מחזור 24 בליגת העל: ב"ש ובית"ר נפרדות בתיקו; מכבי ת"א בפסגה לאחר 0-4 על ה. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏23/2/18.

1. סיונרה Member

גם אם זה היה נכון, זה לא מגע של משחק. חיימוב בעט בו, אמנם חלש ושכטר עשה הצגה, אבל אם שכטר לא עושה הצגה אז השופט בחיים לא יראה שם כלום.
    בעולם נורמלי שבו מענישים בדיעבד, שכטר צריך לקבל צהוב על ההצגה וחיימוב אדום על הפגיעה.

שכטר לא עשה הצגה בתחילת המשחק, הוא נפל. הראשון בהיסטוריה שנופל באמצע משחק כדורגל בלי שיפילו אותו ובלי שיעשה הצגה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה לי בחוקה איפה מקרה כמו אתמול מוגדר כעבירה.
    כמה מאבקים יש במהלך משחק? שני שחקנים עולים ביחד לכדור גובה, כל כדור נייח יש מאבקים בין שחקנים, זה לעולם לא היה ולעולם לא יהיה פנדל כי לא כל נגיעה היא עבירה, בטח כמו במקרה למעלה, ומה שחמור כאן זה ששכטר ניסה להוציא מזה פנדל, באנגליה אחרי התיקון האחרון הוא היה מורחק על הניסיון לרמות את השופט.

3. סיונרה Member

לפעמים אני מרגיש שאנחנו רואים דברים שונים.
    שחקנים פוגעים בטעות בשחקנים אחרים במאבק על כדור זה דבר אחד, שחקן שבועט בשחקן אחר זה דבר שני. איך אתה בכלל יכול להשוות בין המקרים?

אני גם לא חושב שבית"ר קופחה בכך שלא נשרק פנדל וחיימוב לא נענש. אבל לכל הפחות מגיע לו עונש על פגיעה ללא כדור בשחקן, ובהתחשב במיקום של הכדור ושל השחקנים, אז על עבירה כשהכדור במשחק מגיע פנדל.

4. Melikson24 Member

באמת אנשים חושבים כאן שהיה צריך לשרוק על "הפגיעה" של חיימוב?
    תהיו בריאים.

5. עידן444 Member

טוב שהשופט התעלם מהמקרה בדיוק כפי שטוב שהשופט במשחק של נתניה התעלם ממקרה דני עמוס-ורגוץ׳.
    אם החוק במקרים האלה אומר-
    ״פוס, עכשיו עוצרים הכל ונותנים פנדל״- זה חוק מטומטם. אפשר היה אולי לתת לחיימוב צהוב ולגמור עניין. מה קשור פנדל? הכדור בידיים של השוער.

אגב, ב״ש קופחה. היה פנדל, בעיני ברור, יש כאלה שיגידו שלא, על פקהארט במחצית הראשונה. סירושטיין עשה מעבר למה שמותר לשחקן הגנה לעשות כדי למנוע מפקהארט להתרומם.
    הגיע הזמן לאחידות במקרים האלה. לא יכול להיות שזה לפי החשק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. קשר שמאלי Member

אתה רוצה שבכל משחק יהיו 3-4 פנדלים? לא תלמד שחקני הגנה ישראלים לשחק בלי הידיים
    זה לא פנדל

7. עידן444 Member

זה כן פנדל

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הטעות הקריטית של השופט היה המשכו של המשחק למרות פגיעת ראש של טאהה ואלו. חוץ מזה הוא מעצבן כהרגלו.

אני רוצה לחזור למשחק הראשון נגד ב"ש העונה, ה-2-2 בטדי. התוצאה הייתה הדבר היחידי שהיה בסדר, אבל היכולת הייתה מתחת לכל ביקורת, ושבועות אחר כך ראינו את אותו הדבר נגד מכבי ת"א. שני משחקים, בטדי, מול עשרות אלפים בקהל ובמסכים, ויכלנו לקבל רביעיות שהיו מובנות לגמריי מבחינת הלך הרוח במשחק. המשחקים הללו גרמו לי, ולעוד אוהדי בית"ר, לבוא בחשש כבד אתמול לטרנר, חשש שנובס, נרד לקרקע ונבין ששוב אנחנו בסוג של ליגה משלנו, לא מועמדים לאליפות אבל כן די בטוחים במקום לאירופה.

לשמחתי, גם ב"ש לא הציגה משחק דומה, אבל בעיקר בית"ר עלתה אחרת. סוף סוף ראינו שחקנים שלוחצים, ראינו עמידה ברורה במגרש. יש כאלה שיבואו ויגידו שבב"ז פחד מדי במחצית הראשונה, אבל אסור לשכוח שההרכב המקורי היה עם וארן ולא עם הייסטר, וזה שינוי של הרגע האחרון, והוא התבצע בהנחה שסילבסטר עדיין לא כשיר ל-90 דקות או לפחות לשחק את רובן. המחצית השנייה הייתה שלנו, היה לנו מזל עם הפציעה של טאהה וגם הכניסה של סילבסטר, שהסיתה את סאבו לעמדתו המקורית, הוציאה את המיטב ממנו וזה מה שעשה טוויסט במשחק.

הדבר היחידי שמעצבן אותי זה ש"בית"ר צריכה לצאת מאוכזבת". כן, בית"ר צריכה לצאת מאוכזבת שהיא הקבוצה שהייתה הכי קרובה לנצח במגרש שכמעט ולא ניצחו בו, במשחק צמרת שחשוב ליריבה כמו שהוא לנו. ממש מאוכזב אני, אל תשאלו.

גלץ אוהב/ת את זה.
  9. oFiRzZz Member

מהמשחק נגד מכבי חיפה אני לוקח קודם כל את המחווה היפה של המועדון עם דוד ג'ורג' הקמע.
    דוד שימש כקמע של הקבוצה העונה עד שחלה במחלת הסרטן הארורה, המועדון לא נשאר אדיש
    ועוזר בכל דרך אפשרית לדוד והמשפחה והמחווה היפה של המועדון הייתה מרגשת ומצמררת.
    (מי שפספס - השחקנים עלו עם חולצות שמוקדשות לו בעליית השחקנים, ולאחר הגול של ערן לוי
    בפנדל הוא גם הניף את החולצה והניח אותה על הדשא מאחורי הקווים). בתור חבר אישי של דוד
    זה היה שווה יותר מהנצחון במשחק.
    לא יודע אם זה המקום המתאים אבל זאת גם פלטפורמה לבקש לתרום למען דוד - כל שקל יכול לעזור.
    PayBox App

תודה.

Sir Alex Ferguson, עידן444 ו-לירן אוהבים את זה.
  10. גלץ Member

צפיתי עכשיו בתקציר.
    ביתר נראתה פשוט מדהים. הפתיעה אותי לטובה, גם אני חשבתי שהם יתקשו שם ואפילו אולי יפסידו בקלות.
    סילבסטר נראה רכש מסקרן, פריירה שחקן מצבים נייחים מטורף. קליימן הביא משחק ענק.
    ביתר עם משחק שקט מאוד.
    עומרי אפק בדקה ה30 אחרי הגול של באר שבע: "ביתר נראית מבוהלת", נראתה נהדר ולא מבוהלת בכלל. המשחק אולי הכי טוב של ביתר העונה.
    חיימוב השוער הכי טוב בארץ בלי ספק בכלל( שמעתי בערוץ שמשווים אותו לגלזר, מעליב מאוד מבחינתו).
    נוואקמה נראה מעופף, לא ברור מה עובר עליו.
    חנן ממן היה סבבה, הביא גול ממטר אבל אני אוהב את השחקנים שנותנים גליצ'ים ומנסים להגיע לכדורים אבודים, אבל נראה מה איתו בהמשך. לא הייתי ממליך אותו כל כך מהר בגלל שער.

לא ציפיתי שבאר שבע תיראה ככה גם בשלב כזה של העונה. זה לא נראה טוב בכלל מבחינתם.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/18
  11. Noam77 Member

וכל המסקנות הללו על סמך התקציר?

12. גלץ Member

טעיתי במשהו? אם כן, תקן אותי.
    אין לי זמן כל כך לראות משחקים שלמים בגלל הלימודים אז אני משתדל לראות תקצירים וגם להסתכל על חוות דעת של אוהדים וחברים אחרי משחקים, משתדל לא לזרוק סתם לאוויר.

13. Melikson24 Member

אחי, לקבוע עובדות ע"פ תקציר זה הכי לזרוק לאוויר.

כן, בית"ר נראו חסרי אונים באותן דקות כי הם ירדו יותר מדי להגנה ובמשך רבע שעה ישבנו להם על השער בצורה מגוחכת ולא פרופורציונלית בעליל ביחס לחומר השחקנים שהיה על הדשא. עובדה שמיד אחרי הגול המשחק התאזן בחזרה.
    וטוני לא מעופף. טוני פצוע. זה בא לידי ביטוי בכל פעולה שלו. הוא כבר לא מנסה אפילו ללכת על אחד על אחד. המטרה היחידה שלו על המגרש זה ליצור לחברים שלו והוא עושה את זה יפה ביחס למצב הגופני שלו, בישול 3 ב-4 משחקים כשאני לא כולל שנגד פ"ת הוא בישל את הפנדל ונגד ק"ש בישל למלמד שער חוקי שנפסל בטענת נבדל הזויה.

היה משחק מאוזן בסך הכל. אנחנו היינו עדיפים בפער בחצי הראשון, בית"ר אחרי החילוף של טאהא השתלטו על המשחק מסיבות מובנות.
    באופן תמוה הם בחרו לרדת להגנה בדקה 80. אם היו ממשיכים לתקוף, לא חושב שהיינו עומדים בלחץ, אבל למזלנו ההרתעה של טרנר עדיין בתוקף.

Sir Alex Ferguson ו-גלץ אוהבים את זה.
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיימוב הכי טוב בארץ ?! ביום טוב שלו הוא בינוני.
    לא פלא שבכר מחפש שוער זר לעונה הבאה.

15. גלץ Member

ברור שהוא מחפש שוער זר, זו רמה אחרת לגמרי (איך עד עכשיו בכר לא חיפש שוער זר).
    התכוונתי שחיימוב טוב מהישראלים (ואחריו דני עמוס), אבל ברור שזובאס ושטוקס טובים ממנו והכי טובים בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/18
    EsheD אוהב/ת את זה.