מחזור 22 בליגת העל: חיפה ותל אביב ממשיכות לנצח, בית"ר וב"ש נעצרות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏27/2/21.

1. oranfu Member

פלאניץ' אולי עושה טעויות פה ושם, אבל הוא אנדרייטד. מחזיק לנו את כל ההגנה.
    קשה מאוד לשחק ליד ארד, שהוא אוברייטד ענק, פלאניץ' עושה את המקסימום.

EsheD, סמואל אטו ו-yakov_y אוהבים את זה.
  2. yakov_y YNWA

כמעט כל בלם זר בליגה הזאת משדרג משמעותית את ההגנה בגלל חולשת הבלמים הישראלים.

אחוזי ההצלחה עם בלמים זרים מאוד גבוהים כאן, הבלם הזר הכי גרוע שראיתי בשנים האחרונות היה מתיאוס ברעננה ששנה לפני היה נראה טוב פיזית והצליח בחדרה.

* שי אליאס הצטיין בג׳ודו כשהיה ילד לפי מה ששמעתי, היום הוא התבלבל בענפים.
    ארז פפיר לא יכול לטעות, אין לך אופצייה כזאת, בלי הילוך חוזר ראיתי פנדל, זה כל כך ברור, אני מחכה לתירוץ של פפיר כי לא יהיה לו מה להגיד.

3. G.B7 ירוק עולה

אתם קוראים רק מה שאתם רוצים לקרוא.

כתבתי שאני לא יכול להביא מספרים מובהקים ממש כתבתי (אני יכול גם להדגיש)
    בנוסף גם כתבתי שהיום היה שיפוט טוב וכן פסלו לנו שער ובצדק (לא הכל היה טוב למכבי חיפה).
    ואם הייתי נחרץ מידי אז אוסיף עוד משהו שמגדיל את הסיכוי שלי לצדוק
    אתם אחת מהקבוצות (ולא הכי) שהכי פחות נפגעה משיפוט.
    מכבי חיפה אחת הקבוצות (יש יותר) שנפגעו מאוד משיפוט במיוחד מאז כניסת הvar.
    ואם תגידו שאתם גם נפגעים אז אין מקום לדיון
    כי אתם לא רואים את המציאות (בדגש על מאז כניסת הvar).
    קל וכיף שלא טועים נגדכם.

בכל מקרה אני לא חושב שיש משהו מעבר וזה טענה שאני פוסל, אני רק רוצה איזון בהחלטות שיפוט ולא מעניין אותי מה הסיבה להן

4. Melikson24 Member

לא היה פנדל בעיניי. לא היה לשחקן של תל אביב דרך להימנע מהתיקול הזה והשחקן של נתניה היה באזור לא מסוכן.
    נראה לי זול מאוד לשרוק על זה.
    אם היה שורק אף אחד לא היה תולה אותו, אבל בעיניי זה עובד גם לצד השני.

5. עידן444 Member

מוסר כפול?
    עשינו לכם קרקס בטרנר ונחלצת עם תיקו בגלל איזה פנדל מומצא של שני שחקנים מעל 1.90 במאבק גובה-
    נראה לך שכל מקרה שיפוט עכשיו יש צורך לקשר לזה? או כל דבר עכשיו לקשר למרפק של של זוסואה כמו שבכל הזדמנות כאן מזכירים מקרה שאלמוג כהן קיבל צהוב שני בדקה 70 ולא בדקה 60?

הקבוצה שלי הפסידה והיה עניין משמעותי עם שיפוט ויש עצבים אחרי משחק.
    כשאתם ממלאים כאן עמודים שדפקו אתכם ומחרבים כאן כל חלקה טובה בכל דיון(כולל זה) אתה רואה אותי בא להדליק אותכם ולהעלות מקרים מהאוב?

אתה איש מדון שכל הודעה מפיץ רעל ומגעיל את הפורום גם מול אוהדים שאוהדים את אותה קבוצה שאתה. שמחתי שחסמת אותי וחבל שהסרת את החסימה כי זה היה כל כך נעים להגיב ולדעת שלא תדחוף את האף.

פסול עדות- לא סתם אתה חושב את זה אז תחסוך מאיתנו. כי או שאתה לא אובייקטיבי- או שאתה מוזמן לעבור לדוקים.

אתה הבן אדם האחרון פה שיש לי עניין לנהל איתו דיון ותקופה ארוכה נמנעתי מכך. בוא נשמור על הסטטוס-קוו.
    גם להודעה הזו פטור מלהגיב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

טעות אחת קריטית לטובתינו ואנחנו כבר תמנון?
    זה עוד רחוק מאוד.

אני לא נכנס לאף אתר ספורט אבל אין לי ספק שהפנדל שלא נשרק לנתניה מככב בכל האתרים, למשל

7. Telkiyski Member

בלי קשר ספציפית לעכשיו:
    1. לא אמור להיות שום קשר אם השחקן באיזור מסוכן או לא. עבירה בחרבה זה פנדל.
    2. זה הטמטום בחוק הפנדל. הכי הכי מיותר בכדורגל.

8. עידן444 Member

אין מצב

9. South Boy Member

אל תשאל אני מחכה בשקיקה מול המסך להודעות ממך. מעולם לא חסמתי אותך פשוט לא התייחסתי למה שאתה כותב, שזה אגב מה שהיה ממשיך לקרות אם לא היית מתייחס לדיון שניהלתי עם אוהד נתניה אחר, אפרופו "דוחף את האף".
    הפואנטה של ההודעה שלי לא הייתה אם היה פנדל או לא היה, נוח לך לברוח למקום הזה כי יש לך איך להתקרבן. הנקודה שלי היא המוסר הכפול שלך והחברים שלך, שכשטועים לטובתכם אתם לא מדברים מילה אבל כשטועים לרעתכם אתם שופכים כאן בכי בלי הפסקה. גם אם אוהדי באר שבע הם בכיינים (ולא זכור לי שאי פעם ביקשתי שיפסלו שופטים מלשפוט אותנו כי זאת בקשה מגוחכת ומנותקת מהמציאות שלא באמת מטפלת בבעיה האמיתית שהיא שופטים גרועים ולא שיפוט מגמתי נגד קבוצה כזאת או אחרת) אני עדיין לא ראיתי אותם מכחישים טעויות לטובתם כמו נגיעת היד של בורנשטיין או של אקיניימי בסיבוב הקודם שגם לה קראת בכיינות ופנדל שלא היה ולא נברא. ואיזה קטע, כשאפילו דוח השיפוט יצא וחכמון קיבל ביקורת על איך לעזאזל הוא לא שרק פנדל שוב נעלמת מהשטח.
    אתה נטפל לטעות אחת ספציפית והופך את מי שעשה אותה לאויב הקבוצה שלך וכשאני הופך את זה לצד השני באותה שיטה כמו שלך אתה טוען שאני "איש מדון", איפה המודעות העצמית שלך? אם היית מסוגל לקרוא בין השורות היית מבין שטעות לפה וטעות לשם גם לטובת הקבוצה שלי וגם נגדה זה רק סימפטום שלא מעיד על שום דבר חוץ משופטים גרועים וגוף רקוב שמנהל אותם וזה מה שמצריך טיפול, לרוץ לעדכן את טבלת הטעויות על כל שטות נגדכם ולהתקרבן ולחשוב שפפיר אנטי נתניה או פרו הפועל כי הוא לא נתן לכם פנדל (סליחה שאני חושב שהוא גבולי ולא שערורייה בין אם נשרק ובין אם לא, כמה משוחד מצידי) ועוד להגדיל לעשות ולהתעלם בזמנו מהטעויות שאותו פפיר עשה לטובתכם זה פ-ת-ט-י.
    כשלי יש עצבים אחרי משחקים ואני מגיב כאן ואתה בא ופורש את משנתך עליי אתה סך הכול צדיק, כשאני בכלל לא פונה אלייך אני "איש מדון". מודעות עצמית זה מאפיין חזק אצלך.
    אגב, יש לך ליקוי חמור בהבנת הנקרא או בהבנת סרקזם אם אתה חושב שאני חושב על עצמי שאני פסול עדות, אני אובייקטיבי הרבה יותר ממה שטרול כמוך אי פעם יהיה פשוט ידעתי שככה אתפס אם לא אגיד שזה פנדל. לא נראה שטעיתי.
    אתה לא עושה לי טובה שאתה מגיב להודעות שלי, ההיפך הוא הנכון, אל תגיב להודעות שלי ולא תשמע את האמת שלא נעים לך לשמוע.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/21
  10. Morientes Member

הפנדל על נתניה לא מוזכר באתרי הספורט.
    התמנון האדום?

11. South Boy Member

לא, זה פשוט סתם פנדל גבולי שלא מצריך אזכור מיוחד ושאף אחד לא היה קופץ אם היה נשרק או לא נשרק.
    זה יכול לעצבן אם אתה אוהד את הקבוצה שלא קיבלה את הפנדל, אבל זאת לא שערורייה כמו הפנדל שקיבלתם נגד קריית שמונה. או כמו האדום שז'וזוואה לא קיבל במחזור הפתיחה של הליגה לפני שאתה בוכה.

12. עידן444 Member

כשהייתי צריך להתנצל בפניך עשיתי זאת. ברגע שלהבדיל מכל החברים כאן החלטת להמשיך לטנף גם בפרטי במקום להיכנס לפרופורציה שזה כאן סך הכל כדורגל- הבנתי עם מי יש לי עסק-
    לא מגיב לך. אל תגיב לי. את כל הרמיזות שלך והדיבורים על מוסר תשמור לעצמך-
    כל האוהדים כאן באים מפוזיציה ובעיקר אוהדי ב״ש- ורק דביל לוקח את זה לכיוונים של מוסר כפול.

13. South Boy Member

אני לא יודע אם בדקת מה זה מוסר כפול פעם אבל אני יכול לחדש לך שדוגמה טובה למוסר כפול זה להתלונן על שופט כשמקפחים אותך ולהיות בשקט כשהוא מפנק אותך במתנות.
    אגב, מוסר כפול זו תכונה מאוד אופיינית לדבילים אם אתה כבר מזכיר את המילה הזאת.
    אין לי שום פוזיציה ואל תכניס לי מילים לפה, עד כמה שזה יפתיע אותך מכבי נתניה לא ממש מעניינת אותי לטוב ולרע ורק חוויתי את דעתי על המקרה והביקורת שבאה אחריו, ובכלל לא בפנייך אם לא שמת לב. גם הפועל תל אביב לא ממש מעניינת אותי אם זה משנה.
    זה כמו שאני יגיד שאתה בא מפוזיציה כי אתה רואה תקצירים של משחקים של באר שבע ואז מנתח את המשחק ואת העצבים של אוהדי הפועל באר שבע א-לה שגיא כהן:rolleyes:

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי זה בדיוק זה. כנ"ל הפנדל שחיפה לא קיבלה כשטב"ח דחף את דוניו. אלוהים יודע מה חושבים לעצמם השופטים בליגה הזו.

15. Morientes Member

אני לא רואה פה פנדל גבולי, ללא המגע הזה ברגל של שחקן נתניה הוא לא נופל.
    אגב ראיתי על פחות מזה כתבות, הטענה שלי היא לא על זה שאין כתבות אלא על זה שכל הזמן מבקרים פה את מכבי על כך שאין כתבות(למרות שיש) והנה המקרה ההפוך שהבטחתי שקורה גם לקבוצות אחרות.