מחזור 23 בליגת העל: בית"ר נוקמת בהפועל ומנצחת 1:2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏13/3/09.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לנו בכלל הבעיה להתקיף. יש לנו בעיה להתקיף בקופסא. מגרש קטן, כמעט ואי אפשר ליצור משחק אגפים (וזה יתרון משמעותי שיש לנו) וקבוצות לא צריכות להיות מיומנות מי יודע מה בהגנה כדי ליצור צפיפות. ולמרות הכל, זה משחק שאני מקווה שכל שחקן התקפה שלנו ישפר את המאזן האישי שלו באיזה שער או בישול, בטח אחרי שהכח עמידר רמת גן לקחה לנו 2 נקודות יקרות מפז בסיבוב הקודם.

אגב, מאז מחזורים 2-5, אז עשינו 4 נצחונות רצופים, מכבי נתניה לא הצליחה לחבר 2 נצחונות ברצף.. הנה יש לנו הזדמנות פז להוריד את הקוף הזה מהגב וסוף כל סוף לעשות את הרצף שהיינו צריכים (ועם הפנדלים המוחמצים, אפילו אמורים) לעשות קודם לכן. עוד לא מאוחר לגמרי, אבל זה הזמן לתת גז.

אם רק תאמינו! http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

סכנין, עם קוליק על הקווים, מצליחה להוציא נקודה (0:0) מהאורווה מול מכבי פתח תקווה של רוני לוי.
    כנראה שלפתח תקווה, ללא ליאור אסולין, אין הרבה מה למכור ...

3. שגיא Guest

תיקון טעות: עם קוליק ביציע. המאמן אל אושר ולא עמד על הקווים במשחק.

אני מתאר לעצמי שסכנין בעיקר התגוננה ומכבי פתח תקווה כנראה באמת בלי אסולין לא שווה הרבה, כך ש0-0 זה תוצאה שישבה על המשחק הזה גם לפני שהתחיל.

4. Igi Member

אחרי 90 דקות בקופסא, איך אמר השדר: "90 דקות מעליבות של כדורגל".

5. avdz7 Member

כבר נמאס לי לראות את הכדורגל העלוב והפחדני של מתיאוס.. שיביאו כבר מאמן התקפי נורמלי.
    הקבוצה פשוט משעממת..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/3/09
  6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יכול להיות שנקבל מחזור שכולו 0:0? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

7. George Best Member

קוליק היה המורה שלי לחנ"ג בתיכון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אגב, מה שער המחזור ה-23 עד כה לדעתכם?

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת? כבר אין לי כח לדבר על 2 הפנדלים שלא קיבלנו (עוד היה למנשה משיח את האומץ להוציא את דדי בן דיין בצהוב שני), כי זה לא מעניין. גועל נפש של משחק שלנו. גם אם היינו מנצחים, והגיע לנו לנצח, הייתי רושם את אותם הדברים - אליפות השנה לא נראה בקופסא (אני אפרט על כך בדיון שלנו) וזו הסיבה שבשנה הבאה אנחנו מוכרחים לעבור מן הקופסא.

לא שזה משנה הרבה, אבל צריך לקחת לחקירה את מנשה משיח ולבדוק את המשחק הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/09
  9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בחירה בהחלט קשה, המבחר יותר מדי גדול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

10. בועז Member

אני לא מאמין שהייתי צריך באותו היום לצפות בליברפול מול מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד, וגם את הפועל פ"ת מול מכבי תל אביב, שם שני שחקנים קיבלו צהוב על כך שעלו לשחק עם טייץ בצבע שחור. אלוהים ישמור, כמה הכדורגל כאן בארץ רחוק מהכל. איזה ליגה אפורה.

11. Number 8 Member

המשחק הכי טוב של שפונגין בשנה וחצי האחרונות. אולי אנחנו מקבלים אותו היום בחזרה... רק שימשיך באותו קו במחצית השנייה.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/11.Xxx בני יהודה - מכבי חיפה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx

יום ראשון, 20:00
    אצטדיון: בלומפילד

מחר יפגשו בני יהודה ומכבי חיפה למפגש הליגה ה100 בינהן. בני יהודה מגיע כאלופת הסיבוב השני (25 נקודות). מכבי חיפה מגיעה, עדיין, מהמקום הראשון בליגה. בשני מפגשי הליגה שהתקיימו העונה בין הקבוצות, מכבי חיפה יצאה עם ניצחון מינימלי של 1-0. בני יהודה רוצים שינוי, בחיפה יקנו את התוצאה הזו שוב.

בני יהודה היא הקבוצה הלוהטת של הסיבוב השלישי. היא סיימה אותו עם הכי נקודות כאמור, כנראה בדרך לעונה די מוצלחת של הזהובים. במהלך הסיבוב השלישי הפסידה פעמיים בלבד. לבית"ר ירושלים (בתוספת הזמן), וליריבתה מחר, מכבי חיפה. שני ההפסדים בתוצאה 1-0. בני יהודה ממוקמת חמישית, שלוש נקודות מבית"ר ירושלים שבמקום הרביעי ושמונה ממכבי חיפה, כך שניצחון מחר וייתכן שאפשר לפתוח את מאבק האליפות לקבוצה חמישית. במחזור האחרון היא ניצחה את בני סכנין בתוצאה 2-0, משחק שגרם בדיעבד לפיטוריו של אייל לחמן, מאמן בני סכנין. כמעט כל שחקני הסגל אמורים לעמוד לרשותו של גיא לוזון, למעט אלי אברבנל שעדיין לא החלים מפציעה בברך, והחלוץ משה ביטון שעדיין לא יכול לשחק. לפי האימון המסכם, גיא לוזון החליט במהלך מפתיע להוריד לספסל את אלירן עטר ולהכניס במקומו את תמיר כחלון, כדי שישתף פעולה עם תומר חמד, שהושאל לכתומים ממכבי חיפה. גיא לוזון טורח להגיד שאת ההרכב הוא יפרסם בסמוך למשחק וכרגע הוא שומר את הקלפים קרוב לחזה.

http://mscwza.walla.co.il/w/f-400/487292-5.Xxx
    זה שכבש בסיבוב השני מרכיב את זה שכבש בסיבוב הראשון.

מכבי חיפה מגיעה במצב רוח טוב לבלומפילד. ביום חמישי היא ניצחה שם את הפועל תל אביב בדו קרב פנדלים ועלתה על חשבונה לרבע הגמר ושמרה לעצמה בינתיים את הסיכויים לזכות בדאבל. למרות הירידה ביכולת הקבוצה בשליש השני, הניצחון במחזור האחרון על הפועל פתח תקווה וכמובן היכולת הטובה שהפגינה הקבוצה במחצית השניה ובהארכה מול הפועל תל אביב נותנים אופטימיות לירוקים. המקום הראשון עדיין שלהם וישאר כזה אם ישכילו לנצח את בני יהודה פעם שלישית העונה. העובדה שחיפה מגיעה אחרי 120 דקות בגביע ורק שלושה ימים עברו מאז, כך שאלישע לוי מתכנן כמה שינויים בהרכב. על פניו, בהגנה לא צפויים שינויים, כך שאייל משומר ימשיך בעמדת המגן הימני, בעוד הבלם הזר, אנדרסון ווסט ככל הנראה יישב ביציע, כשאלון חרזי יחזור לסגל לאחר שנעדר ממנו ממשחק הגביע. אמיר אדרי, שוערה המחליף של חיפה נפגע באימון הקבוצה ואם לא יוכל להתלבש, גד עמוס יישב על ספסל המחיליפים במקומו. אלישע לוי היה מאוד מרוצה מהמחליפים ששיחקו במשחק הגביע, ונראה ששניים מתוכן, ליאור רפאלוב ופנטאני יחזרו להרכב הראשון. מי שיורדו לספסל צפויים להיות גוסטבו בוקולי ושלומי ארבייטמן שהירבה להחמיץ. קיימת אפשרות גם שבירם כיאל יירד לספסל ובוקולי יפתח לצידו של קולמה בקישור. החלוץ הצעיר, מוחמד גאדיר לא צפוי להיכלל בסגל הקבוצה למשחק.

הרכבים משוערים:
    בני יהודה: דלה איינוגבה, עוז ראלי, דין מורי, מילאן מרטינביץ', כפיר אדרי, קובי מויאל, מהראן ראדי, תמיר כחלון, אסי בלדוט, פדרו גלבאן, תומר חמד.
    מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אייל משומר, דקל קינן, ליאוניד קרופניק, פיטר מסיללה, ג'ון קולמה, בירם כיאל (גוסטבו בוקולי), ליאור רפאלוב, אוסיי ראנספורד, יניב קטן וטמבינקוסי פאנטיני.

* הסיקור הוכן ברובו בידי שגיא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/3/09
  13. שגיא Guest

עניין האדום של בן דיין באמת תמוהה. היה שם פנדל ברור וצריך הרבה אומץ בשביל לא לשרוק את זה, אבל צריך הרבה יותר אומץ בשביל להוציא על זה צהוב שני ואדום. אין ספק שהיום נלקחו מנתניה שתי נקודות, אבל כפי שאבירם אמר, המשחק שלה באמת היה גרוע היום. הכח הופכת לכבשה השחורה של נתניה?

14. Raulito Madridista

מחר אני אחזיק אצבעות לבני-יהודה, אבל אני לא חושב שהיא מסוגלת להשיג נקודה. לא משום שהיא בכושר או רע בגלל חיפה, אני עדיין חושב שההגנה של חיפה למשל בינונית מאוד, ואם בני-יהודה תשחק בחוכמה(היא תעשה את הדברים הרבה יותר מהר מהפועל של יום חמישי, זה ברור לי), היא תצליח להגיע להרבה הזדמנויות. אבל הבעייה היא שהמאזן של הכתומים נגד מכבי חיפה הוא עלוב: 23-3 למכבי חיפה בנצחונות בכל המסגרות מאז עונת 00\1999. בני-יהודה ניצחה את חיפה בעונה שעברה באחד ממשחקי הריצה המדהימה שלה, היא עשתה זאת גם לפני שנתיים שאז אסולין הבקיע שער אדיר מצד ימין, והיה לה גם ניצחון בחצי גמר הגביע בעונת 06\2005, אלי ביטון הבקיע שער במתפרצת בדקה ה-119 וסגר עניין - 2-0.
    בני-יהודה של השנה אומנם נראיתה מספר פעמים כקבוצה שעשתה שידרוג(ואני לא מדבר ביחס אל העונה שעברה שהייתה זוועתית ברובה, לפחות עד שאסייג ושירזי לקחו פיקוד), הכוונה שהיא התחילה לקחת נקודות גם כשלא מגיע לה ולנצל הזדמנויות(מכבי פ"ת למשל בשבוע שעבר, נגד הפועל ת"א היא ניצלה את כל המצבים ואחרי השער הראשון לא הרפתה והמשיכה לתקוף עד שהשיגה את השני), אבל באותה מידה אפשר לרשום הרבה משחקים בהם היא יצאה שוב לוזרית - ההפסד בטדי לבית"ר בדקה האחרונה, המשחק נגד מכבי חיפה בסיבוב השני, ההפסד לק"ש בסיבוב הראשון...
    חבל מאוד שאצל בני-יהודה לא נראה את עטר בהרכב, החלטה לא טובה של גיא לוזון. אני מקווה לפחות שגלאבן ייתן משחק טוב ושמהראן ראדי ימשיכ את הכושר הטוב שלו מהתקופה האחרונה, בתוספת בעיטות מרחוק. בני-יהודה צריכה לשחק על קרופניק שנראה רע. אצל מכבי חיפה אני יכול לציין את פנטני שהשיג את הפנדל נגד הפועל בגביע והייתה תחושה שהוא 'חם', בכושר טוב. נראה אם זה יימשך מחר. חבל שארבייטמן לא מסוגל לשחק ברציפות כמה פעמים, אם זה בגלל יכולת חלשה לעתים או פציעה כמו הפעם, ולא בפעם הראשונה. אני משוכנע שהניצחון בגביע נתן לחיפה דחיפה.

היום היה מחזור דיי משעמם. לא חיפה, לא בית"ר, בטח שלא הפועל, וגם לא בני-יהודה.
    אני חושב שלמכבי נתניה הגיע פנדל, בן-דיין גם התבטא באופן חמור בפני התקשורת על כך, ובהחלט נתניה קופחה, אבל קבוצה שלא מצליחה לתת גול נגד הכח בבית - לא יכולה להיאבק על אליפות. וזה לא שנתניה איימה יותר מידי על השער.
    מכבי פ"ת לא מתקדמת עם רוני לוי, לפחות לא בינתיים. אני בטוח שלסכנין הייתה מוטיבצייה רבה בגלל המשחק הראשון של המאמן החדש על הקווים, ומנגד החיסרון של אסולין פגע במשחק ההתקפה של פ"ת, אבל היא מאבדת יותר מידי נקודות והיא כבר שביעית.
    אני שמח לראות את אשדוד מנצחת, לפחות היא לא תיהיה במאבקי התחתית.
    מכבי ת"א סוף סוף מנצחת מבחינתה. אבי נמני השיג 6 נקודות מתוך 9 מהפועל פ"ת, זו אולי הקבוצה היחידה השנה שאותה הוא יינצח פעמיים. לולא משה בוחבוט הוא היה משיג עוד נקודה. מכבי יכולה להתוכנן לעונה הבאה, היא לא תרד ליגה. בוזגלו מגיח מידי פעם ומבקיע כמו היום, אבל הוא לא שומר על יציבות. ישראלביץ נזכר להבקיע, באמת שהגיע הזמן. שחקן שכמעט לא תרם כלום למכבי העונה.

15. Mehmet Member

כמו נגד מכבי ת"א, אשדוד לא מרשימה אבל מנצחת.
    אין ספק שהמהפכה ההגנתית של יוסי מזרחי עובדת, אשדוד לא הפסידה 5 משחקים ברצף, וספגה בהם רק 2 שערים.