מחזור 22 בליגת העל: מכבי משפילה את הפועל בדרבי!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏8/2/13.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצאנו מהקבר והצלנו את הכבוד שלנו במחצית השניה, עוד כמה דקות וגם היינו מנצחים(הכל היה מוכן לשער הניצחון שהיה באוויר) בדיוק כמו במשחק בדוחא השופט נתן לגיטימציה לבזבוזי הזמן של סכנין והיום זה היה החל מהדקה ה-40 ובכל סיום התקפה שלנו, תוספת זמן של רבע שעה לא הייתה מחמירה עם סכנין.

עם לוח המשחקים שלנו בכלל לא בטוח שזה יספיק לנו לפלייאוף העליון, ואם בעונה כזאת לא נגיע לשם אז באמת שחבל לנו על הזמן, הנזק הכספי והמקצועי יהיה עצום.

ערן לוי שחקן גדול - איזה שער ואיזה מסירה עם העקב(אוי ואבוי עזריאל), הערך המוסף שלנו בהתקפה.
    גם סטיבן כהן עושה רושם סוףסוף חזר אלינו, שער ובישול של סטיבן של העונה שעברה, איתו ועם עמית, זאור וריקן שנעדר היום יש לנו עומק שפיללנו לו עונה שלמה אבל רק שנגיע קודם לפלייאוף העליון.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שבית"ר יכולה להתלונן על שיפוט כשהמשחק היה צריך להיות גמור במחצית הראשונה עם 2:0 ו 10 שחקני בית"ר

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובנימה מקצועית, סכנין היו פראיירים, הגיעו 3 פעמים למצבים של 100% גול במצב של 0:2 ואחרי שהחמיצו אותם היה ברור שבית"ר תעניש

**כבוד לחלק גדול מהקהל של בית"ר שהבין סוף סוף מה שווה הגועל נפש שיש אצלהם ביציעים ונלחמים בהם ומוקיעים אותם

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

באותה מידה אני יכול לומר שבמחצית השניה היה גם פנדל ברור על ערן לוי, לפני שבועים הפסדנו לבני יהודה משער בנבדל.
    אבל אני לא מתלונן על טעויות שיפוט ששופט פיספס, זה יכול לקרות לכל אחד, אבל ששופט במכוון לא מוסיף את הזמן שהיה צריך להוסיף למשחק אז זאת בהחלט טעות חמורה, בטח שסכנין ביזבזה זמן לאורך 55 דקות(לא פחות גרוע מהתחזויות ברחבה על מנת להשיג פנדל או לנסות לכבוש עם היד).

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/13
  5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני נגד לבזבז זמן (כשזה מוגזם וגורם לעצירות במגרש) סכנין היו יותר טובים בכדורגל וכשהפסיקו להתרכז בזה והחלו לבזבז זמן ולעשות שטויות הם יצאו מהמשחק והחזירו את בית"ר

6. EuropeGuy Member

אני מבין שאתה רוצה להתחכם ולהתפלפל איתי בצורה ילדותית על כך שהשמיים הם בצבע סגול והירח בצורת ריבוע. אז יאללה בוא נלך על זה.

"ואם השהידים היו צועקים יאללה מכבי", נו אני אמור להתייחס למשפט הזה ברצינות?
    לא עדיף שתתן סיטואציה בה שהידים היו צועקים תנו לי טוסט עם רוטב פיצה לפני התאבדות?
    אללה הוא אכבר הוא לא מושג גיזעני, ואף אחד לא טען זאת. מה שכן אני טוען הוא שהמושג הזה הוא לא איזה מושג טהור וקדוש שהשימוש בו הוא למטרות צדקה, אלא כל השהידים שעומדים לרצוח תינוקות משתמשים בביטוי הזה שלדעתם "אללה הוא אכבר" לכן אני מדגיש שלהאמין לערבים האלה שצועקים אללא הוא אכבר זה כמו להאמין לאריה שטוען שהוא לא רעב ורק רוצה לחבק אותך.

אוהדי סכנין יודעים שהביטוי הזה מזכיר לבית"ר שהידים והתאבדויות ולכן בחרו להגיד את הביטוי הזה ולא ביטויי איסלאם אחרים.

בנוגע לטעם שלך בהימנונים, זכותך לא לאהוב לחן, זכותך גם להגיד גועל נפש על ההמנון של המדינה שלך, זכותך גם להיות בוגד מסריח שכל החיים שלו חי מתוך שנאה לאחר (מבחינה תאורתית, לא מכיר אותך אישית כן?), זכותך לעשות מה שבא לך כל עוד זה לא נוגד את החוק. רק אל תתפלא שכשאתה מתנהג כמו פרובוקטור עם סממנים של בוגד, תקבל מהחברה הישראלית יחס כזה בחזרה.

אתה יודע כמה שירים שמעתי בחיים שלי שלא אהבתי? נו אז התחלתי לשרוק כמו בבון לא מחונך בוז? שתקתי וחיכיתי שיחלוף. שריקת בוז מעידה על שנאה, על סלידה, על זלזול בסממן לאומני, בין אם הוא הטעם שלך או שלא.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אשמתי מה זה מזכיר ומי עוד משתמש במילים האלו, אין בה שום אמרה גזענית וזו הנקודה שהתייחסתי אליה, מצידי שיהיה בן אדם שמחזיק בקבוק בירה ביד שלו ויצעק את זה, אתה לא יכול להאשים אותו על גזענות או להגיד שזה קריאות גזעניות.

בנוגע להמנון, אתה בחור מחונך, אני לפי הטענה שלך לא.. כל עוד זה לא נגד החוק וזה לא גזענות אז בעיניי זה בסדר לעשות את זה ואני לא רואה את עצמי פרובוקטור בעניין הזה.
    בגמר גביע המדינה עמדתי וכיבדתי את ההמנון, למה? כי זה משהו הגיוני בעיניי ומסורת שאמורה להיות, בטקסים לרבין וכל מיני דברים שהיו בתיכון עמדתי וכיבדתי את ההמנון, למה? כי זה טקס ואני מכבד את המאורע ואת האנשים שמסביבי.

אבל במשחק כדורגל מול הקבוצה השנואה עליי? למה בכלל משמיעים את ההמנון? שם אני אעשה כל דבר שיעצבן וירתיח אותם כל עוד זה במסגרת החוק.. וכל עוד זה ימשך ככה אני אשרוק בוז כל פעם שאהיה בטדי

8. EuropeGuy Member

בהנחה שאתה אוהד בני סכנין, על פי תגובתך האחרונה,
    דמיין לעצמך שהייתי בא למשחק חוץ שלכם בתור אוהד, ושם היו כמה שירים או איזה טקס עם סממן ערבי, איך היית מרגיש בתור סכניני אם הייתי שורק בוז ומראה שאני בז לטקס הזה שלך?
    האם העובדה שמדובר במשחק כדורגל, מול קבוצה שנואה ככל שתהיה, מצדיקה שאשרוק בוז?
    המטרה היחידה במקרה שכזה הוא להתסיס ולגרום לכעס בצד השני, ולכן אל תתפלא כשיגיבו לך באותו מטבע ואל תתבכיין אחר כך שזה גזענות.

את המושג גזענות אפשר למתוח לכל מיני כיוונים. תאורתית לשרוק בוז להמנון של המדינה שבה אתה אזרח, זה מעשה לא רק שלא מחונך, אלא זה מעשה שמציג את שורק הבוז באור בוגדני שבז לסממן לאומי של המדינה בה הוא גר, ולא משנה אם מדובר בערבי או יהודי, זה לא פחות גרוע מגזענות כזו או אחרת.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אם זה סממן לאומי ולא דתי, אין לי בעיה עם זה.. זה לא שהגעתי לבלומפילד למשחק מול הפועל (קבוצה שמכבדת אותי) וירקתי להם בפנים.. זה טדי, אחד המקומות הגזעניים ביותר בארץ, מקום בו קיללו את הנביא ומדי שבוע קראו נגד ערבים.. והם לא יקבלו יחס אחר (לא שנעשה כאן מעשה כה גרוע)

אין חוק נגד חוסר נאמנות, אף פעם לא טענתי שאני נאמן וזה כבר דיון אחר על מה שאני עושה למען המדינה וכו' אבל שתדע, זה לא ממש מעניין אותי איך זה מציג אותי

ורק שתדע, אם היו קוראים פסוקים מהתנ"ך לדוגמא, אני אישית לא הייתי שורק בוז ומכבד את המעמד... בנוגע להמנון התפיסה שלנו שונה, ואתה לא יכול לעשות כלום עם זה חוץ מלקוות שהחוקים של ליברמן יעברו בכנסת

10. EuropeGuy Member

אני מקווה שאתה באמת מתכוון לדבריך כי תיכף אשאל אותך את השאלה הבאה:

מדוע אני בתור יהודי לא יכול להכנס לשטחים, או לנסוע למדינה ערבית כמו איראן, סוריה, אפגניסטן ולנפוש שם בכיף שלי בלי להבין שאם ידועים שאני יהודי רוב הסיכויים שירצו לשחוט אותי?
    ואתה מדבר על גזענות, די מדהים אותי. בעולם יש 20 ומשהו מדינות שנותנות יחס חם לערבים שביניכם אך אם יהודי חלילה יכנס לאותה מדינה הוא נמצא בסכנת השמדה מיידית.

האם יש דבר יותר גזעני מזה? איך אוהד בית"ר יקבל אותך בתור ערבי כשהוא יודע שהוא נמצא במדינה היחידה בכל העולם הענק הזה שמיועדת ליהודים, כשגם בשטח הקטן שלה הערבים מסביבנו אומרים השכם וערב שאת היהודים צריך להשליך לים?

האם אתה בתור ערבי שלם עם השנאה הזו שיש לעם שלך כלפינו?
    אם כן, הרי שאתה גזען מובהק. אם לא, תשאל את עצמך מדוע אתה לא מתקומם, אך כשמדובר בגזענות כלפיך אז אתה נזכר שזה לא בסדר ורואה רק את הצד שלך.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה לעזאזל אתה מדבר? איך הגעת לכאן.. די נסחפת ושכחת שאתה בדיון המחזור ושוב אני חוזר על הטענה שלי שהתחילה את כל הדיון הזה, הקהל של סכנין לא עשה שום פעולה גזענית אז אין לך על מה לדבר בכלל

(ושאלות כאלה אתה מוזמן לשאול אותי בכיף רק לא במקום לא קשור)

12. אלי מתחן Member

כשהשופט שורק על כל נגיעה, לבית"ר לא הייתה שליטה על הזמן שמבוזבז.
    יש פתרון מאוד פשוט, את התוספת זמן מוסיפים נטו, כל שנייה שמתעכבת מוסיפים אותה בסוף. אם שוער מבזבז זמן בנוסף לכרטיס צהוב את הזמן שהוא בזבז מוסיפים כפול.
    והכי חשוב, לא שורקים להפסיק את המשחק בכל פעם ששחקן על הדשא, זה כבר עבר את הגבול ב2 המשחקים שלנו נגדם.

גם לשיר מוחמד מת זה לא גזעני, זה סתם מסריח, בשני המקרים.

שופטים הם בני אדם, הם לא תמיד רואים או מפעילים שיקול דעת וזה בסדר, זה לא בסדר שהם לא נותנים לשחק כדורגל.

13. EuropeGuy Member

מאוחר מדי בשביל להפוך את התגובה האחרונה שלי לאיזה משהו שלא קשור לדיון הזה.
    אנחנו כבר מספר הודעות מדברים על תאוריית הגזענות עם מגוון דוגמאות תאורתיות,
    אנחנו עוסקים כל השבוע בעניינים שלא תמיד קשורים לכדורגל, בכל מקרה, העברתי את התגובה לפורום אוף טופיק "אקטואליה" מוזמן להגיב שם.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל השאלות שרשמת עם כל הכבוד והם שאלות מפגרות שלא קשורות לשום דיון שהתנהל/יתנהל פה..

אבל מה שאני כן רוצה לציין בקשר לדברים שרשמת בהודעה ההיא עם השאלות, איפה ראית אותי האשמתי את אוהדי בית"ר שעשו משהו גזעני היום? מאיפה המצאת את זה? כולה טענתי שאוהדי סכנין לא עשו שום דבר גזעני במשחק ושהטענות שלך הם לא נכונות בכלל...ומאז התחיל הדיון שהגיע לשאלות הכל כך לא קשורות שלך שאתה רוצה שאני אענה לך למה שונאים אותך באיראן וסוריה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

15. EuropeGuy Member

אמר זה ששאל דברים קשורים כמו "ואם השהידים יצעקו יאללה מכבי לפני שיתאבדו"