מחזור 23 בליגת העל: אין הכרעה בין מכבי ת"א לק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏26/1/12.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כל הכבוד להפועל ת"א על הניצחון היום
    שוב הוכח שבכדורגל מי שמנצל מצבים מנצח, היה בסך הכל משחק דיי שקול
    מחצית ראשונה עם קצב טוב אבל בלי יותר מידי מצבים להוציא את הגולים ועוד מצב טוב של טועמה
    במחצית שנייה בדקות הטובות שלנו מתחילת המחצית עד הגול של ידין יצרנו את המצבים שלנו ולא כבשנו
    ואז ידין ולאלא ( מברוק על הגול, הגיע הזמן ) הרגו את המשחק
    בחצי שעה האחרונה שלטנו אבל כמו נגד בית"ר שליטה אופטית בלבד.

להישאר כבר לא נישאר, לפחות השחקנים שומרים על הכבוד של המועדון.

והכי חשוב, תודה לאוהדי הפועל ת"א!

http://www.ynet.co.il/PicServer2/13062011/3710228/33_gd.Xxx

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxx מכבי תל אביב- עירוני קרית שמונה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3112.Xxx

שני, אלי חכמון, 20:50, "בלומפילד".

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/8/182038.Xxx
    מכבי תל אביב מדורגת במקום השביעי בטבלה, כאשר במאזנה כ 33 נקודות. במחזור הקודם הפסידו חנכיו של ניר לוין 1:2 לאלופה מכבי חיפה, זאת לאחר שכבר לאחר שתי דקות כבשו ועלו לייתרון. מכבי שהגיעה למשחק הזה בכושר מצויין, שוב אכזבה את הקהל, ובעיקר את כל אלו שחשבו שהקבוצה אכן יצאה לדרך חדשה. כעת, הדבר היחידי שהקבוצה נלחמת עליו הוא כרטיס למקום לאירופה בעונה הבאה.
    בנוגע להרכב, לוין המשיך לתרגל את אותו ההרכב שתירגל ביומיים האחרונים כשהוא צפוי לבצע שני שינויים. דור מיכה תורגל במקומו של אלירן עטר באגף שמאל. בהגנה תורגל רוברטו פונצ'ץ במקומו של סאבו פאביצ'ביץ' שייעדר בעקבות צבירת כרטיסים צהובים. עומר ורד סובל ממתיחה במפשעה ובספק למשחק.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/362/579.Xxx
    מיכה. אחרי שהיה בשבועות האחרונות מחוץ לסגל, חוזר ישירות להרכב.

הרכב משוער: ברק לוי, קלמי סבן, רוברטו פונצ'ץ, שרן ייני, יואב זיו, מושיקו לוגסי, גל אלברמן, מונס דאבור, דור מיכה, ברק יצחקי, רוברטו קולאוטי.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/182040.Xxx
    קרית שמונה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת בפסגת ליגת העל, ובמאזנה כ 51 נקודות. במחזור הקודם הביסו חניכיו של בן שמעון במגרשתם הביתי, 0:4 את עירוני רמת השרון. אצל הקבוצה מהצפון מתכוננים למבחן נוסף, שאם יעברו גם אותו בהצלחה הם יעשו צעד נוסף אל עבר התואר הנחשק.
    בנוגע להרכב, החלוץ ברק בדש המשיך בתהליך החזרה לכושר, והוא ייכלל בסגל ועשוי ליטול חלק בדקות הסיום, אם בן שמעון יזדקק לשירותיו. על פי התרגולים צפוי בן שמעון להמשיך עם אותו מערך שיכלול בהגנה את צמד הבלמים שיר צדק וסאלח חסארמה ובקישור האחורי את עדי אלישע ובראיין גרזיץ'. בהתקפה ישתפו פעולה שמעון אבוחצירא, דויד סולארי ושלומי אזולאי.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/384/010.Xxx
    בדש. יעלה מהספסל ויכבוש?

הרכב משוער: דני עמוס, אלעד גבאי, שיר צדק, סאלח חסארמה, דושאן מטוביץ', בראיין גרזיץ', עדי אלישע, אדריאן רוצ'ט, דויד סולארי, שמעון אבוחצירא ושלומי אזולאי.

3. Number 8 Member

אם עירוני קריית שמונה לא מנצחת היום, זו הפתעה.
    לא יאומן איך מכבי חיפה עקפה אותנו בטבלה... שהעונה הזו כבר תיגמר, רק סבל, אני אגיע היום למשחק כי יש לי מנוי אחרת לא הייתי משלם שקל עבור השחקנים האלה שכל כך זלזלו נגד מכבי חיפה, פשוט לא מגיע להם. מה שיהיה יהיה, אני כבר די אדיש.

4. alexshw Member

למה לא יאומן. למה מכבי ת"א יותר טובה העונה ממנה? שתי הקבוצות הציגו סדרה של תוצאות מביכות.
    מה גם שבשני המשחקים בין הקבוצות מכבי חיפה גילתה עליונות מוחלטת וחוץ מזה, אתם עוד יכולים לעקוף היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Number 8 Member

כי זו מכבי חיפה הכי חלשה בשנים האחרונות ועדיין אנחנו מתחתיה.. זה אומר יותר עלינו.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חוש שק"ש בכלל לא פייבוריטית היום, אני מאוד אופתע אם הם ינצחו..מכבי עד לשבוע שעבר היתה בתקופה ונראיתה טוב במשחקים האחרונים ואני מאמין שבבלומפילד ק"ש תתקשה ובמקרה הטוב תוציא תיקו..

הרגשה שלי שמכבי מנצחת היום

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אני הימרתי שק"ש נופלת באחד משני המשחקים הקרובים שלה

או שהיא תפסיד היום או שהיא תפסיד למכבי חיפה בשבוע הבא

8. Raulito Madridista

שיתוף פעולה בין הקהלים זה דבר מרגש, ולא מדובר כאן ב'אחיות' כמו הפועל חיפה והפועל ת"א(אני לא אשכח איך כשהגענו למשחק הפתיחה של עונת 2010/11 אוהדי הפועל חיפה קיבלו אותנו בתשואות על כך שגזלנו את אליפות מהירוקת).
    גם בלי קשר ליבי עם הפועל פ"ת, קבוצה שנלחמת בדברים לא הגיוניים, משחקת טוב ברוב המשחקים אבל חסרה את הגרוש ללירה. לנדאו רחוק מלהיות גונב דעת כמו הרבה מאמנים אחרים.

מכבי בהחלט יכולה להיות מאוכזבת אם מכבי חיפה תסיים את העונה מעליה. מכבי שמרה על הבסיס הטוב פחות או יותר מהעונה שעברה בעוד חיפה נפלה בצורה מפחידה עם הרכש ויש את כל העניין של החיבור בלאו-הכי.

בנוגע למשחק היום ולהמשך הדרך בליגה בכלל - גם אם ק"ש תפסיד פעמיים ברציפות זה לא משנה. אף קבוצה לא תיקח ממנה את האליפות כי היא פשוט הכי סבירה, הכי קרוב לקבוצת כדורגל נורמלית, ואני לא מנסה להמעיט בערכה או משהו. הפועל לא מסוגלת לתפקד מחוץ לבלומפילד, כל נקודת חוץ שלנו היא צ'ופר, הפתעה. ההגנה נראית פח ובלי תמוז יש חור עצום בהתקפה ועם כל ההערכה למהראן זה לא זה. פער של 12 נק' הוא עצום ולא נשארו עוד כל-כך הרבה משחקים. צריך שק"ש תפסיד בממוצע נקודה למשחק וזה לא עובד.
    אולי מכבי היום תבוא לשחק כדורגל כי אין לה מה להפסיד בעצם וגם אם היא תנצח היא לא 'תעזור' עד כדי כך להפועל ת"א, אז לא נראה פתיחת רגליים מסריחה כמו שתי הפעמיים האחרונות נגד מכבי חיפה. ובצד המקצועי - יצחקי צריך לקחת על עצמו, גם קולאוטי מסוכן. אני מאמין שנראה את ק"ש בטוחה בעצמה למרות שמדובר במשחק קשה ו'הדולקת(רחוק מאוד) אחריה' ניצחה. הגישה של ק"ש למשחק חשובה כמעט כמו התוצאה.

9. alexshw Member

איזה בסיס טוב? כל השחקנים היקרים שנכשלו טוטלית בעונה שעברה?
    בהחלט רובם נשארו.
    יש כמה צעירים חסרי אופי, שלא שינו כלום.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כדור של רוצ'ט.

1-0 ממש לא מוצדק.

11. אלי מתחן Member

איזה גול של ק"ש. בית ספר לכדורגל. כל המשחק הם מושכים את מכבי ת"א שילחצו אותם, מכבי לא מגיעה לשער והכל הכנה לכדור עומק אחד שלא יתפסו בנבדל והנה 1-0. כמובן שדני נוימן לא ישים לב לתוכנית משחק, אני בספק אם הוא ראה משחק אחד של ק"ש השנה.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

ואם הוא כן ראה זה היה משנה משהו?

שלבנאדם אין מושג שום דבר כזה לא יעזור לו.

13. alexshw Member

העיקר שמו מליון דולר על הערס הזה עזריאל, שגם פצוע כל הזמן, כי הוא זורק זין על הקבוצה, אבל שלחו את אזולאי להשאלה, כאשר בעצם הוא גילה יעילות וכבש לנו שערים חשובים.

אוי אלישע, אלישע.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אזולאי עף מהקבוצה בגלל שהוא לא הפסיק לדבר עם כתבים ב SMSסים, לא בגלל יכולת מקצועית.

בקשר למשחק היום, זאת הגדולה של קרית שמונה. ההגנה שלה כל כך טובה, היא עומדת כל כך נכון על המגרש, כשגם כשהיא לא משחקת טוב, קשה מאוד לכבוש מולה, ולנצל את החולשה שלה. מכבי שולטת, משחקת יותר מהר, אבל פשוט לא מצליחה להגיע למצבים. קרית שמונה במתפרצות קטלנית, אין ספק.
    מי שמרשים אותי מאוד זה דווקא המגן השמאלי של קרית שמונה. מצטרף מצויין להתקפה, הרמות מדוייקות מאוד. יופי של שחקן.

15. alexshw Member

לא ואחרים לא מדליפים.
    דווקא העונה, הייתה הדרדרות גדולה גם חברתית.

הכל חרטא, פשוט עוד אחת מהטעויות האיומות של אלישע.
    אזולאי פתח את העונה בקבוצה ואף שותף במוקדמות הצ'מפיונס, אבל הושאל כשהתחילו להביא לכאן חלוצים מיותרים לחלוטין.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/12