מחזור 24 בליגה הלאומית: ב"ש שוב מנצחת את רעננה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏20/3/09.

1. kfiros Member

2 נקודות נותרו להפועל חיפה להבטיח רמית את העלייה.

בקיצור, שאנשים יגידו מה שיגידו.. אין שום סיטואציה שהפועל חיפה לא תעלה. מגיע להם מזל טוב.
    מקווה שעוד שבוע או שבועיים יהיה אפשר לכתוב את הברכה הרשמית.

הגיע הזמן שהם יתחילו בהכנות לעונה הבאה כל עוד יש להם שאיפה להשתקע בליגת העל. מקווה שבזמן הקרוב יתחילו המהלכים הראשונים.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה למעשה יהיה המבחן של שלומי דורה, לבנות קבוצה שתבסס את עצמה בליגת העל,
    רוב המשתמשים כאן יודעים שאני אובייקטיבי אך אני צופה לו כישלון בכל הנוגע לתוצאות, אני משער שהוא יסיים את תפקידו לפני תום הסיבוב הראשון.

אך זו רק השערה שלי, תחושה אישית שלי, הכל יכול להתהפך.
    בכל אופן, הפועל חיפה צריכה חיזוק, כי עם הסגל הנוכחי אני לא רואה אותה שורדת בליגת העל, נראה מה וכמה יואב כץ ישקיע.
    נ.ב. לקבוצה אסור לבנות על ערן לוי, אמנם יכול במהלך כזה או אחר ובבעיטה חופשית מצוינת לגמור
    את המשחק אך אם יחליטו לבנות את הקבוצה עליו אני צופה את זה כטעות, לא מה שטוב ללאומית, בהכרח טוב גם לליגת העל, נחיה ונראה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/3/09
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקרה פדידה, עכשיו התמונות:
    http://www.hbs.co.il/dudu/fadida1.Xxx http://www.hbs.co.il/dudu/fadida2.Xxx

והנה לינק לתקציר, שימו לב לחגיגת השער של חנן פדידה לאחר השער הראשון:
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...D=56006&lang=HE

ועכשיו? תנועה מגונה או סתם חגיגת שער עם האגרוף?

נ.ב
    אולי תרחיב קצת על דעתך על זולו לאחר 90 הדקות שראית אותו. דברים טובים, דברים רעים, נקודות לשיפור, והאם אתה היית ממשיך לתת את הקרדיט לשחק בליגת העל בשל העובדה שהוא רק בן 19?

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תנועה מגונה ב100%.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גרם לך להיות בטוח ב100%? התקציר של ספורט 5 או התמונות?

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אוקי, אני חוזר בי, לפי התקציר בספורט 5, שפדידה היה עם הגב אל המצלמה, כאשר הוא סימן את היציע
    עם שני ידיו מקצה לקצה, הגיוני היה אם עשה תנועה מגונה, אך כנראה שהתמונות מראות אחרת, סליחה טעות שלי.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המשחק בין הפועל עכו להפועל רמת גן הסתיים לפני זמן קצר, המשחק הסתיים ללא הכרעה וללא שערים,
    בעקבות כך הקבוצות נותרות במקומן (עכו שלישית ור"ג רביעית), הראשון עם 42 נק' והשניה עם 40.

8. JR-Riquelme Member

גם אני בעד זה, אבל לא היה מקום להחליף לפניו את בונפלד? למה הכוסית חסינה לפני שחקן צעיר...
    בכלל הגיע הזמן שיזרקו כבר את השחקן הזה. בקושי זז על המגרש. העיקר שימשיכו להגיד שהוא יכול לשנות משחק בנגיעה... איפה הנגיעה? כבר שנים אני מחכה לראות את הנגיעה הזאת שמשנה משחק.

9. Joni Member

במשחק אתמול עושה רושם שלופא החליט לפתוח קצת את הראש ולהבין מה הולך סביבו. שני הרגלים קבועים שלו שונו. גיא עובדיה הילד הכי מוכשר שגודל בהפועל בשנים האחרונות שותף כמחליף אחרי תקופת יובש ארוכה על הספסל. אלירן אוחנה הבינוני, שמשום מה תפס לעצמו באנקר בהרכב של לופא ראה את המשחק מהספסל. אז כמו שמבקרים צריך גם לדעת לפרגן, כל הכבוד לופא, לא קורים דברים רעים כשמשחקים בשביל לנצח.

מעבר לזה, ניצחון בודד לא ישנה את המגמתיות מהשבועות האחרונים. קבוצה חלשה ולא יציבה. לופא יכל לעשות פלאים עם הקבוצה הזאת, אנשים פשוט לא מבינים את הפוטנציאל העצום בקבוצה הזאת. הבעיה היא שהוא עובד שעות נוספות במטרה לשדר לכל העולם שאין לו ביד כלום, מה שיוצר "הצלחה" גם כשאתה במקום השביעי העלוב ביחס ליכולתיך. מה אכפת לישיש?, העיקר שבסוף המשחק הוא יקטר בפני כתב תורן על "סגל של ליגה ארצית".

אני לא בקיא כ"כ בתקופתו של לופא בבאר-שבע, אבל באמת שכבר המון זמן אני לא מצליח להבין איך המאמן הבינוני הזה השאיר טעם טוב בפיהם. שום אמביציה ותשוקה למשחק. הקבוצה הזאת אפורה בדיוק כמו הפנים של לופא, וזה פשוט עוול אדיר שנגרם לסגל הכישרוני.

מסכים עם הקביעה לגבי הפועל המאוחדת. הפועל ירושלים זה אחד הסיפורים העצובים של הכדורגל הישראלי, צמד שטנים שהגיעו לקבוצה ואחרי כ-14 שנים פשוט הצליחו לפרק אותה לגורמי גורמים. נשארנו היום עם 400 אוהדים בממוצע למשחקי בית, ועם אלטרנטיבה כושלת בליגה א' שגם היא כבר עייפה מדי בכדי למשוך אוהדים. כשיגיע היום שהצמד יסתלק, הרווח כולו יהיה של הכדורגל הישראלי שירוייח מועדון עם קהל גדול וחזק במיוחד.

10. הרצליה Member

מחר הזדמנות פז לברוח מהקו האדום!
    בשבוע שעבר הצהרתי כבר שנגמר הסרט שלנו על חלומות המקום השישי ועד הודעה חדשה(או שלושה ניצחונות רצופים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) אני ימשיך לחשוב ככה, לכן כל מה שמעניין אותי כרגע זה איך אנחנו בורחים מהמקום הנוראי הזה שנתקענו בו כבר למעלה מחצי עונה.

באמת שאין לי מושג על איזה צד תקום מכבי הרצליה מחר, אני רק מקווה שמה שעובר לאנשים האלה בראש זה איך הם מונעים מצב איום ונורא של סכנה ממשית לירידה לליגה א' כמה שיותר מהר.

גם מה טוב מלנצח איזה דרבי נחמד על הדרך.

לראשונה מזה המון המון זמן יעמוד לרשותו של רמי לוי סגל מלא.
    הרכב משוער:
    איתמר ניצן,ג'וש קנט,עוז יפרח,עודד גביש,שוקי נגר,אסי משיח,אסף קריספיס,שי ביטון,אלן מסודי,ויקטור קאר(אומיט גונזלאס), דובב גבאי.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לופא קדוש מקבל מצד אחד המון קרדיט בבאר שבע על עליית הליגה והכדורגל הטוב שהיה בתקופתו, ומצד שני המון ביקורת על העובדה שהוא מאמן "שכונתי", לא מקצועי, כשבעזרתו אולי עלינו לליגת העל והגענו לגמר הגביע, אבל בעזרתו גם הפסדנו את גמר הגביע.
    לופא קדוש הגיע לבאר שבע בתקופה שהלחץ היה בשמים. בית"ר ב"ש (פעם הייתה קבוצה כזאת) איימה לראשונה מאז הקמת העיר על ההגמוניה בעיר של הפועל. לופא קדוש בא ועשה מה שהוא יודע, פעל בצורה "שכונתית", אבל הנקודה היא שזה בדיוק מה שבאר שבע הייתה צריכה בזמנו.
    אחרי מאמנים רבים שהגיעו ועזבו, אחד שלמה שרף שחתם, עשה רעש גדול והלך אחרי שבוע, בכל סיר הלחץ, הפועל באר שבע הייתה צריכה מאמן שבאותה נקודת זמן פשוט יגיד לשחקנים תעלו ותראו מה שאתם יודעים, בלי טקטיקה ולחץ, וזה מה שלופא קדוש עשה.
    לופא קדוש לקח סגל שחקנים שהיה רמה מעל הליגה הלאומית - 3 זרים נפלאים - מוקניה, בלאיץ',אמולה,ישראלים מצוינים - אופיר חיים, שרון עמר, ושחקני בית מוכשרים - אלעד בונפלד, תומר חליבה, יניב אלול, רמי אליהו, ואליניב ברדה, ופשוט נתן להם לשחק.
    הבסיס של אותו סגל המשיך לבלוט גם בליגת העל, אפילו תחת אלי זינו כבעלים.
    לופא קדוש מתאים כמו כפפה ליד לקבוצה בסגנון של באר שבע בזמנו. זה גם למה לא הייתי מופתע שכשהוא הגיע שנה שעברה להפועל י"ם המפולגת, שהזכירה מאוד את הפועל באר שבע בזמנו, הוא העל את הפועל י"ם לליגה הלאומית.
    אז לשאלתך, לופא קדוש הוא מאמן לקבוצות מאוד מסוימות בתקופות מאוד מסוימות. הדוגמא הבולטת ביותר שהיא שבקדנציה השנייה של לופא קדוש בבאר שבע, שבא אחרי שהקבוצה נבנתה בצלמו של אלי גוטמן, הוא נכשל והקבוצה ירדה לליגה השנייה.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עירוני קריית אתא השיגה את ניצחונה השלישי העונה כאשר גברה בביתה 3:0 על יריבתה לתחתית, עירוני רמת השרון.
    את השערים הבקיעו רן יצחק (37' פנדל, 65') וברק דניאל 70'.

13. קטלוני Member

וכאילו ששחקנים מתעקשים לשחק רע אצלנו...

14. הרצליה Member

משחק טוב של מכבי הרצליה הערב במגרש הביתי, מחצית ראשונה בשליטה מוחלטת אבל ללא מצבים מסוכנים להוציא הזדמנות אחת גדולה של ויקטור קאר.
    מחצית שנייה שנפתחה עם לחץ מסויים של כפר סבא ומצב אדיר לכיבוש(בפעם המי יודע כמה איתמר ניצן) וחמש דקות מאוחר יותר מסירת אומן של אלן מסודי לשי ביטון שבעט עם כל הלב משהו כמו 17-18 מטרים מהשער פנימה!!
    עוברות ארבע דקות קרן לא טובה של אסי משיח מוצאת את בוריס קליימן שקולט את הכדור מסיבה לא ברורה מקפיץ\שומט אותו ושוב אלן מסודי בועט נהדר מהאוויר לרשת, 2-0 ענק!

עד הסיום במשך 20 דקות כפר סבא הפקירה את ההגנה לחלוטין והמשחק הזה היה יכול להיגמר גם ב5-0.

ניצחון שלישי בארבעת המשחקים האחרונים(כולם ללא ספיגת שער!!!!), סוף סוף מעל הקו האדום, נותר רק להצטער על ההפסד המטופש בשבוע שעבר, אם היינו מנצחים את המשחק הזה היינו חזק חזק בתמונה, נכון לעכשיו זה עדיין נראה רחוק מאוד.

הודעה לקורא רמי לוי, מספיק כבר עם אושרי אלפסי!!!!!!! אתה לא מבין לבד שהוא לא שחקן כדורגל? כל פעם הוא מוציא אותו במחצית,בשביל מה הוא פותח בהרכב.

נסיים בכל זאת בנימה אופטימית:
    העונה, אחרי שלקחנו 7 מתוך 9 מהקבוצה שמתיימרת להיות הבכירה בשרון דבר אחד בטוח:
    השרון צהוב :aaa021: .

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איתמר ניצן שוער ענק, העתיד שלו אמור להיות ורוד, יש לו איסטינקטים, הוא חכם, הוא מציל את הרצליה פעם אחר פעם. שוער גדול.
    עונה הבאה אסי רחמים מסיים, אני לא יודע מה דור דוידי באמת שווה, אבל בעונה הבאה אני רוצה לכוון הכי גבוה שאפשר, רכישה של איתמר ניצן תהיה הדבר הכי חכם שהצוות המקצועי יכול לעשות לקראת חיזוק לעונה הבאה ובכלל. אבל זה סתם משאלה, שיימן לא יוותר על הילד בקלות, ואני אולי עושה עוול לדור דוידי שאולי באמת שווה משהו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/09