מחזור 23 בליגת העל: בית"ר נוקמת בהפועל ומנצחת 1:2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏13/3/09.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לומר את האמת , עם יבואה , אבוטבול ונאתכו זה היה נראה אחרת אבל גם בתבוסה בבלומפילד חסרו לנו אריק ועידן טל שהיה חסר היום ויכל להוסיף.
    ברוכיאן ממשיך לסתום פיות ולהביא לנו נקודות יחד איתו יצחקי ששוה לקנות כרטיס רק בשבילו - איזה שחקן!
    הפועל כמעט ולא הגיעו לרחבה ואם הם היו מנצלים את החורים של דנין (שמזכיר לי את מרסלו בסגנון שלו - התקפה,התקפה,התקפה) הם היו גם משווים אבל בסך הכל אני לא חושב שהגיע להפועל שיוויון במזל הם לא ספגו את השלישי.
    אני מקווה שיתנו את השער הראשון לעידן ורד , מגיע לו למרות שזה שער עצמי ב-80% הילד שהתחיל כמכדרר חסר אחריות גודל להיות קשר התקפי מצוין.
    בשבוע הבא נתניה , ואחרי שראיתי את היהלומים בשבת הם נראו לי יותר כמו אבנים וחובה לצאת מנתניה עם 3 נקודות , אבל עדיין נתניה בקופסא זה עדיין משחק קשה ואני מקווה ששוב ננצח בשיניים.

יאללה בית"ר!!!

2. FelaKaT Member

לפני שאתה שולח מישהו לעשות משהו-תדאג לעשות זאת לפני בעצמך.

היד השמאלית של אניימה לא הייתה בתנוחה הטבעית שלה (אלא אם כן לצאת עם יד על הקרקע ויד באוויר נחשב לתנוחה טבעית), והיא בהחלט נגעה בבן שושן וגרמה לו לאבד שיווי משקל. זאת עבירה במיליון אחוז ולא משנה באיזה ספר תקרא.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נקודה נכונה, כלקח מהמשחק הזה, וגם אם יבואה לא ישחק עוד הרבה זמן, אלי גוטמן חייב לשחק עם 2 חלוצים, גם אם הם זהבי/בן בסט /מרעי/ללה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/09
  4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עם כל הכבוד לעידן ורד, שנתן משחק מצוין היום, זה שער עצמי של, לא 80%, אלא 1000%.
    בכל אופן זה לא יגרע מהמשחק הטוב של הילד המוכשר הזה, אך עדיין עם עובדות אי אפשר להתווכח.

5. FelaKaT Member

עידן ורד בכלל ניסה למסור ליצחקי ככה שזה שער עצמי.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הצמרת נשארת פשוט צפופה עד לדקה התשעים של העונה. קשה לי לקבל את הרושם שאיכשהו עכשיו הפועל ת"א ללא הפצועים המשמעותיים ואולי גם בלי יבואה (הרי אף אחד יודע איך הפרשה הזאת תסתיים) מאבדת גובה. היא כבר היתה מחוץ למרוץ והנה עד המשחק הזה למעשה היתה רק בנקודה אחת מאחורי המובילה. אין לי מושג איך יבואה יתקבל בחזרה לשורות הקבוצה ומה בדיוק קרה, אבל אין לי צל של ספק שהפועל ת"א תצטרך עכשיו הרבה יותר ממזל בשביל להצמד למובילות.

7. Igi Member

כבשה שער ושמרה עליו עם שליטה מוחלטת במשחק להוציא 10 דקות, ניצחון מוצדק ולגיטימי לגמרי.

ראיתי את הפנדל שבוטל וכל הכבוד לקוון, לא היה פנדל בחיים. גם במשחק מול חיפה יפת שרק העונה לפנדל אחרי הצגה של זנדברג, אבל הקוון ביטל את ההחלטה בצדק.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע זה תלוי במכבי חיפה , 4 נקודות זה המון וחיפה עד עכשיו נראית יעילה אבל הכל יכול להשתנות בשבת במשחק נגד מכבי פ"ת בקריית אליעזר.
    בשבוע הבא נתניה ובית"ר במשחק של על החיים ועל המוות , ניצחון של אחת הקבוצות והשניה הולכת לים , תיקו וגם בית"ר ונתניה יאבקו על המקום ה-3.
    צריך לזכור שהפועל ת"א משחקת בשבת נגד בני יהודה החזקה שכבר ניצחה את הפועל 0-3.
    בקיצור מעניין פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

המגע בכדור היה לפני המגע של יד שמאל בשחקן שגרמה להפלתו.

10. FelaKaT Member

זה היה יד ימין שנגעה בו אחרי הנגיעה בכדור, גם את זה קשה לראות?

11. אלי מתחן Member

מה הסיכוי שהיה נבדל בגול של הפועל?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא היה, מרעי היה מאחורי הכדור או באותו הקו לכל היותר.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

האמת שגם אני תהיתי לגבי העניין, כאשר אני רואה את זה בהילוך חוזר לא נראה לי שיש נבדל,
    התנועה המהירה של מרעי ללא הכדור די מטעה אך לטעמי היה קו אחד בינו לבין בנאדו, אם אינני טועה.

14. JR-Riquelme Member

עם כל העונה ה'נפלאה' של הפועל ת"א ועם העונה הנוראית של בית"ר, אם לא 2 נק' מינוס בתחילת העונה בית"ר עוקפים אותם.
    אני לא יודע אם לצחוק או לבכות על זה. אם בית"ר תיקח אליפות אפשר רשמית לסגור את הליגה.

15. אביעדדד Member

ברק יצחקי גדול על הליגה
    יופי של שחקן

חייב להיות בנבחרת