מחזור 23 בליגת העל: בית"ר סוחטת תיקו באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏2/3/07.

1. Gady Member

מכבי נתניה מארחת את הפועל ת"א למשחק צמרת, 2 הקבוצות שלפי דעתי משחקות הכי התקפי העונה בליגה. מצד הפועל ת"א, ההיעדרות של אבוקסיס יכולה להשפיע קשות על המרכז הגנה של האדומים. לפי מה שהבנתי, לוין יפתח עם אבוטבול בהרכב הפותח במקום וולינגטון אוליביירה, זאת לאחר היכולת המצויינת של אבוטבול במשחק הניצחון הקודם על מכבי פ"ת. (כאשר אבוטבול נכנס כמחליף במקום אוליביירה). ברוך דגו וסלים טועמה חוזרים להרכב האדומים, מה שבטוח נותן המון נחת ללוין. 2 שחקנים יצירתים שיודעים לבנות התקפות, בדיוק מה שהיה חסר להפועל משחק שעבר. מנגד מגיעה נתניה ביכולת מצויינת, בונדאה לא יוכל לשחק ותמיר כהן יחליף אותו, לא חושב שיגרום נזק רב לנתניה. מי שכן הולך לחזור להרכב היהולמים זה אנסומבו, שחוזר מהשעיה, מה שבטוח שאנסומבו יעשה המון צרות להפועל במרכז ההגנה, במיוחד שאבוקסיס ייעדר. יש לי המון ציפיות מן המשחק הזה, הרבה מצבים ושערים הקבוצות יכולות לתת לנו, מקווה לתיקו מרובה שערים, שרק יכול לעזור למכבי חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx .

2. Number 8 Member

אז בסופו של דבר, מושיקו פותח במקום מרטינוביץ המוצהב, רוסו הולך אחורה כקשר אחורי עם איליץ ואת מקומו תופס שבחון בצד ימין, הרכב דומה כמו בשבוע שעבר. לפי הטלויזיה, מכבי עולה עם 4-5-1 וגם לפי איך שאנחנו מכירים את אלי כהן המערך באמת ישוחק כזה, אבל נראה את זה רק במהלך המשחק, אולי אלי כהן הבין שצריך לעלות במערך יותר התקפי מתמיד.

3. Dimitar Berbatov Member

מי היה מאמין, 1-0 להכח משער מוזר מאוד של קולאוטי. כן, כן אני לא טועה, קולאוטי כובש את "שערו" ה-7 העונה דווקא לרשת של ניר דוידוביץ'.

4. מיכל3 Member

אולי השחקנים מתחרים בניהם על שיאים (שליליים) חדשים בקבוצה..למען השם, חלוץ כובש שער עצמי לרשת של הקבוצה שלו. מה אפשר להגיד..כמו שאמרתי באשכול של הקבוצה, חיפה בזיונית בליגה ורק באירופה מתעוררת לחיים. לפחות ב2002\2003 נלחמנו על האליפות עד הסוף ועכשיו אני אגיד תודה אם נסיים במקום שמוביל לאירופה..למרות שכמו שהקבוצה נראית, לא מגיע לנו לסיים במקום כזה.

5. Pipe Member

משה ביטון ממשיך להראות כמה הוא חלוץ גדול. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    שחקן כל כך חלש, לא לרמה של מכבי ת"א ,לא לרמה של ליגת על, לעזעזל, לא לרמה של ליגת פריזמה. למה אלי כהן דובק הו אני לא יודע, למה הוא שילם עליו 200 אלף דולר גם את זה אני לא יודע. השחקן הזה הוא סכנה למכבי ת"א.

נ.ב
    אם לא שמתם אני עדין עצבני עליו מהמשחק בשבוע שעבר. התצוגה הכי חלשה שראיתי מחלוץ, לא רק בארץ, זה הרבה זמן. הוא ממשיך את היכולת מכל העונה העלובה שלו גם היום.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

שון, אני ממזמן טוען שמשה ביטון זה לא חלוץ. משה ביטון זה בטטה שהחליפה את הצבע מכתום לצהוב.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא מבין למה מסודי היה צריך להגיד לקהל לשתוק? הבחור מתחיל להכנס סוף סוף לעניינים עם שבוע שני ברציפות שהוא כובש, עד שהקהל מתחיל לאהוב אותו הוא אומר להם לשתוק? עכשיו בכל נגיעה שלו בכדור הוא מקבל שריקות בוז מהקהל.

8. אורדון במכתש Member

3 אלף

9. לא מצאתי כינוי Member

Am i dreaming?
    סוף סוף משחק נורמלי בליגת העל, רק שלא תהיה מחצית שנייה זוועתית. הפועל פתח - תקווה הרבה הרבה יותר טובה ודומיננטית, כולי תקווה שיינצחו.

10. Igi Member

גם מסודי יצא טיפה נבזה בקטע הזה, אבל כמו שטורק אמר, הוא לא עשוי מברזל.. זה בנאדם למען השם ! שייחנקו כל האוהדים שצעקו לו היום בוז. אוהדים כל כך מפגרים כבר הרבה זמן לא ראיתי.. פוגעים בסיכויים של הקבוצה שלהם(הם בכלל לא הבינו מה הם עשו היום כנראה מרוב הטיפשות), לאיזה מצב הם הגיעו תגידו לי? ספק אם ננצח את המשחק הזה בגלל מה שקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/07
  11. מיכל3 Member

מה אתם רוצים מהקהל? מה הוא משתיק את הקהל כמו דביל? הקהל לא עשה לו כלום ופתאום הוא עשה את הסימן הזה, אין פלא שהקהל התעצבן על זה.

12. Number 8 Member

מחצית לא טובה של מכבי, הפועל פ"ת התחילה את המשחק יותר טוב והייתה יכולה להבקיע עוד שער אבל אבוחצירה החמיץ ורשלנות ומאז השער של בחון המשחק אוזן. בסה"כ משחק טוב של שני הקבוצות, נע יחסית מהר. משחק די חלש של ביטון ומרדיקוביץ עד עכשיו, נמני צריך להירגע ולדבר פחות עפ השופט, יש לו כבר צהוב ואנחנו לא צריכים אותו עכשיו מחוץ למשחק. איליץ בנתיים עם משחק חלש, מוסר לא מדויק והגיע הזמן שרוסו יחלק את המסירות ואיליץ יעשה את העבודה ההגנתית.

המחצית השנייה מתחילה, נקווה לטוב ויאללה מכבי!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/3/07
  13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

פשוט מדהים! גם מכבי חיפה וגם בתל אביב בדרך להפסד ביתי מול שתי האחרונות בטבלה. קקון כובש צמד להפועל, שיבחון איזן. מכבי חיפה שוב בפיגור 2:1 כאשר רוזן מעלה שוב את הכוח ליתרון. עושה רושם ששוב אנחנו לא נצליח לנצח את הכוח, כל כך חבל.

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מי היה מאמין שהקבוצה שתעצור אותנו (נכון לרגע זה) תהיה דווקא הקבוצה החלשה ביותר בליגה, הפועל פ"ת...

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז כנראה שלא. מסיקה עושה 2:2 בעיטה שלו לחיבורים, מכבי לא מוותרת. סוף סוף רואים משחק טוב, רב שערים, יש מתח, יש עניין, בראבו!.