מחזור 24 בליגת העל: בית"ר מנצחת בדוחא; בפסגה ב"ש שומרת על פער 3 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏24/2/17.

1. zivmay Member

אין מה שייקח ממכבי את האליפות העונה. הכל הולך להם, הם הרימו קצב, אלוהים עומד מאחורי ראיקוביץ, אף שחקן מרכזי שנפצע והם לא צריכים הרבה הזדמנויות בשביל להבקיע.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

סקאריונה היה השחקן הטוב שלנו עד ינואר, נפצע יותר מפעם אחת, גולסה מושבת ליותר מחודש.
    לא אלוהים עומד מאחורי ראיקוביץ', פשוט לא מגיעים מולו כמעט למצבים לאחרונה, וכשכן הוא פשוט עושה את העבודה כמו שהוא יודע.

ומספיק עם ההפועל בגרוש הזה, זה אפילו לא עמה יעמיק חינני.

3. zivmay Member

לקחתם אליפות, תתחיל להפנים את זה.

4. סיונרה Member

מניח שפספסתי את המקום שבו כתבו על זה, אבל חייב להגיד שבכל התקופה שאני רואה כדורגל לא ראיתי דבר מטומטם כמו הבישול העצמי של סוויסה. מה עבר לו בראש?

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-עידן444 אוהבים את זה.
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסירה שצועקת ויצמן יער.
    לדעתי באותה שורה עם המשחק ההוא של אסולין בהפועל נגדנו עם ההחמצות המוזרות וההתגלגלות של אושרי לוי לתוך השער בזמן שהיה בכפ"ס.
    גם באולפן שניסו להתייחס למהלך הזה ברצינות לא יכלו והיו נבוכים, ראו על הפנים של יהונתן כהן ואוחנה שהם לא רוצים לומר מה שהם באמת חושבים על המהלך של סוויסה.

6. DRORIKO Member

באשקלון הכל יכול להיות

7. Don Joan Roman Member

קו המחשבה שלך וההודעות האחרונות שלך זה בדיוק קו המחשבה שיביא אתכם לאיבוד האליפות, בעוד אתה מתעסק במה מכבי עשו כדי להשיג נקודות, מכבי עןשה את העבודה שלה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

amn, oFiRzZz ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  8. אצטדיון למכבי Member

סימנתי לך היכן אתה מטנף במודגש והיכן אתה לא מדייק בקו תחתון. קצת קשה לסמן היכן אתה גם מוציא דברים מהקשרם.
    ואני בכלל מגיב פחות דווקא בתקופות טובות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/17
  9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הרי היה ברור שלוזון באמת לא ישנה כלום.
    בגדול נפלנו חזק מאוד עם הזרים,אלושי זה לא שחקן שהיינו צרכים,אלא קשר קידמי,אזמי זה חלוץ שהבקיע 4 שערים בעונה שעברה..לדעתי אומר הכול,לגבי אוילפסון אני עוד אופטימי כי בכול זאת הגיע לפה שחקן עם רזומה ובגיל הנכון,רוקאביציה,מוסא,וכן המגן שמאלי זועק לשמיים. שלא לדבר על הספסל שאין לנו בכלל את מי להכניס.
    אתמול כבר מדקה עשירית התחילו עם השריקות בוז,מקווה שזה רק ילך ויגבר,די נמאס ללהיות הפראיירים של הליגה ושל שחר !!

באמת שכואב לי להגיד רת זה,ואני מאוד אוהב ומוכיר את יענלקה,אבל הוא כרגע הבעייה.
    אם הוא לא יזוז הצידה לא יזכרו לו את כל השנים היפות וטובות שהוא נתן למועדון, הוא חייב למנות מנהל מקצועי שיתחיל לעבוד על העונה הבאה כבר מעכשיו,שיתווה דרך שילמד את הקבוצה,והכי חשוב שיביא לפה זרים שבאמת ישדרגו,ולנסות למשוך את הישראלים הטובים שיש בשוק (בוזגלו,אלו,קאניוק,דנינו,שלומי אזולאי הקשר)

10. עידן444 Member

6 ניצחונות בית רצופים למכבי ת״א- זה לא קרה שנתיים.
    יש לי תחושה שעכשיו הדרך לאצטדיון וממנו הביתה קצרה יותר...

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לפני כמה שבועות, גם אם היו משלמים לי בשביל לנתח את הסיכויים של הפועל ב"ש ומכבי ת"א לזכות באליפות והייתי יושב על זה שעות על גבי שעות, אני לא חושב שהייתי לוקח את ברק יצחקי בחשבון.

בשנים תחת דניאל יאמר, כשמכבי נתניה הייתה בצמרת ושיחקה נגד ביתר ירושלים, הוא היה השחקן שחששתי ממנו יותר מכולם. הוא מסיים טוב מול השער, הוא יודע להעמיד שחקן מול שוער, הוא תחבולן ויש לו טכניקה מעולה.
    אם ברק יצחקי ממשיך בקו הזה עד סוף העונה (בלי פציעות בעיקר ולהמשיך להשתפר מבחינה גופנית), מכבי ת"א תהיה אלופה, כי זה שחקן שברמת הכדורגל כאן הוא כל-יכול.

12. Raulito Madridista

הנה הגרף שמראה את צמצום הפער בצמרת: הדריסה של מכבי| הנסיגה של באר-שבע

http://www.interload.co.il/upload/212099.Xxx
    פער של 10 נק' במחזור מס' 13 ו-8 נק' במחזור ה-20, ותוך ארבעה משחקים מכבי מוחקת הכל, למרות שבאר-שבע עם משחק חסר.

מכבי חזרה לתקופה שהיא כובשת גולים בקלות ודרך משחק קבוצתי נהדר ולא מהלכים אישיים, זה לא שטב"ח מקבל כדור ועובר שניים-שלושה שחקנים או אלברמן פתאום נותן פצצה מחוץ לרחבה - אלא כדורי עומק פשוטים וחכמים, תנועה נכונה של השחקנים ולא רק של דסה ומכבי נכנסת עם הכדור לשער כמו בגול השני של קיארטנסון והאמת שגם הגול הראשון מעולה. זה רק מראה עד כמה ארבלדזה היה זר לענף למרות שגם השחקנים אשמים. רובן מיקאל נראה שחקן לא רע וגם מיכה כשהוא נכנס לאמצע מוסיף הרבה חוכמה למשחק. בינתיים מכבי נראית בטוחה בעצמה יותר מבאר-שבע.

13. Telkiyski Member

?????? ???????: ?? ?? ??? ???? ??? ???? ????

קליימן : גם אם אני גוסס אני עולה לשחק.

אחר כך מדברים על האוהדים.
    מה יש לדבר על האוהדים כשהשחקים בעצמם הופכים משחק שאמור להיות עוד משחק ליגה לאיזה משחק עם יריבות מיוחדת כאילו זה איזה דרבי?
    ולמה? כי אלה ערבים ואלה ביתר.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתמול, כבדרך כלל, נפתח בפורום השחקן נושא שכותרתו "אצטדיון נתניה - סיוט". אל תדאג.
    גם אתמול חלק נכנסו אחרי השריקה כי נתקעו בפקק מייגע.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מקרה קלאסי של ביצה ותרנגולת.
    על אף שהייתי בטוח שזה פחות בולט אצל שחקנים, אחרי צפייה בסרט "טהורה לעד" הזדעזתי מהיחס לצ'צ'נים, היה שם קטע מגוחך באוטובוס עם קריאף או קובי מויאל.