מחזור 24 בליגת העל: מכבי חיפה מארחת את אשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/2/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה לא היה מרפק ובכל זאת לדעתי זה מצדיק כרטיס אדום. פגיעה ללא כדור ושנוימן הקשקשן לא יזיין בשכל שהשחקן לא ראה את בוקולי ועוד מביא דוגמא מהליגה האנגלית במשחק של צ'לסי נגד מנצ'סטר סיטי, יחי ההבדל הקטן.
    לסיכום: משחק מתסכל שסיומו היה מתוק, ניצחון מוצדק, הלאה לעבר אחי נצרת בעילוט, משחק מאוד לא פשוט מול קבוצה שנלחמת על חייה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/10
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ori76 - לא כתבתי שבלי הכרטיס האדום לא הייתם מנצחים. אני לא מצליח להבין מאיפה הקביעה שגם בלי היתרון המספרי הייתם רומסים ודורסים את האשדודים. סך הכל מכבי חיפה הייתה רחוקה משיאה וזה לא שמועדון ספורט אשדוד באו להתבצר בצורה מוחצנת. כשהכדור היה אצלם, הם דווקא חיפשו לרוץ קדימה. אם זה לא קרה הרבה, זה רק כי קשה לשחק 70 דקות בנחיתות מספרית מול האלופה במשחק חוץ.

3. ori76 Member

לא קבעתי ולא אמרתי שבלי הכרטיס האדום היינו דורסים, ממש לא.. פשוט אמרתי שזה לא קשור. אבל, האדום כן גרם לאשדוד ללכת יותר אחורה, למרות שיצאו למתפרצות מידי פעם. אשדוד שיחקו בונקר רוב המשחק.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/20.Xxx הפועל רמת גן - הפועל פתח תקווה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/6.Xxx

יום שני,19:00 איצטדיון וינטר ברמת גן.

המשחק מחר לא בדיוק משחק שכל אוהד כדורגל מצפה לו,שני קבוצות ההתקפה הכי גרועות בליגה(מלבד סכנין) נפגשות למשחק תחתית שככל הנראה הכל יהיה שם חוץ מכדורגל.

ברמת גן יכולים להיות מאוד מרוצים מהתוצאות של אתמול,היריבות שלה לתחתית הביאו לה מחזור קל כשגם הפסד במשחק מול פתח תקווה עדיין ישאיר אותה עם פער של 4 נקודות מעל הקו האדום,אבל ברמת גן מודעים לכך שקל זה לא יהיה,בטח ובטח עם ההגנה שיש לרמת גן שחטפה 7 גולים בשני המשחקים האחרונים שלה.
    ברמת גן מודעים להגנה החלשה של הקבוצה וינסו להכשיר את פאבל פרגל שהגיע מהפועל באר שבע על מנת שהוא וגולן חרמון יפתחו בהרכב – אסי דומב ייעדר בשל פציעה.
    ברמת גן יכולים להיות מעודדים מכך שהעונה הקבוצה לפחות לוקחת הרבה נקודות יחסית מהקבוצות ברמה שלה וגם בסיבוב הקודם הקבוצה השיגה נקודה בחוץ מול הפועל פתח תקווה ועוד נקודה או שלוש בהחלט יכולות לעזור לקבוצה במאבק התחתית

הרכב משוער: רפי כהן, קובי מוסא, פאבל פרגל(תמיר בן עמי), גולן חרמון, אלי לוי, בני חדד, קרלוס צ'קאנה, אנדרה קאלדיירה, עומר בוקסנבוים, סרג' איילי, ג'ורג' דאטורו.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg910748.Xxx
    מחכה לשיתוף פעולה מוצלח עם פרגל,חרמון.

בפתח תקווה אמנם מגיעים למשחק כשהם מקום אחד לפני רמת גן,אבל עם אותו מספר נקודות ואותה החשיבות של הנקודות.
    פתח תקווה מגיעה עם רצף של 6 משחקים ללא הפסד,סך הכל על הנייר משהו מאוד מכובד לקבוצת תחתית כמוה,מצד שני רק ניצחון אחד שנעשה אמנם במחזור האחרון,אבל גם הוא בבית על רעננה החלשה.
    בפתח תקווה מודעים לכך שלאחר המשחק הזה מגיעים שני משחקים קשים לקבוצה מול הפועל תל אביב ומכבי פתח תקווה והם חייבים להגיע למחזורים הבאים כשיש להם כמה שיותר נקודות בקופה.
    שגיב כהן שהיה אמור לפתוח בהרכב ולגרום לכך שאדו ומתיאס יהיו הבלמים,נפצע באימון במהלך השבוע ולכן מתיאס יהיה ככל הנראה המגן הימני.
    בקישור פתח תקווה תחסר את אסוס שאותו יחליף תומר בן חיים הצעיר.
    הפתעה חיובית בקבוצה היא ראובן עובד שיפתח בהרכב,עובד רזה 5 ק"ג בזמן האחרון ובקבוצה מרוצים מאוד מההתנהגות של השחקן שימשיך לקבל קרדיט.

הרכב משוער: יוסי שקל, עמנואל מתיאס, גל כהן, דניאל אדו, סאלם אבו סיאם, תומר בן חיים, עידן סרור, ראובן עובד(גיא צרפתי), אלי ביטון, אוסמן באשירו ואיברהים בסיט.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg916242.Xxx
    יתחיל רצף נצחונות?מחפוד

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/3/10
  5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד האדום די פתחנו להם את הצורה...

אגב אני עדיין לא מבין איך קינג סיים בלי אדום שלא נדבר על זה שנראה לי גם צהוב לא היה לו

6. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/Black354X281/159852.Xxx

לא בכל משחק אפשר לתת הצגה. אפשר לומר מצד אחד - 'להעביר זמן מול סכנין בבית - בושה', אבל מצד שני צריך גם לדעת לנצח משחקים שהדברים לא הולכים חלק והפועל עמדה במשימה וזה הכי חשוב. אני הרגשתי שהניצחון עומד בסימן שאלה לקראת הסיום, על אף שסכנין כלל לא איימה על השער חוץ משתי הזדמנויות שהגיעו אחרי טעויות גסות שלנו, משום שגוטמן עשה חילופים מיותרים מאוד. בונדר ההגנתי נכנס על חשבונו של קנדה ההתקפי, קודם לכן דגלאס יצא וידין עבר לעמדת הבלם וגם החלפתו של שכטר שסביר להניח שזה היה מרצון לא להעמיס עליו בגלל פציעה. אם הפועל הייתה כובשת עוד שער זה לא היה שוד, אבל גם 1-0 משקף. היו מצבים כמו ניסיונות מרחוק שאיכשהו כמעט נכנסו וגם הייתה בעיטה אדירה של גילי למשקוף או בעיטה של שכטר החוצה, אבל אלו לא היו מצבים איכותיים באמת. אני רק אציין נתון אחד יפה מהמשחק הזה - 20 משחקי ליגה רצופים בלא הפסד.
    אם כבר הזכרתי את הבעיטה של שכטר - זה הגיע אחרי סלאלום נהדר של ורמוט שרצה לסיים את המהלך בשער גדול - סטייל מה שהיה נגד בני-יהודה לפני ארבע עונות, אבל אז אדון שכטר הוכיח שבעיקר אכפת לו מעצמו. כנראה הוא דמיין בראש את התמונה של ארבייטמן חוגג גול, אולי שכטר חשב שארבייטמן כבש נגד אשדוד - ואז שכטר היה חייב לבעוט לשער, הוא רצה לכבוש, מה - שארבייטמן יברח לו?; וכמובן שזה היה מעשה מכוער כי גילי תמיד מפרגן לו. אני מאוד מקווה שגילי לא כועס על שכטר יותר מידי ושלא תיהיה טינה ביניהם כי זה יפגע לנו בחלק הקידמי. כמה שאני אוהב את שכטר - הוא נהג בחוסר כבוד וזה היה מגעיל. גם אני רוצה שהוא יהיה מלך השערים, אבל אותי קודם כל מעניין כמה שערים הפועל תכבוש ואם היא תזכה במשהו.
    לו היו לנו מגנים היום על כר הדשא מגינים שיודעים לעשות שתי פעולות טובות, היינו כובשים עוד שערים, אבל כנראה שמסירה נורמלית אצל קנדה זו מילה גסה - כל-כך הרבה הרמות חזקות בלי רגש - נמאס לנו כבר; שיש פרץ יפה כמה פעמים אבל במקום לתת כדור רוחב או להתקדם עוד - הוא הרים חלש מידי וזה תמיד פגע בשחקן ההגנה של סכנין, ובונדר הצליח לעבור שחקן לקראת הסיום וכנראה כל-כך התלהב מכך - שאחר-כך הוא מסר רע. הפועל משחקת טוב וחכם ולמגנים יש הרבה שטח, אבל הם לא מנצלים את זה וחבל שאנחנו לא מקבלים ערך מוסף מהאגף הזה. לפחות כשדדי יחזור לצד שמאל, הבעייה תיפטר. מאמין שגל שיש יישתפר בהמשך, אבל לגבי קנדה או בונדר - אני בספק.
    אני לא מרוצה גם מערן זהבי כי על אף השער שכבש, הוא מפגין אנוכיות ומחפש את השער יותר מידי. פתאום כולם אגואיסטים בהפועל - רק לפני חודש אף אחד לא רצה לבעוט לשער. חבל שאין את האיזון המתבקש בקבוצת כדורגל וקבלת החלטות נכונה.
    ביבראס בכה אחרי המשחק כשהקהל שר לו. ביבראס עצמו אומר ששום דבר לא סגור, גם היום הוא חזר על זה, אולם מקורבים לשחקן אומרים שהוא כבר החליט ולפי התגובה שלו, נראה כאילו הוא הולך. אני לא מבין מדוע לשקר את הקהל. היום היה לו משחק פושר, כמו לכולם. אני מאמין שאם הייתה לו אפשרות, הוא היה מעביר את הזמן אחורה ומציג יכולת קצת יותר טובה במשחקו האחרון(אולי) בהפועל ת"א. זהו, סיימתי, יצא ארוך מידי הפעם. נסיים בברכת חג שמח לכולם.

לא ראיתי את המשחק של מכבי חיפה, אבל קיבלתי עידוכנים שהיא שכבה ממש על השער של סטויקיץ במחצית הראשונה ורק בגלל מזל רע מצד אחד ויכולת נהדר של השוער של אשדוד(נבחר למצטיין) - המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים. אם לפני המשחק ידעתי שחיפה תנצח, התחושות גברו אחרי ששמעתי על כך שטובול הורחק, אבל בהתחשב שעד לדקה ה-88 התוצאה הייתה מאופסת - וודאי שאני מאוכזב. גאדיר כבש שער יפה ושוב הוא חתום על מהלך חיובי של חיפה, בידיוק כמו בטדי. בכל-מקרה, הניצחון הזה מזכיר לי את ה-2-1 של חיפה על הפועל פ"ת בבית עם הבעיטה האדירה של משומר לחיבור, בסיבוב השלישי. זה היה היום ניצחון של אופי, ולמכבי חיפה יש מהאספקט הזה בשפע.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/10
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מי שהיה צריך לעוף היה עידן ווייצמן שתוך מספר דקות מהפתיחה כבר פיצץ את רפאלוב מאחור. משום מה הוא אפילו לא קיבל אדום. בהמשך הוא גם פיצץ את כיאל שבתורו עשה אותו דבר לשחקן של אשדוד. בדקה האחרונה ראיתי גם את בוקארי משתולל ומבחינתי אם היה מקבל אדום לא היינו צריכים לבוא לביקורת.

השופט לא שלט על הנעשה וחבל. לדעתי כבר אמרו את זה, האדום רק עזר לאשדוד כי בצורה הזאת הם למעשה יכלו לשחק מעל לשעה בונקר לתפארת. לשמחתי הירוקים לבסוף בצדק ניצחו, אבל המשחק שלנו לא היה טוב (בעיקר במחצית השנייה).

8. שגיא Guest

בכלל, אני שונא שיפוט לא קונסיסטנטי, זה רק גורם לשופט לאבד שליטה על המשחק ובסופו של דבר גם יוצר מצב שהשופט מרגיש צורך "להחזזיר". בגלל זה למשל עידן וייצמן קיבל צהוב על עבירה שבאופן כללי לא שווה צהוב, אבל עקב כלכך הרבה עבירות קודם הוא כבר היה חייב להוציא לו.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן,השיפוט היה גרוע לשני הצדדים השופט פשוט נתן לכסח בטירוף ובאמת בוקארי בסוף היה אמור לקבל אדום,איך שהוא עשה עבירה ישר אמרתי שזה אדום ולא הבנתי איך בוקארי לא קיבל אותו.

10. Igi Member

ווינרים עד השנייה האחרונה. סטויקיץ' הזה שוער חזק...

11. קובי ברייאנט Member

חיפה נראת עייפה וכבויה.כבר שני מחזורים שנראת לא טוב.מרוב שהיא בטוחה שהאליפות שלה היא משחקת כזה בהילוך 2 וחצי.למרות שהפער הוא רק 9 והפועל תל אביב נראת טוב אני חושב שהאליפות תלך לחיפה.חבל שאתמול לא נגמר תקו בחיפה שהיה פותח תגילה ומכניס עניין רב יותר לליגה כי אזסז הפער היה רק 7 ולא 9 כמו עכשיו.מקווה שקבוצתי ביתר תמשיך תיכולת הטובה מהמחזור האחרון ותנצח עוד 2 ממשחקים ואולי אפילו יותר ותבטיח תמקום-5-6 ופלייאוף עליון!

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

0:0 צפוי בין הפועל רמת גן להפועל פתח תקווה, שער של עומר בוקסנבוים נפסל בדקה 88 בטענת נבדל.

13. הפועל_23 Member

הפועל רמת גן הייתה הרבה יותר טובה מהפועל פ"ת ושלטה במשחק ללא עוררין, אך החמיצה מצבים רבים. איילי עשה במשחק הכל נכון חוץ מהפעולה האחרונה, אם היה טיפה חד היה מסיים עם צמד לפחות.
    משחק טוב מאוד היה לצמד המגנים קובי מוסא ותמיר בן עמי.
    צ'קאנה היה מצוין עם ניהול משחק וחיפוי טוב מאוד בהגנה שאיפשר לקובי מוסא לעלות ממש בכל התקפה.
    סוף סוף אלי לוי וגולן חרמון נתנו משחק טוב, אך לא יודע כמה התקפת הפועל פ"ת היא קנה מידה.

שורה תחתונה , אכזבה. היינו חייבים לצאת מפה עם 3 נקודות.
    נגד בני יהודה אין לנו סיכוי.