מחזור 24 בלאומית: 1:3 גדול לקריית שמונה על אשקלון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/2/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בעוד שכל העיניים נשואות לעבר הפועל באר שבע, האחות הקטנה שיחקה היום בלוד, שם הובסה 4:1 למקומיים.
    זהו הפסד שלישי ברציפות לקבוצה השניה מבירת הנגב, בני לוד מבחינתה עושה צעד נוסף מהבריחה מהתחתית.
    כעת משחקות עירוני בת ים והפועל כפ"ס, שם לאחר 11 דקות 0:0. ב18:00 ישחקו אחווה עראבה ונצרת עילית.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/10
  2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא סתם הפסד שלישי, שלושה הפסדים רצופים שבהם הקבוצה חטפה 10 שערים. ממוצע של קצת יותר מ3 שערים למשחק.
    בהפועל הבלאגן חוגג מבחינת אלונה, עזורי והאוהדים ואילו במכבי הבלאגן חוגג מבחינת פרשת השחיתות שנחשפה בתחילת שבוע שעבר.

לא שקט בכלל בעיר.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל כפ"ס עוברת משוכה לא קלה בבת ים, כאשר גוברת עליה 3:1, לאחר שבת ים הוליכה 1:0.
    לאחר שקריית שמונה הבטיחה את עלייתה, אם צריך לבחור בין כפר סבא לרמת השרון, אני בוחר בירוקים כמובן, מועדון שמקומו אך ורק בליגת העל.

4. איתי שכן-טוב Member

אני מבסוט שכפר סבא ניצחו... כי לבת ים את הכדורגל הכי מגעיל בליגה!

נצרת עילית כרגיל עם המזל שלה.. להשוות בדקה ה-90..

5. The best of The best Member

כצפוי נס ציונה משלמת מחיר גדול על ההחמצות שלה ומדרדרת עד המקום ה-7 מרחק 3 נקודות מהמקום השלישי, חפרנו לעצמו בור לא קטן השבת הזו.
    מצד שני נצחון שלנו בבאר שבע ביום שישי ואנחנו נדלג 2 3 מקומות מעלה.
    הנקודה העיקרית היא שפתחנו את המאבק על מקומות 6 5 בצורה סתמית ומיותרת במקום לעשות צעד גדול כי ניצחון שלנו השבת היה נותן בטן ל6 הראשונות, אכזבה גדולה מאד.
    אני מקווה שנדע לחפר ולנצח את מכבי ב"ש.

6. הפועל_כפר_סבא Member

מה תגידו עכשיו?? לא, אני רוצה לדעת מה יש לכם עכשיו להגיד!!
    הפועל כפר סבא כנראה בניצחון הכי גדול שלה בשנתיים האחרונות מגיעה למשחק בבת ים מול קבוצה קשה, בונקריסטית מאוד, מנצחת אותה באלגנטיות מרשימה ונוקמת בה בצורה פשוט מושלמת אחרי השוד בסיבוב הקודם.
    ניצחון ענק שמעלה אותנו סופסוף למקומות 1-3 ואם היה ניצחון בשבוע שעבר אז היינו עכשיו עם ארבעה נצחנות רצופים ועמוק במקום השלישי מרחק נקודה ממקום 2..
    אני לא יודע מה יהיה עם חוסר היציבות שלנו אבל היום כולנו מאושרים! ניצחון ענק בבת ים, איזה אושר!!