מחזור 23 בלאומית: 1-1 בין ר"ג לב"ש במכתש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏13/3/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רואים שסימיוני קופץ ומהר מאוד מנסה להימנע ממגע עם רפי כהן, מגע כזה הוא ממש לא עבירה על השוער, בטח לא ששחקן הגנה הוא זה שיותר פוגע בשוער. לא הייתה עבירה ובהחלט כל הכבוד לווקסברגר על ההחלטה. כמובן שאחר כך היה חייב להרוס עם פסילת שער חוקי ולמעשה השופט קבע את תוצאת המשחק.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל עכו התפוצצה על קריית אתא והביסה אותה 5:0.
    את השערים כבשו - עומר עבדול עזיז 25', רון בן נחום 36', שלומי אדרי 49'+75', רונן שוורצמן 88'.
    בעקבות התבוסה הזו, עכו קופצת היישר אל המקום השני בטבלה, עם הפרש שערים עדיף מהפועל באר שבע השלישית.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשגן עדן וגיהנום נפגשים:

1. זה היה מאותם משחקים שפשוט בלתי ניתן להסביר.
    כבר לפני המשחק נרשמה ציפייה מיוחדת כשבכניסה לאיצטדיון (הגענו מאוד סמוך לתחילת המשחק) לא הבנתי למה האיצטדיון רועד, לרגע חשבתי שאני מדמיין. ואז נכנסתי לאיצטדיון וראיתי מעל 1000 באר שבעים מרוכזים כולם בגוש אחד ומרעידים עולמות. הייתי משלם הכל כדי להנציח את המבט של אוהדי רמת גן באותו רגע. מבט של הלם, תדהמה, מה לעזאזאל הולך כאן? משחק בית שלנו והקבוצה היריבה מביאה קהל רב יותר שבגללו אנחנו לא נשמעים. מבט שמלמד יותר מכל על הפוטנציאל שיש להפועל באר שבע, הרבה בזכות הקהל שלה.

2. המשחק מתחיל, ונראה כאילו לשחקנים שלנו יש את אותו מבט שיש לאוהדי רמת גן בעיניים. מבט של מה לעזאזאל הולך כאן? מה זה המגרש הקטן הזה? מה זאת השמש הזאת שנמצאת לנו בעיניים? מי זאת הקבוצה הזאת שבכל קרן כמעט ומבקיעה גול (אני ספרתי 3 כאלה), כשלמחצית באר שבע יורדת כשהיא סופגת שער אחד, אבל היא לא באמת קיימת.
    כל החסרונות הקיימים בקבוצה עולים שוב על כר הדשא. אביתר ממשיך להראות שכשהוא רע בהתקפה הוא רע גם בהגנה. קידר ממשיך להיות חלש. זולו ממשיך להיות טוב מבחינה הגנתית אבל קטסטרופה ברגע שהכדור אצלו. אלעד ממשיך להיות רך ולהיעלם מהמשחק, ובעיקר אנחנו ממשיכים להיות תלוים באופיר ששוב קיבל את כל הכדורים רק הפעם היה במשחק מאוד חלש.

3. ואז מגיעה המחצית השנייה. אולי זה השמש שכבר לא הייתה בעיינים, אולי זה העובדה שפתאום כשבאר שבע תוקפת היא תוקפת לשער שמאחוריו יושב הקהל שלנו שמספיק לו קרן כדי להרעיד את האיצטדיון, אבל לדעתי זה בעיקר השיחה של גיא לוי שבמחצית צועק על השחקנים וכניראה מסביר להם שאין להם מה לפחד מהקבוצה ממול.
    באר שבע נותנת מחצית שנייה אדירה, אולי הטובה ביותר השנה במשחקי חוץ. הנעת כדור טובה, משחק מהיר, ובעיקר הרבה הקרבה.
    במחצית השנייה היה ברור מי הקבוצה שרוצה יותר, מי הקהל שרוצה יותר, וזה לפעמים כל ההבדל. כבר לפני הגול קדוסי וסימיוני מחמיצים הזדמנות להשוות. אחרי הגול סמיוני מחמיץ הזדמנות נוספת, באר שבע ממשיכה לתקוף וכשמגיע שער הניצחון המיוחל, שוב אלה השופטים שמונעים מאיתנו את הנקודות.
    מדהים להסתכל היום על המחצית הראשונה והמחצית השנייה, כאילו מדובר בקבוצה אחרת לחלוטיין.

4. לסיום, מחמאות לגיא לוי. ניהול משחק מושלם של גיא לוי, פשוט מושלם.
    ההרכב שעלה היה הטוב ביותר שעמד לרשותו היום. כשמליקסון לא משחק יוסי אלקיים חייב לשחק וכך היה. לצערנו אלקיים לא בלט היום, אבל ההחלטה הייתה נכונה.
    ההחלטה להוציא את אלקיים במחצית הייתה נכונה גם היא ואין ספק שקוסטרוב ביצע את המהפכה במחצית השנייה בכניסה שלו למגרש. גם הכניסה של סימיוני במקום אופיר הייתה נכונה. סימיוני הוסיף כוח, שליטה בכדורי הגובה כשכמובן הנגיחה שלו סידרה לקדוסי את שער השיווין.
    גם ההוצאה של קדוסי וההכנסה של פדידה הייתה נכונה. קדוסי נתן הכל ובשלב מסוים פשוט נגמר לו הכוח.
    מי שצריך הוכחה לניהול המשחק המצוין של גיא לוי יכול למצוא אותה בשער הניצחון החוקי שנפסל. קוסטרוב עם המסירה, פדידה עם השער, לולא הטעות של הקוון ניהול המשחק של גיא לוי, שהוביל את 2 המחליפים ליצור את שער הניצחון, היה בולט הרבה יותר.

5. הראש כבר במשחק הבית מול רעננה. הסיבה היחידה לתיקו היום היא כי הקבוצה לא באמת רוצה לעשות לנו את זה קל. איפה הכיף כאן? איפה העניין בעונה שמסתיימת במרץ? אני מקווה ששבוע הבא ננצח את רעננה (חובה לבוא ולהמשיך בקו העידוד הנפלא שהיה היום) והדרמה היחידה שתהיה לנו תהיה במאבק על המקום הראשון.
    אני אוהב את הפועל, שבוע טוב. http://www.crazyred.co.il/forum/images/smilies/icon_hapoelLogo.Xxx

4. הפועל_23 Member

לא צריך להגזים,לא היו אלף באר שבעים.
    מקסימום שבמקסימום 600 שזה גם יפה מאוד. בסיבוב הראשון הבאתם יותר.

מה שכן, ממש כולם מעודדים וכשהם באמת מעודדים ולא מקללים (השיר הראשון של אוהדי ב"ש היה "קובי חסן בן זונה" והשני היה "יובל נעים בן זונה" ורק אחר כך עברו קצת לקבוצה) , זה מדהים ותומך בטירוף בשחקנים שלכם.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני סומך על מה שאתה אומר שכן אתה מגיע למכתש לעיתים קרובות, אבל כשירדתי במחצית למטה והסתכלתי על הקהל שלנו זה נראה לי לפחות כמו אלף צופים. אם המשחק היה משוחק במוצאי שבת ללא שידור, אני בטוח שהיו לפחות 1500 באר שבעים.
    ואם אנחנו מדברים על הקהל, אם היו רק 600 באר שבעים, מה זה אומר על הקהל של הפועל רמת גן שהיה קטן יותר מהקהל שלנו? לפי מה שאתה מתאר רמת גן הביאה בין 200-300 צופים, מספר קטן מאוד לקבוצת צמרת בליגה הלאומית שמארחת בביתה קבוצה כמו הפועל באר שבע.

בקשר לקהל, לשמחתי יש לנו גוש גדול של אנשים, שיש לי הכבוד להיות חלק ממנו, שהוא מאוד איכותי וכשאכן כולם מגיעים ונותנים כתף, התוצאה היא שהאיצטדיון רועד, לא משנה אם אנחנו משחקים ברעננה, עילוט או רמת גן.
    אני לא יודע בקשר לקללות לפני תחילת המשחק שכן הגעתי למשחק סמוך מאוד לשריקה (ממש לפני דקת הדומיה). מהרגע שאני הגעתי, אני התחלתי את רוב השירים ובארסנל שלי לא קיימות קללות אלא עידוד נטו, אפילו במקרים כמו אלי לוי שהוא לטעמי אחד השחקנים הכי מעצבנים ובזויים שידע המשחק. אפילו את השער של ר"ג הוא בחר לחגוג בהפגנתיות מול הקהל של ב"ש, כשמדברים על אלימות בספורט צריכים להתחיל משחקנים כמו אלי לוי .

http://www.youtube.com/watch?v=WeZ294K1Row

:aaarse:

6. הפועל_23 Member

אתה צודק, אתמול זה היה בין הביזיונות הגדולים ביותר שאני זוכר של אוהדי ר"ג.
    לדעתי בין 400 ל500 אוהדים. כמות מעליבה.
    אני לא אגיד שזה השידור בטלויזיה או היום והשעה, אולי הזיכרון הטרי מהיכולת המביכה והזלזול והשאננות של השחקנים בהפסד לרמה"ש ביום שני, שהפסדנו לקבוצה כל כך גרועה ועלובה וגם החטאנו פנדל בדקה 90.
    ההפסד הזה גרם לסערה גדולה בקרב האוהדים ובתגובות באינטרנט וזה כנראה הוציא את המיץ לאוהדים שלא האמינו בקבוצה שלהם נגד ב"ש שעשתה שבוע קודם 4-0 על רעננה.
    שורה תחתונה אין לנו מספיק אוהדים אמיתיים והתביישתי אתמול.

7. מכבי או מוות!!! Member

אנחנו מול הפועל חיפה בשני,שקשה לי להאמין שנוציא ניצחון...הפער מהמקום ה6{אחי נצרת} רק 5 נק' ומכפ"ס 10 נקודות שבמקום ה-7,שום דבר לא סגור ולטעמי יש סיכוי גדול שלא נעלה בסופו של דבר...

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל ירושלים ועירוני רמת השרון נפרדו ב1:1.
    דווקא האורחים מהשרון עלו ליתרון משער של אפי מלכה בדקה 18,
    השיוויון של המארחים מהבירה הגיע בדקה 65 משער של מי אם לא, דיוויד גומז.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אחרי תקופת בצורת של חמישה משחקים ללא ניצחון, חזרה מוליכת הטבלה מהכרמל, הפועל חיפה, לנצח.
    הפעם היא עשתה זאת ברעננה מול הקבוצה המקומית, 1:0 משער של אירקלי ג'פרידזה בדקה 34', לגבי רעננה? משהו רע עובר עליהם.

10. Ringo Member

קודם כל זה מעולה שיש לך מה להתבייש כי אז אנחנו בעצם יודעים שאם מסוגלים ליותר.
    ואתם הרבה יותר עדיפים על הקהל של רעננה, הכח, עכו, מכבי פ"ת.
    יש להפועל ר"ג מקום בליגת העל לא משנה עם כמה צופים.

ועלניינו, ניצחון חשוב על רעננה (9 נקודות!!!) שנותן לנו עוד שבוע של אוויר פסגות ובעיקר נותן ביטחון.

11. *הפועל-רעננה* Member

אין ספק שאנחנו במשבר. שיחקנו הרבה יותר טוב מחיפה שבעטו פעם אחת לשער וכבשו.
    ערן לוי היה מצוין והפחיד אותי כל פעם שהוא נגע בכדור.

ברעננה גיא כוואז היה השחקן היחיד שבא לקבל כדור והוא זה שניהל את המשחק - ובזה בעצם כל הבעיה.
    שחקן שהדעה שלי עליו כבר ידועה, דווקא הוא זה שמנהל את המשחק! למה?!
    שיקחו אותו כבר מהקבוצה הזאת ועל הדרך את עבאס טארק ורז כהן.

לראשונה רעננה שיחקו עם לינדר, מגרלשווילי וקראבליו.
    לדעתי זו השלישיה שצריכה לשחק תמיד. חבל ששוב לינדר לא פתח.
    אחרי הסדרת חינוך לגורמזנו, היה תורו של ביטון היום שנכנס מחליף בדקה ה-80 והספיק להדביק את הקורה השניה שהיתה לרעננה.

מקווה שתעבור התקופה הזאת כמה שיותר מהר, כי אם לא נעלה השנה, אני לא רואה אותנו עולים מתישהו...

אגב, את מי משדרים ביום שישי?

אחי נצרת - חיפה?

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/09
  12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה כל שבוע את מי משדרים השישי הקרוב זה כבר תהפוך לשאלה מיותרת .
    עדיף לשאול את מי משדרים נגד ב"ש.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שהפועל רמת גן עדיפה על הקבוצות שציינת. אני דווקא חושב שהפועל ר"ג היא כנראה הכי קבוצת ליגה לאומית שיש, עם הקהל והמגרש שהכי מייצג את הליגה הלאומית.

בקשר לרעננה, 3 הפסדים רצופים, ביום שישי הם מגיעים לבאר שבע, אנחנו צריכים לנצח כדי להדביק את הפער מהמקום הראשון ולתקוע את רעננה ונצרת מאחור. שיתכשו בינהם מי תהיה העולה החמישית.