מחזור 23 בספרד: הדרבי מגיע העירה: אתלטיקו נגד ריאל. וגם: בארסה יוצאת לסאן ממס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏8/2/19.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה var לא אמור להתערב באדומין גם?
    בייל אחרי החגיגה הזו היה צריך לראות אדום

2. Jefecito Member

איך אפשר להגיד שהיה פה פנדל? סחתיין על ריאל שנראים טוב היום. לגמרי מתחילים לחזור לעצמם.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

3. avicii Member

כמה שאתלטיקו לא טובים,רק מעצים את גודל הכישלון בתחילת העונה של ריאל

4. riquelme1 Member

סולארי מוציא מים מסלע.

לעומת זאת, אתלטיקו זה אתלטי בלוף. רכש גרוע גרוע של בלופים עלוביפ, כמו לאמר ב70 מיליון, אריאס ושלל זוועות.

5. avicii Member

בהחלט סביר שריאל תוכל לסגור לפער 3 עד הקלאסיקו.

6. zivmay Member

קאסמירו ממשיך להשאר ללא צהובים, הבנאדם על גבול האדום כל משחק, הזייה.

Civil אוהב/ת את זה.
  7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

העבירה האחרונה שלו היתה על גבול אדום ישיר. אבל על קאליניץ'. לא שורקים על קאליניץ' ורק בגלל זה צריך היה להביא את מוראטה. בכל הפרמטרים האחרים הקרואטי עדיף. ואגב, אנחנו תקועים עם 4 קשרי אמצע בסגל, בזה צריך היה לטפל בחלון של ינואר.

8. Civil Anti Madridista

האדום של תומאס היה באוויר ולא מובן לי איך סימאונה לא ראה את זה מגיע. גם החילוף של מוראטה בקאליניץ שידר הרמת ידיים.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כתבתי שיש לנו רק 4 קשרי אמצע. קוקה לא היה בסגל בגלל פציעה. רודרי היה, אבל גם הוא פצוע ולכן לא פתח. סאול בדיוק חזר מפציעה. אז תומאס לקח על עצמו יותר מדי. את האדום הוא קיבל באגף שמאל, לשם הוא לא מגיע בדרך כלל.

10. Raulito Madridista

https://realmadrid.co.il/Images/topicA-Atletico-away18-1909022019.Xxx

זו העיר שלנו. המנטרה שאני חוזר עליה כל הזמן - ריאל מדריד עוד רחוקה מהמקום שבו היא צריכה להיות, אבל מה שיש כרגע זה המינימום שצריך להיות - קבוצה תחרותית, קבוצה שמשחקת כדורגל לעתים. אני לא בונה על הליגה, אבל הכי חשוב: יש קבוצה, העונה המתה הזו קיבלה רוח חיים בזכות סולארי. לא דופק חשבון לכוכבים - ושמרסלו יתעורר, משלב צעירים בלי פחד והתוצאות שלו טובות. זה מוכיח עד כמה לופטגי כשל גם אם לא היה האשם הבלעדי. לא ציפיתי לעשות להם משולשים בדקות האחרונות ואם מריאנו נמצא בעמדת הנגיחה ולא בייל - זה אפילו נגמר איכשהו ב-4:1. ניצחנו מעט מדי דרבים בשנים האחרונות.

עוד משחק שאני לא יודע איך לאכול את ויניסיוס אבל מבסוט עליו באופן כללי(גם בנזמה בסדר למרות שלא בעט לשער), הוא אשכרה עמד ומחא כאפיים לגולאסו של בייל כאשר היה כבר על הספסל, לאן הגענו. זו הבלטה של בייל שם בצד שמאל, לא היה לי ספק שיכבוש, זה על אוטומט, על עיוור, אני זוכר לפחות עוד שני גולים שלו כאלה. יש לי שמחה לאיד לצ’ולו וחבריו(אפילו למוראטה), קוראה כיסח יותר מאשר עשה פעולות טובות, גם תומאס היה די מגעיל, אני שמח שרגילון מנגד מציג אגרסיביות ולא מפחד משום דבר, גם לא לרדת לתאקל.

החיוך של ויניסיוס והחגיגה ההזויה של ראמוס שכאילו מסתלבט על גריזמן - זה מה שאני לוקח מהתקופה האחרונה שלנו. כשריאל מדריד מריחה צ’מפיונס…יאללה לרביעי.

11. סיונרה Member

מה הבעיה עם להתגרות בקהל של היריבה? זה כדורגל. אין בעיה עם קצת רעל, שגריזמן ינקום בפעם הבאה שהוא בברנבאו.

12. Raulito Madridista

שימו לב לתמונה הבאה: הפאניקה שראמוס גורם לאתלטיקו. טוב, אפשר להבין אותם, מאז הדסימה צ'ולו לא יכול לעצום עין. חימנז, לוקאס וגם מוראטה ופארטיי הגבוהים - ארבעה עליו, חצי קבוצה - וראמוס מגיע לכדור ומסיט לקאסמירו הלא-מכוסה.

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51679265_1776714299096243_2022680350873878528_o.Xxx?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fsdv1-1.fna&oh=568afc5651582efcdd6656529f1bdeb1&oe=5CE62578

לגבי יתר המחזור:
    - הואסקה עם עוד ניצחון, האם יש תקווה? או שכנראה היא פשוט תרד בכל זאת אבל תסיים את העונה ההיסטורית בכבוד?
    - עוד בתחתית: פספוס אדיר של ראיו שדווקא כאשר משחקת לפני כולן ולא ביום שני - מפסידה 2:1 דרמטי לאספניול. ובסלטה ויגו? הדיכאון חזר למרות הקאמבק של אספאס. שער של הוגו מאיו שהיה חוקי לדעתי - נפסל. הובילו על חטאפה אבל עשו הכל לא נכון וחזרו להפסיד. ובשישי בערב, תיקו רע של ויאריאל בויאדוליד(0:0).

הערב בארסה בסאן-ממס, עם דמבלה שחוזר מפציעה אך לא יפתח, ובעיקר עם מסי ב-11. איזו בילבאו נקבל, הקבוצה שסיימה בתיקו עם בארסה בקאמפ-נואו, עם ריאל בבית וניצחה את סביליה, או זו של...יתר המשחקים? המהירות של אינייאקי מול אלבה זה קריטי.

13. רוברטו באגיו31 Member

האמת שהיה משחק מאוד בינוני, אתלטיקו עם יכולת חלשה מאוד, ולטעמי גם ההשפעה של סימאונה על השחקנים שלו תמה .

סימאונה בדרך להיות מוריניו 2...קודם כול הוא נכשל לחלוטין עם הרכש : למאר, קוסטה וויטולו חלשים מאוד, בין אם זה בגלל שיטות המשחק של המאמן וחוסר היכולת שלו לשלב אותם כמו שצריך במערך, ובין אם אלה שחקנים לא מספיק טובים או כאלה שמעבר לשיא ( קוסטה דוגמא מובהקת לכך ) .

גם לא ברור לי למה סימאונה כל כך רצה את מוראטה...מדובר ברכרוכי חלש אופי, שיכול להיות טוב כשחקן מחליף אך לא מעבר .
    גם קאליניץ' זה לחלוטין לא שחקן ברמה של אתלטיקו .

לטעמי סימאונה מיצה את עצמו באתלטיקו וכדאי לשני הצדדים להיפרד בסיום העונה .

לגבי ריאל : לא ראיתי משהו מיוחד ושונה במשחק שלהם שלא ראיתי במשך העונה הלא טובה הזאת .
    היכולת הטובה של בנזמה עוד תעלה לריאל ביוקר, אם זה במשחקים הגדולים ובמאני טיים של העונה, ואם זה בעונה הבאה כשהוא ימשיך להיות החלוץ הפותח .

בייל זה בכלל שחקן בלי חשק. הוא ממש עושה את המינימום האפשרי, ומכיוון שעדיין יש לו כישרון הוא גם מבקיע מדי פעם .

אסור לריאל לסמוך על שני השחקנים שציינתי לקראת המשחקים הגדולים והעונה הבאה, ויותר מכך : אסור לסמוך על המאמן הזה . אין בו שום דבר מיוחד וריאל לא באמת השתפרה מתקופת לופטגי .

לטעמי ריאל הולכת לקרוס בליגת האלופות, בחצי גמר הגביע מול ברצלונה וגם בליגה היא תסיים 20 נקודות מאחורי ברצלונה .

14. סיונרה Member

מסכים בגדול עם ההודעה שלך, אבל רק תיקון קטנטן:
    היכולת של בנזמה לא תשנה את התשובה אם הוא יפתח או לא יפתח בריאל בעונה הבאה, הוא כבר שלוש שנים משחק ברמה של ליגת העל, עם כמה הבלחות העונה, ולא רק שלא מביאים שחקן במקומו, גם המחליפים שלו כל הזמן נעלמים.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דייגו קוסטה מאוד איכזב אותי אתמול.