מחזור 24 בליגת העל: בית"ר מביסה את חיפה 4-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏9/3/07.

1. Gustavo Boccoli Member

טוב, אין לי עכשיו כח לפרט על כל המשחקים, אני אדבר על המשחק של חיפה.
    אני לא יודע ולא קראתי עדיין איך רוני לוי מתכוון לעלות, ראיתי פה בפורום שמישהו כתב שעם אותו הרכב שעלה בחמישי. לדעתי, זה יכול להיות בעיה גדולה. בית''ר אמנם לא משחקת בזמן האחרון, אבל כשהיא רואה חיפה היא תתחיל לרוץ. לעלות עם אותו הרכב שרק לפני כמה ימים גמר את עצמו זה יכול לגמור את המשחק. אם השחקנים יהיו קצת עייפים, ולא יתנו 100%, אין לנו ממש סיכוי לנצח (ואני לא רוצה לדבר על המשחק בסיבוב הקודם). בקיצור, רוני צריך לשנות קצת, לתת קצת מנוחה לשחקנים העייפים. למרות כל העונה הגרועה בליגה והמקום הנמוך, זה משחק שיכול לקבוע הרבה, ואפשר וצריך לנצח אותו.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042900960hakoah.Xxx הכח עמידר רמת גן-מכבי פתח תקווה http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574471mpt.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-10/03/07.
    שעה: 19:00 בערב.
    אצטדיון: 'וינטר', רמת גן.

הקבוצה של אורי מלמיליאן רוצה להישאר בליגה, הקבוצה של גיא לוזון רוצה להגיע לאירופה. שתי הקבוצות תבואנה לנצח, השאלה היא רק מי מביניהן תצליח לעשות את זה. המשחק הזה יפגיש שניים מהמאמנים היותר טקטיקנים בליגה שלנו: אורי מלמיליאן וגיא לוזון. אך שזה לא יטעה אתכם, במשחקים מהסוג הזה, השחקנים רואים רק את המטרה מול בעיניים.
    הקבוצות האלו נפגשו בעבר במחזור פתיחת העונה (1) ובמחזור פתיחת הסיבוב השני (12). מחזור הפתיחה הסתיים ללא שערים ובמשחק השני ביניהן, התוצאה הייתה זהה. במשחק הזה, כל אחת מן הקבוצות תרצנה לעלות על לוח התוצאות.
    אז מי צפויה לנצח? עם כל הכבוד למכבי פתח תקווה, קשה לראות איך הקבוצה של אורי מלמיליאן תאבד ריכוז דווקא במשחק חשוב כמו זה. שווין נראית כמו התוצאה האופטימלית, אם כי הכרעה לצידה של הכח עמידר רמת גן לא תפיל אף אחד מהכיסא.

הכח עמידר רמת גן - המטרה היא להתרחק כמה שיותר מהקו האדום.
    הכח עמידר רמת גן מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-10 ובמאזנה ישנן 21 נקודות ליגה. במחזור הקודם הצליחה הקבוצה לנצח 2:1 את מכבי חיפה של רוני לוי. הקבוצה יודעת היטב שכל תוצאה, פרט להפסד, שומרת אותה שבוע נסוף בחוף המבטחים. למרות זאת, הם יבואו כדי לנצח ולתת לעצמם מקדמה גדולה מאוד מול מכבי הרצליה והפועל פתח תקווה.
    מספר שינויים יערכו בהרכבה של הכח עמידר רמת גן וזה לא יהיה אותו ההרכב שניצח בשבוע שעבר את מכבי חיפה: דן רומן צפוי לא להיכלל בסגל הקבוצה עקב פציעה וביום ראשון יערוך השחקן בדיקת MRI שתאמוד את פציעתו. גם מור גולן צפוי להעדר בשל מתיחה ברצועת הברך. השחקנים שישובו לסגל הקבוצה הם פפי קימוטו, שהחלים מפציעתו ושוקי נגר, שסיים לרצות עונש הרחקה בשל צבירת כרטיסים צהובים. ההתלבטות היא בין שוקי נגר לסיבטי ליפנייה ואדריאן גמאן, שהחליף את הראשון בהצלחה במשחק הקודם. שניים מבין השלושה ללו יפתחו בהרכב, אחד מהם יחכה על הספסל. פפי קימוטו צפוי לחזור להרכב וזה יהיה על חשבונו של שלומי אדרי.

הרכב משוער: ישראל פילוסוף; ליאור ראובן, אדריאן גמאן, יוסי ביטון, שוקי נגר; דניאל היידמן, סיבטי ליפנייה, דודי ליברמן, יוסי רוזן, אבי תקווה; פפי קימוטו.

http://mad.walla.co.il/archive/246453-5.Xxx
    יוביל את קבוצתו לנצחון? אבי תקווה.

מכבי פתח תקווה - הקבוצה רוצה להתקרב לאירופה.
    מכבי פתח תקווה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-6 ובמאזנה ישנן 34 נקודות ליגה. במחזור הקודם הביסה הקבוצה 4:2 את מכבי הרצליה של פרדי דוד. הלוזונים נורא רוצים את הנצחון הזה, כדי להתקדם עוד שלב בדרך להשגת הכרטיס לאירופה. נצחון על הכח עמידר רמת גן ומעידות של מכבי נתניה ומועדון ספורט אשדוד, יכולים לתת למכבי פתח תקווה את המקום הרביעי, במידה ותנצח.
    מספר שינויים יערכו בהרכבה של מכבי פתח תקווה וזה לא יהיה אותו הרכב שהביס בשבוע שעבר את מכבי הרצליה: מוראד מגאמדוב, קפטן הקבוצה, שנעדר מהמשחק הקודם, צפוי לשוב להרכב על חשבונו של ניצן דמארי. אורי לוזון, שתפס לעצמו מקום של קבע בהרכב, צפוי לרדת לספסל וזאת בשל פציעה. לירן כהן, לעומתו, ימשיך לקבל קרדיט בהרכב הפותח.

הרכב משוער: אוהד כהן; איסמעיל עמאר, מוראד מגאמדוב, קובי גנון, נאור פסר; סולי צמח, בלאסינג קאקו, לירן כהן; רוביל סרסור, פטריק סופו, עומר גולן.

http://mad.walla.co.il/archive/183442-5.Xxx
    הנסיון שלו מקנה לו מקום בהרכב. מוראד מגאמדוב.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/07
  3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראו אפשר לרשום שאולי הפעם ננצח ואולי הפעם אחרי ששיחקנו טוב מול אספניול נשחק גם מול בית"ר
    ושצריך נקמה ובלה בלה בלה,אכלתי את זה יותר מדי פעמים העונה,אני מקווה שרק לא נחטוף 3 כמו פעם הקודמת[כן ואם אפשר גם לא 4..]

4. Raulito Madridista

מכבי נתניה קבוצה מעולה שיכולה לעצור את הרצף היפה של מכבי ת"א שנקיא מהפסדים. שתי הקבוצות יעלו לשחק התקפי לטעמי בשביל להשיג את 3 הנקודות. נתניה רוצה להישאר לדעתי בקרב על גביע אופ"א ואם היא תנצח את מכבי היא תיהיה נקודה מהמקום השלישי ובמצב לא רע בכלל שאולי בסוף השנה היא תחזור לאירופה אחרי המון זמן. מכבי צריכה את הניצחון כמובן כדי להישאר דבוקה לצמרת ואולי במזל לגרד איזה אליפות בתום העונה, הפער שלה מבית"ר ארבע, אבל אם היא תנצח ובית"ר תזייף הפער יהיה 2 נקודות או נקודה אחת בודדה כך שכלום לא סגור. לטעמי החזרה של בונדאה חשובה מאוד לנתניה שהיה לה קשה מאוד לשחק נגד הפועל שהפגינה נגדה משחק הגנתי טוב. נתניה עברה לאט מדיי מהגנה להתקפה ובונדאה הוא בעל הבית במרכז המגרש. חבל שאמיר טאגה לא משחק ותמיר כהן שאני פחות מעריך ייפתח במקומו. נתניה כנראה תשלוט יותר במרכז השדה אבל הרוב בהחלק ההתקפי שלה תלוי בשכטר. אופיר חיים בעונה רעה מאוד ואוקוצ'ה פחות דומיננטי מתחילת העונה. איתי שכטר שחקן מעולה אבל לנהל משחק הוא לא יודע, רק שהמשחק עובר דרכו, לבד. אם עטר ייתפקד אותו כפליימקר או ייתן לו הוראות כאלו הוא הפסיד שחקן למעשה. חזרתו של נמני למכבי מאוד משפיעה לטובה על הקבוצה והיא רוצה לחזור לנצח. לא יודע אם שבחון יישחק או מישאלוב, אבל אם יוסי יישחק זה הרכב התקפי, הרי רוסו לא קשר אחורי הוא עולה קדימה ולפעמים הולך לאגף. מקווה שנראה משחק טוב וכדורגל יצירתי ושנתניה תנצח בסופו של דבר כי היא יכולה. ביטון ממכבי חייב להיות יותר מדוייק ליד השער, הוא לא הבקיע המון זמן! מבחינתי שימשיך את הבצורת בגולים עד תום השנה.

בני יהודה צריכה לנצח את הפועל פ"ת, אך הקבוצה של לחמן הפגינה שיפור ביכולת נגד מכבי ת"א ויכלה לנצח אם היייתה מקבלת פנדל בדקה האחרונה שהגיע לה מאוד. חבל מאוד שקקון לא משחק בפ"ת, לא רוצה לראות את הקבוצה הזו יורדת ליגה היא הייתה קבוצה מוכשרת מאוד בשנים האחרונות, בתחילת שנות האלפיים היא הייתה מוקש גדול יותר, היא ייצרה המון שחקנים מוכשרים, ויש לה קהל שלא בא כבר. בוזגלו השחקן הכי מוכשר של פ"ת בהרכב והוא חוזר אחרי פציעה לדעתי שכן בני יהודה צריכה להיזהר ממנו. אם ניצן שירזי עבר לשחק 4-5-1 ולא משחק עם חמישה בהגנה סימן שהוא יותר בטוח בהגנה שלו, בעיקר בדומב שהביא שיפור מסויים. לבני יהודה יש שלושה קשרים התקפיים מאוד מסוכנים והעיינים שלי יהיו נשואות לבאטורינה שמעניין אותי באיזה כושר הוא. אסולין כמובן השחקן הכי מסוכן, כי הוא מנצל כל-כך הרבה מצבים כמו שצריך השנה, בני יהודה גם בתקופות הרעות שהפסידה, אסולין ניצל כמעט כל מצב שקיבל. פ"ת לא תישאר בליגה לדעתי אבל היא תילחם, בני יהודה יכולה להתרחק עוד מהקו האדום, היא כבר סגרה עניין אבל אולי היא רוצה לסיים כמה שיותר גבוהה.

עמידר צריכה לנצל את זה שלוזון עושה טעות ומשחק עם 4-3-3 כאשר אין שחקנים יצירתיים כל-כך בקישור, רק את לירן כהן שבעצם הוא אמור לנצל את המשחק, ואני לא יודע אם הוא טוב במצב הזה. עמידר צריכה ללחוץ את פ"ת במרכז המגרש, היא כמובן רוצה לנצח ולהתרחק ממכבי הרצליה. לחזרתו של רוזן יש משמעות גדולה, תיקווה הוא זה שצריך לארגן את משחק ההתקפה של עמידר. לעומת זאת, אם פ"ת תיצור התקפות מתפרצות עמידר בבעייה, לפ"ת יש חוד מאוד מאוד מהיר, שיודע גם לנצל מצבים. לא מובן לי במערך של לוזון למה דיאלו לא משחק. אני לא יודע להמר על תוצאה, הכל תלוי איך הכח תלחץ על פ"ת, ואיך ההגנה החלשה שלה, תיראה.

להרצליה יש משחק מאוד חשוב נגד כפר סבא, קבוצה פראיירית ששבוע שעבר הגיע לה להביס את בני יהודה אבל היא הפסידה. לכפר סבא יש חסרונות, אין לה את שני המגנים הטובים שלה, פאפו ודנין שהוא חשוב יותר, הרצליה צריכה לשחק כדורגל מהיר עם האגפים ולהשאיר את אדרי אחד על אחד עם השחקן שלו. בוקסנבוים צריך מדיי פעם אולי לאיים מרחוק או לשלוח כדורי עומק, ההגנה של כפר סבא זה לא מבצר. בהתקפה לכפר סבא יש המון מה להציע לעומת זאת. אני לא בטוח שהרצליה יכולה לעצור את ההתקפה של כפר סבא, שרק בגלל החמצות רבות לא כבשה עדיין 40 שערים בליגה, היא יוצרת המון מצבים והיא קבוצה נאיבית. לקבוצה של אוחנה אין על מה לשחק, לא חושב שהיא תתקדם קדימה בטבלה, לפחות שתשחק כדורגל התקפי ויצירתי כמו תמיד, בעונה הבאה צריכים לבנות את הקבוצה יותר טוב ואולי, אולי, לנסות מאמן אחר כי כפר סבא של השנה היא פספוס. להרצליה לא יהיה קל ויהיה לה קשה מאוד לפי היכולת שלה לאחרונה.

5. שער 7 Member

הייתי אתמול במתחם וולפסון והאוהדים פשוט בטירוף. עיר האוהלים מאוסישקין עברה לפחות זמנית לשם, והאוהדים בקושי ישנים... (אם אפשר לקרוא לרביצה בתוך אוהל ענק שינה...). האימונים של ניר לוין מאוד מיוחדים ושונים לגמרי מהאימונים של שום. השחקנים עובדים בעיקר על פיזיות ומהירות. אני בטירוף כל השבוע מהמשחק היום ויודע שאם ננצח, בית"ר תיכנס ללחץ שכבר שנים היא לא חוותה... גם התקשורת תעמוד לשחקנים של יוסי מזרחי על הראש... ואני סומך על חיפה שבמצב כזה, כאשר השחקנים של בית"ר לא מתפקדים והרגליים שלהם רועדות, שתוציא לפחות תיקו...
    פתאום הכסף לבדו כבר לא מביא אליפות...

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042900495herz.Xxx מכבי הרצליה - הפועל כפ"ס http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574191hks.Xxx

שבת, 18:00, הרצליה.
    שופט: חיים יעקב.

קצת סטטיסטיקה: זהו המשחק השלישי בין הקבוצות העונה. בשני המשחקים הקודמים הייתה זו הפועל כפ"ס שניצחה בסיבוב הראשון 1:2 בכפ"ס ו-1:3 בהרצליה במשחק שנערך רק לפני 3 שבועות.

מכבי הרצליה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-11 ובמאזנה 18 נק' (3 פחות מהכח ר"ג). בקבוצה ינסו לעלות היום בחזרה אל מעל הקו האדום וסוף סוף להשיג לפחות נקודות ליגה ראשונות אחרי 4 הפסדים ב-4 המשחקים האחרונים (במחזור הקודם הפסידו חניכיו של פרדי דוד 4:2 ללוזונים). במהלך השבוע נסעה הקבוצה ליומיים לנצרת-עילית למיני מחנה אימון של גיבוש קבוצתי ובמועדון מקווים שהמחנה, שהוגדר כמוצלח מאוד, יעזור לקבוצה.

הרצליה תחסר במשחק 4 שחקנים משמעותים כאשר הבלם שי מימון, הקשר דייהו דייויס והחלוצים עדן בן-בסט ואיגור מוסטארליץ' לא יכללו בסגל בגלל פציעות. להרכב הפותח יחזרו הבלם חיים מלכה, החלוץ שלומי טולדו והמגן הימני ארז אליאב. שחקני הבית של הקבוצה, שי ביטון ורגב וולק, ימשיכו לקבל קרדיט בהרכב הפתוח ואילו איתן עזריה וכפיר אדרי יפתחו על הספסל.

http://images.one.co.il/images/d/gg120517.Xxx
    פותח בחוד, יאניק קאמאנאן.

הרכב משוער: סקוט היגינס, ארז אליאב, חיים מלכה, פטי יה יה, רגב וולק, אייל טרטצקי, עומר בוקסנבוים, מהראן ראדי, שי ביטון, שלומי טולדו ויאניק קאמאנאן.

הפועל כפר-סבא תגיע לביקור אצל השכנה בשביל לנצח, להגדיל את הפער מהקו האדום ל-13 נקודות ולמעשה להבטיח באופן רישמי בריחה ממאבקי התחתית והבטחת ההישארות לעונה נוספת בליגת העל. בקבוצה יודעים כי הרצליה היא קבוצה מסוכנת והמאמן אלי אוחנה ביקש משחקניו לא לזלזל בהרצליה.

אבי קנפו תורגל בהרכב הפותח והוא צפוי לפתוח במקומו של בן לוז, שאמנם חזר להתאמן באופן מלא אחרי פציעה בשרירי הבטן, אבל עדיין לא כשיר ב-100 אחוז וככל הנראה יפתח על הספסל. לכפ"ס יחסרו שני המגנים – באגף שמאל אלירן דנין ובאגף ימין עמנואל פאפו עקב הרחקות, ובמקומם יפתחו עופר טלקר ועידן שום הוותיקים. להרכב הראשון יחזור החלוץ סמואל יבואה, שבשני המשחקים האחרונים לא פתח בהרכב בגלל משחקיו עם נבחרת גאנה הצעירה.

http://images.one.co.il/images/d/gg114972.Xxx
    יחייך גם בסיום המשחק? אלי אוחנה.

הרכב משוער: אוהד לויטה, עופר טלקר, דגאלס דה-סילבה, לירון זרקו, עידן שום, יעוזה אבובקרי, אביחי ידין, גיז'רמו ישראלביץ, אבי קנפו (בן לוז), סמואל יבואה וז'וז'ה דוארטה.

7. a.m Member

מחזור סופר מעניין!
    מכבי ת"א - נתניה, הפועל ת"א - אשדוד, בית"ר - חיפה, איזה מחזור מרתק.

מכבי ת"א תנסה להשיג ניצחון בשביל להדבק לבית"ר והפועל מול נתניה החזקה, הפועל שנראית בתקופה האחרונה הקבוצה הכי טובה בליגה תארח את אשדוד וכמובן בית"ר נגד חיפה שאין מה הוסיף עליו, זה אומר הכל.

מקווה שאולי דווקא הפעם נשיג נקודות...

8. matanhh Member

משחק קשה מצפה להפועל תל אביב מול אשדוד החזקה,יהיה משחק מעניין שלדעתי יגמר בתקו 1-1 ועוד שבוע ביתר תהנה מהמקום הראשון. ונתניה תשאושש מההפסד להפועל תל אביב ותציג משחק טוב ותנצח את מכבי תל אביב 2-0 ותתקרב אליה במאמק על כרטיס אירופה.הפועל פתח תקווה שכבר ירדה ממזמן ליגה תפסיד במשחק חס חשיבות לבני יהודה שתישאר היום בליגה. מחר יהיה משחק מרתק שאם ביתר לא תנצח בו כנראה שיוסי מזרחי יודח כי הסבלנות של גידאמק תעלם כלפי מזרחי.סך הכל מחזור מעניין. ומקווה ששבוע נוסף ביתר תהיה בצמרת!

9. -=Messi=- Member

ת"א באטרף ואשדוד בתרדמה...אשדוד עם טיפה עירנות יכלו לגמור את המשחק, הקבוצה משחקת פשוט מצויין אבל הנאיביות חוגגת...נקווה שיבוא השיוויון

עריכה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx: זה רק אני או שזה פשוט תענוג לראות את האדומים יושבים בשקט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/07
  10. שגיא Guest

בינתיים אשדוד חוזרת למשחק אחרי שההגנה של הפועל נתפסת עם המכנסיים למטה. עידן שריקי לא התקשה לכבוש אחרי שהגיע למצב של אחד אחד מול אלימלך, שמיצו היה צריך לקחת את הכדור שנבעט אליו, אבל פגע בו וחדר לרשת. 1-1, עוד 12 דקות לסיום, ואני לא מאמין שתיפול פה הכרעה בדקות הסיום.

11. לא מצאתי כינוי Member

שוד לאור היום. פשוט ככה. הכדור לא עובר את קו השער ואסף קינן האידיוט פוסק על שער. איזה בושה, איזה חרפה. ההחלטה הזאת עוד בסופו של דבר תקבע את האליפות..

רק שמחר לא ירעד לשחקנים שלנו הרגליים בטדי שוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

דרך אגב, ראיתם איך לעזרן רעדו הרגליים? שמע על נציג של אספניול ותראון איך הוא נראה היום בסיומת מול השער http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/07
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה אמרת שגיא?
    2:1 להפועל תל אביב, בדקה ה 90. אדג'י השמיט את הכדור, ו שחקני אשדוד הרחיקו מהקו והשופט אישר את השער למרות שאני בספק שהכדור אכן עבר במלוא היקפו. טועמה היה זה שהרים את כדור הגובה, ולכן השער נזקף לזכותו, למרות שלאדגיי יש חלק מרכזי בשער הזה. בנוסף גם מרחיקים את מסאי דגו בכרטיס אדום (90). משהו צריך לתת את הדין על השיפוט במשחק הזה.

עכשיו שחקני בית"ר יבואו עוד יותר לחוצים. הפועל בניצחון הזה עשתה צעד משמעותי אל עבר האליפות.
    ואגב, הכותרת של ספורט 5 מסכמת את מה שהיה במשחק הזה הכי טוב: "שופטים באדום".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/07
  13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

תודה לאסף קינן שנתן את הנקודות להפועל תל אביב.חסר לשחקנים שלנו שמחר ישקשקו מול מכבי חיפה הם
    חייבים לנצח עכשיו כל משחק שרק אפשר.

השיפוט בארץ ממשיך עם הזוועתיות שלו.

14. Apu Member

ענק.
    אסף קינן, עבד אל-עוברה, גדולים.
    אוגבוה - מלך.

15. -=Messi=- Member

ביזיון
    מה שאשדוד עשתה מולנו עשתה גם בחוץ מול הפועל. היו צריכים לתת 3 חתיכות...איזה שחקן מסאי דגו, פשוט ענק וגם יניב עזרן...מקווה שיקחו אותו לאספניול כי הוא שווה את זה. אני מעודד מדבר אחד, שהפועל ת"א לא שיחקה היום כמו אלופה ואם תשאלו אותי בית"ר נראית הרבה יותר טוב מאיך שהפועל שיחקה היום...נקווה שיום ראשון בית"ר יחגגו עוד פעם על חיפה.