדול יותר . שיעבור. לא סתם אני שונא מכביסטים ואני בטוח שגם תמיר כהן יעשה את אותה טעות של חיים .

נחזור למשחק מול הרצליה , נתון מדהים - הניצחון האחרון של נתניה על הרצליה בליגה העליונה היה לפני , 13 שנה !!

6. burning soil Member

חחחח קבוצה גדולה עאלק, 3 קדנציות עלובות במכבי ת"א לא הספיקו לו?!
    גם בנתניה הוא בקושי כובש..

7. הרצליה Member

ואם אני זוכר נכון בפעם האחרונה ששיחקנו בליגת העל בקופסא ניצחנו 3-0 כאשר בין המבקיעים שלנו היו ליאור אסולין ואיציק זוהר שעבר באותה עונה לנתניה.

8. Milevskiy Member

נתניה מנצחת 1-0, עטר עושה פשוט עבודה נפלאה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    כל הכבוד

9. לא מצאתי כינוי Member

ראיתי את המשחק, ונשבע לכם שהייתי בטוח שאני צופה במשחק שאורכו הוא 180 דקות, זה כדורגל זה?
    מצ'עמם לי צ'ימי, מצ'עצמם לי.

10. הרצליה Member

ואני עוד שילמתי על זה 40 שקל.
    זה נראה כאילו לאף אחד לא אכפת ורק אנחנו סופגים את החרא.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של מכבי נתניה לא התעלה לרמה גבוהה, אבל אני מוכן לקבל את זה. אם בקבוצה רוצים לשחק עם שלושה חלוצים, צריכים לקחת בחשבון שהנעת כדור הם לא יראו ורוב שיטת המשחק תהיה מבוססת על כדורים ארוכים. אני חושב שראובן עטר עשה דבר חכם כשתקף את מכבי הרצליה בנשק שלה. זה באמת עבד, משום שהשער שלנו לא עמד בסיכון אפילו פעם אחת.
    מוסא סאנוגו ממשיך להרשים אותי. השער של אמיר טגה (על המלך ארחיב בהמשך) היה כתוצאה של מהלך אישי טוב מאוד שלו והיו לו מספר מסירות וקבלות כדור שמוכיחים שלחלוץ פשוט יש את זה. הייתה לו גם פעולה הכנה מצויינת לאמיר טגה, שרק בגלל חוסר מזל, לא הסתיימה בשער.
    אמיר טגה, מה אומר ומה אגיד על הסמל של מכבי נתניה? רונאלדיניו לא מקבל כזאת כמות של כניסות למשחק כמו ששחקני מכבי הרצליה נכנסו בו היום, אבל זה לא הפריע לו להצטיין ולהראות איזה שחקן ענק הוא. בכל נגיעה שלו בכדור, אני מתמוגג מאושר. נותן את כל הלב, את כל הנשמה, את כל כולו ועושה את זה מאהבה למועדון.

12. ReL Member

היה משחק מצ'עמם מאוד מול הרצליה , אבל זה בסדר גמור היה שקוף שתהיה ירידת מתח אחרי כל הכותרות השבוע העיקר ניצחנו . ב20 דקות הראשונות עוד תקפנו גלים גלים והיה כדורגל יפה בהדרכתו של סאנוגו , אבל הוא פשוט שיחק לבד . סאנוגו שחקן גדול , ראיית משחק גדולה , תנועה מצויינת , ושליטה בכדור מדהימה . כל כדור גובה הוא לוקח עם הרגל בכזאת קלות מדהימה , איפה הוא ואיפה אוקוצ'ה שכל כדור גובה הוא או מחליק או דוחף .
    לואיס מרין היה גדול כמו תמיד, אמיר טגה המשיך ביכולת הטובה , ממשחק למשחק הוא רק מצטרף יותר להתקפה , כזה אושר לראות שחקן בית מוביל . כל שאר השחקנים היו אפורים ובמיוחד איכזב איתי שכטר .

13. Sarek Member

אני שמח מאוד לראות שאשדוד חזרו לעצמם עם שלישייה נגד הכח. זה בוודאי יתן להם דחיפה לחזור ולהציג את היכולת המצויינת שלהם מתחילת העונה.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה השני שרושם את זה עם צ'. יש משהו אני לא יודע?

לואיס מארין היה היום מצוין, אבל ראוי לציין גם את אבי סטרול. הבלם מקוסטה ריקה מקבל את מלוא תשומת הלב והיא בהחלט מגיעה לו, אבל יש נטייה לשכוח שלידו משחק גם כן בלם מצוין שעוזר מאוד להגנה.

הוא כל משחק מצליח לאכזב אותי מחדש. כבר התרגלתי.

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אבירם, ארץ נהדרת אתה לא רואה לפעמים?

לגבי מכבי - הפועל פ"ת:
    נו.. משייטים לניצחון משער של הקפטן בעוד בעיטה חופשית. לא ציפיתי שהקבוצה תפסיד דווקא היום, ועוד לקבוצה הכל כך חלשה של אייל לחמן.