מחזור 23 בליגת העל: בית"ר סוחטת תיקו באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏2/3/07.

1. Number 8 Member

גם באליפויות שלו עם בית"ר והפועל הוא שיחק על 0:1 בכל משחק נכון?

2. The White Trotter Member

מכבי חיפה קבוצה מוזרה מאד. אף פעם לא ראיתי כזה דבר, קבוצה שמדיחה את צסק"א, אחת מאריות הכדורגל האירופאי, מפסידה להכח ר"ג. בושה לחיפה. לגבי המשחק בקופסא, אני מאושר! דגו כבש והפועל ביתרון, שרק ימשיך כך.

3. burning soil Member

תקח כל קבוצה ישראלית שהתקדמה באירופה, תשווה לליגה ותראה אי הצלחה.

הגועל ב-02\01, אח"כ מכבי חיפה באלופות, מכבי ת"א, מכבי פ"ת...
    אין מה לעשות זה משפיע בסופו של דבר.

4. Gady Member

אני מדבר איתך שהוא אימן בקבוצות שעל הנייר לפחות לא היו ברמה של ביתר והפועל דיאז. כאשר אלי כהן מגיע לקבוצה שלא מצהירים בה שרוצים אליפות, ישר הוא מתחיל לשחק כדורגל מגעיל. אני בכל מקרה אף פעם לא אהבתי את הסגנון משחק שלו, כמו רוב המאמנים בארץ, גם אלי כהן הוא מאמן פחדן.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא באופן כזה עלוב ובוטה.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה משווה את חיפה באלופות שהפסידה את האליפות למכבי תל אביב רק בגלל הפרש שערים לעומת חיפה של השנה שבמקרה הטוב תסיים במקום השישי?
    בעונה שהיינו בליגת האלופות, אומנם לא זכינו באליפות אבל נאבקנו לפחות על התואר. היינו מנצחים קבוצות תחתית ולא מפסידים כל כך הרבה פעמים בקריית אליעזר שהוא הבית שלנו, המבצר.

7. Gady Member

3 פעמיים זה לא כל כך הרבה.
    וקריית אליעזר ממיזמן כבר לא המבצר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx , אולי בלומפילד?

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה הרבה בשלב הזה של העונה, וזה לא רק מתבטא בהפסדים. קבוצות כמו הרצליה, כפר סבא, הכוח, קבוצות תחתית שבדרך כלל היינו מבקיעים מולם בצרורות, קבוצות שרק היו מגיעות לקריית אליעזר והיה ברור להן שהן יוצאות בלי נקודות, מצליחות לקחת מאיתנו העונה לפחות נקודה אם לא יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/07
  9. לא מצאתי כינוי Member

הפועל של ניר לוין מזכירה כל כך את הפועל של קשטן. הגנתית אפורה משעממת ובסוף תמיד נותנת את הגול. האוהדים של הפועל בטח מרוצים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Gaudi Member

אין לך מושג עד כמה.
    שלושה ניצחונות רצופים בלי ספיגה. סוף סוף יש לנו קבוצה שכיף לראות אותה.http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

וכל מילה מיותרת.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/07
  11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

דווקא שהיה נראה שנתניה מסוגלת לנצח את הפועל, להתקרב לפסגה במיוחד כאשר מכבי תל אביב לא מנצחת, היא מפסידה בביתה להפועל. הפסד ראשון בעידן עטר, מה שהופך את המשחק בשבוע הבא מול מכבי תל אביב ליותר מסתם עוד משחק.

12. Number 8 Member

מכבי ת"א של השנה לא כמו הפועל בית"ר כמו בימים ההם אז אל תשווה בכלל. אף אחד לא חשב במכבי בתחילת העונה על מקום שני ובטח שלא על אליפות אבל עכשיו מכבי בצמרת ועוד מועמדת לאליפות. אלי כהן מוציא מהקבוצה השנה מעל למצופה אפילו, כך שאסור להגיד עליו שהוא מאמן פחדן, בכלל לא. כהן נותן עונה מצוינת במכבי והלוואי שישאר עוד עונה בקריית שלום.

13. אורדון במכתש Member

למה מחקתם לי את ההודעה?

רמי דואני

הנהלה: למה מחקתי? הודעה של שתי מילים זאת לא הודעה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/07
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עבד אל עוברה הקוון במשחק של נתניה יצא ענק, הציל את מאיר לוי מטעות ענקית, לא היה ולא נברא שם פנדל.

הפועל ת"א עם ניצחון חשוב, האמת מפתיע אותי מאוד אבל זה ההבדל בין קבוצה גדולה ללא קבוצה גדולה. נתניה מפסידה דווקא בבית והפועל כבר נקודה מבית"ר. כל הכבוד לניר לוין.

15. ReL Member

נתניה הייתה על הפנים , שיחקנו קטסטרופה בלי בונדאה , בלי עושה משחק כששכטר נכשל במשימה . השופט איבד כבר בהתחלה את השליטה במשחק עם הצהובים המופרזים , פנדל לא פנדל , ואדום שאני לא מבין על מה קיבל סאנוגו. אבל אני לא בא בטענות למאיר לוי , זאת הפועל שפשוט שיחקה מצויין כמו שאלופה צריכה לשחק , הם היו גדולים עלינו היום , לא הגענו למצב אחד אפילו .

עוד בסיבוב הראשון אמרתי שהפועל תהיה זאת שתזכה באליפות , אחרי הפיטורים של שום נראה כאילו בליגה הם מסתדרים יותר טוב עם ניר לוין שההגנה נראית יותר טוב איתו . הפועל ביכולת הזאת לוקחת אליפות .