מחזור 22 בליגת העל: בני יהודה לא נכנעה לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/2/07.

1. ManUtd Fan Member

האמת, שבני יהודה יצאו פראיירים מהמשחק הזה. איזה הדמנות מצוינת הייתה לליאור אסולין, אך הוא החליט להשתעשע עוד קצת עם הכדור ואכל אותה. אידיוט. אותו דבר לגבי אלי ביטון. ראבק? למה אתה לא בועט בשמאל, יצא גרוע לא נורא, זה לפחות שווה את הניסיון מאשר להתמעמע ואחר-כך לאבד את הכדור. אידיוט גם הוא. שוונקי חלוץ אפס, למרות שהיה בעמדת נבדל, איזו בעיטה מטומטמת הוא בעט לקורה. אניימה היה כבר על הדשא, ובמקום לבעוט חלש ולהקפיץ מעליו, הוא מחליט לבעוט טיל וזה פוגע בעמוד. עזבו רגע את זה שהיה נבדל, אפילו לבעוט חכם הוא לא יודע. טוטו מהזמן ששיחק עשה דווקא עבודה דיי טובה, חוץ מהמסירה שלו לתמוז שהיה בנבדל, במקום לבן שושן, שהיה משאיר את האחרון לבד מול השוער.

בקיצור, בית"ר ירושלים מטומטמים, בני יהודה פראיירים והמשחק היה משעמם.

2. Number 8 Member

פעם שישית שבית"ר לא מנצחת בטדי. מה עובר על הקבוצה של יוסי מזרחי? מאז הניצחון של הבית"רים על חיפה בקריית עליעזר, חלה ירידה ביכולת של הקבוצה. תיקו מאופס מול מכבי פ"ת בבית, ניצחון דחוק על הפועל פ"ת ועוד בעזרת השופט ואתמול עוד תיקו מאופס ויכולת חלשה מאוד נגד בני יהודה.
    קודם כל, אני לא מבין למה שוונקי פותח לצידו של תמוז ולא בן שושן, הרי מזרחי יודע שבן שושן נתן לו שלוש נקודות בשבוע שעבר ושוונקי לא עושה שום דבר. גם במקרה שהיה נבדל ושוונקי בעט מול שער ריק, הוא החמיץ. זה אומר הכל. דבר שני, למה ברוכיאן לא פותח? למה לעלות עם שני קשרים הגנתיים למשחק בית? עובדה שבן שושן וברוכיאן נכנסו במחצית השניה, בית"ר נראית הרבה יותר טוב לאחר שבכלל לא הופיעה במחצית הראשנה. איך גם ההגנה של בית"ר תמיד נופלת בפח ומקבלת התקפות מתפרצות על הראש? צריך לעבוד על זה.

בקשר לבני יהודה, כן היא צריכה להיות מאוכזבת. אסולין הגיע להזמדנות של המשחק אבל התמעמע יותר מדי עם הכדור ובעט בזמן הלא נכון שקורנפיין כבר סגר אותו. אסור גם לשכוח את ההחמצה של אלי ביטון שרץ עם שחקן הגנה של בית"ר לשער, שלא בעט לשער בגלל שהוא לא יודע לבעוט ברגל החלשה.סו וואט? תבעט, תצא בעיטה חלשה אז תיצא. לא יודעים אם לא מנסים.

בסה"כ משחק משעמם בטדי, בית"ר שוב מאכזבת ומסיימת עוד משחק בטדי ללא ניצחון, בני יהודה לוקחת נקודה חשובה הביתה וכבר רחוקה שבע נקודות מהטבלה.

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574191hks.Xxx הפועל כפ"ס - מכבי חיפה http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574545mhaifa.Xxx

שני, 19:15, כפ"ס.
    שופט: לירן ליאני.

מכבי חיפה קיימה אתמול בערב אימון מסכם לקראת המשחק מול הפועל כפר סבא שיתקיים היום באיצטדיון לויטה. בשל מזג האוויר הסוער החליט לוי לערוך אימון מקוצר, ממנו נעדר יניב קטן הפצוע. אז במקום לרוץ על הדשא, השחקנים צפו בקטעי וידאו ממשחק הניצחון על צסק"א וקיבלו תדריך טקטי. רוני לוי אמר לשחקניו כך: "נמאס לי לראות את הבדלי הרמות בין הליגה למשחקים באירופה. יש לנו עדיין הרבה מה לעשות גם בליגה וגם בגביע. אני מצפה מכם לשמור על יציבות ועל רמה קבועה".

מאור מליקסון טרם התאושש מהפציעה שלו והוא לא בסגל משחק, אך השתתף באימון. אגב, רשיונו של מליקסון נשלל ל-30 יום לאחר שנתפס דוהר בכביש החוף ב-156 קמ"ש. הקשר אלן מסודי חש ברע, אולם המשיך להתאמן. במידה ואלון חרזי יהיה בריא הוא עשוי לשחק לצד קינן במרכז ההגנה, מה שיאפשר את הזזתו של אנדרסון מעמדת הבלם לקישור האחורי ואת בוקולי לקישור הקדמי.

http://images.one.co.il/images/d/gg121990.Xxx
    שחקני חיפה באסיפה, רוני לוי לא מוותר על הליגה.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ', אייל משומר, אלון חרזי, דקל קינן, חיים מגרלשווילי, אנדרסון שאבייר, חאבייר דירסאו, ליאור רפאלוב, גוסטבו בוקולי, אלן מסודי ורוברטו קולאוטי.

בקבוצה של אלי אוחנה העניינים רגועים והשבוע שחלף מאז הניצחון על מכבי הרצליה 1:3 לווה בשקט אחרי שמפלס הלחץ במועדון הירוק מהשרון ירד ונרגע.

באסיפה שכינס, עבר אוחנה עם השחקנים על הוידאו מהמשחק עם הרצליה, והתעכב איתם על השערים שנכבשו ועל מספר מהלכים במשחק. על מכבי חיפה, אמר אוחנה לחניכיו: "מצפה לנו משחק שונה ממה שהיה עם הרצליה, מדובר בשתי קבוצות בעלות סגנונות שונים, כאשר מכבי חיפה משחקת כדורגל אחר עם יכולת טכנית יותר גבוהה".

גם אתמול המשיכו להיעדר משורות הקבוצה הקפטן אלון חלפון שחולה בדלקת ריאות, וייעדר מהמשחק. גם החלוץ הגנאי, סמואל יבואה, שנמצא עם הנבחרת הצעירה של מדינתו במסגרת מוקדמות בייג'ין 2008, ייעדר. אורן ניסים ואבי כנפו הם שני המועמדים להחליף את יבואה בהרכב הפותח.

http://images.one.co.il/images/d/gg119491.Xxx
    חיפה זאת לא הרצליה, אלי אוחנה.

הרכב משוער: אוהד לויטה, עמנואל פאפו, לירון זרקו, דוגלאס דה סילבה, אלירן דנין, אביחי ידין, אבובקרי יעוזה, בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ, ז'וז'ה דוארטה, אורן ניסים (אבי קנפו).

4. Dimitar Berbatov Member

מגעיל, מגעיל ומגעיל. כל-כך עצוב שככה נראת האלופה הנכנסת (?).
    מאיפה נתחיל? האשם העיקרי לדעתי הוא המאמן, יוסי מזרחי. אני מאוד מחבב את מזרחי וגם הייתי בעד ההחתמה שלו למאמן במקום ארדילס, אבל בנתיים הוא מאוד מאכזב. בפעם האלף ואחד, למה אתה עולה במשחק בית, מול קבוצה עם הגנה כל-כך חלשה וקבוצה שעולה עם חלוץ בודד עם שני קשרים אחורים? תוותר על אלברמן, תפתח עם ברוכיאן מאחורי החלוצים וכבר הקבוצה שלך תשחק יותר טוב. אבל מה עושה המאמן הדגול אדון יוסי מזרחי? עולה עם 4-4-2 ושהוא כבר מכניס את ברוכיאן ובן שושן שהיו צריכים לפתוח במשחק מלכתכילה הוא שם את ברוכיאן בימין במקום מאחורי החלוץ, שם את בן שושן בצד שמאל במקום לשחק איתו בשפיץ ולמעשה נשאר באותו מערך.
    ועכשיו נעבור לשחקנים, נתחיל מההגנה, לדעתי מזרחי עושה טעות שהוא עולה עם בן יוסף במקום בנאדו, נכון שבנתיים הבעייה שלנו היא לא ההגנה אבל בנאדו מוסיף יותר שקט וניסיון להגנה שלנו, אבל זה בקטנה, בואו נעבור לקישור. לגבי ברכיאן ובן שושן כבר דיברתי מספיק, מירוסביץ' חייב עוף מהקבוצה! התקשורת סתם התלהבה מכמה גולים יפים שלו, חוץ מהם הוא לא עשה כלום, הוא לא מספיק דומיננטי, לא זז על המגרש ולא עשה פעולה אחת חיובית על המגרש אתמול. גם זנדברג לא מרשים אותי יותר מדיי, עקבתי במשחק הרבה אחרי מיכאל וראיתי שכמעט כל פעם שהוא מקבל את הכדור הוא בועט אותו, וגם הוא היה חלש מאוד אתמול. ועכשיו הגענו לדובדבן שבקצפת, הזר המהולל של יוסי מזרחי, סגן מלך השערים בברזיל, שוונקי. בושה, שפוט בושה שהשחקן הזה משחק על חשבון שחקנים צעירים ומכושרים כמו בן שושן, בורכיאן, יצחקי וחן עזריאל שכולם עולים עליו בכמה רמות. שוונקי לא תרם במהומה במשחק, לא זז על המגרש, לא בעט פעם אחת לשער וגם כשבעט החמיץ מול שער ריק מ-2 מטר ובעט לקורה, אמנם נבדל אבל זה מראה כמה הוא שחקן חלש, שוונקי לא עשה פעולה אחת חיובית במשחק. טוטו דווקא הרשים אותי בדקות המעטות שקיבל ורואים שלו לפחות אכפת והוא מנסה, בועט לשער ורואים שהוא חלוץ הרבה,אבל הרבה יותר טוב משוונקי.
    בקיצור, בית"ר צריכה להעיף את שוונקי, מירוסביץ' ורמאליו. לטוטו אפשר לתת קצת זמן, אבל גם הוא בסימן שאלה גדול. בקשר לעובדה שבית"ר משחקת חלש בטדי ולא כובשת, אין שום קשר לקהל, כמו ששלמה שרף אמר בשידור, הקבוצה משחקת גרוע ואין קשר לקהל.
    הנה ההרכב שלדעתי צריך לפתוח במשחק הליגה הבא מול אשדוד (?):
    קורנפיין, זיו, בנאדו, גרשון, אמסלם, בואטנג, בן שושן, זנדברג, ברוכיאן, תמוז ויצחקי/טוטו. אם יצחקי יהיה כשיר הוא צריך לפתוח ואם לא אז טוטו.

בני יהודה שיחקה רע וכמו כל הקבוצות באה לשחק על תיקו וגם הצליחה. אני לא קונה את כל השטויות של מזרחי, "קבוצות באות להסתגר וקשה לכבוש ככה", זה נכון אבל למה אתה לא עושה כלום בנידון? תעלה בהרכב יותר התקפי, תתרגל את הקבוצה אבל תבוא בתירוצים!
    אני רוצה לציין את אסי דומב. דומב חיפה אתמול על האיטיות בחוכמת משחק ומשחק מצוין. דומב סגר בצורה מצוינת את טוטו תמוז והשאיר אותו חסר אונים. כל הכבוד לבני יהודה על תצוגה הגנתית נהדרת וגם תודה לליאור אסולין על ההחמצה שלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

5. Gady Member

בקשר ל"משחק המרכזי" של המחזור, אין מה להרבות במילים, פשוט משעמם. בני יהודה נסגרה היטב ונעזרה במזל מאלוהים, חבל שלא ניצלה את ההיזדמניות הקורצות שהם קבילו, קצת יותר ריכוז ברחבה לבני יהודה והם היו גונבים ניצחון. בנוסף לכך, פשוט נמאס לי לשמוע מחרטוטי השכל של שלמה שרף, אם תקשיבו טוב לדברים שלו, גם ביציע העיתונות וגם במשחק המרכזי בערוץ 10 ביום ראשון, תגלו שהוא סותר את עצמו המון פעמיים, מדבר מה שטוב לאותו רגע, סתם מבלבל בביצים (סלחו לי על המילה), כבר בדקה ה-30, השתקתי את הקול כי נמאס לי ממנו, אולי הוא אמר דברים רעים על בית"ר ואני אוהד חיפה, אבל נמאס מכל החרטוטי שכל שלו, הבנאדם צריך לפרוש, הוא בטוח לא משו שמתקרב להיות פרשן מקצועי.

בקשר למשחק היום שלנו, אני אישית רוצה נקמה בכפר סבא, לאחר ה3-3 המדובר שהיה במחזור הקודם (אגב, הייתי במשחק), עכשיו כולנו נידע שהשערים באמת כשרים ואין אושרי לוי למינהם. זה משחק מבחן לחיפה, נמאס מהתצוגות האיומות אחרי משחקים באירופה, מצדי שנפסיד 4:3, אבל אחרי מלחמה והקרבה במשחק, ולא אחרי תצוגה נוראית.

* תודה רבה לכל מכיני הסיקורים, נהנתי לקרוא ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לכם מדי יום ראשון בשעה מקבילה כדורגל מהליגה הספרדית זה בטוח עדיף על פני הגועל הזה שיש בערוץ 10

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הראל.... גועל לא גועל.. זה הגועל שלנו... אני מעדיף לראות בית"ר נגד בני יהודה מאשר ברצלונה נגד בילבאו או עוד קבוצה קיקיונית מספרד, אין מה לעשות.

8. Michel Platini Member

בהפועל ת"א יודעים שהם חייבים לנצח את הלוזונים. המשחק ייערך באורווה, ויהיה קשה מאד לחניכיו של ניר לוין, שמגיעים למשחק הזה עם תחושה רעה, אחרי ה4:0 נגד הריינג'רס. לפני מספר ימים איחל אלי כהן להפועל שתנצח את מכבי פ"ת, אך בהפועל לא מתרגשים. "אנחנו לא מפחדים ממשחקים קשים, אנחנו נבוא כדי לנצח את מכבי פ"ת גם אם זה אומר שיהיו לנו משחקים קשים", אמר ניר לוין. לטעמי הפועל אכן תנצח, אך בתוצאה מינימלית של 0:1, או 1:2.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאומן....זרקו דקה 50 1-0 לכפ"ס.
    באמת כבר קשה לי להבין את זה..אחרי שמדברים כל כך הרבה על זילזול וטוחנים את זה ועוד מדברים על זה
    השחקנים באים למגרש ועוד חוטפים..לא יאמן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובטוח שתעדיף לראות את צ'לסי מול וולבס מאשר בית"ר מול בני יהודה

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כן. זאת הביצה שלנו. נכון הכדורגל לא טוב, הרמה לא טובה, ובעצם הכל לא טוב, אבל זה הכדורגל המקומי שלנו ואני לא אחליף את הביצה המקומית בשום הון שבעולם.

12. הרצליה Member

מסודי השווה :aaa021: .
    יופי יופי, לא רוצה חיפה שבוע הבא!

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

סוף סוף חילוף נכון ולא מאוחר של לוי. הוא רואה שרפאלוב לא טוב והוא כבר בדקה ה 56 מוציא אותו ומכניס במקומו את ארבייטמן. אותו ארבייטמן ש3 דקות לאחר מכן בישל שער שיווין למסודי.

14. הרצליה Member

הסתיים ב1-1 נקווה שהפועל תעשה את העבודה

15. Igi Member

חבל. היינו צריכים לנצח.. כפ"ס לא באו לשחק כדורגל.
    נקווה שהפועל תנצח ונסיים שישי(למרות שאני לא מאמין שזה יקרה).

אגב, הגול של מסודי היה מדהים. אין הרבה קבוצות בליגה שיכולות לכבוש שערים כאלה.. מהלך ענק פשוט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx