מחזור 24 בליגת העל: מכבי חיפה מארחת את אשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/2/10.

1. alexshw Member

אבל להפועל סגל יותר קצר ועייפות אחרי רצף המשחקים שהיה לה.

2. roy D Member

התגובה לא הייתה קשורה אליך.

3. קטלוני Member

שוב גשמים רבים בצפון והחשש שמא המשחק יתבטל כמו שבוטל נגד הפועל ת"א בגלל אותו מבול.
    הגשם יעזור בעיקר לבעיטות המסוכנות של ערן לוי,שהמשטח רטוב והכדור רטוב,כל מצב בעיטה שלו זו סכנה ממשית.אבל ממילא לא נחזור מגרין עם 3 נק'.

4. Spanish Weapon Member

למי שעוד לא יודע או לא שמע - המשחק היום של הפועל ב"ש מול אחי נצרת
    הוא כבר לא סתם משחק בשביל אוהדי ב"ש.
    היום מתוכננת מחאה שקטה של האוהדים - מרבית האוהדים אמורים להגיע
    עם חולצה שחורה ולא יהיה עידוד במשך כל המשחק.
    האוהדים מאסו בהתנהלות השכונתית של המאמן, בביזוי שמו של הקהל בתקשורת
    בלי שום הצדק, בחוסר השיטה שמוביל אותנו משחק אחרי משחק, ברכבת השחקנים
    שהגיעה לכאן ויצרה פה אנרכיה מקצועית שלמה.

לאף אחד כבר לא אפכת שיש היום משהק כדורגל והמושג "פלייאוף עליון"
    כבר לא מזיז לאף אחד. היום מנסים להעביר מסר לאדון שעומד על הקווים
    שבכל מקום עבודה מתוקן או קבוצת כדורגל מתוקנת,הוא כבר היה אמור
    בעצמו להשאיר את המפתחות וללכת הביתה.

5. קובי ברייאנט Member

משחק חשוב מאוד לקבוצתי ביתר מול נתניה אסור לנו להםפסיד כי אחרי זה כנראה שנהיה בפלייאוף האמצעי ולא העליון.מקווה שפיטוריו של שום והמינוי של אמסלם יביאו התלהבות ורוח חדשה בקבוצה ונזכה סוףס וף לניצחון אחרי הרבה זמן.יהיה משחק מאוד קשה ולא יתפלא עם נפסיד שוב.מקווה למחזור פורה בשערים!

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

התבאסתי לגלות שלא אוכל להגיע לטדי. אסתפק בלראות את המשחק עם כל המשפחה היהלומית שלי. אתלה כמה צעיפים ודגלים בשביל להיכנס לאוירה.

אני מאוד מקווה שהשחקנים לא יתרגשו יותר מדי מהפסטיבל שיש סביב דוד אמסלם. אני אשקר אם אני אגיד שלא קיים בי החשש שהעובדה שזהו משחק הליגה הראשון שלו, בנוסף לכך שהמשחק בטדי, יגרמו לשופט לקבל החלטות לטובתם.
    מקצועית, יש לנו מה למכור בטדי ומשום כך אנחנו צריכים לשאוף לנצח. אמנם יש לביתר ירושלים שחקני התקפה טובים, אבל לנו יש שחקני הגנה טובים. הלוואי שדיוויד גומז יבקיע את שער הבכורה שלו דווקא מול ביתר ירושלים. זה יהיה אחד הדברים המתוקים במידה וזה יקרה.
    כמה חבל שכוכב המשחק הקודם, חן עזרא, לא יוכל לפרק אותם שוב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

אם רק תאמינו! http://www.la-familia.co.il/forum/style_emoticons/default/78716463hv5.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/10
  7. oFiRzZz Member

למה שניר גואטה פעם אחר פעם פותח ?
    כבר כמה זמן שהוא משחק כמו םרימדונה , חושב שהוא שחקן גדול ועושה לי עקבים ו'תרגילים' אחרים דקות 90 שאנחנו בפיגור ..נמאס מההחלטות השגויות שלו .
    כשרון יש , אבל מה קרה ? שישב פעם אחת בספסל .
    דבר שני , למה אחמד סבע לא פותח ? תמיד כשהוא נכנס זה נראה כאילו משחק ההתקפה שלנו משתפר בענק . גומז לא עושה הרבה במשחקים שהוא משחק ועם כל הכבוד הייתי מעדיף שהיום הןא יכנס מהספסל .
    אני מפחד מהעובדה שזה יהיה המשחק הראשון של אמסלם בתור מאמן . שחקני ביתר יכולים לקבל 'אנרגיות חדשות' מזה וזה כמובן יפעל לרעתנו ..
    נקווה לטוב , יאללה נתניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. alexshw Member

שמעתי שבכדור מים יש למכבי ת"א קבוצה לא רעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    http://mscwbe.wcdn.co.il/archive/715013-5.Xxx

מעניין איך נראה גרין.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי פ"ת מובילה לקראת הסיום 2-0 על מכבי ת"א, אבל אני לא רואה שלוליות במגרש.

10. winger379 Member

הספיקו לשאוב את הכל לפני תחילת המשחק.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מכבי פ"ת ניצחה בצדק, המחצית הראשונה היתה שקולה אך במחצית השניה הפתח תקוואים יזמו ותקפו יותר, גם מכבי ת"א מבחינתה ניסתה אך כשבחוד ההתקפה משחק גולם כמו יבוריאן (סיים את דרכו במועדון גדול בישראל, גמר את הסוס) לא פלא שסטטיסטיקת ההבקעות של החלוצים שלה עלובה. מחמאות לפרדי דוד עם ניצחון ביתי ראשון שלו העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/10
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ת"א עוד הבקיעה מראשו של שבחון, אבל זה כבר לא היה מספיק. אחרי הסדרה הטובה של הצהובים/כחולים זה נראה כאילו האוויר קצת יצא מהבלון. בני יהודה עדיין רחוקה, אבל בשביל אוהדי מכבי כדאי שהקבוצה תחזור לנצח. בכל מקרה להפסיד באורווה זה יכול לקרות לכל אחת.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/10
  13. Raulito Madridista

הגיעו חלק מהמשחקים הקשים ומכבי עשתה במכנסיים. אם הפועל ת"א מנצחת מחר, היא בורחת ל-8 נקודות הפרש מהצהובים, שיש להם עוד לבקר בטדי ובקריית-אליעזר - למכבי יהיה קשה להשיג את הסגנות אלא אם כן יחול שינוי מפתיע.
    נמני עשה היום שינויים בהרכב, אבל בראסמי, עוד פעם כשמכבי פגשה יריבה מאורגנת עם משחק הגנה טוב - היא כשלה. בוזגלו לא הביא למפנה, מאיוקה איכזב גם הוא, ויבוריאן לא היה מסוכן על אף השער שכבש(אני לא בטוח שהיה צריך לפסול את השער, במצבים של ספק אז היתרון הולך לטובת ההתקפה). ודבר נוסף שצריך להדאיג את נמני - עוד פעם הכדורים הארוכים הכניעו את הקבוצה שלו. זו הייתה תבנית המשחק של מכבי פ"ת וזה הצליח לה. דובב גבאי היה חופשי ומאושר בשער השני וחבל. ואני בטוח שיחיאל היה על גג העולם אחרי השער שלו במצב-נייח - הוא כן שומר טינה למכבי והוא מאוכזב מהיחס כלפיו.
    מכבי פ"ת הייתה יכולה להיאבק בפלייאוף העליון, אם היא הייתה יודעת לנצח חלק מהמשחקים בהם היא לא מבריקה(אשדוד ובאר-שבע עושות את זה מידי פעם, למשל), הקבוצה של פרדי דוד איבדה יותר מידי נקודות במשחקי הבית, גם בתחילת העונה. הבעייה עם פ"ת שהיא לא מחליפה את השיטה גם לא במשחקים מול הקטנות, ואז, כשבאים להסתגר מולה - לפ"ת אין תשובות. השילוב של דני פרדה בהרכב הצליח והוא ראוי לשחק גם במשחק הבא.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/5.Xxx הפועל תל אביב - בני סכנין http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxx

יום ראשון 19:00,בלומפילד.

משחק לא קל בכלל מצפה להפועל,אמנם המשחק בבית והפועל נמצאת במומנטום חיובי אחרי התיקו אפס מול קאזאן והניצחון הגדול מאוד בדרבי ובעצם אולי בגלל זה,דווקא בגלל ירידת המתח אחרי שאירופה נגמרה וגם הדרבי הגדול מול מכבי כבר עבר,אולי דווקא כל זה יביא את הפועל לדריכות קטנה יותר מול סכנין.
    הפועל מגיעה בסימן 4 למשחק,הקבוצה רוצה 4 נצחונות ליגה רצופים והיא מגיעה אחרי 3 כאלה כבכל ה-3 משחקים האלה היא כבשה 4 שערים.
    בהפועל כבר מרגישים את אותות המשחקים באירופה והעומס שנוצר איתם,דניאל דה רידר ודדי בן דיים פצועים ולא ישחקו מחר ובקבוצה מקווים שהם יחזרו להתאמן באמצע השבוע,ידין אניימה דה סילבה ושכטר אמנם ישחקו מחר אבל כל השבוע הם ערכו אימונים קלים ולא התאמנו בצורה סדירה.
    גל שיש אמור לפתוח במקום דדי בן דיין בהרכב.
    במפגש הקודם בין שני הקבוצות הפועל הייתה צריכה לחכות לתוספת הזמן ולשער גדול של איתי שכטר בשביל לקבל את השלוש נקודות והניצחון מול סכנין.

הרכב משוער: וינסנט אניימה, דני בונדר, דגלאס דה סילבה, וואליד באדיר, גל שיש, אביחי ידין, ביברס נאתכו, ערן זהבי, גילי ורמוט, מהראן ללה, איתי שכטר.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg919672.Xxx
    יביא גם הפעם גול ניצחון?שכטר.

בשקט בשקט בסכנין עושים את העבודה והקבוצה מגיעה למשחק הזה עם חמש נצחונות רצופים בליגה ועם 6 משחקים ללא הפסיד,במשחק האחרון אפילו הקבוצה של סכנין הצליחה לכבוש שלושה שערים בפעם הראשונה העונה,הישג לא מבוטל בשביל ההתקפה שכבשה רק 18 גולים העונה.
    בחוד ימשיך לקבל קרדיט ג'אקו ערפאת למרות שהיה פצוע במהלך השבוע.
    ההתלבטות של מרקו בלבול היא בקישור – בסאם גנאים ככל הנראה יוריד לספסל את חאלד חלאילה ואיתו בהרכב ישחקו גם סרג'יו קאדו מלך השערים של הקבוצה,לירן כהן ומי שמסתמן ככוכב הקבוצה ומאז הגעתו הקבוצה עם 100 אחוזי הצלחה – נסטיה צ'ך שמרוצה בסכנין ובסכנין מאוד מרוצים ממנו.
    מי שהמשחק יהיה לו מיוחד והוא יחזור לבלומפילד בשביל לשחק מול הקבוצה אותה הוא אוהד ובה הוא שיחק בעבר הוא טל חן.
    בסכנין די הבטיחו את הישארותם בליגה והם עם 12 נקודות מעל הקו האדום אבל הם רוצים להמשיך את המומנטום החיובי שהקבוצה שרויה בו וישמחו לקחת נקודות שהם חושבים שמגיעות להם אחרי המשחק המצוין והגול בתוספת הזמן בין שני הקבוצות בסיבוב הקודם.

הרכב משוער: מאיר כהן, מהראן אבו ריא, פטי יא יא, טל חן, עלא אבו סאלח, חיים בנון, בסאם גנאים, נסטיה צ'ה, סרג'יניו קאדו, חמד גנאים, לירן כהן, ג'אקו ערפאת.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg916058.Xxx
    יהיה קשה להשיג את השישי,בלבול.

15. שלו Guest

מה היינו עושים בלי מליקסון? איי איי איי. במקום שהחלוצים שלנו יבקיעו מול הגנה כמו של אח"י נצרת מאור צריך לבעוט מ 25 מטר ולהבקיע... לא יאמן.

מכבי פ"ת מפתיעה אותי לטובה בזמן האחרון. מאז שפרדי דוד הגיע הקבוצה השתנתה לטובה, אני לא אתפלא אם הם עוד יגיעו לפליאוף העליון. מה שטוב זה שמכבי ת"א תגיע למחזור הבא נגדינו במומנטום שלילי ונקווה להנחיל להם הפסד שלישי ברציפות.

בית"ר ירושלים - מכבי נתניה זה משחק של תיקו.
    כרגע דקה 30 ובית"ר מובילה 0-1 משער של יצחקי בדקה 3' אבל אני מאמין שנתניה יחזרו ויעשו לאוהדי ב"ש את השבת.