מחזור 23 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏12/1/07.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי סופשבוע אחד של הפוגה מרעננת לטובת משחקי הגביע הפרמיירליג חוזרת שוב לפעילות מלאה. בצמרת מנצ'סטר יונייטד תנסה להמשיך ולשמור על פער 6 הנק' מצ'לסי, כשתארח (בפעם השנייה בשבוע האחרון) את אסטון וילה. צ'לסי תנסה להתאושש מהמשבר שפוקד אותה, ואמורה להצליח לעשות זאת בבית מול וויגאן. וכמובן שמעבר למשחקים של 2 הגדולות צפוי לנו שפע של קרבות מעניינים בתחתית ובמרכז הטבלה.

משחקי המחזור:
    שבת:
    ווטפורד-ליברפול (14:45)
    בולטון-מנצ'סטר סיטי (17:00)
    צ'רלטון-מידלסברו (17:00)
    צ'לסי-וויגאן (17:00)
    מנצ'סטר יונייטד-אסטון וילה (17:00)
    שפילד יונייטד-פורטסמות' (17:00)
    ווסטהאם-פולהאם (17:00)
    בלקבורן-ארסנל (19:15)

ראשון:
    אברטון-רידינג (15:45)
    טוטנהאם-ניוקאסל (18:00)

2. The_Magpie Member

מחזור מעניין במיוחד בתחתית . צ'רלטון לדעתי במשחק של אל חזור, אם היא לא תנצח במשחק נגד מידלסברו לא נראה לי שהיא תישאר בליגה.

3. Tony Adams Member

משחק קשה מאוד בבלקבורן... מאז הניצחון של ארסנל 6:2 באמרויות, בלקבורן רק מנצחת, ונראית פשוט בכושר מפחיד. ארסנל מאז אותו ניצחון ניצחה 3 משחקים מתוך ה-4, כולל 6:3 ענק באנפילד.
    בלקבורן תחפש נקמה אחרי ה-6:2, וביחד עם האי יציבות המפחידה של ארסנל העונה, היא בהחלט יכולה לעשות את זה. אבל לארסנל הביטחון עכשיו בשמים אחרי 2 הניצחונות הרצופים באנפילד.
    אני חושב יהיה תיקו, או בלקבורן.

4. משוגע בירוק Member

אממ מנצ'סטר - אסטון וילה היה לא מזמן גם בליגה לא? או שאני מתבלבל....

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

היה גם היה, 3-0 מצמד של רונאלדו ובעיטה מרהיבה של סקולס.

6. דקל.ד Member

מנצ'סטר יוניטד-אסטון וילה
    אסטון וילה נמצאת כבר 10 משחקים בלי ניצחון
    ואני לא חושב שהיא תצליח לעצור את זה מול מנצ'סטר יוניטד שנמצאת בתקופה מצוינת עכשיו
    עם התקפה שכמעט כל משחק מבקיעה 3 שערים

צ'לסי-וויגאן
    בקשר לצ'לסי כרגע אי אפשר לדעת
    היא נמצאת בתקופה מאוד גרועה אחרי שהיא לא הצליחה לנצח את וויקומב שנמצאת באחת הליגות
    הנמוכות באנגליה
    שמעתי גם שמוריניו הודיע שהוא יעזוב אותם בסוף העונה
    אולי וויגאן תצליח להפתיע

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

להזכירכם, בלי טוטו בבקשה.

8. spurs Member

הוטספר לא רשמתי X 1 2 רשמתי מה אני חושב תהיה התוצאה אני לא מבין מה הבעיה אני בכלל לא שמתי טוטו

9. Hammer Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    אני לא חושב שהבנת את מה שהוא כתב.

10. spurs Member

אני רשמתי את זה כתגובה לכך שאחד המנהלים מחק לי את ההודעה

לא משנה

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מחקתי, לא בקטע אישי, פשוט עניין ניחוש התוצאות יצא מפרופורציה בדיוני המחזור הקודמים.

חזרה לדיוני המחזור בבקשה.

12. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42420000/Xxx/_42420443_bol_mnc_0506.Xxx

תאריך: 13/1/2007.
    שעה: 17:00 שעון ישראל.
    איצטדיון: הריבוק סטדיום.
    שופט: אנדרו מארינר.

מחר בשעה 15:00 בריבוק סטדיום יצא לדרך משחק מאוד מסקרן בין שתי קבוצות בתנופה.
    בולטון אומנם הובסה 3-0 במשחק הליגה האחרון שלה, מול ליברפול באנפילד, אבל זה הגיע אחרי חמישה נצחונות רצופים.בולטון ירדה למקום החמישי, שהוא עדיין הישג פנטסטי עבור הקבוצה שכולם אוהבים לשנוא.הסיטיזנס לעומת זאת מאז ההפסד הביתי 0-2 ל..בולטון מצמד שערים של האיש והפרפר, ניקולס אנקלה המצוין, רושמת 3 נצחונות רצופים, כאשר שניים מהם היא רושמת מחוץ לביתה.
    הוונדררז ינסו לחזור ולנצח, ונתון שיעודד אותה הוא שלושה נצחונות בית רצופים, וגם את העובדה שבולטון בשנים האחרונות אוהבת מאוד לשחק מול התכולים(לא מעט נצחונות על ה-0).אך המשימה שגם ככה לא קלה עשוייה להיות קשה עוד יותר בעקבות ספק גדול לגבי כשירותו של הקפטן הנפלא קווין נולאן, שכבש שער במשחק הליגה האחרון בין הקבוצות בריבוק.גם קווינטון פורטצ'ן שרוב העונה יושב ביציע עקב פציעות בספק.איבן קאמפו חוזר אחרי שריצה עונש השעיה בניצחון החוץ 0-4 על דונקסטר בגביע האנגלי בשבת וצפוי לערוך את ההופעה ה150 שלו בבולטון.הנריק פדרסן וג'ואי אובריאן הצעיר ימשיכו להיעדר עקב פציעות, ואליהם יתווסף עבדוליה פייה הסנגלי עקב צהוב חמישי.
    הקבוצה של פירסי כאמור עם 9 מ 9 בשלושת משחקיה האחרונים, שהביאו את הקבוצה עד למקום ה10, זאת אחרי מרחק של נקודה אחת בלבד מהקו האדום אחרי לאחר ההפסד לבולטון לפני פחות מחודש.ג'ואי בארטון חוזר מהשעיה(הורחק מול בולטון בהחלטה מפוקפקת), חתאם טרבלסי חוזר מפציעה, ופול דיקוב, דיטי האמן ודני מילס הוותיקים יעדרו בוודאות.

מאמן הסיטי, סטיוארט פירס, נותן כבוד לבולטון ומדבר על האגרסיביות במשחקה:
    "בולטון מאוד מאורגנת.הם קבוצה טובה וחייבים לכבד אותה.זה בנאלי להגיד שהם קבוצה אגרסיבית.הם הרבה יותר מזה".

http://www.teamtalk.com/Images/91883.Xxx
    שוב יסמן לנו פרפר עם הידיים?ניקולס אנלקה בכושר מדהים.

תחזית(מעכשיו אני מוסיף את זה לכל פריוויו שלי, למעט משחקים של היונייטד כמובן): 0-1 בולטון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/07
  13. eastlands Member

בריבוק ישפוט מחר -אנדרו מארינר ,ששפט את פומפי-ספרס 1-1 ,ואברטון-סיטי1-1
    מתאים לי עוד1-1 מחר ,עם שיוויון בתוספת הזמן ,מטעות שיפוט שתאמלל את סם המכוער וקבוצתו המגעילה .

14. George Best Member

תודה איסטלנדס ערכתי.
    שוב יש פערים גדולים בין הפריוויואים של הבי בי סי לאלו של סקיי.
    בסקיי רשום שפייה מושעה, בבי בי סי לא.בבי בי סי רשום שטרבלסי פצוע, בסקיי רשום שהוא חוזר מפציעה..דבילים.

15. eastlands Member

טרבלסי יעדר חודש (המסטרינג) ,דיקוב חודשיים , האמאן בגרמניה אצל מומחה ,ומילס בהאל אצל פסיכיאטר . מלבד טרבלסי השאר רק מגדילים את חשבון ההוצאות של גיזברנו המסכן ,אלדייס המנייק סחט אותנו ב400 אלף על האמן ,ומבלי שהגרמני אפילו דרך בבולטון (וזה ב400 אלף יותר ממה שהאמאן שוה היום)