מחזור 24 בליגה הלאומית: ק"ש וסכנין חוגגות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/3/07.

1. matanhh Member

מחר מצפה משחק חשוב מאוד להפועל ירושלים ונצרת עלית שלדעתי בבית הפועל ירושלים תמשיך תיכולת המצוינת שלה המחזורים האחרונים ותנצח 2-0 את נצרת עלית המידרדרת,ובמשך הלא חשוב בין באר שבע לעכו הפועל באר שע תנצח בשער 2-1! הנעולות נקבעו היום סכנין וקרית שמונה!

2. Chievo Member

מוגזם, זכור לי שהוא הציל שער בטוח במחצית הראשונה, וגם הצליח לעצור כמה התקפות של חיפה, בסך הכל היה בסדר, פחות טוב מהאחרים אבל בסדר. אני נותן לו 6.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

6?????? הוא אפילו לא נתן מסירה אחת מדוייקת.

4. מכבי או מוות!!! Member

פריארים פשוט אנחנו פריארים.
    היינו הרבה יותר טובים,אף פעם לא עשינו לקרית שמונה בבית חיים קלים מהפך של 10 דקות דקה 85 ו 95 סידר להם תנק'.
    אנחנו קבוצה של פריארים.

5. הרצליה Member

האמת לא יודע אם אני צודק או לא כי לא יוצא לי לראות יותר מדי את עבד רבאח אבל לפי התגובות שלך זה נשמע כאילו אתה די אנטי כלפי רבאח ומאיר כהן.

6. קרית שמונה Member

רעננה... פעם הייתם הכבשה של קריית שמונה. אבל הגיע היום ואתם סוף סוף מקבלים בראש פעמיים רצוף באותה עונה. כל זה אומר רק דבר אחד... בפעם האחרונה רעננה.... לא ניפגש יותר... אנחנו בדרך לליגה אחרת...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/07
  7. *הפועל-רעננה* Member

אין בעיה...
    חצי קבוצה שלכם בנויה משחקנים של רעננה: בצלאל, תייר (מי שמע עליו בכלל לפני שהגיע לרעננה???), לביא, נימבה (ראה ערך תייר)...

שיהיה לכם בהצלחה בליגת העל ואני מקווה שתחזיקו שם ושלא יקרה לכם שתתפרקו אחרי עונה אחת בליגת העל... כמו שקורה לכל כך הרבה קבוצות שעולות ליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/07
  8. אלכס לויט Member

דווקא אם כבר לא שמעו על נימבה לפני ששיחק בעכו ועשה את הפריצה הגדולה שלו בעכו ולא ברעננה.

9. -=Messi=- Member

באר שבע שומטת את ההזדמנות האחרונה מהידיים, פשוט מבאס לראות קבוצות בלי קהל כמו קרית שמונה במקום באר שבע, העונה הליגה הלאומית לא מותחת.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כששחקן ישחק טוב אני אגיד את זה, למשל בסאם גנאיים הוא אחד השחקנים שאני לא אוהב אבל הוא היום נתן משחק טוב ובגלל זה כתבתי שהוא שיחק טוב, לגבי רבאח ומאיר כהן אני מבטיח לך אם תשאל את אוהדי סכנין מי הם שני השחקנים הכי רעים בסכנין הרוב יגידו לך רבאח וכהן.

11. Love Is Red Member

תאורטית שום דבר לא נגמר בליגה אבל אני מאחל גם לסכנין וגם לקריית שמונה בהצלחה בליגת העל בגלל שהיום (לא באופן רשמי) עלו ליגה כי הקבוצה שאני אוהד (הפועל באר שבע) והפועל עכו סיימו בתיקו וקברו את הסיכויים שלהם לעלות ליגה.

12. קרית שמונה Member

חחחחחחחח תייר???? מישהו שמע על תומר תייר לפני שהגיע לקריית שמונה???? אנחנו עשינו אותו!!!! רק בצלאל היה גדול ברעננה כגל השאר לא זוכרים שהם שיחקו שם

13. Julian Joachim Member

הרשמים שלי מטדי...
    טוב הגעתי למשחק במחצית אחרי שקמתי ב-15:18 (השעון המעורר לא עבד).
    כשבאתי ראיתי 1-0 להם וחברים שלי אמרו לי שנצרת שיחקו יותר טוב מחצית ראשונה אבל חוץ מההתקפות שלהם הם גם מבזבזים זמן בכל כדור. וזה כ"כ נכון (!). לא ברור לי איך הם לא קיבלו אפילו צהוב אחד על כל בזבוזי הזמן?! כל הוצאת חוץ, כדור חופשי או כדור שוער לפחות חצי דקה. לפחות! ועוד השופט הוסיף רק 4 דקות בסוף. פשוט בדיחה. אמן נצרת ירדו ליגה. באמת אחרי איך שהם התנהגו היום מגיע להם, פשוט מגיע להם.

אבל אם נעזוב את מה שהיה רע - היה ממש כיף. הרבה קהל, עידוד סבבה,מזג אוויר טוב ואפילו 20-25 דקות ממש טובות של הפועל שרק בגלל ההחטאות של מלכה בסוף יצאה עם נקודה ולא עם שלוש.

ומעודה? באמת היה מצויין. היה כיף לראות אותו אחרי השער ממשיך בטירוף ובלחץ שכמעט הביא את השני.

חבל רק שאשקלון ניצחו, אבל לא נורא.
    שבוע הבא מחזור טוב בשבילנו. כולן חוץ מאתנו משחקות אחת מול השנייה ורק אנחנו מול ב"ש שאיבדו היום באופן מעשי את הסיכוי להעפיל ליגה ובטוח יבואו בלי חשק.

14. XabiAlonso Member

התבוסה של הפועל חיפה באה הודות למאמן שלומי דורה.
    על מה לעזעזאל הוא חשב שהוא העלה את אלירן חודידה האיטי כמגן ימני כאשר הוא בכלל בלם???
    חבל מאוד שהוא נכנע ללחץ של אלירן אלקיים הכלומניק וסוכנו ההזוי, עובד קראוס...
    אבל עדיין כל הכבוד לסכנין, שהיא כבר עכשיו קבוצת ליגת על ליגיטימית.

15. יחי Member

שבוע טוב אחי.
    כנראה שאתה לא מעודכן אבל קרית שמונה וסכנין הם הקבוצו שמביאות מספר רב של קהל במשחקי הליגה,רק אתמול הגיעו כ2600 אוהדים,והיו עוד הרבה שנשארו בחוץ כי אי אפשר להכניס יותר.
    אולי לבאר שבע יש פוטנציאל עצום של קהל,אך גם קרית שמונה וסכנין מביאות מספרים מכובדים מאוד.