מחזור 23 בלאומית- סטטוס קוו בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/3/07.

1. מכבי או מוות!!! Member

רעננה מסיימת 1-1 עם סכנין...
    תגידו מישהו קרא את התבטאוית לשדרן המשחק מול קרית שמונה ראיתם איך כל צוות הניהולי של רעננה רותח עליו?

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

במידה ובאר שבע תנצח את קריית שמונה היא חוזרת ובגדול אל המרוץ לעלייה לליגת העל. כרגע ההפרש בין קריית שמונה לבאר שבע עומד על כה- 8 נקודות. ניצחון של הדרומיים והפער מצטמק רק ל-5 כשיש עוד הרבה מאוד מחזורים עד לסיום העונה.

3. Milevskiy Member

יא אללה כמה החמצות של קרית שמונה עד עכשיו..לא יאומן
    דרך אגב.. הדשא בווסרמיל, תעעענוג!!

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק עגום שלנו, קרית שמונה הייתה מצויינת היום, הרבה יותר טובה מאיתנו, בנס לא הפסדנו בהפרש של 3 שערים לפחות השחקנים לא הגיעו היום למשחק.

האופטימיים יגידו שהסיפור נגמר היום, אני אמרתי את זה לפני שבועיים.

קרית שמונה הייתה נהדרת היום והגיע לה לנצח, גם אם היינו איכשהו מנצחים הייתי אומר את אותם המילים. כי זה לא משנה 3 נקודות או לא, ביכולת הזאת לא נגיע לשום מקום והקבוצה משחקת ככה כבר חודש ומנגד קרית שמונה מנצחת כל קבוצה אחרת ביכולת הזאת בגדול, ההבדל היה אסי רחמים, היחיד בקבוצה ששווה מילה טובה.

5. Gady Member

קרית שמונה פיספסה הזדמנות גדולה לקחת 3 נק' יקרות מפז. חבורתו של בן שמעון סיימה משחק שמיני ללא הפסד, אך מן המשחק הזה היא יכולה לצאת רק באכזבה. כל כך הרבה החמצות וחוסר ריכוז ליד הרחבה מנעו מהם את הניצחון שהגיע להם. מזל גדול לבאר שבע, קרית שמונה הפסידה היזדמנות נדירה לעלות למקום הראשון. כעת, בני סכנין מובילה עליה בנקודה אחת. משחק עם המון מצבים והזדמניות אבל שום קבוצה לא ניצלה את ההזדמנויות שלה. קרית שמונה חייבת לעלות העונה לליגת העל, אם היא לא תעלה זה יהיה אכזבה גדולה, לא חושב שיהיה לה עוד הזדמניות כאלו בעונות הבאות לעלות לליגת העל. בקשר לבאר שבע, אחרי כל הפרשיות של השחיטות וכו', לא רואה סיכוי שבאר שבע תצליח להתעלות על עצמה ולעלות ליגה. לא חושב שיש 2 קבוצות יותר ראויות לעלות ליגה מחוץ קרית שמונה ובני סכנין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/3/07
  6. Spanish Weapon Member

זהו , מפה אני כבר לא רואה את הפועל ב"ש עולה לליגת העל.
    אחרי שהמשחק היום נגמר בתיקו בחסד וממש לא בזכות אחרי אין ספור החמצות של קרית שמונה, לא נותר לנו אלא רק לתכנן את העונה הבאה.
    מלכתחילה לנדאו עלה במערך הגנתי שהתמקד בהרחקת כדורים לכיוון דאטורו אבל כששומרים עליך שני בלמים כמו יובלדיו וחסארמה הסיפור אבוד.

7. Dimitar Berbatov Member

לא ראיתי את המשחק, אבל ראיתי את התקציר ואגיב על המשחק:\
    הליגה נסגרה היום סופית, אז נכון רעננה הצליחה לחלץ תיקו מסכנין. אבל אני לא רואה אף קבוצה שתעלה במקום קריית-שמונה או סכנין, הפועל ב"ש הוכיחה לי היום סופית שהיא לא יכולה לעלות ליגה. ב"ש פשוט לא הגיע למשחק היום, קריית שמונה שלטה במשחק באופן מוחלט, הגיע לאינספור מצבים אבל לא כבשה. סה"כ ב"ש יכולה לצאת מרוצה שלא חטפה בראש היום מק"ש שיוצאת מאוכזבת, אבל בכל זאת, היא תעלה ליגה.

8. ActioN Member

מגייע לקרית שמונה לעלות היא הקבוצה לדעתי הטובה בליגה הלאומית כרגע
    והאצטדיון בוסרמיל זוועה אבל הדשא תענוג

9. Love Is Red Member

אני בתור אוהד של הפועל באר שבע עדיין אופטימי ועדיין חושב שישיש לבאר שבע סיכוי למרות שמול קריית שמונה הקבוצה לא שיחקה טוב, ולכל אוהדי באר שבע על תשכחו שזו הליגה הלאומית הליגה הכי משוגעת באירופה ואני לא מגזים ככה שאאל תתיאשו ותקוו לטוב.
    קריית שמונה שיחקו טוב אבל הם מחמיצים הרבה מאוד ובסופו של דבר זה יעלה להם ביוקר.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קרית שמונה את הנקודות שלהם איבדו, הם איבדו המון נקודות בסיבוב השני אבל אנחנו לא ניצלנו.. אני לא רואה את קרית שמונה מחלקת שוב מתנות.

11. עכו_בדם Member

פיי.. כמה אתם מדברים..
    יש עוד 30 נק' בקופה..
    וההפרש בין עכו לק"ש הוא 7 נק'.. עכו מנצחת מול ירושלים והפער הוא 4 נק' מק"ש ו5 מסכנין..
    שבוע הבא סכנין מול חיפה (משחק קשה) וק"ש מול רעננה אם אני לא טועה.. שזה תיקו באנקר.
    לעכו יש את ב"ש.. משחק עוד יותר קשה.. אבל בטוח השחקנים יעשו כל מאמץ כדי לנצח..
    מאז שדה צ'וקרול הגיע, עכו מפרקת..

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/07
  12. TariboWest Member

זה בסדר, האוהדים של הרצליה גם שלחו הביתה את מהראן ראדי בעונה שעברה.
    קדוסי עוד לא שיחק בליגת העל, אז אי-אפשר לדעת מה הוא יהיה שווה בה. לי הוא מזכיר את ליאור אסולין, הוא יכול להתפתח לסקורר רציני בליגה הישראלית, אבל לא בטוח שזה מספיק לאירופה...

13. idans Member

הרבה זמן לא כתבתי פה..
    הפועל תשחק מחר נגד עכו, אני מקוה שנמשיך ביכולת המצוינת שלנו, המיקום שלנו מטעה.. אני חותם לכם שלא נירד ליגה ואפילו חבל שאין לנו זמן לעלות.
    משחק לא קל מצפה לנו מחר אבל אני מאמין שנעבור אותו.
    הרכב משוער:
    יניב והבה
    תומר סולטן, ולנטין תאודוריקה, אסף עזו (אודי חנון), סלמן עמר
    אופיר עזו, מור אפרים, כריסטי ברטו, מחמוד סלמן
    אסף כריספיס, שי אהרון.

דרך אגב, שבוע שעבר 300 אדומים הגיעו לרמת השרון (כל היציע שלהם זה 300 מקומות).
    נצחון בעכו מחר ושבוע אחרי זה אני בתקוה ל2000-3000 איש בטדי.

14. עכו_בדם Member

אל תיהיו בטוחים כ"כ שתנצחו...
    השחקנים שלנו חייבים לנצל ת'מעידה של המובילות. הפעם עכו יודעים מול מי הם משחקים, ולא נקבל שוב 0-0 משעמם..

15. roeiuzan Member

סה"כ משחק קשה מאד ל2 הקבוצות מחר בנהריה, משחק שאי אפשר לדעת מה יקרה בו למרות היתרון הבולט שנותן לנו הווינר.
    2 הקבוצות באות אחרי 2 נצחונות רצופים.
    שתיהן במומנטום ומשחקות כדורגל טוב לאחרונה.
    לכל אחת יש את המטרות שלה, האחת לעלות ליגה והשניה להשאר
    וביחוד עכשיו אחרי שהיריבות של שתיהם איבדו נקודות (ק"ש,סכנין,ב"ש - אשקלון, לוד והנצרתיות) הם יעשו הכל כדי לקחת את מלוא הנקודות ולצאת המרוויחות הגדולות של המחזור. תיקו יאכזב את 2 הצדדים

הרכב משוער לעכו:
    GK דודו גורש
    RB ישראל דרור
    CBT *אלון זיו
    CBT ווהאב בראכת
    LB אורן יעקב\נביל נאסר-אדין
    DMF עידן ויצמן
    DMF כפיר לייבוביץ'
    AMF עמנואל דואה
    AMF מבה אדק
    CF אלכס לויט
    CF מרסלו גראטה