מחזור 22 בסרייה א' :: Since ive been loving you

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏29/1/16.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ניאנג היה אדיר אחי. שמר על הכדור, לא הפסיד להטריד את הבלמים, וכבש ובישל. לא חושב שצריך יותר מזה כדי להצטיין.

מאנצ'יני מצד אחד "לוקח אחריות", מצד שני מתנהג ב'מצאריות' ומאשים גם את כל העולם ואישתו - "לא כבשנו בהזדמנויות שהיו לנו (חוץ מהפנדל, איזה הזדמנויות?)", "השופטים היו הכי גרועים על המגרש (יותר מברוזו?)".... כשמאמן מתחיל לאבד את זה, זה קורה בכל החזיתות. מאוד מקווה שאני לא אצטרך להתעסק בשאלה אם מאנצ'יו צריך ללכת הביתה או לא. בניגוד לתת רמה במקומות אחרים ברשת, אני לא שוכח למאנצ'יני שאנחנו קרובים לצמרת גם בזכותו. לא שוכח שהוא עשה מאינטר קבוצה לוחמת, מזליקית אבל לוחמת וחזקה מאוד הגנתית, ואני בטוח שהוא יכול להוציא אותנו מהמשבר, אבל שקודם כל יוציא את עצמו.

האוהדים נפגשו בסיום המשחק עם איקארדי, זאנטי וסטנקוביץ'. לפי התקשורת השיחה התנהלה על מי מנוחות והאוהדים קיבלו הבטחה ליכולת אחרת מהמחזורים הבאים, אבל אין מה להתייחס לכך. אני שמח מכך כי אני יודע שעכשיו השחקנים ומאנצ'יני יודעים שהם על הכוונת ושזו לא יכולת שעוברת בשתיקה.

2. SerieA Il Capitano

ראשית אני רוצה לברך את אוהדי מילאן, שיחקתם מצוין ויש לכם בסיס נפלא בהגנה. אני מאחל לכם שברלוסקוני לא יפריע, וההגנה שלכם עוד תהיה הבסיס לנאציונלה.

אחרי תבוסות של הקבוצה שלי אני לא אוהב לקרוא כתבות באינטרנט על המשחק, ולכן לא קראתי את כל הראיון עם מאנצ'יני. עם זאת, בכותרת כתוב "השופט היה אסון". אני פשוט לא יכול לקבל את זה שמאמן, שהקבוצה שלו סופגת שלושה שערים בדרבי, מאשים את השופט. זה פשוט בלתי מתקבל על הדעת. והוא עוד מבלבל במוח על הקלאסה של האנגלים.

קח אחריות, סניור מאנצ'יני. ההגנה שלך עלובה. ההתקפה שלך עלובה. אתה נהנה מעונה היסטורית של שוער שרוב הזמן לא היה אכפת לו מהקבוצה בשנים הקודמות. אתה לא נותן דקות לשחקן של 30 מיליון יורו. כשאני אומר "קח אחריות" אינני מתכוון שתתפטר, אלא תגיד "שיחקנו חרא", ונתקן בפעם הבאה. ואף פעם, אף פעם, אל תאשים את השופט כשאתה מובס. זה לא מקרה רונאלדו ויוליאנו שהיינו קרובים ב98, פשוט הובסנו ללא תנאי.

איקארדי כל כך זחוח היה בפנדל ההוא, פשוט אסון.

VAR, Don Joan Roman, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. עודד (אוהד הצלחות) Member

השופט נתן לאינטר לעשות המון עבירות בלי לשרוק, וגם כששרק לא נתן צהובים שהגיעו. על מה בדיוק מאנצ'יני מתבכיין? על זה שהוא לא קיבל פנדל שלא היה?

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היה פנדל, אבל בכללי אכן השופט די ריחם על אינטר.

5. golding מנהלים

אתה מדבר על המקרה שבו השוער יצא, הדף את הכדור על שחקן אינטר (אדר?) וכחלק מהתנועה פגע בו?

זה בחיים לא פנדל והשופט צדק במאה אחוז.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

לא רק שלא הייתה עבירה של דונארומה, הכדור גם פגע לאדר ביד.
    אם כבר השופט "קיפח" את אינטר זה בכך שאל נתן לאלכס צהוב שני על העבירה של הפנדל, אבל גם שם- הצהוב הראשון של אלכס הגיע אחרי התקפה שבה שחקני אינטר ביצעו 3(!) עבירות רצופות שלא נשרקו.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא זה, אלא הפנדל עצמו שנשרק. הקטע עם אדר היה מביך ואני לא מאמין שבאמת דרשו פנדל בזה.

בכל מקרה, השופט היה גרוע לשני הצדדים והוא לא אשם טיפה בביזיון אתמול.

Don Joan Roman ו-golding אוהבים את זה.
  8. עודד (אוהד הצלחות) Member

כן אבל את הפנדל הזה הוא קיבל, אז מה יש לו להתלונן? הוא הורחק בגלל שצעק על השופט אחרי שהוא לא נתן פנדל על התקרית של אדר ודונרומה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. VAR Member

אני חושב שהשיפוט היה מצוין עד הפנדל שדווקא כן נשרק. יופי של קפיצה של איקארדי, חייבים לתת לו קרדיט על ההצגה. בפנדל שלא נשרק (לא היה בחיים) מה שכן היה צריך לעשות זה לשרוק למצב לא ישיר מתוך הרחבה כי לדונארומה אסור היה לגעת בכדור עם היד (קיבל את המסירה מאלכס), אבל זה היה מזווית שקשה מאוד לייצר ממנה מצב הבקעה, בטח כשכל הקבוצה הייתה עומדת על קו השער. חוץ מאלה השופט נתן למשחק לזרום ולא שרק על שטויות, הרבה בזכותו קיבלנו דרבי ברמה כזאת ולא משחק עצבני שנעצר כל דקה.

שמנצ׳יני יזכור את ההתנהגות שלו אתמול בפעם הבאה שהוא מתלונן על התנהגות של מאמנים אחרים.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יפה שאתה אומר שזו הייתה הצגה בזמן שהשופט שהיה מטר מהאירוע ישר אמר פנדל.

11. VAR Member

1. תהיה בטוח שאם הפנדל היה מובקע והמשחק היה נגמר בתיקו או בהפסד אני לא הייתי מתרץ את זה בפנדל
    2. הוא ממש לא שרק ישר, הוא היסס
    3. זה שהשופט עמד מטר משם זה לא אומר שבהכרח יש לו פרספקטיבה יותר טובה מהצופים בבית שקיבלו 4-5 הילוכים חוזרים
    4. בהמשך ל1, זו הייתה החלטה די קשה בשביל השופט ולכן אני לא מאשים אותו. אני לא יודע אם היה מגע שמצדיק פנדל או לא, מה שבטוח זה שממגע כזה לא מתרוממים מטר וחצי באוויר כמו קופץ לגובה. איקארדי גרם לזה להראות כמו פנדל.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסלחו לי כן? אבל לא עיסוק קצת מיותר?
    - כולכם מסכימים שהיכולת של אינטר לא קשורה לשופט
    - כולכם מסכימים שהשיפוט לא היה מדהים,אבל הטעויות לא היו כאלה קריטיות
    - כולכם מסכימים שמאנצ׳יני בכיין ופשוט לא לקח אחריות

עוד משהו?

Don Joan Roman, DRORIKO ו-yonmu אוהבים את זה.