מחזור 22 בסרייה א' :: Since ive been loving you

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏29/1/16.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שידור מביך של מלר ובוני. כ"כ הרבה חוסר דיוק בפרטים יבשים שאפשר למצוא בקלות בגוגל. עוד לא הבנתי למה הם לא מעתיקים מספורט1 ופשוט שמים שדרן איטלקי ברקע.

משחק נהדר שלנו. ותודה לאלוהים שקיבלנו את מוראטה בחזרה.

2. DRORIKO Member

יובה באחד המשחקים הטובים שלה העונה. ומול יריבה שהיא לא פריארית בכלל ועוד אצלה בבית

מוראטה חוזר בענק. זה לא רק הצמד, אלא הורסטיליות והטכניקה המרשימים שלו. חלוץ שיודע לרווח מאד את המשחק וגם לייצר לאחרים(מה שמאריו למשל לא).
    כל כך היינו צריכים אותו חד בשלב הזה של העונה,בטח עכשיו כשמאריו פצוע.

נראה שחדירה מצא את עצמו מחדש במדי הזברה. אני מאד אוהב את השחקן הזה-גם מסייע להנעת הכדור במרכז המגרש וגם יודע להסתנן ולאיים על השער. רק שישמור על הבריאות(למרות שיש את סטוררו)

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/16
  3. Enzo Maresca Member

המשולשים האלה בין פוגבה, דיבאלה ומוראטה זה תענוג אחד גדול. מחצית כיפית, מקווה שבניגוד לקארפי וסמפדוריה נצליח להרוג את המשחק בשלב מוקדם ואולי אפילו נראה קצת את פריירה.

4. DRORIKO Member

שער שלישי לפנתיאון. כששני המגינים שלך לוקחים חלק בשער אתה יודע שיש לך קבוצה טובה

5. DRORIKO Member

פדואין עולה בתור מחליף ובוני קורא לו פודין. זה לא אמיתי מה שהולך פה.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נראה עצמתי בסגנון של באיירן מינכן ובארסה. המהפך שלנו בסגל מתחיל לשאת פירות - חומר השחקנים שלנו לא פחות טוב מזה של אשתקד (ויש שיטענו שאפילו יותר) אבל הרעב... אוי הרעב. זה לא שטבס ו-וידאל לא לא נתנו הכל מעצמם, אבל יש פה מוטיבציה מטורפת שאני לא זוכר מאז העונה הראשונה של קונטה. וזאת הייתה המטרה של כל הקיץ הזה, לא?

פוגבה עם עוד משחק לפנתאון. בהצלחה לברצלונה וריאל.

אחד הדברים הכי בולטים במשחק היה החילוף של מרקיזיו בהרנאנס. מאותו רגע המשחק שלנו הפך למאוד מבולבל, המצבים שלנו הגיעו ממסירות שדילגו על פני מרכז הקישור, ההגנה שלנו נחשפה פעם אחר פעם. זה לא שלא ידעתי שיש הבדל בין מרקיזיו להרנאנס, אבל זה קצת מדאיג שהמחליף הראשון חלש כ"כ. בכלל, אני צופה לנו קיץ עמוס מאוד בעזיבות והגעות של קשרים, כשהרנאנס, למינה ואולי פריירה יימצאו את עצמם בחוץ, בין היתר לטובת האיש שכולנו מקווים שינצח היום את נאפולי.

7. DRORIKO Member

אני חושב שהמוטיבציה המטורפת נובעת מזה שהקבוצה נתנה לצמרת פור עליה והיא עכשיו באטרף להדביק אותו. שנה שעברה,כשלקחנו אליפות כבר באמצע העונה, הגענו למשחקים בשאנטי כי ידענו שהאליפות בכיס. השנה אתה הולך עם נאפולי ראש בראש, וכל משחק מבחינתך הוא להיות או לחדול.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק זה. זה המוטיבציה שיש לנו כשאנחנו מובילים 3-0 על קייבו ומחפשים עוד שער ועוד שער. או ההתאבדות של בונוצ'י על כל שחקן התקפה במצב כזה.

9. DRORIKO Member

לדעתי אחרי השער השלישי קייבו פשוט נשברו מנטלית ונתנו לנו לעשות ככל העולה על רוחינו. במחצית הראשונה הם עוד נתנו לנו להזיע. אחרי השער השלישי זה היה פשוט מביך.

10. DRORIKO Member

אבי מלר לפני שבועיים:"היגוואין לא מספיק טוב בשביל לשחק בארסנל"
    אבי מלר עכשיו אחרי בעיטה של היגוואין: "ניסיון ראשון של המלך"

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  11. Enzo Maresca Member

ממשחק למשחק זה רק הולך ונהיה יותר ויותר טוב והחלק הכי כיפי בסיפור הזה מבחינתי היא התחושה שזה עדיין רחוק מאוד מהשיא. נראה לי שאפשר כבר להגיד בפה מלא שעל אף נבועות הזעם של הספקנים, הבנייה הזאת מחדש מוכיחה את עצמה ובגדול. מארוטה מנהל מבריק, אלגרי המאמן הכי טוב בעולם, הגוארדיה הותיקה עוזרת להפוך את הילדים המוכשרים האלה לגברים ווינרים וכל התמהיל הזה יוצר את אחת הקבוצות המהנות שלנו מאז שאני עוקב אחרי הקבוצה. אחלה תקופה להיות אוהד יובה.

עם כל האופוריה הזאת לאחרונה (ובחיי שאני באופוריה), יש נושא אחד שקצת מציק לי וזה דקות המשחק של בונוצ'י. אלגרי מחלק את העומס בצורה חכמה ועושה רוטציה הכרחית שמאפשרת מנוחה לכולם חוץ מממנו. זה קורה נטו בגלל שבמערך הנוכחי אין לנו אף שחקן בסגל שיכול להחליף אותו ועם כמה שזה לא רציונאלי לוותר על ה3-5-2 הדורסני הזה, הייתי רוצה שנעלה מדי פעם עם רביעיית הגנה ובלי בונו. שינוח קצת לקראת המאני טיים של העונה. מקווה שזה מה שיקרה כשפריירה יחזור לעניינים ולאלגרי יהיה את מי לשים מתחת לחלוצים.

12. Roma מנהלים

פארדס? הוא שלנו :)

עכשיו אתם צריכים עוד עזרה משחקן שלנו, סקורופסקי.

עד עכשיו בולוניה ודונאדוני זה שילוב מושלם. בסוף המאמן האיטלקי יגיע למילאן אם ימשיך כך.

13. DRORIKO Member

זה היה כל כך צפוי שנאפולי תעשה מהפך. נראה שיש לה לא רק יכולת של מועמדת לאליפות,אלא גם אופי של כזאת. אם לא הייתי אוהב את אינסיניה הייתי מאחל לו להיפצע שוב, כי זה לדעתי הדבר היחיד שיעצור את המכונה הזאת

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבי מלר: "נאפולי לא חזרה מפיגור העונה".
    נאפולי לפני שני מחזורים - חוזרת מפיגור 1-0 ל-3-1 מול סאסואולו.
    חובבנות.

חייל שוקולד, golding ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  15. Roma מנהלים

זה ידוע שערוץ הספורט חובבנים וגם ONE וספורט 1 מה חדש?

בגלל זה רצוי לראות בספורט 1,2 הם לפחות משמיעים את השדר האיטלקי, אנגלי או וואטאבר וככה אנחנו סובלים פחות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.