מחזור 22 בליגת העל: בני יהודה לא נכנעה לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/2/07.

1. ReL Member

יש לי הרגשה להפסד ביתי ראשון העונה של בית"ר מול ראובן עובד וחבורתו . אולי ליאור אסולין ינקום . בני יהודה פשוט חייבת לנצח כדי שיהיה מאבק על האליפות בין מכבי הפועל וביתר , ואולי אולי גם נתניה , שלא לשכוח משחקת בטדי במשחק האחרון .

2. Raulito Madridista

לא יצא לי להגיב על המשחק של בני יהודה נגד בית"ר, למרות שהוא התחיל אדבר קצת כאן: אני לא רואה את בני יהודה מוציאה כאן נקודות והלוואי שאוכל את הכובע. בית"ר קבוצה טובה יותר, החלק ההתקפי שלה טוב מאוד וההגנה מאוזנת, בני יהודה לא יכולה לתת בונקר כמו מכבי פ"ת כי אין לה קשרים הורסים באותה רמה, ובני יהודה קבוצה שמשחקת מטיבעה התקפי והיא תנסה גם להיות פקטור במשחק ככל שתוכל ואולי בית"ר תנצל את זה למתפרצת. אני מאוד מאוכזב שבן שושן לא עלה בהרכב אחרי שהביא את הגול ניצחון נגד הפועל פ"ת, שוונקי וגם טוטו השני הם שחקנים לא טובים במיוחד ממה שתרשמתי וצריך להעניק לבן שושן ביטחון. זנדברג השחקן הכי מסוכן בבית"ר ירושלים יותר מתמוז אפילו, הוא זה שיוצר את המצבים המסוכנים ועושה צחוק מכל מגן בארץ. בואטנג ואלברמן צריכים גם להשתתף במשחק ההתקפה, ולשניהם יש את היכולת. לבני יהודה יש רביעיית התקפה לא רעה בכלל, עובד שחקן נפלא שיכול לעשות הרבה דברים אבל יהיה לו קשה נגד הקישור של בית"ר. הרבה תלוי ביום שבו יהיה לוקמן בקישור של בני יהודה, הוא וקובאצ'ביץ צריכים לשחק טוב מאוד כדי לתת לבני יהודה אוויר שלא תילחץ לשערה. הייתי רוצה לראות יכולת טובה מבאטורינה. המשחק כמובן חשוב לבית"ר וגם לבני יהודה, בית"ר לא רוצה שהפער שלה ממכבי ייקטן, 3 נקודות זה פער נזיל. בני יהודה עלתה לחוצה למשחק ושירזי צריך להרגיע את המערכה, קבוצות התחתית הפסידו, גם במקרה של הפסד בני יהודה במרחק 6 נקודות מהקו האדום ובית"ר לא הפסידה בטדי. בטדי בדרך כלל יש יותר אוהדים, לא נורא, הקהל הכי המוני בארץ השנה הוא הקהל של בית"ר. אני מאוד מקווה להפתעה אבל לא חושב.

עריכה: איזה הזדמנות נהדרת של אסולין. אני אוהב מאוד את השחקנים האלה שמצליחים לעבור תמיד את הבלם באחד על אחד כמו אסולין. חבל שאסולין לא בעט שנייה לפני, הוא בעט מאוחר מדיי הוא לא היה צריך לעשות הטעיית בעיטה לאיציק קורנפיין. אסולין חלוץ ענק.
    המחצית נגמרה ב0-0 שבני יהודה הגיעה למצבים יותר מסוכנים. מדהים הקהל בטדי. שרק בוז בירידה למחצית. רק שהקבוצה מבקיעה יש עידוד שם.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/07
  3. burning soil Member

ליאור אסולין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5bomb.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/Blasting_anim.Xxx

בינתיים בני יהודה מתגוננת ולא עושה הרבה יותר מזה.

4. David Villa Member

מחצית בטדי. בני יהודה דווקא שיחקה בסדר, והגיעה לכמה הזדמנויות טובות. הקהל של בית"ר שורק בוז בצדק, הקבוצה שלו מאכזבת מאד.

5. ReL Member

קבוצה ? אתם קוראים לבית"ר קבוצה ? זה אוסף של שחקנים בלי שום מכנה משותף . כמו ששלמה אמר הם אשכרה משחקים כמו ילדים בשכונה , שום דבר מתוכנן , שום שיטה , הכל מקרי יותר גרוע ממה שהיה בימים של ארדילס . הם טועים אם הם חושבים שהם ייקחו בצורה כזאת אליפות .

6. Pipe Member

מחצית כל כך משעממת.. ברגע שהתחלתי לזפזפז גם מולנסיה לא נהניתי במיוחד. אולי בארסה תתן כדורגל טוב בערב. אפילו הסיקור של סקיי על האוסקר היה יותר מענין מהמשחק הזה של בית"ר.

7. Dimitar Berbatov Member

מגעיל, אנחנו לא משחקים כמו קבוצה. מסכים בכל מה ששלמה אמר בשידור ומה שאני טוען כבר איזה שנה, מה הבעיה של מזרחי לוותר על קשר דפנסיבי אחד ולפתוח עם ברוכיאן או בן שושן.
    מגעיל פשוט מגעיל, אה ותודה לליאור אסולין.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מילא למכבי חיפה אין את הכלים להתמודד מול קבוצות שמתגוננות מולה, אבל בית"ר?
    עם כל הכסף שיש לה, עם השחקנים הישראלים הטובים ביותר, עם הזרים המתחלפים שוב ושוב, לה אין את היכולת לפרוץ הגנות מסודרות? שבוא אחרי שבוע אנחנו רואים שקבוצות עושות מולה בדיוק אותו דבר, ופעם אחר פעם היא מתקשה לכבוש ולנצח משחקים כאלה.

9. ReL Member

אם זה נכון ואייל ברקוביץ' יתמנה למנהל מקצועי של בית"ר בעונה הבאה זאת תהיה הטעות הענקית ביותר בשרשרת הטעויות שגאידאמאק עושה . רואים שהבן אדם לא מבין כדורגל .

10. XabiAlonso Member

אם
    איפה שמעת על זה שאייל ברקוביץ' יהיה המנהל מקצועי של בית"ר???

ובקשר למשחק עצמו מול בני יהודה, בית"ר נראית קבוצה לא מאומנת והכל מבוסס על מקריות.
    נראה עם מזרחי ישרוד את העונה הזו....

11. הרצליה Member

זה רק אני או ששלמה מקשקש יותר מהרגיל?

12. Gustavo Boccoli Member

חזרתם לזה? לפני איזה חודש וחצי ברקוביץ' התראיין ואמר שהוא ישמח לעשות את זה. שטויות.

13. Number 8 Member

בית"ר ירושלים ובני יהודה נפרדות בתיקו 0:0 מאכזב בטדי.
    בית"ר ירושלים ממשיכה לגמגם בליגה כמו בשבועות האחרונים והציגה יכולת חלשה בניגוד למה שמצפים ממנה. בני יהודה הגיעה למספר התקפות מתפרצות אבל התמעמעה יותר מדי עם הכדור כי לא שלחה יותר מדי שחקנים קדימה.
    בסה"כ תיקו די מוצדק שמשאיר את בית"ר במקום הראשון אבל פספסה הזדמנות להגדיל את הפער ויצאה עם המון אכזבה, בני יהודה יוצאת עם נקודה גדולה מטדי. הפער בפסגה 4 נקודות בלבד.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שוב בית"ר משחקת משחק שבלוני, משחק שמבוסס על יכולת אישית. שבוע לאחר שבוע אנחנו רואים שקבוצות מגיעות לטדי, מסתגרות ומוציאות לפחות נקודה.
    לא ברור לי איך עם החומר שחקנים שיש למזרחי, שאין ספק שהוא הטוב במדינה, לא מתרגלים באימונים איך לפרוץ בונקר, קבוצות שמסתגרות מאחור ויוצאות למתפרצות. זאת כבר נהייתה שיטה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/2/07
  15. Spanish Weapon Member

משחק שהוא תעודת עניות לכדורגל הישראלי.
    לא , לאו דווקא בגלל התוצאה המאופסת או הבונקר של בני יהודה או אפילו המערך הפחדני של בית"ר והאפטיות במשחק שלה.
    המשחק הוא תעודת עניות לכדורגל הישראלי כיוון שאם ככה נראה האלופה שלנו , אזי כל הליגה הזאת צריכה להתבייש.