מחזור 23 בליגת העל: בית"ר מנצחת את הפועל 1-2; בצמרת הפער קטן ל-3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏17/2/17.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

האמת שאוהדי נתניה הכי חביבים עלי כאן, היחידים שבאמת ניטרלים כשזה לא נוגע אליהם.
    אולי כי הרוב כאן מחזיקים ברעשן למקרה שיצוץ השם מכבי תל אביב זה נראה כמו חיבה.

amn, oFiRzZz ו-yakov_y אוהבים את זה.
  2. עידן444 Member

:)
    אגב, פרימו הוא אוהד נתניה שמעולם לא היה נתנייתי וככזה אם תשמע אותו אומר "מכבי" הוא כנראה מתכוון למכבי ת"א הדרררררק.

3. Telkiyski Member

לא ידעתי שגם לכם יש את הקטע הזה עם "מכבי". אולי תאמצו גם את ראשי התיבות ר.ב.י.מ.

4. עידן444 Member

גם אבא שלי.
    תמיד אמר שהם שחצנים נפוחים.
    אבל זה התמתן עם השנים.
    גם את הפועל פ״ת אבא שלי לא סבל. היום זה פחות רלוונטי מאשר בשנות ה 90.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Don Joan Roman Member

שונא אותם ושונא את הפועל מעבר לכל שנאה לקבוצה אחרת.
    כואב לי הלב שאלברמן וברק שם

Sent from my m3 note using Tapatalk

6. Telkiyski Member

ואבי?

7. סיונרה Member

אני חושב שהוא בחור עם אופי טוב שיודע ורוצה לעבוד קשה, הדרך היחידה שבה הוא ילמד זה דרך טעויות ותשלום עליהן. מבטיח לך שבפעם הבאה שהוא ירצה להרים את הרגל לכדור מהסגנון הזה הוא יחשוב פעמיים. חבל שאת רייכרט לא מענישים ומלמדים אותו שלא הולכים לגליץ' עם הרגל גבוה. באנגליה החליטו להלחם בגליצ'ים מסוכנים והרחיקו אוטומטית כל שחקן שעשה גליץ' עם 2 רגליים, זה גרר קצת משחקים שנהרסו (כמו הדרבי שהרחיקו בו את קומפאני) אבל היום שחקנים נזהרים כשהם יורדים לגליץ'.
    הבעיה היא שבארץ לא מנתחים משחק דרך דברים שלא מופיעים בתקציר. אם האיבוד כדור של קלטינס לא גרם לגול אז אף אחד לא ידבר על זה, והוא יהיה חייב ללמוד כשזה יקרה.

Abu George, Don Joan Roman ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  8. Don Joan Roman Member

בוודאי, פשוט הוא פחות משמעותי עבורם (אם כבר פתחנו דיבור על ריקן, זה שחקן שתפור למכבי חיפה אם היא רוצה לבנות קישור יוזם ואיכותי)

Sent from my m3 note using Tapatalk

9. yakov_y YNWA

אני חושב שתצחק אבל בתקופה הטובה שלכם עם גוטמן, הייתי די קרוב לאוהדים החזקים באירגון האוהדים שלנו והיו שם הרבה מאוד אנשים שהפועל תל אביב הייתה ממש הקבוצה השנייה שלהם, בעיקר בגלל הקהל וגם בגלל השנאה למכבי חיפה (בזמנו אירגון האוהדים נשדד ע״י אוהדי חיפה בציוד וכמובן גם היה מאבק אליפות קטן בעונת מתיאוס) שהייתה יריבתכם.
    אני זוכר שהרבה מאוד אנשים אצלנו התלהבו מהקהל שלכם כמו שלא התלהבו מעולם.

דרך אגב, כילד קטן הקבוצה השנייה שלי הייתה הפועל תל אביב בכדורסל בתקופת אפי - קני וויליאמס, בשנים האחרונות זאת הפועל י-ם בכדורסל שממש הייתה הקבוצה השנייה שלי אבל עם הזמן זה ירד בגלל הגועל נפש בכדורסל הישראלי.

10. Telkiyski Member

ממה הם התלהבו בקהל שלנו אז? היינו קבוצת צמרת קבועה.

11. abcd Member

בא לי להקיא. לראות את שכטר שם מחורר רשתות אחרי שנה שלא היה מצליח לתת גול גם מהקו היה עושה לי רע כל פעם מחדש (לפחות לזכות דדי ייאמר שעשה את העבודה גם אצלנו). בתוספת ל-3-3 הנוראי, הרגע שהם השלימו דאבל הרגיש לי כמו חורבן בית המקדש.

חשוב להדגיש שזה לא משהו כללי נגד הפועל ת"א שרוב הזמן לא מזיזים לי יותר מדי אלא ספציפית לאותה עונה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

האמת שלמיטב ידיעתי בנתניה והסביבה (ובכלל בחלקים היותר צפוניים של השרון) יש כמות לא קטנה של אוהדי הפועל, וללא מעט אוהדי נתניה ותיקים שאני מכיר יצאו ילדים אוהדי הפועל (גם פרימו כזה, אגב).

13. עידן444 Member

לצפון השרון אתה קורא חדרה והסביבה\פרדס חנה\אור עקיבא\עמק חפר והקיבוצים בסביבה?
    לדעתי המקום העיקרי שתמצא בו אוהדי הפועל מתוך הרשימה הזו זה עמק חפר וגם לא יותר מידי. כל מיני שמאלנים מהדור הישן שאולי הדביקו את הילדים.
    והקיבוצים כמובן.
    דווקא מופתע באיזורים האלה שמכבי ת״א אגרה לא מעט אוהדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. oranfu Member

באזורים האלה יש הרבה אוהדי חיפה, בית"ר ומכבי ת"א. אוהדי הפועל יש מעט מאוד (אולי השתנה אחרי השנים היותר מוצלחות שלהם עם גוטמן).

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מכיר אוהד של מכבי נתניה שיש לו 'קבוצה שנייה'. הדבר היחיד שנחשפתי אליו זה העדפה לקבוצה מסויימת כשמכבי נתניה לא חלק מהמאבק בצמרת וגם זה משתנה בהתאם לנסיבות. מדי פעם הייתי מעלה לרשת סקר על מיהי הקבוצה (פעם זה היה פורום 'הקופסא', אחר כך התחלף לפייסבוק): לפני עשור בדיוק, ביתר ירושלים הייתה השנואה מכולן. מתאר לעצמי שלפני 30-40 שנים אלו היו מכבי ת"א והפועל כפ"ס.