מחזור 22 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏19/1/12.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אתה יודע מה מצחיק בקשר למשחק בו הפסדנו לפ"ת? שאין אפילו את מי להאשים, כי קשטן לא ניהל אותו.

בקשר לאשדוד, בעוד שבועיים אנחנו מארחים אותם כך שזה תלוי בנו אם הם יאבדו את המקום השני או לא.

2. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

חחח 3 אוהדים? מה אנחנו הקבוצה השנייה הזו מפ"ת?

היו בערך 90 אוהדים אולי קצת יותר

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/12
  3. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.up2me.co.il/images/69631875.Xxx בני יהודה - הפועל ראשון לציון http://www.up2me.co.il/images/70217899.Xxx

ראשון, 19:30, אצטדיון "בלומפילד" בתל אביב-יפו

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/182032.Xxx

החניכים של יוסי אבוקסיס יתייצבו למשחק כאשר הם מדורגים במקום ה8, עם 30 נקודות במאזנם, ובמטרה אחת ברורה: להמשיך את התקופה הטובה אותה חווים הזהובים (מאזן נקי מהפסדים מאז המחזור ה14). בבני יהודה אולי לא מוכנים להודות בכך בקול רם, אך אם לשפוט לפי האימונים בשבוע האחרון – נראה כי הם מתקשים לקחת את היריבה ברצינות. לראיה, לא אחת עצר אבוקסיס את התרגולים בטענה ששחקניו אינם מבצעים אותם בשיא האינטנסיביות, והוא אף דאג להזהיר אותם משאננות לאורך כל השבוע.
    הסיבות לחששותיו של מאמן הזהובים מתבהרות לחלוטין כאשר מסתכלים על מצבת הנעדרים של הקבוצה לקראת המשחק הקרוב. שם ניתן למצוא את כוכב הקבוצה, פדרו גלבאן, אשר נפצע באימון וצפוי לפתוח על הספסל; המגן השמאלי, עוז ראלי, שהושעה לאחר שספג צהוב חמישי במשחק מול אשדוד (0-0); וכן את הקשר האחורי המצוין, קסטוטיס איבסקביצ'יוס, אשר יעדר מהתמודדות בגין נסיבות דומות. אי לכך, מי שצפויים לתפוס את מקומם של השלושה הם (בהתאמה) אמיר עגיוב, כפיר אדרי וחסן אבו זייד.

הרכב משוער: דלה איינוגבה; איציק עזוז, גל כהן, דן מורי, כפיר אדרי; חסן אבו זייד, שלו מנשה, ננאד מרינקוביץ', ישראל זגורי, אמיר עגיוב (פדרו גלבאן); דינו אנדלובו

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02022009/1912078/IMG_1855_wa.Xxx
    האם הזהובים יאלצו להסתדר בלעדיו? פדרו גלבאן

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/244080.Xxx

בניגוד למתרחש בצדה של היריבה, קשה היה למצוא סממנים לחוסר רצינות במהלך אימוניה של הפועל ראשון לציון בשבוע האחרון. הקבוצה של ניסן יחזקאל מייחסת חשיבות רבה למשחק, ולא במקרה: נצחון חוץ סנסציוני יעמיד את מאזן הנקודות שלה על 19, ובכך יקרבה לכדי מרחק של 3 נקודות בלבד מהקו האדום. בהתאם לכך, בשבוע האחרון עסק הצוות המקצועי בעיקר בנסיונות לרומם את רוחם של השחקנים – וזאת באמצעות חלוקת מחמאות למכביר על התיקו מול מכבי פתח תקווה בשבוע שעבר, וכן על ידי הקרנת משחקה של הקבוצה מול בני יהודה מהסיבוב הראשון – בו תפקדו כצד הדומיננטי וכמעט הביכו את הזהובים.
    אם בצד המקצועי עסקינן, הרי שניסן יחזקאל צפוי לעלות בהרכב התקפי שיכלול שני חלוצים (גומז ואובסניקוב) – צעד אשר יהווה הצהרת כוונות חד משמעית בנוגע לשאיפותיה של ראשון לציון במשחק. בעורף, יהנה המאמן משובם של דור הלוי (פציעה) ואיתי אלקסלסי (הרחקה) לעמדות הבלם והקישור האחורי. בנוסף לכך, נראה כי יחזקאל יעניק אשראי לליאור ברטקובסקי הצעיר, אשר עד עתה הציגה יכולת טובה מאוד בתור מחליף ואף הבקיע את השער השני במשחקה של הקבוצה במחזור הקודם.

הרכב משוער: אבירן דלל (אוהד כהן); גיא אבנד, גל ספיר, דור הלוי, עמירן שקלים; איתי אלקסלסי, גיא משפתי, ליאור ברטקובסקי, אסי בלדוט; גיאורגי אובסניקוב, דייוויד גומז

http://www.ynet.co.il/PicServer2/13062011/3677788/10_wa.Xxx
    ליאור ברטקובסקי חוגג את השער שסידר לו את חולצת ההרכב

4. Number 8 Member

אפשר להגיד כבר מזל טוב לעירוני קריית שמונה? היא פתחה פער של 11(!) נקודות מהמקום השני.

אגב, מזל טוב לדיא סבע שמושאל מאיתנו להפועל באר שבע, היום הוא פתח בהרכב, היה טוב, כבש והיה חלק מהשער השני. במחנה האימונים כולם ראו שסבע כישרון אבל הוא עדיין לא מתאים לקבוצה כמו מכבי ת"א לכן גם ההשאלה שלו לבאר שבע הייתה במקום, שם הוא ייקבל הרבה דקות ואיך שזה נראה כרגע גם ייקבל מקום קבוע בהרכב, ייצבור ניסיון, ייתחשל ויחזור למכבי ת"א כי כישרון ופונטנציאל יש לו ולא מעט.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כמה תובנות מראיית התקצירים :

הפועל ת"א - מכבי נתניה
    1. כל האדומים שמכבי נתניה קיבלה מוצדקים
    2. הגול השני של הפועל ת"א מהבעיטה החופשית גול באשמתו הבלעדית של השוער שעמד בחוץ
    3. עומרי קנדה שחקן מלוכלך והיה חייב להיות מורחק, בכלל שיפוט חלש

בית"ר ירושלים - מועדון ספורט אשדוד
    1. פאסוס מתגלה כרכש טוב
    2. היה לי ברור שבית"ר לא תאבק עד הסוף ושיובל נעים מסוגל להוציא את בית"ר מהמצב הזה
    3. אשדוד פראיירים לאללה
    4. בן שושן צל של עצמו

מכבי פ"ת - בני סכנין
    1. כן יירבו משחקים כאלה
    2.לקבוצה שמביאה 250 אוהדים למשחק בית לא מגיע להיות בליגה א'
    3.

הפועל באר שבע - הפועל חיפה
    1.לפי שער השבת היו 3600 אוהדים, מעט מידי בשביל באר שבע
    2.קיסו החדש הזה החמיץ מצב שכל שחקן חולם עליו, חצי מגרש רץ לבד מול השוער ומשחרר דרדלה
    3.הסבע הזה, ברגע שהוא נישק את הסמל מבחינתי הוא אפס מאופס
    לא יכול להיות ששחקן מושאל שרק לפני יומיים עבר לבאר שבע ינשק את הסמל.

קריית שמונה - רמת השרון
    1. הגול הראשון גדול
    2. מגיע לקבוצה הזו אליפות
    3. דני עמוס שוער ענק שלקח 2 גולים בטוחים היום
    4. מה זה הדשא המזעזע הזה? מה גדל באמצע המגרש?

הפועל עכו - הפועל פ"ת
    1.גול ראשון בטעות ענקית בהגנה
    2. דקה אחרי גול גול שהשוער עומד מחוץ לשער ומקבל גול מ20 דונם
    פראיירים.

6. Number 8 Member

אם כבר דיברתי על דיא סבע...
    לפני יומיים הוא שיחק במכבי ת"א אבל הוא כבר יודע לנשק את הסמל של הפועל באר שבע... זו רק הוכחה שהשחקנים של היום לא יודעים מה זה באמת סמל של קבוצה ומה הוא באמת מסמל ומה הוא שווה. זה על גבול הביזיון.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/12
  7. Fanatic Member

זה באמת קרה?
    איזה ליצן :aaarofl:

8. Number 8 Member

תראה תגובה מעלייך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכל אלו שכותבים שבית?ר יצאה ממאבק נגד הירידה אז זה ממש לא בטוח ומוקדם מדי, אמנם גם לדעתי לא נרד אבל עדיין הפער עוד קטן, ההתאחדות לא תהסס להוריד לנו עוד נקודות ולתת לנו עוד משחקי רדיוס, מצפים לנו עוד משחקים קשים - ראשון בחוץ(תמיד קשה לנו שם), סכנין, מכבי, חיפה, ק?ש, בני יהודה.

בקשר למשחק היום, קודם כל טוב לחזור לטדי עם קהל וגם רצף הנצחונות החזיר היום קהל ליציעים(נצחון בראשון ונגד סכנין בטדי אני לא יופתע אם יגיעו יותר מ10 אלף) לא משחק גדול שלנו אבל 3 נקודות וצריך לזכור את המיקום שלנו ואת זה שאשדוד השנה קבוצה טובה ולא סתם היא בצמרת, יש שם סגל טוב ויוסי מזרחי עושה עבודה טובה, אשדוד מתאימה לו כמו כפפה ליד.

פאסוס לא עשה היום הרבה אבל נתן את הגול שלו וזה מה שהיה חסר לנו מאז שיצחקי ותמוז עזבו איזה גולר שיבקיע מחצאי מצבים, בינתייפ ב-3 משחקים יש לו 2 שערים ובישול, בינגו של איתן מזרחי.
    ברק משה בעוד משחק טוב שלו וזה ממש לא מפתיע למי שעקב אחריו בקבוצת הנוער שם היה קפטן והשתייך גם לכל נבחרות הנוער, רק השאלה היא למה שנתיים התעלמו ממנו שום, אמסלם, רוני לוי ומלמיליאן.
    בן שושן ודאריו לא יתנו לנו כלום בתפקידים שנעים מציב אותם כרגע, בן שושן צריך לשחק ליד פאסוס ולא באגף שמאל שם הוא נעלם, ודאריו צריך לשחק כמו איינבינדר רק בצד שמאל, חצי קשר אמצע חצי קשר שמאל, יובל נעים מציב אותו ואת קובי מויאל על אותו תפקיד והם דורכים אחד לשני על הרגליים, עם נעשה את השינויים האלו אני מאמין שנראה יותר טוב ונרוויח את דאריו ועמית.

10. Don Joan Roman Member

ניצחון חשוב מאוד להמשך את הדרך וה3 נקודות זה מה שחשוב למרות שגם היום היה לנו יותר מזל משכל, שבוע הבא קרב תחתית חשוב חשוב נגד ראשל"צ, את הפועל פ"ת הורדנו שבוע שעבר, צריך להוציא בשבוע הבא גם את ראשל"צ מהמירוץ ולקוות להפסדים של ב"ש, מכבי פ"ת והפועל חיפה ולברוח מהאזור המסוכן גם בלי 2 הנקודות שנגנבו לנו.

11. yedidel Member

איך אני לא סובל את מנשה משיח, כל כך הרבה משחקים שערורייתים שלו אני זוכר.
    ואתמול הוא שוב הראה את זה - הרי אם עומרי קנדה מקבל את האדום הכל כך ברור המשחק משתנה לגמרי. וזה לא שהוא לא ראה את זה, הוא ראה ועדיין החליט להוציא רק צהוב.

חוץ מזה, באמת מאוד תמוה ההתכופפות של השחקן של נתניה (עידו לוי נראה לי) בגול החמישי של הפועל

12. יחי Member

לגבי כל הדיבורים על הקהל של קרית שמונה, תרשו לי לעשות קצת סדר בבלאגן.
    ברוב מדורי הספורט באתרים השונים ובעיתונים נכתבו מספרים שונים שנעו בין 1,500-2,500, בתור אחד שהיה במשחק אני יכול לציין שמרגע שיצאה השבת האיצטדיון התמלא בשניות ולדעתי במשחק חזו כ-3,800 אוהדים, שיחסית לעיר קטנה (24,000 תושבים) זהו סכום מכובד ביותר.

לראייה - כמות הקהל ביציע המזרחי עם שריקת הפתיחה:
    http://images.one.co.il/Images/Packages/17654/557_372/IMG_8648.Xxx

מספר דקות לאחר צאת השבת:
    http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/398030_348699275141050_100000029418044_1439466_2133690918_n.Xxx

מיותר לציין שגם היציע המערבי היה מלא ברובו.
    בכלל, משהו טוב קורה לקהל של קרית שמונה, בתור אוהד שמלווה את הקבוצה הזו עוד מהימים בהם שיחקה בליגה א' אני מרגיש כי ישנה התעוררות מדהימה בקרב תושבי העיר והאיזור, אתמול במשחק יכולתם ראות אוהדים שהגיעו מטבריה, צפת, חצור, רמת הגולן וממספר קיבוצים בסביבה.
    ניתן לראות המון אוהדים שמגיעים למשחקים עם צעיפי הקבוצה, לבושים בחולצות כחולות ואפילו מוציאים ידיים מהכיסים למרות הקור המקפיא ומעודדים, תצוגת עידוד כמו שהייתה אתמול לא זכורה לי מעולם בקרית שמונה.

אפילו אני התפטרתי מהעבודה שלי בחו"ל וחזרתי ארצה אחרי שנתיים וחצי של נדודים באירופה אך ורק כדי לחזות בעונה ההיסטורית הזו - שנקווה שתיגמר באחיפות היסטורית.
    מגיע לעיר הזאת קצת נחת!

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כל הכבוד לך!

14. ראיין אדלי Member

הגיע הזמן שניראה את הקהל של קריית שמונה, שעושה העונה משהו היסטורי
    יש איזה סרטונים מהמשחק אתמול של ק"ש?

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

וואווו אני חייב להגיד שראיתי את התמונה הראשונה אמרתי נו מה הוא רוצה
    ירדתי לשנייה ונדהמתי

עושה רושם שהיציע כמעט מלא
    אם בצד השני אתה אומר שגם היה כמעט מלא אז לפי דעתי יש אפילו 4000 אוהדים באיצטדיון.

כל הכבוד!