מחזור 23 בליגת העל: בית"ר נוקמת בהפועל ומנצחת 1:2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏13/3/09.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתה עושה נאחס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    אני לא יודע למה אבל היום אני לחוץ במיוחד , הפעם האחרונה שהפסדתי משחק של בית"ר נגד הפועל בטדי הייתה לפני 5 שנים וזה די מוזר לראות את טדי מלא עם אווירה פנטסטית כשאני יושב בבית עם הכלב וקוצץ ציפורניים , טדי מלא זה חוויית הספורט הכי גדולה לאוהד כדורגל וחבל שזה לא קורה לעיתים קרובות.
    כנראה שזנדברג יפתח במקום טל ו-ורד יוסט אחורה , מהלך שעטר עושה בלי הרבה ברירה אני בכל מקרה מרוצה מהחזרה של זנדברג להרכב כי אני פשוט אוהב את השחקן הזה ואת האטרף שהוא מכניס בקבוצה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/3/09
  2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גם אני מצטרף לתקווה שיהיה משחק מהנה כמו בשני המפגשים הקודמים העונה בין שתי הקבוצות.
    הערב המשקל הרב יהיה לדעתי על אביחי ידין ובעיקר בן לוז שינסה ליצור מצבים ללאלה, בתקווה שהאחרון ישכיל להבקיע, מה שהוא בהחלט יודע לעשות.

בית"ר מגיעה במומנטום טוב, אין ספק, לדעתי עטר עושה בשכל שעולה עם מיכאל זנדברג, על חשבון עידן טל המורחק.
    זנדברג יכול מאוד להועיל להתקפת הקבוצה, בעזרת המהירות שלו והפריצות באגפים הוא עלול לעשות צרות להגנת הפועל.

עריכה:
    אוקי אני רואה שעטר החליט לפתוח עם קוזוקין, זה טוב כדי לא לפתוח לגמרי את הקישור האחורי ולתת חופש להפועל,
    אך עדיין הייתי מצפה ממנו ללכת על הכלים ההתקפיים שלו, זנדברג יכל להועיל לו המון היום אם היה פותח.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שיחקנו טוב במחצית הראשונה אבל אני מאושר משני דברים:
    אחד - התוצאה כמובן.
    שני - לא לשחק טוב ולהבקיע שני שערים זה כל כך הפועל ת"א , ולדפוק את הפועל בדרך שהם הכי אוהבים זה פשוט כיף.
    ---
    עטר חטף רגליים קרות והחליט בסופו של דבר לפתוח עם קוז'וקין , כרגע זו החלטה טובה ואפשר להבין את עטר הוא לא בא לתת הצגה היום אלא לגנוב ניצחון שיקרב אותנו ראשית למקום השני שמוביל לאופ"א וגם אולי למירוץ על האליפות.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בית"ר מבקיעה שני שערים בניגוד גמור למהלך המשחק,
    דווקא הפועל ללא השחקנים המשמעותיים בסגל שלה, הצליחה לשלוט במגרש ולהגיע להזדמנויות מסוכנות.

על אף היתרון בשני שערים, מחצית לא טובה של בית"ר, נראה איך המשחק יתפתח במחצית השניה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל נראתה בסדר הגמור, ההנעת כדור והצורת משחק הייתה טובה עד שהגיעו לרחבה. אין מה לעשות, החוסר נוכחות של יבואה ברחבה מורגשת בצורה מאוד בולטת. הפועל ת"א מגיעה בצורה יפה לאיזור הרחבה של בית"ר אבל שם אין להם יותר מדי אופציות, דבר ראשןם כי יש חלוץ אחד ולא שניים, ודבר שני כי ללה זה לא יבואה.
    שחקני הקישור של הפועל ת"א עשו עבודה יפה, ידין ודה סילבה היו בסדר גמור, אבל 2 איבודים מאוד מיותרים של ידין ולוז נתנו לבית"ר את 2 השערים.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי מאיר לוי , זה כל כך לא מתאים לו.
    אין שם פנדל בכלל !!

ערייכה : שאפו לקוון , הציל את מאיר לוי שהודעה בטעות שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/09
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה מזל... אסור שמשחק כזה יוכרע בצורה כזאת.

8. FelaKaT Member

הפועל לא עשתה הרבה במשחק הזה חוץ מלהניע את הכדור יפה וחוץ מכמה פעמים בודדות היא לא הצליחה להגיע לרחבה של בית"ר.

גם בית"ר לא עשו הרבה במשחק והיא כמעט ולא הניעה כדור כמו שצריך, אבל היא הייתה יותר מסוכנת. בסה"כ, תיקו היה משקף יותר, אבל למי איכפת.

אגב, פנדל של 100%. אניימה אמנם נגע בכדור, אבל הוא הרים את יד שמאל שלו והפיל את בן שושן.

9. שגיא Guest

אז בית"ר מסרבת להרים ידיים. משחק לא רע התפתח בין הקבוצות. הפועל תל אביב בלי יבואה היא קבוצה מאוד מוגבלת מבחינה התקפית. לאלה לבד בחוד לא מספיק. עם החילופים במחצית השניה ראינו את הפועל תל אביב יותר תוקפת ויזומת וגם כובשת שער מצמק ולא הייתה רחוקה משער שיוויון, אבל כנראה שזה כל מה שהיא יכלה לעשות.

הפער בין המקום הראשון לרביעי עדיין עומד על חמש נקודות. הכל פתוח.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הנקודות לבית"ר המחמאות להפועל.

עד הכניסה של בן בסט, הפועל ת"א נתנה מחצית שנייה פשוט נהדרת, עשו הכל כמעט נכון ויפה, ההבדל בין ההפסד לתיקו או אפילו ניצחון הוא יבואה-ללה. ללה הגיע למספיק מצבים כדי לכבוש היום צמד, הגיעו אליו כדורים שחלוץ אמיתי אמור לקבור ברשת, והוא לא עשה את זה, כדורים שקרוב לוודאי יבואה היה מנצל לפחות אחד מתוכם. הפועל ת"א יכולה להיות גאה בשחקנים שלה. ידין היה טוב מאוד חוץ מהאיבוד, דה סילבה פשוט רכש גאוני, ורמוט לקח על עצמו את המשחק והיה טוב, אם הפועל ת"א בהרכב חסר נראית ככה, יש להם את כל הסיבות להיות אופטימיים, זה רחוק מלהיות גמור, הכל שאלה של כמה נקודות הם יאבדו נגד הקבוצות הקטנות. מי שהיו חלשים בהפועל ת"א הם ללה, אנטבי ובמיוחד קנדה שאיבד כל כך הרבה כדורים.. פשוט משחק רע שלו.

בבית"ר זה בעיקר ברק יצחקי... איזה שחקן חכם, שחקן גדול, מה הוא לעזאזל עושה בארץ... משחק גדול שלו, הוא יורד לפעמים לקבל, הוא משתחרר נפלא, הוא מוסר תמיד שצריך... פשוט שחקן גדול.

בית"ר עם 3 נקודות חשובות מבחינתה, התמונה לא השתנתה והיא בהחלט עדיין שם. מהמחזור הזה ברור שהמרוויחה הגדולה היא מכבי חיפה.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 הקבוצות הטובות בישראל כיום. משחק שוטף, מהיר, עם הרבה טכניקה אישית טובה של השחקנים. להפועל תל אביב לא הגיע להפסיד את המשחק. למרות שהכל היה מוכן לנצחון של ביתר ירושלים, בנוסף לשני שערים די מוזרים שהם ספגו, הם הופיעו בהרכב חסר ושיחקו בצורה מעוררת כבוד. הם עוד ידברו חזק במאבק על האליפות.
    ביתר ירושלים עם נצחון חשוב מאוד. במחזור הבא יש לה הזדמנות לחלוף על פני מכבי נתניה ולהפוך כבר לאחר שני מחזורים בסיבוב השלישי את המירוץ לאליפות למשולש בלבד. אנחנו פשוט מוכרחים לנצח אותם - ואוי, כמה שזה הולך להיות קשה.

12. Bensh Member

יש!!! היום סוף סוף הכבוד חזר, איזה מלחמה! היה תענוג לראות את ברוכיאן, יצחקי, קוזוקין, ורד ובן שושן יורקים דם על כל איבוד כדור

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אז בית"ר יוצאת עם 3 נקודות מאוד מאוד חשובות להמשך הדרך, לטעמי תיקו שיקף יותר אך זה כבר לא רלוונטי.
    לגבי הפנדל שנפסל, החלטה מצוינת של השופט, לא היה שום פנדל וגם לא אדום, היה ליטוף מסוים אבל לא בגלל זה בן שושן נפל, ממש ממש לא.
    הפועל יכולה להרגיש תחושת פספוס, מכיוון שהיה שלב במהלך המחצית
    השניה שבית"ר ירדה למגננה ולא עברה את חצי המגרש, והפועל ניסתה להתקיף אך לא כל כך הצליחה.
    התרשמתי מאוד ממרעי הצעיר מהפועל תל אביב, שחקן נייד שנלחם
    על הכדור ועם שער ראשון בהופעת בכורה בקבוצה, מה שחקן יכול לבקש מעצמו יותר מזה? רק שגוטמן ימשיך לתת לו צ'אנס, יש לו מה להציע.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי טוב שבית"ר ניצחו. כרגע מכבי חיפה יכולה להרשות לעצמה הפסד אחד...
    מחצית ראשונה חלשה עם שני שערים מקריים, השער הראשון בכלל היה מצחיק כי ורד בלי הנגיעה של קנדה היה בועט מטרים ספורים ליד השער. השער השני לדעתי גם קצת באשמתו של אניימה שנראה היום חלש וללא ביטחון.

במחצית השנייה ראינו כבר יותר כדורגל וסוף סוף גוטמן קיבל ביצים. למרות השער היפה של האדומים לדעתי תיקו לא הגיע לאדומים. בית"ר בהחלט לא הרשימה היום, אבל עם קצת תעוזה היתה יכולה לתת להפועל מכה אמיתית. הפועל ת"א הלכה כולה קדימה ובית"ר לא ניצלה את זה. אחרי שער המצמק אני לא זוכר בעיטה רצינית של האדומים לכיוון השער של קאלה.

ברק יצחקי היה היום מצויין, אבל לירן אל תשכח בבקשה שהשחקן בעצמו אחרי שנה בבלגיה מיד רץ לזרועות של גאיידמק...מבחינתי הוא יכול להצליח בבלגיה, אבל כנראה הוא העדיף כסף על הכדורגל.

מגיע למאיר לוי המון קרדיט על ההחלטה שהוא לקח. felakat, אני ממליץ לך לקרוא את ספר החוקים של המשחק כי מאיר לוי צדק במיליון אחוז. סוף סוף החלטה אמיצה והכי חשוב, החלטה נכונה!

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/09
  15. Nike Member

מחצית שניה יפה מאד. מלכתחילה לא הבנתי איך גוטמן ינסה להסתדר רק עם לאלה מול הבלמים בין הטובים בארץ שהם גרשון ובנאדו והמגנים אלבארז ודנין. מה עבר לגוטמן בראש?
    מהרגע שהוא הכניס את זהבי, כמו בעל פעם שמכניסים את זהבי - הפועל מקבלת זריקת מרץ. אני רוצה להחמיא למרעי על הלחימה והשער הנהדרים שלו. גוטמן הימר על כל הקופה ובצדק, הוא הבין שטעה.

בקשר לבית"ר, השלישיה ברוכיאן-בן שושן-יצחקי מדהימים אותי כל פעם מחדש. משחק מעולה שלהם. דנין גם תרם את חלקו באגף הימני. עידן טל היה חסר ובגלל זה היינו צריכים לסבול את פרננדז.