מחזור 23 בליגת העל: מכבי מנצחת בדקה ה-99

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏15/2/13.

1. maor123 Member

אין לי בעיה שהקבוצה שלי תפסיד, אבל יש דרך להפסיד, גם ה5-0 נגד מכבי, גם ה 3-0 נגד נתניה ונגד חיפה ועכשיו נגד רמת גן, אלישע, 26 מיליון שקל? העמוד תאורה הזה ( אקסברד ) שווה 3 שקל בהכל בדולר.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי. אין מה לעשות, כדורגל משחק משונה. ארסן וונגר התלונן היום שקבוצתו בעטה 16 כדורים לשערו של שוער בלקבורן והיריבה רק פעם אחת. אותה בעיטה נכנסה...כנ"ל לפני שבוע באמסטרדם ארינה. אייאקס בעטה 33 כדורים לשערו של שוער רודה, האורחים בעטו רק 3 כדורים לשער של קנת' וורמיר. תוצאה סופית? 1-1.

מכבי חיפה שיחקה ב-45 דקות הראשונות מתחת לכל ביקורת. איטי ומסורבל. במחצית השנייה הצליח עמאשה תוך דקה וחצי לכבוש ואז נכנס ריינשרייבר לפעולה. אני יודע שאני אוהד מכבי חיפה, אבל לא יכול להיות שעטא יורחק בכזו קלילות בצהוב שני. מילא אם היה תופס בחולצה את שחקן סכנין, אבל גם זה לא היה המקרה. אין לי מושג על מה עטא הורחק. אני כרגע לא מדבר על החיבוק החם שקינן קיבל ברחבה מלוקמן...

בכל זאת יצאנו מדוחא עם מלוא הנקודות וזה משמח אותי. בשבוע הבא יהיה קשה מול בית"ר. אגב טוואטחה לא יעשה את ההבדל מול רוסיה ופורטוגל, אבל ברור שהוא צריך לחזור להרכב הנבחרת. ברגע שהבחור הזה לא חי עם הראש בעננים הוא המגן השמאלי (התוקף) הכי טוב בארץ.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להכביר במילים על המשחק שלנו מחר.
    ניצחון ואנחנו נשארים בחיים ומשפרים עמדות בטבלה לאור התוצאות של היום שכולם היו לטובתנו, תיקו או הפסד זה ממש לא משנה ונסיים את הסיפור שלנו(אלא אם נדהים וננצח את מכבי ו/או את חיפה בחוץ), עם הרכב חסר, ספסל קצר מאוד במגרש קשה נגד קבוצה שתמיד מקשה עלינו שם נצטרך להביא אקסטרות ולנצח את המשחק. הפועל חיפה אמנם אחרונה אבל זה יהיה משחק קשה מאוד, הם יבואו להילחם על החיים שלהם ויבואו במוטיבציה גבוהה מאוד.

משחק על עונה שלמה.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ג'אבר עטא כשרון גדול, הוא אחראי על השער הראשון, עם מסירה נהדרת לטאווטחה מחצי מגרש. האדום שספג נבע מאובר מוטיבציה.
    מזלנו ששחקני סכנין היו נאיביים מדי, אלמלא זה, התוצאה יכלה להשתנות ב180 מעלות. אם נציג את אותה יכולת מול בית"ר, נענש. בסיכומו של דבר, שלוש נקודות יקרות מאוד להמשך.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאני דווקא פחות מוטרד מהמשחק מול בית"ר.
    כבר הוכח לא פעם שהעונה הרבה יותר קל לנו מול קבוצות שמשחקות פתוח ולא מול קבוצות כמו בני יהודה שמסתגרות ברחבה שלהם ויוצאות למתפרצות. בית"ר של אלי כהן לא יודעת לשחק מגעיל, היא כמעט תמיד משחקת פתוח, מה שעשוי להקל עלינו את המשימה. בנוסף ההגנה שלהם מאוד חלשה, כך שאם נשחק עם שני חלוצים אני צופה לא מעט בעיות להגנה הירושלמית. אגב, אין לי ספק שערן לוי יבקיע מולנו. תמיד הוא היה עושה את זה נגדינו במדי הפועל חיפה, עכשיו הוא יעשה את זה במדי בית"ר.

לגבי אזולאי, הוא יודע לנצל היטב את המצבים מול השער, אבל זה כשהוא משחק במקום אחד מחלוצי הרחבה, בדיוק כמו בשבוע שעבר במקום אנדלובו. אי אפשר לתת לו לשחק במקום עזרא, הוא לא טוב כשחקן אגף. למשימה הזאת תורג'מן עדיף עליו בהרבה לדעתי. אגב, אם עזרא ימשיך את היכולת משלושת המשחקים האחרונים, בהחלט כבר עדיף את תורג'מן על פניו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/13
  6. alexshw Member

לכן על אף היכולת החלשה של עזרא בשלוש משחקים אחרונים הוא צריך לפתוח מול בית"ר. אמורים להיות לו שטחים נרחבים במשחק הזה.

7. oranfu Member

א- אלקיים הוא עוד רכש הזוי של עטר. שחקן חלש.
    ב- הרבה אופי בניצחון היום במשחק חלש נגד קבוצה דיי טובה. דורה מאמן טוב, יש להם שחקנים לא רעים (בעיקר חלוצים) והם נלחמים ואגרסיבים.
    ג- השופט הזה הוא ביזיון. זה לא רק הפנדל הברור שהוא לא שרק לטובתנו. זה מלא שריקות קטנות. כל נגיעה בשחקן סכנין נשרקה עבירה. ועטא הורחק על 2 צהובים, שהראשון הוא מחמיר (גם לא כניסה מסוכנת, וגם לפי מה שנראה הוא הגיע ראשון לכדור) והשני הוא צהוב הזוי. על כזה דבר להרחיק שחקן..
    ד- טאווטחה. מבחינה התקפית הוא נכס גדול. מהיר, דריבל טוב, ובניגוד לדעה רווחת של פרשנים בשקל, הוא מוציא כדורי רוחב טובים. הוא מרים את הראש לפני שהוא מוציא רוחב. היה מצויין היום.

בנושא אחר, אבוקסיס פוטר. בתור מישהו שרואה פחות או יותר את כל המשחקים של הפועל, מדהים שלקח להם כל כך הרבה זמן. הוא פשוט לא מאמן. אבל אם הפתרון שלהם זה דומב או איווניר, אז זה לא יקדם אותם לשום מקום.

ב"ש- עדיין חושבים שאוהדי חיפה בכיינים כפוי טובה? או שגם אתם כבר הבנתם שאלישע חלש?

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/13
  8. wings Member

ההרחקה של עטא לא היתה בעייתית, לא זוכר על מה הוא קיבל צהוב ראשון אבל הצהוב השני היה די מוצדק. מה שמעצבן שהשופט לא היה אחיד ופחד להוציא לשחקנים של סכנין צהובים, במיוחד לחלאד חלייאלה. שלא ישלחו שופטים פחדנים לסכנין.
    מחזור טוב לנו בינתיים. ניצחון סופר חשוב בלי הרבה כדורגל אבל נחישות של הקבוצה ומשחק ענק לאדין, המצטיין ללא ספק. גם לשארנוב, קינן, וטאלב היה משחק טוב. חילופים טובים של בנאדו, עזרא ואנדולוב לא עשו כלום על המגרש והוחלפו בזמן.
    ושמתם לב שהאגף הימני לא היה קיים בהתקפה? החיסרון של משומר היה מורגש מאוד, תגידו מה שתגידו עליו, הוא שורף את האגף.

ראיתי עכשיו את התקצירים של שאר המשחקים. גול יפה של דיין. ובתקציר של ק"ש מול הפועל ת"א סולליך עשה שם סחרחורת למגן עם המהירות והשליטה שלו בכדור, אנחנו צריכים אותו בחזרה עונה הבאה. הוא היה קצת אדיש ששיחק אצלנו ונעלם לדקות ארוכות, אבל מאז הוא צבר הרבה דקות משחק ואני בטוח שאצל בנאדו הוא עוד ישתפר.

9. yedidel Member

הבעיות הנוסטלגיות של באר שבע הרבה יותר גדולות מעמדת המאמן.

אלישע לוי, שבשנים האחרונות לקח את סכנין, אשדוד וראשל"צ לעונות שיא בצמרת, ולקח את האליפויות הכי קשות של מכבי חיפה בשנים שהיא לא היתה הכי עשירה בליגה, הוא האחרון שצריך להוכיח את עצמו בכל המערכת הזאת, מאלונה ברקת ועד אחרון האפסנאים.

10. oranfu Member

אלונה נותנת כסף, לא יודע מה עוד היא צריכה לעשות. הבעיות שלה הן במינויים המקצועיים.

ואלישע בראשל"צ? זה היה בשנים האחרונות? הוא היה הצלחה באשדוד? לי זה זכור משום מה ככישלון אבל אולי אני לא זוכר טוב.

על הנייר הוא לקח אליפויות טובות בחיפה. על הדשא, הוא עשה המון טעויות. הוא היה יכול לעשות את האליפויות האלה טובות יותר, אבל זה לא הדיון על חיפה של אלישע.

11. alexshw Member

לא היה אדיש אצלינו. היה לא מלוטש וגם נפצע וזה פגע בו בעונה הראשונה בבוגרים.
    סך הכל אני שמח שהוא צובר נסיון בליגת העל. סיכוי טוב שישתלב אצלינו בעונה הבאה. זה בעיקר תלוי בו.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/3521_169240116556735_1704363986_n.Xxx

שיתמקד בלשרוף קבבים על המנגל, אני מחכה שדגני ישוב לשחק.

13. wings Member

נראה לי שאתה תחכה הרבה זמן כי אני לא רואה את בנאדו מוציא את משומר מההרכב.

ולגבי סולליך, אני לא יודע מה הכוונה בלא מלוטש, אני זוכר שחקן שמפחד לקחת על עצמו ונעלם באגף. יכול להיות שהמילה אדיש זו לא ההגדרה המדויקת, אלא יותר שחקן בלי יותר מדי ביטחון. שזה בסדר לשחקן שרק עלה מהנוער.

ועוד משהו לגבי המחזור, שכחתי לציין את השער הענק של טועמה. בלי קשר לגול מאוד מוזר לי ששחקן כמוהו לא משחק בהרכב (למרות שאני מודה שאין לי מושג באיזה כושר טועמה נמצא העונה, הדיעה שלי עליו היא מהתקופה שלו לפני חו"ל כי העונה לא ראיתי אותו משחק). אני חושב שלפני כמה שנים היתה למכבי חיפה הזדמנות להביא אותו וזה היה פספוס שזה לא יצא לפועל.

14. תומס מולר Member

אלישע לוי הצליח בראשון לציון ובאשדוד? חחחחחחחחחח
    זה מה שהוא מספר לעיתונאים בבאר שבע?

15. yedidel Member

מקום שישי עם ראשון ורביעי עם אשדוד זה כישלון?