מחזור 23 בלאומית: ק"ש מנצחת, רמה"ש מאבדת נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏19/2/10.

1. הפועל_כפר_סבא Member

יואו לא ייאמן עד כמה המשחק מול בית"ר שמשון חשוב בשבילנו!!
    בפעם האחרונה שהיינו צריכים כל כך לנצח זה היה במחזור 32 בעונת 07/08 מול מכבי ת"א שניצחון בו היה משאיר אותנו בליגה, דבר שלא קרה אז.
    בינתיים כמו שהערכתי התוצאות הולכות לטובתנו ואני מאמין שגם בת ים לא תנצח בנצרת עלית כך שחייבים לשמור על ריכוז ולתת 200% ולטרוף את הדשא!! שיהיה לנו בהצלחה בעזרת ה'!!!

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תסלח לי באמת שאני מעדיף לראות כדורגל טוב מהליגה הזו.

מעדיף לראות מגרש עם הרבה אוהדים בק"ש, כולל לא מעט מאשקלון שלבטח יעשו את הדרך הארוכה. מעדיף לראות את הקבוצה שדורסת את כל הליגה שלא הפסידה 6 משחקים, מתוכם כבשה 13 שערים (ממוצע נכבד של 2 שערים למשחק) מתמודדת מול הקבוצה החמה מאשקלון, שמציגה כדורגל נפלא וערוץ הספורט כן שידר אותה כמה פעמים וכולנו יכלנו לראות את זה. היא מצידה כבר עם 5 נצחונות רצופים (נחשיב את רמה"ש), וב6 המשחקים האחרונים כבשה 17 שערים, יותר מרמה"ש. אם לא תעביר לראות את המשחק הזה ב5+ לייב אז מה נגיד לך..אתה פראייר.

מעדיף את זה למעלה מאשר לראות את נס ציונה-רמה"ש שלדעתי יהיה משחק אפור. בסדר, אצטדיון בנס ציונה, בסדר נס ציונה צריכה לקבל חשיפה. אבל לא על חשבון משחק כה חם ומסקרן בין שתי הקבוצות הכי לוהטות כרגע בליגה! רמת השרון בכלל בחרא תקופה, לא מצליחה לנצח את לוד והפסידה לק"ש ואשקלון בלי שבכלל נתנה להן פייט! כבשה רק 4 שערים ב6 המשחקים האחרונים!

"לפחות קצת אובייקטיביות.." - לא הבנתי מה הקשר ..

3. הפועל_כפר_סבא Member

טוב די אין לי כח לשטויות האלה..
    מעניין לי ת'תחת מה ישדרו העיקר שנמשיך לנצח!
    יאללה תתקדמווו!!

4. איגור .פ. Member

אם אשקלון קרית שמונה לא ישודר זה גועל נפש ,משדרים אותם כי מגיע להם זה משחקים עם מתח קהל ,רמת השרון ,נס ציונה אין להם אפילו 200 אוהדים כפ"ס קבוצה של אולי 500 אוהדים ,כך שק"ש ואשקלון חייבים להיות משודרים כי הם בתקופה טובה וללא קשר לאוהדים.

יש לי חלום ושכפ"ס תיעלם ממפת הכדורגל הישראל.

5. הפועל_כפר_סבא Member

ולי יש חלום שאוהדי אשקלון יחזירו סופסוף לבלוקבסטר את הסרט שהם חיים בו כבר כמעט שנה..

6. איתי שכן-טוב Member

לפי מה שהבנתי מכמה שחקנים אצלנו.. המשחק יום שבת בשעה 18:00. אז ככל הנראה נס ציונה - קרית שמונה ישודר ביום שישי.

בכל מקרה.. לדעתי היו צריכים לעשות שידור משולב... שערוץ הספורט ישקיע טיפה בליגה הלאומית..

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/10
  7. הפועל_כפר_סבא Member

חלאס, אבוד לכם! אתם לא תשודרו!! נה נה נה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    חחחח....

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

9. איתי שכן-טוב Member

ברור שהייתי מעדיף שישדרו.. בטח ובטח שהמשחק ראוי לשידור... ולא איזה משחק אפור...
    אבל מצד שני זה ממש לא בסדר שאת נס ציונה לא שידרו בכללל...

כמו שאמרתי ..שידור משולב היה אחלה רעיון לפי דעתי...

10. הפועל_כפר_סבא Member

:aaa021: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיצר איזה משחק משודר מכל הבלבולי שכל פה לא הבנתי

ועם כל הכבוד לשאר קבוצות הליגה, כולל קרית שמונה, הלהיט האמיתי זה הפועל אשקלון ולדעתי אםערוץ הספורט, הייתי משדר אפילו 2 משחקים העיקר שכל עוד שהיא מנצחת או נדבקת לצמרת המשחקים שלה משודרים כי היא מביאה את הבאזז לליגה בחודשיים האחרונים אחרת זה היה יותר משעמם מליגה ב' צפון א'

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/10
  13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שעת השידור של ערוץ הספורט היא יום שישי ב15:00. המשחק שנקבע ליום שישי ב15:00 הוא קרב הצמרת האפור בין נס ציונה לרמת השרון.

קריית שמונה-אשקלון, לעומתו, נקבע ליום שבת ב18:00. מה ישדרו? כנראה בנס ציונה ...

14. נועם אסולין Member

עצוב מאוד אם זה מה שיקרה.
    אני לא חושב שיש פה בכלל ספק מה לשדר.

15. Ariel Member

דווחתי שבית"ר/שמשון עשתה בית ספר לכפ"ס במבצרה שלה. שתי הפגזות לקורה ולמשקוף+החמצת פנדל של מתי אברהם כמעט הביאו ללופא קדוש 3 נקודות, אך אלילת המזל החליטה לחלק את הנקודות ולהשאיר אחת גם למקומיים.

תוצאות המחזור הן הוכחה שהרמה בין הקבוצות היא פחות או יותר שוות ערך, למעט קרית שמונה שמפגינה עליונות.