מחזור 23: ליברפול נכנעת גם למנצ'סטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏13/1/05.

1. נדב מיכאלי Member

מה יהיה יא ליברפול?
    מתי תחזרו לעצמכם כבר...

2. Rudess Member

נתראה בגשר, אני אבוא לחגיגות האליפות שלכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.chelseafc.com/images/-MATCHES0405/spurs_a2.Xxx

אחחח ג'ון טרי. לאנוס אותו.

10 הפרש, האליפות לא בכיס, אבל בהחלט בדרך לצד הכחול, העשיר והיפה של לונדון ישר
    לצ'לסי. נחת לפנסיונרים, נחת לאשה היפה של רומאן, וביג פאט צ'ק למוריניו העצום.

מי יושיע את טוטנאהם? מתי טוטנאהם תתחיל להבין שהיא לא בליגה של קבוצות כמו צ'לסי וארסנל?
    אולי נייבט העארס? או פאראמוט המכסח?

בכל אופן, BRING ON POMPEY!

4. KirkH Member

ההעדרות של טיאגו מול הספרס לא הייתה בעייה, אפילו לא קטנה. עם כל הכבוד לשערים שלו - צ'לסי הייתה בדיוק באותו מקום בלעדיהם.
    טיאגו הוא שחקן אפור שכל מאמן חולם עליו. לא מחפש את הקרדיט והתהילה ובא כל משחק רק כדי להילחם ולעזור לקבוצה שלו לנצח.

אבל מול הקישור האנמי של הספרס כל קשר אחר שמוריניו היה שם - העבודה הייתה מתבצעת.
    לטוטנהאם ובגלל זה היא נמצאת במקום בו היא נמצאת ולא נאבקת בצמרת, אין אף שחקן בקישור שמסוגל לקחת לבד את הכדור לעבוד שחקן או שניים וליצר לעצמו מצב בעיטה או כניסה לרחבה + מסירה לשער. אז נכון, כל שחקן בקישור של יול נלחם ומנסה, אבל לפעמים צריך את האיש שיקח על עצמו קצת יותר ויביא לבד את הנקודות. לכל אחת מהקבוצות הגדולות יש כזה - בספרס מאז שג'ינולה פרש ושסימון דיוויס על קביים, אין.

5. cityblues beter dead than red

חוץ מהתרנגולים,כל קבוצות מרכז הטבלה-ניצחו.
    בולטון,אסטון וילה,ניוקאסל,צ'רלטון וכמובן המתוקים שלי קטפו נצחונות מרשימים.
    מחר תצטרף מידלסבורו למצעד המנצחות.
    ברכות לבלקבורן על ההתאוששות האיטית אך המבטיחה שלה.
    צר לי על ליברפול וארסנל שהפסידו נקודות יקרות.
    ולדעתי...אפשר להכתיר כבר את צ'לסי.
    כמו שהיא נראית,היא תגמור את כל העונה רק עם 2 הפסדים(שניהם למתוקים שלי,אלא למי?)

6. The_Magpie Member

השער ששירר הבקיע היום בניצחון נגד סאות'המפטון היה השער ה-400 של המלך בקריירה!

7. Gooner Member

אתה יודע טוב מאוד שארסנל היא הנאחס של צ'לסי כמו שמנצ'סטר היא הנאחס של ארסנל,בחיים לא יהיה לכם קל מול ארסנל.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

או בולטון.

anyways, תבואו לגשר ב20 לאפריל, ונטחן אותכם. כי השנה זאת השנה שלנו.

צ'יקן, "ידוע לך שהיום תקבל מטוטנאהם"...פחחחח.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גונר, היינו הנאחסים של צ'לסי הישנה, צ'לסי החדשה זה כבר סיפור אחר, ואלמלא התחמנויות של תיירי הנרי בכלל לא היית מעלה על דעתך לכתוב כזה משפט. פייס איט חברים, האליפות אבדה, ובאמת שאין בכך שום בושה, כי באמת שהפערים הכלכליים הענקיים בין שתי הקבוצות הורסים כל סיכוי לתחרות ממשית. ברכותיי למוריניו והלאדס שלו, בתקווה שזו פעם אחרונה העונה שאני אומר את זה...

ב-16:00 יש שידור ישיר של בורו-אברטון ב-5+, וב-18:00 ערוץ 1 משדרים את המשחק הכי לא אטרקטיבי שניתן להעלות על הדעת - פולהאם מול ווסט ברום (נו אתם לא מזילים ריר?)

נ.ב: סתם הערונת קטנה - הבעיטה מהאוויר של רוי קין למשקוף של ליברפול במחצית הראשונה - sheer brilliance! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx האירי הכסחן מזכיר לכולם פעם נוספת שיש גם הרבה כדורגל מאחורי מעטה הכסאחיסטיות שלו... חבל שלא נכנס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/1/05
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עכשיו לסגור את סיפור האליפות לא יהיה כזה הזוי כמו בתקופה שארסנל הוליכה אוהדי ארסנל פה כבר מאז היו בטוחים שצ'לסי תיקח מה שהיה מאוד עלוב מבחינתם.

אין מה לעשות כנראה, אין פה סימן שאלה מי הקבוצה הטובה באנגליה ברור עד שזה לא נגמר אבל קשה להאמין שצ'לסי תאבד יותר מדי נקודות. 6 ניצחונות רצופים ללא ספיגת שער, פשוט מדהים. הכי מצחיק רק יהיה לראות את מנצ'סטר העלובה מסיימת מעל ארסנל.

ושום מילה על הקשר הטוב באנגליה אם לא באירופה, בעוד יום עבודה.

11. robson Member

מצחיק לראות שקוראים ליוניטד "עלובה" כאשר צ'לסי שאמורה להיות הדבר הבא בכדורגל האירופי לא הציגה ולו לפעם אחת
    משחק שייכנס להגדרה של "מענג". מה שנשאר לאוהדי צ'לסי הוא להתמוגג מהעובדה שהם לא ספגו במשך שישה משחקים רצופים
    מכיוון שעל כדורגל מהנה וסקסי אין מה לדבר.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני בתור אחד שלא ראיתי את כל המשחקים וראיתי חלק אני יכול להגיד שכן התענגתי. לא יודע על מה אתה מדבר.

13. BOSS Member

צ'לסי נתנה תצוגות גדולות השנה והצגות נדירות ביותר!

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/05
  14. Maor321 Member

זה הזמן לפרט

15. KirkH Member

תאמת, אני מסכים איתך... אבל העונה, להיות הנאחס של צ'לסי זה פחות או יותר כל מה שנשאר לארסנל. מן הסתם מדובר בסיפור הביצה והתרנכגולת, אבל העליונות האדירה של צ'לסי העונה היא הרבה בזכות החולשה של שתי היריבות שלה שכבר בשלבים מאוד מוקדמים היה ברור שזה רק עניין של זמן עד שנראה את המאבק דועך.

במילה אחת: פחחחחחח... בסמילי: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    זה שקוראים ליונייטד עלובה זה הרבה יותר עצוב ממצחיק כי אם ככה נראה העתיד הגדול שסר לוזר מדבר עליו - יהיו לאוהדי השיטי הרבה מאוד סיבות לחייך בשנים הקרובות ולא מהקבוצה שלהם...

בקשר לכדורגל סקסי, זה עניין של השקפה. כל אחד ומה שעושה לו את זה. יש כאלה שמשפריצים מלראות את הצוללן מזנק בדרך לעוד פנדל וניצחון מגעיל, יש כאלה שמסתפקים בסללום של דאף וצ'יפ מעל השוער.
    אני מבין שאתה נמנה עם החלק הראשון של המשפט. תהיה בריא.