מחזור 23: ליברפול נכנעת גם למנצ'סטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏13/1/05.

1. KirkH Member

אני האחרון שיגיד מילה רעה על האקדמיה של אייאקס ועל מערכת הסקאוטינג של המועדון הזה. מצד שני, לקנות את מניות מוכרות כמו סונק וחריסטאס וגם להוציא כסף על שחקן נבחרת ארגנטינה זה דברים שקרו מעט מאוד עד היום באייאקס.
    זלטן הלך כבר לפני חצי שנה, הוא היה אמור ללכת עוד לפני כן, זה שלא העלו עד היום חלוץ מהנוער (לא אמרתי שהוא גם צריך להיות חלוץ איכותי), וזה שגם בחלון הנוכחי למרות שניפנפו את סונק - שוב הלכו על רכש מוכח ולא על שחקן צעיר, זה אומר די הרבה.

ועדיין, אני טוען שאין מועדון בעולם שמסוגל להגיע להישגים כשהוא מתבסס רק על מחלקת הנוער שלו - גם לא אייאקס. האליפות שהם מאבדים העונה והעובדה שהם לא עלו לשלב הבתים השני בצ'מפיונס, אלה הדברים שיגרמו לשינוי עוד יותר עמוק במדיניות של המועדון הזה. חכה לקיץ הבא ותראה.

אהה כן, גם בקיץ הבא אף שחקן איכותי של אייאקס לא יבוא לוייט הארט ליין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/05
  2. h2z Member

נשמע לי קצת אירוני שהבנאדם שהזכיר כאן את הצוללן כביכול "שכח" להזכיר שהקבוצה שלו ניצחה בגלל צלילה במחזור האחרון.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בגלל, בזכות. זכורה לי עוד איזה פצצה לרשת החשופה של הספאדס לא?

4. KirkH Member

לא צלילה ולא נעליים.

גם אם לא היה פנדל, מה שלפי דעתי לא נכון - מגע בין סמרטין לשחקן של הפגרים, היה גם היה. זה לא ממש זהה להופעות התאטרון הגדולות עליהן מדברים ביחס לשחקנים כמו ואן ניסטלרוי. אבל אם זה מה שמפריע לאוהדי הספרס, אז למי אכפת, לראות אותכם מאוכזבים עושה לי טוב, אם צריך לעשות בשביל זה הצגות... נחייה גם עם זה.

5. h2z Member

ג'יאנזולה, בלי לדבר יותר מדיי, נראה לך הגיוני שיול היה זורק כל מה שהיה לו על הספלסל ועוד במקום ההגנה אם התוצאה הייתה, נגיד 0-0?

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. אבל כבר מדברים על "אם ככה וככה...", אז נראה לך שז'וזה היה מכניס את יארוסיק ולא את איידור?

כל עוד טוטנאהם מבלה בחלק שבה מגיעה לה לשהות בטבלה, אז מי אני שאשפוט את יול?