מחזור 23 בליגת העל: בית"ר סוחטת תיקו באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏2/3/07.

1. לא מצאתי כינוי Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx פשוט ענק. למסגר.

לגבי מכבי, אין לכם מה להתרגש בדיוק. אז מכבי נתנה משחק אחד טוב, עכשיו אלי כהן יבין שזה לא משתלם לו לשחק פתוח ויחזור לשחק מגעיל, ולנצח 1-0 עד סוף העונה.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הגענו למצב שאני מרגיש כמו אנדרדוג נגד הכח זה כבר אומר הכל על העונה בליגה.

3. Number 8 Member

לא משתלם? מאותו רגע שמסיקה ודיין נכנסו ואלי כהן שלח יותר שחקנים קדימה והלך על התקפה, מכבי נתנה את ה-25 דקות הכי טובות שלה העונה מבחינת כדורגל נטו, חזרה מפיגור מהר וכמובן ההחמצות מנעו ממנה את הניצחון. אלי כהן יבין שלפחות מערך של 4-4-2 ישפר את החלק ההתקפי.

4. mr.shmactics Member

עם עגלון כמו ביטון, וסרסור כמו דיין, שאני באמת מתקשה להחליט מי מהם יותר גרוע(למרו תשלדיין הייתה היוםהשפעה חיובית על המשחק,זה לא משנה את העובדה שהוא חלוץ לא טוב.

הוא חלוץ טוב שים לידו סקורר והוא יפרח.

5. Number 8 Member

איזה סקורר יש לך במכבי? ביטון לא פוגע כל העונה, מרדיקוביץ אמנם הבקיע אבל בתקופה האחרונה מאז שחזר מפציעה הוא משחק חלש ולוקח החלטות לא נכונות.
    אני חושב שאלי כהן צריך לתת לרועי דיין קרדיט במשחק הבא כחלוץ ורועי דיין יקח את ההזמדנות בשתי ידיים.

6. מיכל3 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx

מי שאמר שזאת הפתעה היום להפסיד להכח ר"ג-טועה. השנה שום דבר כבר לא מפתיע, הרי כבר הפסדנו לכל הקבוצות שלא צפינו להפסיד להן..אז איפה ההפתעה פה בדיוק? עשינו אפילו הישג-לא הפסדנו ביותר משני שערים! כל הכבוד לשחקנים הנהדרים. עכשיו באמת, אין מה לעשות..העונה הזאת אבודה וגם לא נגיע לאירופה ככה. אולי אחרי שזה יקרה אדון שחר יתעורר ויבין שזה לא יכול להמשך ככה ושחייבים לעשות ניקוי אורוות בסיום העונה.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר לא יודע אם יש את מי להאשים או לא
    רגע אחד אנדרסון נותן משחק אחד שגורם לחשוב להשאיר אותו ואחרי זה הוא נותן משחק גרוע
    רגע אחד הגרוזיני מקבל חוזה של מיליונים ורגע שני הוא מקבל 2 גולים
    בקיצור אין שום שחקן העונה שאפשר להגיד עליו משהו טוב-בושה וחרפה שיקחו את עצמם בידיים
    כי הם פשוט מבזים את המועדון הזה.

8. burning soil Member

כמו שאמרו פה, אלי כהן ראה שלא כל כך משתלם לו לשלוח שחקנים קדימה(למרות
    שאין ספק שזה כן) ויחזור לשיטה של 1-0 קטן. וחבל. מי שהיה מאוד חסר במרכז ההגנה היום
    זה מילאן מרטינוביץ'. משה מישאלוב לא משחק טוב כבלם, מאחר מאוד לכדורים... בכלל
    ההגנה היתה חלשה מאוד היום.

ואני שונא את ההתקפה שלנו, לא מסוגלים לתת גול. באו היום שאננים ופתח תקווה הפתיעו
    אותנו, במזל לא הפסדנו בבושה גדולה לקבוצה הגרועה בליגה.

9. Gady Member

מכבי חיפה מפסידה 2:1 להכח עמידר ר"ג, קולאטי כבר שער עצמי בדקה ה-10, מסודי איזן זמנית בנגיחה בדקה ה35, בדקה 57 יוסי רוזן כבש וקבע את תוצאת המשחק 2:1 להכח עמידר ר"ג.

עצוב. מה אפשר להוסיף. כמה שאני מנסה להיות אובייקטיבי, באמת שלא הגיע לנו להפסיד. שער עצמי אומלל של קולאטי השמיד אותנו מנטלית, בדיוק שהיינו במומנטום טוב ושלטנו במשחק ובקצב שלו. כמה דקות של הלם מוחלט, ושוב הצלחנו לחזור לענינים, הגבה מצויינת של חרזי לקצה הפדחת של מסודי, ובפנים. שער ה-3 של אלן מסודי בעונה בליגה, האחרון רק במחזור האחרון נגד כפ"ס. 1:1, מסודי כמו ילד קטן, לא עמד בפיתוי, ועשה מה שעשה לקהל. מתי פעם אחרונה בליגה ראיתם ששחקן שכובש, האוהדים של אותה קבוצה שורקים לו בוז 10 דקות אחרי זה?, אם הייתי במשחק לא הייתי שורק בוז, אבל המעשה של מסודי היה תינוקי וטיפשי. אחרי הכול אני מנסה להבין את מסודי, התאקלמות גרועה ביותר שלו בתחילת העונה, חוסר חיבור עם הקהל ואני עוד יכול להוסיף. אבל להגיד שבמשחקים האחרונים ובספציפי הזה הוא לא התאמץ זה בושה. באמת שבחודש האחרון מסודי הוא אחת הנקודות אור בקבוצה, לפחות לטעמי. אחרי השווין, הגול ה-2 שלנו היה עניין של זמן, אולי עניין של זמן אבל אין מזל. משומר, אוי משומר, המגן הימיני המוכשר לא הצליח להכניס פעם אחת כדור כמו שצריך לתוך הרחבה, כל פעם או קרן או כדור חוץ או איבוד כדור ומתפרצת של הכח. ככה אי אפשר לשחק כדורגל. שוב, כמו כל העונה הזאת בליגה, אנחנו עולים למעלה, לוחצים ולוחצים, היריבה מצופפת ומרחיקה כדורים. עד הגול שהגיע בדקה 57, היה קצב מעולה למשחק, באמת שנהנתי מכל רגע, ברור שהרבה יותר משעמום הטוטאלי שבוע שעבר בכפ"ס. התקפות מהירות של 2 הקבוצות, הרבה מצבים (בעיקר לנו), מגיעים הרבה לרחבה, מהלכי כדורגל נטו בלי הרבה עבירות. עד שמגיע מתפרצת אחת מסוכנת של היריבה ושוב אנחנו חוטפים. גול של יוסי רוזן שראוי לשבחים, בעיטה חזקה ומדויקת לפינה הרחוקה, לדוידוביץ' נותר רק להוציא את הכדור מהרשת. כבר כמה דקות לפני כן, רוני לוי עושה חילוף כפול, מצויין לטעמי, דירסאו וקטן נכנסים, סואן וחרזי יוצאים. אנדרסון עובר לעמדת הבלם. אני כבר במחצית רציתי שקטן ייכנס, מה שבאמת עזר לנו, יניב ריווח את ההגנה של הכח, והצלחנו להגיע לעוד ועוד מצבים, פשוט ביש מזל וחוסר ריכוז ברחבה שלא הצלחנו להבקיע, ושוב התחלה עגומה, מתחילים את הסיבוב ה-3 בהפסד צורם בקריית אליעזר. ההפסד השלישי העונה בקרייה כבר.

מכל האמור ניתן לומר, לא הגיע לנו להפסיד. אפילו תיקו לא הגיע לנו, היינו צריכים לנצח, אנחנו פשוט לא מצליחים להתמודד עם ההגנות הצפופות של הקבוצות בליגה, ואז מקבלים גולים במתפרצות. אני חושב ש90% מהגולים שקיבלנו העונה הם מאיבודי כדור וממתפרצות. חייבים להמשיך הלאה, מצפה לנו חודש וחצי עמוס וקשה מאוד. בית"ר, פעמיים אספניול, והפועל ת"א. מהעונה הזאת לא יכול לצאת הרבה, לנסות להמשיך את החלום באירופה, לקוות לשיפור בליגה, חייבים לנסות לפחות להשיג כרטיס לאופ"א לעונה הבאה, אבל כפי שזה נראה עכשיו, זה כמעט בלתי אפשרי. אולי לתת את כל הכוחות בגביע המדינה כדי לקבל מקום באופ"א.

לא חושב שרוני לוי אשם בהפסד הזה, גם לא השחקנים, לא ראיתי היום שחקן אחד שלא נלחם על הכדור, לא ירד לדשא ולא התאמץ. פשוט ביש מזל שלא הצלחנו להכניס את הכדורים מאינספור המצבים שהיו לנו. כמה נקודות אור במשחק הזה ובחודש האחרון, חיים מגרשווילי, באמת שקיבלנו אותו שוב בגדול, הצד השמאלי שלנו חזק ואיתן, עכשיו הבעיה היא עם משומר בצד ימין, במקום רוני לוי הייתי מחזיר את משומר לספסל, מעביר את חרזי לימין ואנדרסון בלם. סואן חוזר לקישור האחורי. עוד נקודת אור בזמן האחרון - אלן מסודי. תעזבו הכול רגע בצד, וכל מה שקרה אחרי הגול היום. צמד המשחקים נגד צסק"א, המשחק נגד כפ"ס והמשחק היום, מסודי מציג את היכולת הכי טובה שלו מאז שהגיע לחיפה, נלחם על כל כדור ורואים שהוא רוצה. אולי בליגה לא הצלחנו במבחן התוצאה, אבל באמת שמסודי הוא אחד הנקודות אור בקבוצה בחודש האחרון. עוד נקודת אופטימיות קטנה לסיום - אלון חרזי. כמה שאני מעריך את השחקן הזה, גם שכלום לא הולך, הוא היחיד שמתייצב מול התקשורת ומנסה להסביר את ההפסדים הצורמים בליגה, באמת שחקן נשמה, כל כך רוצה, כל כך אכפת לו מהקבוצה, כמה שחסרים לנו שחקנים כאלו בארץ.

מקווה שיהיה טוב מול אספניול, חייבם לשחק הגנתי ועל מתפרצות, בדיוק כמו הכח היום. יעקב שחר ושאר ההנהלה חייבים להתחיל להתכונן לקראת העונה הבאה, זרים, ישראלים, רוני לוי, חידוש היחסים עם הקהל וכו'. מקווה שיהיה טוב, הלב תמיד ירוק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/07
  10. Number 8 Member

שוב,מה לא משתלם? הקבוצה תקפה והגיעה בחצי שעה למספר הזדמנויות שלא הגיעה בכל המשחק ובמזל הכדורים לא נכנסו פנימה. אם אלי כהן באמת רוצה לרוץ לאליפות, הוא צריך לשחק עם יותר שחקנים קדימה כמו בחלק האחרון של המשחק. היום אלי כהן ראה שמכבי הגיעה להזמדנויות ולא צריך להיות חכם כדי להבין שזאת הדרך הנכונה.
    רוב המשחקים שלו כבלם היו טובים עד היום, אבל במשחק הזה הוא נתן משחק חלש כמו שאמרת. זה לא בגלל שהוא חלש כבלם, בעיקר זה בגלל חוסר התיאום בינו לבין יחיאל שגם היום היה חלש. מרטינוביץ כנראה בורג חשוב בהגנה של מכבי.

11. MHFC Member

נמאס, מה כבר אפשר להגיד על החבורת הזונות האלה?
    איכס...

אגב לתוהים מדוע הקהל שרק בוז למסודי לאחר השער, ומדוע מהעבר השני הקהל עודד אותו..
    אז לאחר השער מסודי השתיק את יציע א', ויציע א לא אהב את זה, ויציע ג' לעומת שער 4,2 התחיל לעודד את מסודי.
    אבל בקטע הזה הקהל שלנו יצא עלוב.

12. burning soil Member

ברור שזה מה שצריך לעשות, אבל יכול להיות שאלי כהן יעדיף לעשות את ה-1-0 הקטן שלו, במקום
    לשלוח "שחקני התקפה" ולסכן את הנקודות.

ממש לא נכון... בהפסד האחרון של מכבי(אי שם במחזור 5) מישאלוב שיחק כבלם...
    גם בגביע הטוטו זה לא בדיוק הלך כמה פעמים.
    זה או ז'אן או מרטינוביץ' שצריכים לשחק כבלמים.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה רק משלה את עצמך אם אתה חושב שאלי כהן יעלה במשחק הבא עם יותר מחלוץ אחד. אלי כהן כמו שכבר אמרתי קודם לכן שינה את המערך שלו ליותר התקפי אך ורק בגלל שהקבוצה הייתה בפיגור. כאשר מכבי תתחיל את המשחק הבא היא שוב תעלה במערך של 4:5:1 ושוב נראה כדורגל משעמם. יכול להיות שבמידה ומכבי תהיה בפיגור, החילוף ההתקפי יהיה מהיר יותר מבדרך כלל, אך להסיק מזה שבמשחק הבא אלי כהן יעלה עם הרכב התקפי הוא טעות.

14. Number 8 Member

זאת ההחלטה של אלי כהן כרגע. אם הוא באמת מתכוון ללכת חזק על האליפות, הוא צריך לשחק יותר התקפי. אני לא מדבר כמו שהוא שיחק היום בחצי שעה האחרונה כי הוא ממש הפקיר את ההגנה אבל עדיין לשחק יותר קדימה, יותר התקפי, 4-4-2 וזה ילך טוב. אם הוא רוצה לסיים במקומות 2-3, הוא ימשיך לשחק על 0:1 קטן וללכת הביתה עם שלוש נקודות בלי יכולת.

הכל תלוי בידיים של אלי כהן.
    שנה שעברה.. ליאור ז'אן ומישאלוב משחקים כקשריים אחורים ולא צריכה להיות להם בעיה לשחק גם כבלמים בעיקרון. היום מושיקו לא נתן משחק טוב וכמובן שהוא עדיף כקשר אחורי על בלם. שבוע הבא מרטינוביץ יחזור ליד יחיאל ומישאלוב יחזור לשחק בקישור.
    תקרא את תגובתי, הכל תלוי בכהן.

15. Gady Member

אני לא מבין את הטררם שאתם עושים סביב אלי כהן. כהן, מאז ומתמיד לא היה מאמן התקפי שדוגל בניצחון מרובה שערים, סגנון המשחק שלו תמיד היה מאופיין בהתגוננות ובניצחון קטן של 1:0, עכשיו הוא בטוח לא ישנה את הסגנון שלו שהוא כבר שנים משחק איתו. מכבי ת"א של העונה, אינה מסוגלת לשלוט בקצב של המשחק ולנצח משחקים בהפרש של 2/3 שערים. מכבי של השנה, משחקת כדורגל במטרה לגנוב את הניצחון, מכבי הגיע ל"חי" משחקים ללא הפסד, ואותי אישית זה בכלל לא מרשים, מכבי חיפה יכלה לשחק בדיוק אותה דבר, וככה לא הייתה מקבלת את כל הגולים במתפרצות השנה. אבל זה הכדורגל שרוצים לראות?
    אני כל כך שונא לראות משחקים של מכבי ת"א העונה, פשוט אנטי-כדורגל, גם אם כבר יש מצבים, מביאים לי איזה ילדון בשם משה ביטון ושמים אותו חלוץ. אם מכבי ת"א תצליח לקחת אליפות העונה, מה שנראה ריאלי לחלוטין לפחות לדעתי. זאת תיהיה גניבה לאור היום, כמו כל המשחקים של מכבי העונה. פשוט גניבה!