מחזור 23 בליגת העל: ה.ת"א מנצחת 0:3 את ב"ש בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏17/2/11.

1. danielone Member

מסכים אייתך עומר עכשיו ! וגם שפיטרו את נמני הסכמתי אם כל מה שאמרתה !!
    בני סכנין 1-0 בני יהודה
    מכבי נתניה 0-3 הפועל אשקלון
    מכבי פ"ת 1-4 הפועל ר"ג
    משחקים שהסתיימו כרגע !

2. Ajax Amsterdam Member

מסכנים האוהדים שלנו נותנים את הגרון כל משחק והשחקניפ פשוט שמים זין על האוהדים.באר שבע תהיה בצמרת שהנוער ישתקם אנחנו שיחקנו היום כמו קבוצת תחתית

3. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/Black354X281/212696.Xxx

ירקו לבאר. אין כמו לפתוח משחק חוץ נגד קבוצה בונקריסטית עם שער מהיר, כל תוכנית המשחק של באר-שבע הלכה לפח. הפועל הייתה חייבת את המשחק הזה כדי לחזור לעצמה וללא ספק מדובר במשחק הטוב ביותר שלנו העונה. כבשנו לא פעם שלישיות והיו גם רביעיות וחמישיות - אבל היום הכל דפק כמו שעון - משחק מסירות מהיר והרבה מחשבה בעבודת ההגנה. 90 דקות של כיף. מלבד השערים הנהדרים פגשנו פעם אחת במשקוף(בן-דיין) ופעם אחת בקורה והיו עוד החמצות. לא שאני מתלונן לרגע על הניצחון המרשים שהשגנו - אבל במקום 3:0 היינו יכולים גם לרשום תוצאה שהייתה נזכרת לעד. למרות התצוגה הנרפית שלה, באר-שבע היא לא אחת מהקבוצות הסתמיות בליגה והווסרמיל הוא מגרש לא פשוט.

בן-סהר כבש צמד, הטריד ללא הפסקה את הגנת באר-שבע שלא הצליחה להוציא לו את הכדור מהרגל וללא ספק היה המצטיין הערב על כר הדשא(מיותר לציין שזה היה המשחק הטוב ביותר שלו כאוהד הפועל), הגול הראשון היה פנטסטי, אבל כמה חבל שהוא ניסה להתחכם עשר דקות לפניכן. בן פשוט רץ 60 מטר ולא ספר אף-אחד - אם זה היה נכנס מדובר לא רק בשער העונה אלא גם בשער שמתחרה בתואר השער הכי יפה שראיתי מאז שאני אוהד הפועל.

אולי ערן זהבי לא כבש היום אבל הוא היה מצויין, בישול גדול שלו לבן-סהר וגם הרבה רב-גוניות במשחק שלו, כמו שניר לווין אמר. פעם אחת הוא מפיל שחקני הגנה כמו בדרבי וכמעט מבשל ופעם שנייה משתחרר לבעיטה שחולפת סנטימטר מהעמוד. זהבי תופס מנהיגות בזמן שורמוט מאכזב וחבל שגם במשחק כזה הוא לא הצליח לעשות פעולה חיובית.

אני רוצה להחמיא לאבוקסיס על ניהול המשחק, כל חילוף שלו היה בינגו. יש כאלה שיגידו שזו לא חוכמה לעשות מהלכים נכונים כשהקבוצה שלך מובילה ביתרון מבטיח, אבל בכל-זאת. ידין סחב כרטיס צהוב ולא היה נחוץ - אלרואי כהן נכנס במקומו כדי לשפר את התיאום שלו עם שאר החברים; תמוז התעייף - טועמה נכנס במקומו, וגם ויקטור מרעי קיבל דקות. אם עד עכשיו תחת אבוקסיס תמיד הייתה תחושה שמשהו חסר(גוטמן מן הסתם) - היום מגיע לו מאה אחוז קרדיט.

ברחנו ל-7 נק' יתרון על פני מכבי ובינתיים המקום הראשון שלנו אם כי אני לא מפתח ציפיות. מה שכן, קשה להגיד שזו הייתה הכנה ראויה למשחק העונה ביום ראשון. זה היה קל מידי, ניצחון החוץ הכי קל שלנו העונה ללא ספק. היו לנו המון שטחים, באר-שבע לא הייתה אגרסיבית וקלינגר צריך לדאוג ממה שהקבוצה שלו הציגה היום. הפועל ירקה על באר-שבע וצחקה לה בפנים והשחקנים של באר-שבע ירקו לאוהדים בפנים.

ציונים:

אניימה - 6
    בונדר - 6
    באדיר - 6
    פרנסמן - 6
    ידין - 6
    אבוטבול - 6.5
    ורמוט - 5.5
    זהבי - 7
    תמוז - 7
    בן סהר - 8

שבוע טוב לכולם.

4. yedidel Member

ראוליטו קבוצה בונקריסטית? לעולם לא ידענו לעשות בונקר. פתחנו טוב ונתנו לכם גול במתנה, איבוד טיפשי ולא מתאים לסוארס, ועמידה לא מובנת של אוהד כהן.

משם זה היה באמת בדיחה, לא מצליח להבין מה יש לשקשק כל כך? למה אילוז נופל כל פעם שבן סהר רק מסתכל עליו?

האשליה שנוצרה מול הקבוצות הקטנות שההגנה שלנו השתפרה העונה מתנפצת כל פעם שמגיעה מולנו קבוצה עם התקפה נורמלית.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לפעמים אני שונא להיות צודק, ועכשיו מזל שהוספתי את הכנראה הזה בסוגריים. שער ראשון בזיוני ביותר החל מעוד סגירה לקוייה מאוד של גביש וזינוק עוד יותר הזוי ומאוחר של אוהד כהן.
    משם זה היה טיול.

העיקר ששמעתי את "לכל מקום שבאתי" בלייב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מה אפשר להגיד על הקבוצה. כלום ושום דבר. מצד אחד שבוע הבא וינטר שזה אצטדיון שאני מאוד אוהב ותמיד קורים שם דברים שאני זוכר לדורות, ומצד שני הקבוצה כבוייה, ועוד נשחק בלי ערן, סוארז ואביתר.
    דילמה לא קלה, אבל סביר להניח שנהיה בוינטר. במשחקים כאלה הקומץ מגיע, וזה כיף.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש קבוצה פח, זה לא חדש, היום חילקנו מתנות מוקדם מאוד, לכן לא היה על מה לשחק. אוהד כהן לא שוער, סוארז איבד כדור קריטי בגול הראשון, גביש נכנס להלם קרב יותר מדי פעמים, ואילוז השחקן הכי גרוע בקבוצה.. אם זה אני מקווה שנצליח לגרד את פלייאוף האמצע, כי בתחתון אי אפשר לדעת איך זה יגמר.

אני מאוד מקווה שלא יסעו לוינטר יותר מ-50 אוהדים, לא מגיע לקבוצה, והגיע הזמן לשים סוף לתמיכה הבלתי נגמרת, יש גבול, חבל על הכסף, חבל על הזמן.

7. oFiRzZz Member

אחד המשחקים הטובים שלנו העונה(אם לא ה.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx )
    פשוט היה תענוג לראות את הצהובים היום , התק'פות גלים-גלים ובכיף זה היה יכול להגמר גם ב5 ...
    ניר נחום עם עוד שער , איזה שחקן ענק הוא הפך להיות בחודשים האחרונים , לא רק הגולים אלא המשחק בכלליות , מגיע לו הסטנדינג אוביישן הענק שיקבל היום מהקהל .
    מוגרבי ממשיך לעשות צרות להגנות של הקבוצות היריבות , סבע נראה כאילו הוא חוזר לעצמו וטרטיאק גם כשלא כבש היה די טוב .
    שמח שהקבוצה שומרת על יציבות במשחקים האחרונים , אבל צריך לנצח את עכו בשבוע הבא.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאן הפסקתי לקרוא.
    אוהד כהן הציל אתכם היום מתבוסה, חד וחלק.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עשו לא טובה שבעטו לו לגוף, לידיים, או חלש וקל, הגלגול של הכדור של תמוז בשער הראשון היה מצחיק. כל בעיטה שבועטים מחוץ לרחבה זה גול, זה לא קשור רק להיום, צריך לראות את כל המשחקים שלנו כדי להבין.

אם נשים על כף המאזניים, אוהד כהן עלה לנו ביוקר הרבה יותר העונה מאשר הציל אותנו. ההחלפה שלו בקאלה היה הצעד הגרוע ביותר שלנו בקיץ.

ואם הפסקת לקרוא, זה לא מעניין, עדיף שלא תקרא בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/11
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3112.Xxx עירוני קרית שמונה - הפועל עכו http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/26.Xxx

ראשון, 19:30

קרית שמונה ועכו יפגשו מחר למשחק בין 2 הקבוצות המפתיעות של הסיבוב הראשון, מאז, קרית שמונה המשיכה ביכולת ובצבירת הנקודות, עכו קצת פחות, אך עדיין ממוקמת במקום השישי, כאשר ניצחון יעניק לה עוד 3 נקודות חשובות במירוץ אחר המיקום בפלייאוף העליון.

קרית שמונה ממוקמת 6 נקודות מהמקום השביעי, ניצחון בבית על עכו יגדילו את הפער ל-9 ובמצב כזה קרית שמונה תהיה במצב מצויין, ונראה שאין משהו שיוכל לקחת ממנה את המקום בפלייאוף העליון. קרית שמונה מגיעה למשחק לאחר ניצחון החוץ על הפועל אשקלון, ותקווה לחבר ניצחון 2 ברציפות, שכאמור ישפר מאוד את מצבה, ואף יקריב אותה עד כדי 3 נקודות למכבי ת"א.
    רן בן שמעון לא צפוי לערוך שינויים בהרכב, ווייאם עמאשה אט אט חוזר לעיניינים, אבל נראה שעדיין לא יעלה בהרכב.

http://newser.co.il/admin/photos/images/%D7%95%D7%95%D7%99%D7%90%D7%9D%20%D7%A2%D7%9E%D7%90%D7%A9%D7%94.Xxx
    עמאשה, חוזר לרשותו של רן בן שמעון

בעכו נמצאים במקום השישי, אבל שלא מעט קבוצות נושפות בעורפה, הקרב על המקום השישי צמוד מאוד, לא מעט קבוצות מעורבות בו, ובעכו מגיעים לקרית שמונה על מנת לנצח ולנסות להגדיל את הפער מהמקום השביעי ל-3 נקודות, בליגה לא יציבה, זה פער שלא כדאי לבטל. עכו תגיע אחרי הפסד מאכזב לבני יהודה, ויודעים שמול קרית שמונה זה יהיה אף קשה יותר, אבל מקווים ליכולת טובה יותר מהשחקנים.
    מהראן ראדי פצוע ובספק למשחק, מי שצפוי לפתוח בהרכב הוא קשר הרכש ממכבי חיפה, אלכסנדר זהבי, אם ראדי לא יוכל לשחק יחליפו שגיב כהן שגם הוא הגיע בחלון ההעברות.

http://img.mako.co.il/2010/12/22/gg959036.Xxx
    מהראן ראדי, אם לא ישחק, חיסרון משמעותי לעכו

הרכבים משוערים:
    עירוני קרית שמונה: גיא חיימוב, אורי שטרית, סאלח חסארמה, יניב לביא, אלעד גבאי, עדי אלישע (וויאם עמאשה), בראיין גרזיץ', וויליאם נג'ובו, אדריאן רוצ'ט, תומר סוויסה ושמעון אבוחצירא.
    הפועל עכו: דודו גורש, רועי לוי (חנא נאסר), דימאקו פידליס, איציק כהן, בן בנימין, ליעד אלמליח, שגיב כהן (מהראן ראדי), אלכסנדר זהבי, אבי כנפו ורועי דיין.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה שעברה אוהדי הפועל באר שבע כינו את גיא עזורי 'מאמן כושר'. לפחות לפי מה שראיתי היום בקופסא, מבין כל המילים שאני מכיר בשפה העברית, 'כושר' היא בין האחרונות שניתן לייחס להפועל אשקלון.
    במחצית הראשונה הם הצליחה לעבור את החצי רק כשניצלו את יתרון הכח של אושרי גיטא על טל מעבי. במחצית השנייה הם עברו את החצי אולי פעמיים (פעם אחת אפילו פגעו בקורה) ופשוט חנקנו אותם. רק במחצית השנייה יכולנו להבקיע 6-7 שערים.

12. Love Is Red Member

אם שמכבי חיפה נראיתה מול באר שבע אתה יכול להיות בטוח שאם הפועל תל אביב תבוא כמו שהיא באה היום אתם תנצחו.

מכבי חיפה לדעתי קבוצה לא מושלמת וביום נתון אני רואה רק ניצחון של הפועל, ולמרות שהפועל באר שבע נראיתה כמו בדיחה עצובה, אתה יכול להיות בטוח שהפועל תל אביב תהנה ממשחק טוב מול חיפה...

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ממתי הפועל ב"ש היא מדד? אין ספק שהפועל ת"א פייבוריטית, אבל להדגים את המשחק בוסרמיל זה לא הכי חכם לעשות.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ופה אני הפסקתי לקרוא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    דור, באר שבע הלכו לתקוף כאילו אין מולם יריבה!?! אני מודה שאת השער הראשון החמצתי, אבל מה שראיתי אחרי זה (בעיקר הדקות הנותרות במחצית הראשונה) לא דמתה לבונקר באר שבעי. אולי במשחקים אחרים זה כן היה המקרה, אבל אתמול באר שבע פשוט הקלה עליכם את המלאכה.

גל, שנינו יודעים שהאדומים יכולים בשבוע הבא להשפיל אותנו כי ההתקפה שלהם פשוט קטלנית. ברגע שאנחנו הולכים יותר מדי קדימה בן סהר וטוטו תמוז יכולים לגרום לנו לנזק רציני ביותר. כעיקרון אני לא חושב שאנחנו כאלה פראיירים כמו באר שבע, אבל אני כבר עכשיו אסתפק בתיקו. בשביל קצת להרגיז את גל, אני מקווה שנבוא לשחק בשבוע הבא על תיקו. בוא נראה אם האדומים יכולים לפצח הגנה שלא רצה קדימה...

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/11
  15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא הטלתי בזה דופי, ציינתי שהם פייבוריטים. אין ספק שההתקפה שלהם עדיפה, ההוכחה נמצאת בכמות שערי הזכות שצברו עד כה העונה.
    לשחק על תיקו? תבוסתני מדי. עם כל הכבוד, אנחנו מכבי חיפה ולא מכבי פ"ת, למרות שאנו באים בעמדת נחיתות, יש לנו מה להציע.